.: Zadejte e-mail a heslo k přihlášení :. * (max. 50 znaků) (Alt-J)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Rezervace startovního pořadí

 
Dolním Hradišti, ICE CUP 2012, 8. ročník 14.01.2012 11:00
Kontakt:  SDH Dolní Hradiště Telefon: 
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Brodeslavy PS Pavel Peterka  
 2 Štěnovický Borek PJ Michal Polívka 
 3 Prapořiště DO Luděk Bech 
 4 Únětice PJ Petr Skala 
 5 Chotíkov PS SDH Chotikov  
 6 Bolevec PM Martin Langfelner  
 7 Bystřice nad Úhlavou KT Honza Adamec 
 8 Chotíkov PS SDH Chotikov  

ženy

 9 Kamenný Újezd RO Luděk Bech 
 10 Obora PS Tomáš ŠKOLNÍK Svoboda  
 11 Buková PJ Honza Adamec 
 
Sušice, Zimní sraz mládeže 11.02.2012 11:00
Kontakt:  OSH Klatovy Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami 21.04.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami 21.04.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m 21.04.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
sportovní areál, Velikonoční pohár,2B 28.04.2012 00:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Běšiny Eurokemp, O pohár starosty obce 28.04.2012 08:00
Kontakt:  Rudolf Adamec Telefon: +420736103178
Poznámka:  

Dětská hasičská soutěž ,podle směrnic Hry Plamen.


 
 
Kunovice-Bělinka, Putovní pohár Kunovic 28.04.2012 10:00
Kontakt:  Zbyněk Vávra, Kunovice 141, 686 04 Telefon: +420 603 342 114
Poznámka:  
 
 
Vacenovice, Apríl Cup 28.04.2012 10:00
Kontakt:  Pavel Bábík Telefon: 602740214
Poznámka:  

Náběh a základna - zámková dlažba (odvodněná), trať tráva

 
 
Vacenovice, Apríl Cup 28.04.2012 10:00
Kontakt:  Pavel Bábík Telefon: 602740214
Poznámka:  

Náběh a základna zámková dlažba (odvodněná), trať tráva.

 
 
Seč, O pohár starosty obce Seč 28.04.2012 11:00
Kontakt:  Václav Hranička Telefon: 602145623
Poznámka:  
 
 
Háje, Pohár Háje 30.04.2012 11:00
Kontakt:   Háje Telefon: 123456789
Poznámka:  
 
 
Bezděkově pod Třem., Tréninkový Camp 2012 05.05.2012 09:00
Kontakt:  Petr Peták Telefon: 777398009
Poznámka:  

Z prostorových a časových důvodů je maximální počet zúčastněných družstev omezen a proto je nutné se předem přihlásit na níže uvedený telefon, nebo email a poté zaplatit předem startovné ve výši 500,- Kč za celý víkend. Platbu je možno provést převodem na účet: 212574954/0300 nebo složenkou na adresu: SDH Bezděkov pod Třemšínem, Rožmitál pod Třemšínem 262 42 a do zprávy pro příjemce uvést u obou způsobů jméno vysílající organizace. 

 
 
Nýrsko, 2.ročník soutěže dětí v požárním útoku 05.05.2012 09:00
Kontakt:  SDH Nýrsko Telefon: +420607802392
Poznámka:  

Disciplína

děti:
požární útok dle směrnic hry Plamen. Terče - sklopné, časomíra SDH Nýrsko. Jednotnou stříkačku, přetlakový ventil, proudnice a dospělého strojníka dodá pořadatel. Ostatní materíál k soutěži vlastní.

muži:
vlastní - požární útok dle klasiky, pouze s PS-8 a s úpravou.


 
 
Toužim, Erb města Toužim 05.05.2012 20:00
Kontakt:  LUKÁŠ MIKULA Telefon: +420353312564
Poznámka:  
 
 
Vlkoš,  06.05.2012 13:00
Kontakt:  Dušan Ingr Telefon: 605924466
Poznámka:  

Tráva, fotbalové hřiště

 
 
Moravské Budějovice,  06.05.2012 13:30
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Hradec u Stoda, O pohár 08.05.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Malinec, O pohar 12.05.2012 11:00
Kontakt:  Honza Telefon: 724734962
Poznámka:  
 
 
Lhotky - Sport, 1. kolo Žďárské ligy 12.05.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Dvorce, O pohár SDH Dvorce 12.05.2012 13:00
Kontakt:  Jan Záhora Telefon: 602158921
Poznámka:  

Terén: základna beton, tartan, tráva

Terče: sklopné

 
 
Zahnašovice (KM), I.ročník o Pohár SDH Zahnašovice 12.05.2012 13:00
Kontakt:  Miklík Petr Telefon: 777637948
Poznámka:  

3B muži,2B ženy

 
 
Litava, 2. kolo Žďárské ligy 13.05.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Výčapy, pohár starosty 13.05.2012 13:30
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Rostoklaty - na hřišti, 1. kolo 12. ročníku Podlipanské ligy 19.05.2012 00:00
Kontakt:  Martin Vavrek Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Malý Bor, PLAMEN 2011 - 2012 19.05.2012 08:41
Kontakt:  Vladimír Wirth Telefon: +420
Poznámka:  
 
 
Dubňany,  19.05.2012 13:00
Kontakt:  Josef Čaňa Telefon: 724225080
Poznámka:  

Základna beton, trať tráva

 
 
Žďár, O pohár SDH Žďár 19.05.2012 13:00
Kontakt:  Jaroslav Šindelář Telefon: 721630074
Poznámka:  

Terén: základna betonová, tráva

Terče: sklopné

 
 
Počenice, O putovní pohár starosty SDH Počenice 19.05.2012 13:30
Kontakt:  Pavel Přecechtěl Telefon: 775 605 837
Poznámka:  

Muži 3B, ženy 2B. Vydlážděná plocha kolem základny, fotbalové hřiště, terče sklopné.

 
 
Kolence, Kolence 19.05.2012 14:00
Kontakt:  Kolence Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Hlinsko, O pohár SDH Hlinsko 20.05.2012 09:30
Kontakt:  Mika Jiří Telefon: 737 644 710
Poznámka:  
 
 
Lišov,  20.05.2012 11:00
Kontakt:  MATOUŠ Theodor Telefon: 602 166 051
Poznámka:  

matous@koberce-strnad.cz

 
 
Lišov, JČHL 2012 - Lišov 20.05.2012 11:00
Kontakt:  MATOUŠ Theodor Telefon: 602 166 051
Poznámka:  

Základna dlažba, dráha tráva

 
 
Netín, 3. kolo Žďárské ligy 20.05.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Trnava, o pohár sdh Trnava 20.05.2012 13:30
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Plzeň - Košutka, Plzeňská stovka 2012 26.05.2012 09:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Plzeň-Globus cup,  požární útok 26.05.2012 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Jezeřany - Maršovice, O pohár starosty obce, ZN liga 26.05.2012 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Horní Lukavice,  O Pohár Horní Lukavice 26.05.2012 11:00
Kontakt:  p. HŮLA PAVEL Telefon: +420732283394
Poznámka:  
 
