Holice 2018 - 4. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše

Liga: -
Místo: Holice
Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
Kdy: 21. 04. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon:  723001002

Začátek rezervace: 21. 04. 2018 11:00
Konec rezervace: 21. 04. 2018 11:00
Začátek tipování:  21. 04. 2018 00:00
Konec hlasování: 21. 04. 2018 00:00
Zadal: Martin Valenta

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/1787096904923995/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-holice-9242.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Rohovládova Bělá PA--14,752017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Smidary HK--14,892017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Myštěves HK--15,092017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hrobice PA--15,812017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Košťálov SM--15,932017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Červený Kostelec NA--16,212017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nedvězí SY--16,222017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Tatobity SM--16,232017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Svinčany PA--16,312017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dubenec TU--16,842017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Moravany PA--17,022017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vinary CR--17,402017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zhoř u Tábora TA--17,532017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nové Dvory LT--17,832017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Stéblová DPA--17,932017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Stéblová APA--18,362017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lanšperk UO--18,582017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Třebihošť TU--18,902017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Komárovice VS--19,212017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dolní Ředice PA--20,072017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zderaz ARA--21,802017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Slepotice PA--24,082017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jílové u Držkova JN--27,862017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Medzev KE--47,432017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Pomezí CSY--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Prosetín CR--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vranovice PB--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Pomezí ASY--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Květná SY--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chrášťany LT--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  - Kecerovce---NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Stradouň UO--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Holice APA--19,712017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bohuslavice u Zlína ZL--22,002017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nové Dvory LT--22,212017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Slepotice PA--22,242017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Štětí LT--23,442017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Stéblová PA--27,412017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Holice BPA--33,302017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Komárovice VS--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Rokytnice nad Rokytnou TR--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Košťálov SM--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nedvězí SY--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/04/16 Holice, náměstí TGM, 2. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2017/04/22 Holice - Náměstí TGM, 3. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2018/04/21 Holice, 4. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/02/25 Hasičské cvičiště,Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2018/03/10 Velká nad Veličkou - hala, VELICKÁ HALA
-
2018/03/31 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2018/03/31 Litovany, O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA 2B
-
2018/04/14 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory
-
2018/04/21 Holice, 4. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2018/05/05 FK Velké Hoštice, Hoštická májová soutěž na 2B
-
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/22 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole.
-
2018/08/04 Přílepy, II. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2018/08/11 Lesná, fotbalové hřiště, VII. Ročník noční Lesná, 2B(b65, c42)
-
Kdy Kde Liga