 1 Hubenov PS Lukáš Kaňka  
 2 Louňová PJ Libor Skala 
 3 Horní Lukavice PJ Jan Hůla 
 4 Únětice PJ Petr Skala 
 5 Robčice PJ Radek Růt 
 6 Horní Kamenice DO Anet Studničková 
 7 Mokrouše PJ SDH Mokrouše  
 8 Seč PJ Václav Hranička 
 9 Vřeskovice KT ohio  
 10 Hubenov PS Petr Frána  
 11 Dolní Hradiště PS Luděk Bech 
 12 Bezděkov pod Třem. PB PythluSS  
 13 Bolkov PJ Petr Jezek 
 14 Štěnovický Borek PJ Michal Polívka 
 15 Obora PS Pepa Beneš 
 16 Žákava PJ Milan Polívka 
 17 Krašovice PS Petr Hnat 
 18 Úherce PS Petr Štejr 
 19 Chrást PB Radek Troch 
 20 Chotíkov PS SDH Chotikov  
 21 Plumlov PV Radim  
 22 Brodeslavy PS Jaroslav Polák 
 23 Jaronice CB František Pecka 
 24 Útušice PJ Veronika Růtová 
 25 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 26 Zálesí PJ duchy tom 
 27 Žernovice PT Václav Nachlinger 
 30 Dehtín KT Vláďa Kučera 
 50 Obora PS Vasek Dolejs 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 2 Únětice PJ Petr Skala 
 3 Bezděkov pod Třem. PB Anet Studničková 
 4 Hůrky RO Marie Mieglová 
 5 Chotíkov PS SDH Chotikov  
 6 Chválenice PJ Karel Nolč 
 7 Útušice PJ Veronika Růtová 
 8 Mrtník PS Anna Polcarová 
 10 Chlumčany PJ Verča Hrubá 
 29 Bučí PS Lucie Nová 
 30 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 
Ves Touškov, O pohár 26.05.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Heřmaneč, O pohár starosty obce 26.05.2012 13:00
Kontakt:  Ondřej Pecha Telefon: 721 181 452
Poznámka:  

Ondikpechu@seznam.cz

 
 
Heřmaneč, O pohár starosty obce 26.05.2012 13:00
Kontakt:  Ondřej Pecha Telefon: 721 181 452
Poznámka:  

Základna asfalt, dráha tráva

 
 
Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice 26.05.2012 13:00
Kontakt:  Radomír Kojecký Telefon: 732 804 442
Poznámka:  

Muži 3B, ženy 2B. Betonová plocha kolem základny, fotbalové hřiště, terče sklopné.

 
 
Plzeň - Košutka, Memoriál Vendulky Fránové 27.05.2012 08:00
Kontakt:  Frána Jaroslav Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Seč, O Pohár SDH Seč 27.05.2012 09:00
Kontakt:  p. HRANIČKA VÁCLAV Telefon: +420602145623
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Mokrouše PJ Jiří Šmolík 
 2 Malinec PJ Václav Hranička 
 3 Jasenice VS Václav Hranička 
 4 Vřeskovice KT Michal Hodan 
 5 Úherce PS Václav Hranička 
 6 Louňová PJ Jan Skala 
 7 Robčice PJ Václav Hranička 
 8 Bezděkov pod Třem. PB Václav Hranička 
 9 Seč PJ Václav Hranička 
 10 Olšovec PR Václav Hranička 
 11 Petrovice TR Václav Hranička 
 12 Sedlatice JI Václav Hranička 
 13 Letohrad - Kunčice UO Václav Hranička 
 14 Trnava TR Václav Hranička 
 15 Plumlov PV Václav Hranička 
 16 Velké Hoštice OP Václav Hranička 
 17 Maršovice ZR Václav Hranička 
 18 Holoubkov RO Miroslav Hošek 
 19 Hubenov PS Petr Frána  
 20 Nevcehle JI Václav Hranička 
 21 Žernovník BK Václav Hranička 
 22 Chrášťany LT Václav Hranička 
 23 Sychotín BK Václav Hranička 
 24 Lavičky ZR Václav Hranička 
 25 Horní Poříčí BK Václav Hranička 
 26 Jinolice JC Václav Hranička 
 27 Stará Říše JI Václav Hranička 
 28 Výčapy TR Václav Hranička 
 29 Bašnice JC Václav Hranička 
 30 Bříšťany JC Václav Hranička 
 31 Neplachovice OP Václav Hranička 
 32 Benetice TR Václav Hranička 
 33 Chotíkov PS SDH Chotikov  
 34 Horní Kamenice DO Anet Studničková 
 35 Obora PS Pepa Beneš 
 36 Jaronice CB František Pecka 
 37 Dehtín KT Vláďa Kučera 
 38 Horní Lukavice PJ Jan Hůla 
 39 Dolní Hradiště PS Luděk Bech 
 40 Bolkov PJ Petr Jezek 
 41 Štěnovický Borek PJ Michal Polívka 
 42 Hubenov PS Lukáš Kaňka  
 43 Žernovice PT Václav Nachlinger 
 44 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 46 Chářovice BN Milan Pádivý 
 47 Krašovice PS Petr Hnat 
 48 Únětice PJ Václav Hranička 
 49 Žákava PJ Milan Polívka 
 50 Chrást PB Radek Troch 
 51 Drachkov ST Dr. Požárník  
 58 Brodeslavy PS Jaroslav Polák 
 59 Útušice PJ Veronika Růtová 
 60 Mladějov JC Martin Vaněk 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Chrášťany LT Václav Hranička 
 2 Nevcehle JI Václav Hranička 
 3 Radíkov PR Václav Hranička 
 4 Hůrky RO Václav Hranička 
 5 Vitiněves JC Václav Hranička 
 6 Výčapy TR Václav Hranička 
 7 Sychotín BK Václav Hranička 
 8 Olší BO Václav Hranička 
 9 Ždírec nad Doubravou HB Václav Hranička 
 10 Chotíkov PS SDH Chotikov  
 11 Chválenice PJ Karel Nolč 
 12 Bučí PS Lucie Nová 
 13 Bezděkov pod Třem. PB Václav Hranička 
 14 Únětice PJ Petr Skala 
 15 Dvorce TA Václav Hranička 
 16 Útušice PJ Veronika Růtová 
 17 Mrtník PS Anna Polcarová 
 18 Strýčkovice DO Václava Ulrychová 
 27 Chlumčany PJ Verča Hrubá 
 29 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 30 Seč PJ Václav Hranička 
 
Seč, O pohár SDH Seč 27.05.2012 09:00
Kontakt:  Václav Hranička Telefon: 602145623
Poznámka:  

travnatý, rovina, prostor kolem základny a náběh asfaltový.

 
 
Racková, Pohárová soutěž 27.05.2012 13:30
Kontakt:  Milan Liška Telefon: 737715394
Poznámka:  

Betonový náběh, zbytek tráva, muži 3B

 
 
Racková, Pohárová soutež ZLPS 27.05.2012 13:30
Kontakt:  Milan Liška Telefon: 737 715 394
Poznámka:  

Betonový náběh, zbytek tráva, muži 3B

Kategorie: Muži, Ženy, Dorost

 
 
Drslavice, O pohár starosty SDH Drslavice 27.05.2012 14:00
Kontakt:  Rostislav Chvíla, Drslavice, 687 33 Telefon: 776 275 416
Poznámka:  
 
 
Žižkovo Pole,  29.05.2012 12:00
Kontakt:  Pavel Rakušan Telefon: 724908727
Poznámka:  
 
 
Květinov, O pohár Starosty SDH 01.06.2012 22:00
Kontakt:  Martin Fikar Telefon: 774951531
Poznámka:  
 
 
Nekmíř, O Pohár SDH Nekmíř 02.06.2012 11:00
Kontakt:  p. HANZLÍK JAN Telefon: +420721171744
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Bučí PS Lucie Nová 
 2 Úherce PS Michal Hodan 
 3 Malinec PJ Honza Adamec 
 4 Horní Lukavice PJ Jan Hůla 
 5 Bolkov PJ Petr Jezek 
 6 Chotíkov PS SDH Chotikov  
 7 Žákava PJ Libor Valeš 
 8 Štichovice PS Richard Hlous 
 9 Vřeskovice KT Luboš Balvín 
 10 Robčice PJ Radek Růt 
 11 Obora PS Vasek Dolejs 
 12 Krašovice PS Petr Hnat 
 13 Hubenov PS Petr Frána  
 14 Obora PS Pepa Beneš 
 15 Štěnovický Borek PJ Michal Polívka 
 17 Úherce PS Petr Štejr 
 18 Brodeslavy PS Jaroslav Polák 
 19 Chrást PB Radek Troch 
 20 Útušice PJ Veronika Růtová 
 46 Hubenov PS Lukáš Kaňka  
 47 Seč PJ Václav Hranička 
 48 Dolní Hradiště PS Luděk Bech 
 49 Louňová PJ Jan Skala 
 50 Mokrouše PJ SDH Mokrouše  
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Únětice PJ Luboš Balvín 
 2 Bezděkov pod Třem. PB Anet Studničková 
 3 Mrtník PS Anna Polcarová 
 4 Chotíkov PS SDH Chotikov  
 5 Bučí PS Lucie Nová 
 7 Hůrky RO Marie Mieglová 
 9 Útušice PJ Veronika Růtová 
 10 Chlumčany PJ Verča Hrubá 
 29 Chválenice PJ Karel Nolč 
 30 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 
Letohrad Kunčice, Kunčický pohár 02.06.2012 11:00
Kontakt:  Jiří Šlezingr Telefon: 774183351
Poznámka:  

travnatý, rovina, prostor kolem základny betonový. Jiří Šlezingr, e-mail: slezingr.jiri@seznam.cz, tel.: 774 183 351,podrobnější info na www.kuncice.eu

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 3 Jasenice VS Tomáš Valda 
 4 Lhotky ZR Tomáš Valda 
 5 Únětice PJ Tomáš Valda 
 6 Vrbětice ZL Tomáš Valda 
 7 Lipová PV Tomáš Valda 
 8 Bezděkov pod Třem. PB Tomáš Valda 
 9 Neplachovice OP Tomáš Valda 
 10 Olšovec PR Tomáš Valda 
 11 Petrovice TR Tomáš Valda 
 12 Sedlatice JI Tomáš Valda 
 13 Letohrad - Kunčice UO Tomáš Valda 
 14 Trnava TR Tomáš Valda 
 15 Plumlov PV Tomáš Valda 
 16 Velké Hoštice OP Tomáš Valda 
 17 Maršovice ZR Tomáš Valda 
 18 Pustkovec OV Tomáš Valda 
 19 Vacenovice HO Tomáš Valda 
 20 Nevcehle JI Tomáš Valda 
 21 Žernovník BK Tomáš Valda 
 22 Chrášťany LT Tomáš Valda 
 23 Sychotín BK Tomáš Valda 
 24 Lavičky ZR Tomáš Valda 
 25 Horní Poříčí BK Tomáš Valda 
 26 Jinolice JC Tomáš Valda 
 27 Stará Říše JI Tomáš Valda 
 28 Výčapy TR Tomáš Valda 
 29 Bašnice JC Tomáš Valda 
 30 Bříšťany JC Tomáš Valda 
 31 Bolatice OP Tomáš Valda 
 32 Benetice TR Tomáš Valda 
 33 Letohrad - Orlice UO Tomáš Valda 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Chrášťany LT Tomáš Valda 
 2 Nevcehle JI Tomáš Valda 
 3 Radíkov PR Tomáš Valda 
 5 Vitiněves JC Tomáš Valda 
 6 Výčapy TR Tomáš Valda 
 7 Sychotín BK Tomáš Valda 
 8 Olší BO Tomáš Valda 
 9 Ždírec nad Doubravou HB Tomáš Valda 
 
Hřiště pod Lipami, Kunčický pohár 2012 02.06.2012 11:00
Kontakt:  Šlezingr Jiří Telefon: 774183351
Poznámka:  

travnatý, rovina, prostor kolem základny betonový

 

 
 nerozlišeno 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 13 Letohrad - Kunčice UO Tomáš Valda 
 
Karolín, O pohár obce Karolín 02.06.2012 11:00
Kontakt:  Daniel Ondra Telefon: 721 117 964
Poznámka:  

Muži 3B, ženy 2B. Vydlážděná plocha kolem základny s odvodněním, rovný travnatý povrch po celé dráze.

 
 
Trstěnice, O pohár starosty obce, ZN liga 02.06.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Čeložnice,  02.06.2012 13:00
Kontakt:  Martin Bábíček Telefon: 777335066
Poznámka:  

Základna dlažba, trať tráva.

 
 
Horní Lhota, Memoriál Václava Masaře 02.06.2012 13:00
Kontakt:  Jan Pavelka Telefon: 605 874 381
Poznámka:  

Asfaltový náběh, zbytek tráva, muži 3B

Kategorie: Muži, Ženy, Dorost

 
 
Křenovice , o Putovní pohár obce Křenovice 02.06.2012 13:00
Kontakt:   Telefon: 777201416
Poznámka:  

Sbor dobrovolných hasičů Křenovice si Vás dovoluje pozvat na 14. ročník soutěže v požárním útoku o Putovní pohár obce Křenovice


Datum konání: 2. Června 2012
Místo konání: hřiště TJ Sokol Křenovice
Kategorie: muži 3B, ženy 2B
Propozice soutěže:
- 13:00 - 13:45 - příjezd jednotek
- 13:45 - nástup a porada velitelů
- 14:00 - vlastní soutěž

Soutěž proběhne dle platných pravidel Požárního sportu a pravidel VC MHJ Přerov pro rok 2012. Získané body se započítávají do celkového hodnocení VC.

Povrch tratě travnatý, časomíra elektronická, terče sklopné,
stroj na základně nastartován.

Startovné: 100Kč

Na Vaši návštěvu se těší SDH Křenovice
Večer diskotéka a po celý den spousta dobrot

 
 
Nesvačilka,  02.06.2012 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  

Dle pravidel BHL

 
 
Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse 02.06.2012 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Bučí, Odpolední tréninková soutěž SDH Bučí 02.06.2012 18:00
Kontakt:  Stanislav Nový Telefon: +420606612326
Poznámka:  

2.6. od 18.00 se bude konat odpolední tréninková soutěž na 2B v areálu SDH Bučí, zároveň bude probíhat oblíbená letní lyžovačka. Zájemci o odpolední tréninkovou soutěž si mohou zde rezervovat startovní pořadí. Rezervace na lyžovačku proběhne při prezentaci v areálu.

1. SDH Bučí ženy

 

 
 1 Bučí PS Lucie Nová 
 30 Bučí PS Lucie Nová 
 
Velké Karlovice, O pohár obce Velké Karlovice 03.06.2012 09:00
Kontakt:  Podešva Václav Telefon: +420605573096
Poznámka:  

Kategorie: muži 2B, ženy 2B, muži nad 35: 2B

Povrch: základna koberec, zbytek tráva

Časomíra: terče sklopné, start fotobuňka

 
 
Bučí, O Pohár SDH Bučí 03.06.2012 10:00
Kontakt:   Telefon: +420606612326
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Bučí PS Honza Adamec 
 2 Obora PS Vasek Dolejs 
 3 Malinec PJ Andrea Kiesenbauerová  
 4 Horní Lukavice PJ Pavel Hůla 
 5 Mokrouše PJ Jiří Šmolík 
 6 Louňová PJ Libor Skala 
 7 Bolkov PJ Petr Jezek 
 8 Obora PS Pepa Beneš 
 9 Hubenov PS Petr Frána  
 11 Štěnovický Borek PJ Michal Polívka 
 12 Únětice PJ Luboš Balvín 
 13 Hubenov PS Lukáš Kaňka  
 14 Chotíkov PS SDH Chotikov  
 15 Horní Kamenice DO Anet Studničková 
 16 Dolní Hradiště PS Luděk Bech 
 17 Žákava PJ Libor Valeš 
 18 Úherce PS Petr Štejr 
 19 Robčice PJ Radek Růt 
 20 Holoubkov RO Miroslav Hošek 
 21 Seč PJ Václav Hranička 
 22 Štichovice PS Richard Hlous 
 23 Krašovice PS Petr Hnat 
 24 Brodeslavy PS Jaroslav Polák 
 25 Chrást PB Radek Troch 
 26 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 28 Útušice PJ Veronika Růtová 
 50 Vřeskovice KT Michal Hodan 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Bučí PS Honza Adamec 
 2 Únětice PJ Luboš Balvín 
 3 Bezděkov pod Třem. PB Anet Studničková 
 4 Chotíkov PS SDH Chotikov  
 5 Mrtník PS Anna Polcarová 
 6 Chlumčany PJ Verča Hrubá 
 7 Hůrky RO Marie Mieglová 
 8 Doubravka PM doubravka sdh 
 9 Útušice PJ Veronika Růtová 
 28 Strýčkovice DO Václava Ulrychová 
 29 Chválenice PJ Karel Nolč 
 30 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 
Rymice,  O pohár starosty SDH Rymice 03.06.2012 11:00
Kontakt:  Josef Fuksa Telefon: 603 787 212
Poznámka:  

Muži 3B, ženy 2B. Povrch travnatý, mírně z kopce, vydlážděná plocha kolem základny, kratší náběh.

 
 
Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany 03.06.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Maršovice, 4. kolo Žďárské ligy 03.06.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle 03.06.2012 13:00
Kontakt:  Milan Pařil Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Hovězí, O putovní pohár starosty obce a SDH Hovězí 03.06.2012 14:00
Kontakt:  Fila Tomáš Telefon: +420737066728
Poznámka:  

Kategorie: muži 3B, ženy 2B, muži nad 35: 2B

Povrch: základna koberec, zbytek tráva

Časomíra: terče sklopné, start fotobuňka

 
 
Šarovy, O melúnový pohár 03.06.2012 14:00
Kontakt:  Jan Soukup Telefon: 777 877 161
Poznámka:  

Náběh tráva, kolem základny beton, zbytek tráva, muži 3B

Kategorie: Muži, Ženy, Dorost

 
 
Jiřetice,  05.06.2012 12:45
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Fotbaloé hřiště Nesvačilka,  05.06.2012 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  

Dle pravidel BHL

 
 
Staré Město, Dožinkový areál 09.06.2012 09:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Drahotuše, Pohár Osadního výboru Drahotuše 09.06.2012 09:30
Kontakt:  Václav Šnejdrla Telefon: 725 024 198
Poznámka:  

Soutěží se v požárním útoku v kategorii muži a ženy.

Průběh soutěže
09:00-09:30 hod. - příjezd a prezentace na hřišti v Drahotuších
09:30 hod. - nástup soutěžících a zahájení

Organizační připomínky
- soutěžní vklad je 150 Kč
- soutěž proběhne dle pravidel PS
- muži 3B
- ženy 2B

- výsledný čas bude měřen el. časomírou, terče sklopné
- travnatý povrch, prostor u základny beton

Ocenění nejlepších:

Muži
1. místo : pohár + 1400 Kč
2. místo : pohár + 1000 Kč
3. místo : pohár + 800Kč
4. místo : 500 Kč
Ženy
1. místo : pohár + 1200 Kč
2. místo : pohár + 800 Kč
3. místo : pohár + 600 Kč
300 Kč
 
 
Kunovice, O pohár SDH KUNOVICE 09.06.2012 10:00
Kontakt:  Vladimír Kuchařík Telefon: 725280736
Poznámka:  

Soutěž dle pravidel Vsetínské ligy, tato soutěž je 3. kolem Vsetínské ligy  2012.

Muži soutěží na 3B, ženy na 2B.

 
 
Vémyslice, O pohár starosty obce, ZN liga 09.06.2012 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Lipová, O pohár Lipová 09.06.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Kunovice, O pohár SDH Kunovice 09.06.2012 11:00
Kontakt:  Kuchařík Vladimír Telefon: +420725280736
Poznámka:  

Kategorie: muži 3B, ženy 2B

Povrch: základna beton, zbytek tráva

Časomíra: terče sklopné, start pistol

 
 
Nové Sedliště, O pohár 09.06.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Žernovice, Memoriál Jana Ludačky 09.06.2012 12:00
Kontakt:  ringo@zernovice.net Telefon: +420725700053
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Vacov PT Marek Mészáros 
 3 Žernovice PT Václav Nachlinger 
 5 Onšovice PT Míra Staněk 
 7 Nišovice ST Tomáš Rezek 
 9 Dolany PT Jirka Staš  
 11 Šipoun PT Jaroslav Petrlík 
 13 Budilov PT Radek Novotný 
 15 Kalenice ST Josef Zábranský 
 17 Budilov PT Radek Novotný 
 19 Přechovice ST pavel zdychynec  
 21 Sudoměř ST Jan Kopenec 
 23 Obytce KT Zdeněk Bohůnek 
 25 Doubravice u Volyně ST Doubravice  
 27 Sudoměř ST Jan Kopenec 
 29 Drachkov ST Franta Karel 
 31 Zahorčice ST Jakub Přibyl 
 33 Benešova Hora PT Vladimír Jírovec 
 35 Zdíkovec PT Honza  
 37 Stachy PT Honza  
 39 Milenovice PI Pavel Krejčí 

věkový pruměr 16 .5 let

 41 Svatá Maří PT Vojtěch Tůma 
 43 Vitějovice PT Martin Soukup 
 47 Výškovice PT jirka Lang 
 51 Dražejov ST Martin Kozák 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Žernovice PT Václav Nachlinger 
 3 Vacov PT Katka Nováková 
 5 Budilov PT Radek Novotný 
 7 Nihošovice ST Alena Drastíková 
 9 Svatá Maří PT Lenka Vyskočilová 
 13 Vlachovo Březí PT Vojtěch Tůma 
 27 Budilov PT Radek Novotný 
 29 Dolany PT Michaela Štroblová 
 
Žernovice,  09.06.2012 12:00
Kontakt:  Václav Sedlecký Telefon: 725 700 053
Poznámka:  

dráha tráva = louka.   ringo@zernovice.net

 
 
Ratíškovice,  09.06.2012 13:00
Kontakt:  Jaroslava Příkaská Telefon: 724263024
Poznámka:  

Asfaltová silnice mírně z kopce.

 
 
Jankov, O POHÁR STAROSTY OBCE JANKOV 09.06.2012 13:00
Kontakt:  Pavel Hrubý Telefon: 725062275
Poznámka:  
 
 
Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela 09.06.2012 13:00
Kontakt:  Aleš Daňhel Telefon: 
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Mladoňovice TR Aleš Daňhel 
 2 Kostníky TR DankaKa  
 3 Rácovice TR Martin Fiala 
 4 Vranín TR Zbyněk Pokorný 
 5 Horky TR Karel Houzar 
 6 Boršov JI Jan Pech 
 7 Bílý Kámen JI Radim Kriegsmann 
 8 Hornice TR Aleš Daňhel 
 9 Radkov JI Jan Štefanik 
 10 Budeč JH Jan Báchor 
 11 Knínice JI Lukáš Novák 
 12 Jakubov u Moravských Budějovic TR Martin Dvorak 
 13 Kněžice TR Rosťa Neuwirth 
 15 Pavlov JI   
 16 Dolní Němčice JH Jarda Hejda 
 17 Krasonice JI Radek  
 18 Radotice TR Radek Janda 
 20 Pavlov JI Petr Zerzánek 
 21 Želetava TR Leoš Kalina 
 22 Dešná JH Radim Macků 
 23 Dolní Němčice JH Mirek Havlík 
 29 Předín TR Martin Běhounek 
 30 Sedlejov JI Iveta Pavlů 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Předín TR Jana Ježková 
 2 Hornice TR Aleš Daňhel 
 3 Sedlejov JI Iveta Pavlů 
 4 Trnava TR Martina  
 5 Boršov JI Petra Nečadová 
 6 Rozseč JI Petra  
 7 Jindřichovice JI Anežka Jurková 
 8 Mladoňovice TR Jana Zvěřinová 
 9 Trnava TR Martina  
 10 Radonín TR Zuzana Číhalová 
 
Milovice,  09.06.2012 13:30
Kontakt:  Jiří Pálka Telefon: 
Poznámka:  

Dle pravidel BHL

 
 
Červená Řečice , O pohár starostky města 09.06.2012 13:30
Kontakt:  Lukáš Vonderka Telefon: 723 415 923
Poznámka:  
 
 
Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov 09.06.2012 14:00
Kontakt:  Hana Vašinová Telefon: 739 418 273
Poznámka:  

Muži 3B, ženy 2B. Travnatý povrch po celé dráze, mírně z kopce, základna - betonové panely

 
 
Červená Řečice , O pohár starostky města 09.06.2012 14:00
Kontakt:  Lukáš Vonderka Telefon: 723 415 923
Poznámka:  

1.kolo Pelhřimovské hasičské ligy 

 
 
Červená Řečice , O pohár starostky města 09.06.2012 14:00
Kontakt:  Lukáš Vonderka Telefon: 723 415 923
Poznámka:  

1.kolo Pelhřimovské Hasičské Ligy

 
 
Lomnice nad Lužnicí, Lomnice nad Lužnicí 09.06.2012 20:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice 09.06.2012 22:00
Kontakt:  Pavel Příleský Telefon: 723726076
Poznámka:  

http://firesport.cz/diskuze/viewtopic.php?t=30526

 
 
Dlouhý Most, O pohár Obřího sudu 09.06.2012 22:00
Kontakt:  Kühnel Jan Telefon: +420774935649
Poznámka:  

SDH Jeřmanice a Dlouhý Most si Vás dovolují pozvat na 2. ročník soutěže O pohár obřího sudu. Po loňských zkušenostech jsme si pro vás připravili daleko lepší zázemí i trať. Samozřejmostí je pevná odvodněná základna a tak podmínky budou pro všechny družstva stejný. Dále jsou pro všechny družstva na bodovaných místech připraveny poháry a další hodnotné ceny. Novinkou na naší soutěži je samostatná kategorie o nejrychlejší zadek a i zde na Vás čekají hodnotné ceny. Soutěž se bude konat na fotbalovém hřišti.

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Hradčany LI Jan Kühnel 
 2 Jeřmanice LI Jan Kühnel 
 10 Hradčany LI Jan Kühnel 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Jeřmanice LI Jan Kühnel 
 10 Jeřmanice LI Jan Kühnel 
 
Žernovník, O pohár SDH Žernovník 10.06.2012 09:30
Kontakt:  Miroslav Sokol Telefon: 606151567
Poznámka:  

travnatý, rovina, prostor kolem základny betonový

 
 
Třísov,  10.06.2012 11:00
Kontakt:  VANĚK Bohumil Telefon: 724 066 383
Poznámka:  

vaboele@seznam.cz    Nástřikové terče

 
 
Třísov hřiště pod koupalištěm, O putovní pohár SDH Třísov 10.06.2012 11:00
Kontakt:  František Tvaroh Telefon: 724068935
Poznámka:  

Soutěž proběhne na jedné základně, ale na dvě nástřikové časomíry,
jedna pro kategorii mužů, druhá pro kategorii žen.
Rezervace startovního pořadí na www.jchl.cz bude spuštěna nejpozději od 28. 5.
Kategorie se budou na základně střídat.
Přihlášku do soutěže je také možno podat na místě do zahájení soutěže, popřípadě na výše uvedený kontakt. Přihlášením se rozumí zaplacení startovného.Soutěž není pojištěna

 
 
Třísov,  10.06.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Valašská Polanka, Pohárová soutěž Valašská Polanka 10.06.2012 12:00
Kontakt:  Polanský Jaromír Telefon: +420724178662
Poznámka:  

Kategorie: muži 2B, ženy 2B, muži nad 35: 2B

Povrch: základna koberec, zbytek tráva

Časomíra: terče sklopné, start fotobuňka

 
 
Bransouze Tálky, o pohár starosty 10.06.2012 13:30
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Břežany II. - na hřišti, 2. kolo 12. ročníku Podlipanské ligy 16.06.2012 00:00
Kontakt:  Květa Novotná Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Dřešín, Dětská hasičská pohárová soutěž 16.06.2012 08:00
Kontakt:  ocko.dresin@tiscali.cz Telefon: +420 725 871 635
Poznámka:  

Místo konání : Dřešín ( u cesty do chalup, po levé straně )
– bude značeno
- od Strakonic – na konci obce po levé straně 
- od Vacova – na začátku obce po pravé straně 

Doprava : vlastní 
Prezence : 7:30 – 8:00 
při přihlášení kolektivu si vedoucí vybere pořadí ( z dosud volných )
v dané kategorii – nebude rozlosování, pořadí lze předem rezervovat 
na internetu od 3.6. od 12 hod. v diskuzi na www.sumhasliga.cz

Program :
8:00 – 8:15 porada vedoucích a rozhodčích 
8:15 – 8:30 nástup, zahájení soutěže 
8:30 – 12:30 soutěž v požárním útoku
9:00 – 12:30 doprovodný program 
12:30 – 13:00 nástup, vyhodnocení a ukončení soutěže 

Pravidla soutěže a ústroj :
dle Směrnic hry Plamen platné od 1.9.2004 včetně 
všech dodatků + schválené změny pravidel dle dětské ŠHL www.sumhasliga.cz 

 

 
 
Bystré, Memoriál L.Gureckého 16.06.2012 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Žernovníku, Malá Lhota,  16.06.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Honezovice, O pohár 16.06.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Podmoklany,  16.06.2012 12:00
Kontakt:  Martin vavroušek Telefon: 603349076
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Podmoklany HB Martin Fikar 
 3 Dolní Krupá HB Martin Fikar 
 4 Petrovice HB Martin Fikar 
 5 Žižkovo Pole HB Martin Fikar 
 6 Podmoklany HB Martin Fikar 
 7 Kejžlice PE Martin Fikar 
 8 Žižkovo Pole HB Martin Fikar 
 9 Kynice HB Tomáš Francl 
 10 Květinov HB Martin Fikar 
 11 Smilov HB Dalibor Novotný 
 12 Světlá nad Sázavou HB Lukáš Jasan 
 13 Věž HB Martin Bárta  
 14 Zdislavice HB Martin Bárta  
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Kejžlice PE Martin Fikar 
 2 Ždírec nad Doubravou HB Jakub Novak 
 3 Nová Ves u Světlé HB Martin Fikar 
 4 Dolní Krupá HB Martin Fikar 
 5 Žižkovo Pole HB Martin Fikar 
 6 Herálec HB Martin Fikar 
 7 Zdislavice HB Martin Bárta  
 
Jakubov, O pohár SDH Jakubov 16.06.2012 13:00
Kontakt:  Martin Dvořák Telefon: 602808369
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Horky TR Karel Houzar 
 2 Dolní Němčice JH Jarda Hejda 
 3 Rácovice TR Martin Fiala 
 4 Hornice TR Aleš Bobu 
 5 Bílý Kámen JI Radim Kriegsmann 
 6 Sedlejov JI René Křikava 
 7 Šašovice TR David Táborský 
 8 Vranín TR Zbyněk Pokorný 
 9 Radkov JI Tomáš Mareček 
 10 Budeč JH Jan Báchor 
 11 Kněžice TR Rosťa Neuwirth 
 12 Pavlov JI   
 13 Knínice JI Lukáš Novák 
 14 Boršov JI Jan Pech 
 15 Lesůňky TR Aleš Kotačka 
 16 Předín TR Standa Augustin 
 17 Krasonice JI Radek  
 18 Radotice TR Radek Janda 
 19 Pavlov JI   
 20 Stará Říše JI Martin Šebesta 
 21 Dolní Němčice JH Jan Doležal 
 22 Krahulčí JI Lukáš Hezina 
 23 Vémyslice ZN Tomáš Kerndl 
 24 Želetava TR Leoš Kalina 
 30 Mladoňovice TR Aleš Daňhel 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Předín TR Jana Ježková 
 2 Nevcehle JI Martin Dvorak 
 3 Sedlejov JI Iveta Pavlů 
 4 Trnava TR Pavla Pěnčová 
 5 Boršov JI Petra Nečadová 
 6 Rozseč JI Martin Dvorak 
 7 Jindřichovice JI Aleš Daňhel 
 8 Mladoňovice TR Jana Zvěřinová 
 9 Trnava TR Pavla Pěnčová 
 10 Radonín TR Zuzana Číhalová 
 
Strmilov, O pohár SDH Strmilov 16.06.2012 13:00
Kontakt:  Rudolf Séč Telefon: 724195017
Poznámka:  

Terén: základna betonová, louka

Terče: sklopné

 
 
Opatovice, O putovní pohár ZO Opatovice 16.06.2012 13:00
Kontakt:  Radim Číhal Telefon: 777339477
Poznámka:  

test

 
 nerozlišeno 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 17 Hlinsko PR Petr Beránek 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Nová Ves FM Radim Číhal 
 3 Opatovice PR Radim Číhal 
 4 Luboměř NJ Radim Číhal 
 8 Hranice PR Radim Číhal 
 
Opatovice, O putovní pohár ZO Opatovice 16.06.2012 13:00
Kontakt:  Číhal Radim Telefon: 777339477
Poznámka:  

http://www.firesport.cz/diskuze/viewtopic.php?t=30656

 

 

 
 
Tvrdonice,  16.06.2012 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  

Dle pravidel BHL

 
 
Oprechtice, XI.ročník o putovní pohár SDH Oprechtice 16.06.2012 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Krchleby, Soutěž veteránů nad 40 let. 16.06.2012 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Tečovice, O pohár starosty obce 16.06.2012 14:00
Kontakt:  Josef Družbík Telefon: 604 201 976
Poznámka:  

Betonový náběh, zbytek tráva, muži 3B

Kategorie: Muži, Ženy

 
 
Kamenice nad Lipou , O pohár města Kamenice n. Lipou 16.06.2012 21:00
Kontakt:  Monika Matějů Telefon: 725466286
Poznámka:  

NOČNÍ SOUTĚŽ

Terén: dlažební kostky ( náměstí, mírně do kopce )

Terče: sklopné

 
 
Oprechtice, IV.ročník Climart CUP 16.06.2012 21:21
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  

Večerní soutěž v Pú o hodnotné ceny. Dle pravidel Extraligy s vyjímkami- 2B

 
 
Zádveřice, O pohár starosty 16.06.2012 21:30
Kontakt:  Tomáš Štefanec Telefon: 
Poznámka:  

rezervace pořadí na http://www.firesport.cz/diskuze/viewtopic.php?t=30488

 
 
Oprechtice, VIIi.ročník pohárové soutěže MH 17.06.2012 09:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Troubky, O pohár Hané 17.06.2012 09:30
Kontakt:  Zatloukal Vlastimil Telefon: 775 321 727
Poznámka:  
 
 
Chmelná,  17.06.2012 11:00
Kontakt:  SCHUSTER Zdeněk Telefon: 602 967 797
Poznámka:  

schusterz@seznam.cz    Nástřikové terče

 
 
Bořitov,  17.06.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Bořitov,  17.06.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Čikov, 5. kolo Žďárské ligy - 4. ročník - O putovní pohár 17.06.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Pozděchov, O pohár přátelství, 37. ročník 17.06.2012 13:00
Kontakt:  Zicha Pavel Telefon: +420605820268
Poznámka:  

Kategorie: muži 2B, ženy 2B, muži nad 35: 2B

Povrch: základna beton, zbytek tráva

Časomíra: terče sklopné, start pistol

 
 
Horky, Memoriál Jana Částka 17.06.2012 13:00
Kontakt:  Karel Houzar, sdhhorky@gmail.com Telefon: 720218753
Poznámka:  
 
 1 Horky TR Karel Houzar 
 2 Dolní Němčice JH Jarda Hejda 
 3 Pavlov JI Karel Houzar 
 4 Lesůňky TR Aleš Kotačka 
 5 Hornice TR Aleš Bobu 
 6 Pavlov JI Karel Houzar 
 7 Sedlejov JI René Křikava 
 8 Mladoňovice TR Aleš Daňhel 
 9 Bílý Kámen JI Radim Kriegsmann 
 10 Budeč JH Jan Báchor 
 11 Radkov JI Jan Štefanik 
 12 Jakubov u Moravských Budějovic TR Martin Dvorak 
 13 Krasonice JI Radek  
 14 Kněžice TR Rosťa Neuwirth 
 15 Boršov JI Jan Pech 
 16 Předín TR Martin Běhounek 
 17 Výčapy TR Michal Svoboda 
 18 Radotice TR Radek Janda 
 19 Šašovice TR David Táborský 
 20 Stará Říše JI Martin Šebesta 
 21 Dolní Němčice JH Mirek Havlík 
 22 Knínice JI Lukáš Novák 
 23 Želetava TR Leoš Kalina 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Trnava TR Martina  
 3 Sedlejov JI Iveta Pavlů 
 4 Boršov JI Petra Nečadová 
 5 Předín TR Jana Ježková 
 6 Rozseč JI Karel Houzar 
 7 Trnava TR Martina  
 8 Mladoňovice TR Jana Zvěřinová 
 9 Jindřichovice JI Aleš Daňhel 
 10 Radonín TR Zuzana Číhalová 
 11 Martínkov TR Karel Houzar 
 
Sazovice, Pohárová soutež ZLPS 17.06.2012 13:00
Kontakt:  Václav Brázdil Telefon: 737 762 526
Poznámka:  

Náběh zámková dlažba, zbytek tráva, muži 3B

Kategorie: Muži, Ženy, Dorost

 
 
Baška- Kemp u přehrady, O pohár obce Baška 17.06.2012 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Čelechovice, O pohár starostky 17.06.2012 14:00
Kontakt:  Jan Makovec Telefon: -
Poznámka:  
 
 
20.06.2012 01:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
20.06.2012 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
lešná -výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka 22.06.2012 21:30
Kontakt:  HARRY Telefon: 732200318
Poznámka:  
 
 
Vrbčany - na Bahně, 3. kolo 12. ročníku Podlipanské ligy 23.06.2012 00:00
Kontakt:  Radek Urban Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Strašín, 1. ročník pohárové soutěže 23.06.2012 09:00
Kontakt:  Tomáš Mužík Telefon: +420722620960
Poznámka:  

Kde :
na hřišti ve Strašíně ( bude značeno )

Program :
8.30 - 9.00 prezence
9.15 nástup, zahájení

Terče :
elektronické, sklopné

Kategorie :
mladší, starší

Soutěž proběhne dle pravidel Šumavské hasičské ligy dětí 

Rezervace startovního pořadí od 10.6. od 12.00 v diskuzi na www.sumhasliga.cz  nebo na místě

 
 
Olšovec, O pohár Olšovec 23.06.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 777608059
Poznámka:  

travnatý, rovina, asfaltový náběh.

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Plumlov PV Michal Navrátil 
 2 Hranice PR Michal Navrátil 
 3 Ústí PR Michal Navrátil 
 4 Jasenice VS Michal Navrátil 
 5 Únětice PJ Michal Navrátil 
 6 Vrbětice ZL František Měřička 
 7 Lipová PV Michal Navrátil 
 8 Bezděkov pod Třem. PB Michal Navrátil 
 9 Valšovice (Hranice VI) PR Michal Navrátil 
 10 Olšovec PR Michal Navrátil 
 11 Benetice TR Michal Navrátil 
 12 Lhotky ZR Michal Navrátil 
 13 Letohrad - Kunčice UO Michal Navrátil 
 14 Trnava TR Michal Navrátil 
 15 Jindřichov PR Michal Navrátil 
 16 Velké Hoštice OP Michal Navrátil 
 17 Maršovice ZR Michal Navrátil 
 18 Neplachovice OP Michal Navrátil 
 19 Jinolice JC Michal Navrátil 
 20 Nevcehle JI Michal Navrátil 
 21 Žernovník BK Michal Navrátil 
 22 Chrášťany LT Michal Navrátil 
 23 Sychotín BK Michal Navrátil 
 24 Lavičky ZR Michal Navrátil 
 25 Horní Poříčí BK Michal Navrátil 
 26 Luboměř NJ Michal Navrátil 
 27 Babice VS Michal Navrátil 
 28 Výčapy TR Michal Navrátil 
 29 Bašnice JC Michal Navrátil 
 30 Bříšťany JC Michal Navrátil 
 31 Hostašovice NJ Jan Duda 
 32 Malhotice PR David Šima 
 33 Čeložnice HO Vojtěch Marada 
 34 Pustkovec OV Roman Hynčica 
 35 Provodovice PR Jiři Buzinis 
 36 Špičky PR SDH Špičky  
 38 Starý Lískovec BM Roman Hynčica 
 39 Mladcová ZL Lukáš Struška 
 40 Kunovice VS marek pavelka 
 41 Křenovice PR Michal Navrátil 
 42 Vacenovice HO Michal Navrátil 
 43 Bohuslávky PR Petr Stískal 
 44 Babice VS Michal Navrátil 
 45 Rychlov KM Michal Navrátil 
 46 Partutovice PR Lenka Potschová  
 47 Pasohlávky BV Jakub Sirbu 
 48 Lhota PR Michal Navrátil 
 49 Stará Říše JI Michal Navrátil 
 50 Závišice NJ Michal Navrátil 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Chrášťany LT Michal Navrátil 
 2 Nevcehle JI Michal Navrátil 
 3 Radíkov PR Michal Navrátil 
 4 Paršovice PR David Šima 
 5 Vitiněves JC Michal Navrátil 
 6 Výčapy TR Michal Navrátil 
 7 Sychotín BK Michal Navrátil 
 8 Olší BO Michal Navrátil 
 9 Ždírec nad Doubravou HB Michal Navrátil 
 10 Radkova Lhota PR Eliška  
 11 Opatovice PR Katka Vývodová 
 13 Partutovice PR Lenka Potschová  
 14 Hlinsko PR Petr Beránek 
 15 Kunovice VS Michal Navrátil 
 16 Černotín PR Michaela Vaňková 
 17 Střítež nad Ludinou PR Michal Navrátil 
 
Olšovec, O pohár starosty OÚ 23.06.2012 11:00
Kontakt:  Bezděk Karel Telefon: 724 208 769
Poznámka:  
 
 
Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města 23.06.2012 11:00
Kontakt:  Jaroslav Bouda Telefon: +420 737 878 973
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Hornice TR Josef Karpíšek 
 2 Kostníky TR Josef Karpíšek 
 3 Police TR Josef Karpíšek 
 4 Dešná JH Josef Karpíšek 
 5 Oponešice TR Josef Karpíšek 
 6 Ostojkovice JH Josef Karpíšek 
 7 Jemnice TR Josef Karpíšek 
 8 Radkovice u Budče TR Josef Karpíšek 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Kostníky TR Josef Karpíšek 
 2 Budeč JH Josef Karpíšek 
 Muži >35 let 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Kostníky TR Josef Karpíšek 
 
Všekary, O pohár 23.06.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Horní Bělá -Bělá cup,  požární útoky 23.06.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Habartice, Habartický soudek 23.06.2012 13:00
Kontakt:  p.Strnad Karel,kaiser36@seznam.cz Telefon: +420602281034
Poznámka:  
 
 
Nišovice , Memoriál Miroslava Holína 23.06.2012 13:00
Kontakt:  Tomáš Rezek Telefon: +420728656872
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 2 Zdíkovec PT Honza  
 3 Nišovice ST Tomáš Rezek 
 4 Šipoun PT Jaroslav Petrlík 
 5 Stachy PT Bohuslav Roučka 
 6 Kalenice ST Josef Zábranský 
 7 Svatá Maří PT Vojtěch Tůma 
 8 Dolany PT Jirka Staš  
 9 Zahorčice ST Jakub Přibyl 
 10 Přechovice ST pavel zdychynec  
 11 Drachkov ST Franta Karel 
 12 Doubravice u Volyně ST Doubravice  
 14 Budilov PT Radek Novotný 
 15 Onšovice PT Míra Staněk 
 16 Žernovice PT Václav Zaunműller 
 17 Obytce KT Zdeněk Bohůnek 
 18 Budilov PT Radek Novotný 
 19 Výškovice PT Martin Mondl  
 20 Nišovice ST Tomáš Rezek 
 21 Sudoměř ST Pavel Kaněra 
 22 Dražejov ST Martin Kozák 
 23 Žihobce KT Pepík F. 
 35 Vacov PT Marek Mészáros 

Omlouvám se ale vzhledem ke komplikacím ze soutěží dětí jsme nucen nas přehlásit na poslední místo.

 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Budilov PT Radek Novotný 
 2 Žernovice PT Iva Cabáková 
 3 Vacov PT Katka Nováková 
 4 Nihošovice ST Alena Drastíková 
 5 Benešova Hora PT Vladimír Jírovec 
 7 Svatá Maří PT Vojtěch Tůma 
 19 Budilov PT Radek Novotný 
 20 Dolany PT Eva Roučková 
 
Chrbonín, Memoriál Michala Velíška 23.06.2012 13:00
Kontakt:  Radek Paclt Telefon: 723035681
Poznámka:  

Terén: základna tartan, tráva

Terče: sklopné

 
 
Fotbalové hřiště Srch, Putovní pohár obce Srch 23.06.2012 13:00
Kontakt:  Leoš Panchártek Telefon: 731126738
Poznámka:  
 
 
Kněžice, pohár starosty obce 23.06.2012 13:30
Kontakt:  Rosťa Neuwirth Telefon: 723127796
Poznámka:  

bor dobrovolných hasičů v Kněžicích pořádá

POHAR STAROSTY OU PRO MUŽE, MEMORIÁL A.ŠLOUFA PRO ŽENY A POHAR STARÝCH PARDÁLÚ PRO MUŽE NAD 35 LET. SOUTĚŽ JE ZAŘAZENA DO OKRESNÍ LIGY MUZŮ A ŽEN

UPOZORNĚNÍ PRO MUŽE NAD 35 LET startovné 150,-Kč
Soutěž proběhne už od 12.15 ukončení prezentace nástup
12.30 zahájení soutěže

Soutěž je uspořádána pro družstva mužů,žen a mužů nad 35let v požárním útoku. Po příjezdu se vedoucí hlásí u evidence, kde každé družstvo zaplatí startovné ve výši 200,-Kč.
Soutěž se uskuteční již v sobotu 23.června 2012



ČASOVÝ PLÁN
do 13:20 – ukončení prezentace nástup
13:30 – zahájení soutěže

Vyhodnocení soutěže a předání cen do 20 min. po ukončení soutěže.

Pravidla: požární útok podle pravidel okresní ligy elektronická časomíra SDH Petrovice povrch travnatý základna panele.
Po skončení základního kola se 5 nejlepších a 1družsto vylosované mužů bez omezení se utká ve finále na 2B o živé sele.

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 2 Jasenice TR Rosťa Neuwirth 
 3 Kněžice TR Rosťa Neuwirth 
 4 Chlum TR Rosťa Neuwirth 
 5 Stařeč TR Jakub  
 6 Litovany TR Rosťa Neuwirth 
 8 Bransouze TR Rosťa Neuwirth 
 9 Nárameč TR Petr Pavlík 
 12 Myslibořice TR David Nedvěd 
 13 Jakubov u Moravských Budějovic TR Rosťa Neuwirth 
 14 Jasenice TR Pavel Rosendorf 
 15 Kamenná TR Jakub Procházka 
 16 Vladislav TR Pepa Sedlák 
 17 Ježená JI Rosťa Neuwirth 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Kněžice TR Rosťa Neuwirth 
 2 Svatoslav TR Zora Vochyánová 
 3 Kamenná TR Jakub Procházka 
 4 Myslibořice TR David Nedvěd 
 6 Mihoukovice TR Vostal  
 8 Mladoňovice TR Jana Zvěřinová 
 9 Častohostice TR Tereza Nesibová 
 
Senožaty,  23.06.2012 13:30
Kontakt:  Němeček Václav Telefon: 723 959 739
Poznámka:  
 
 
Senožaty,  23.06.2012 13:30
Kontakt:  Němeček Václav Telefon: 723 959 739
Poznámka:  
 
 
Staňkov, Memoriál Františka Bracha 23.06.2012 14:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Loučka u Vizovic, NOČNÍ HAŠENÍ LOUČKA 23.06.2012 20:00
Kontakt:  Miroslav Vaněk Telefon: 777696434
Poznámka:  

Noční soutěž v duchu pravidel ZLPS

 
 
Martínkov, O pohár firmy KLIMAIR 23.06.2012 21:00
Kontakt:  Luboš Venhoda Telefon: 728159204
Poznámka:  

Noční,podle pravidel PS,kategorie M+Ž,extraligové hadice,stroje nesmí být nastartovány před začátkem pokusu,nýbrž až po odstartování!!! Finanční odměna:1.místo 1000 Kč,2.místo 500Kč,3.místo 200Kč

 
 nerozlišeno 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 2 Martínkov TR Luboš Venhoda 
 3 Lesůňky TR Aleš Kotačka 
 4 Horky TR Luboš Venhoda 
 5 Sedlatice JI Luboš Venhoda 
 6 Vranín TR Radek Möller 
 7 Hornice TR Aleš Bobu 
 8 Šašovice TR Luboš Venhoda 
 9 Mladoňovice TR Aleš Daňhel 
 10 Litohoř TR Zdeněk Bártů 
 11 Martínkov TR Luboš Venhoda 
 12 Jakubov u Moravských Budějovic TR Luboš Venhoda 
 13 Šašovice TR Luboš Venhoda 
 14 Mladoňovice TR Jana Zvěřinová 
 15 Budeč JH Luboš Venhoda 
 16 Martínkov TR Luboš Venhoda 
 17 Radkovice u Budče TR Jaroslav Vejtasa 
 18 Želetava TR Leoš Kalina 
 
Radíkov, O pohár SDH Radíkov 24.06.2012 09:30
Kontakt:  Vlastimil Hynčica Telefon: 776133607
Poznámka:  

travnatý, rovina, prostor kolem základny a náběh asfaltový. Marie Hynčicová, Radíkov 65, 753 01 Hranice Vlastimil Hynčica: 776 133 607, Roman H. 776 060 901

 
 
Radíkov, O pohár SDH Radíkov 24.06.2012 09:30
Kontakt:  Vlastimil Hynčica Telefon: 776 133 607
Poznámka:  

travnatý, rovina, prostor kolem základny a náběh asfaltový. Kontakty: Marie Hynčicová, Radíkov 65, 753 01 Hranice Vlastimil Hynčica: 776 133 607, Roman H. 776 060 901

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Jindřichov PR Roman Hynčica 
 2 Valšovice (Hranice VI) PR Roman Hynčica 
 3 Ústí PR Roman Hynčica 
 4 Jasenice VS Roman Hynčica 
 5 Lhotky Sport ZR Roman Hynčica 
 6 Luboměř NJ Roman Hynčica 
 7 Lipová PV Roman Hynčica 
 8 Bezděkov pod Třem. PB Roman Hynčica 
 9 Hranice PR Roman Hynčica 
 10 Olšovec PR Roman Hynčica 
 11 Benetice TR Roman Hynčica 
 12 Sedlatice JI Roman Hynčica 
 13 Letohrad - Kunčice UO Roman Hynčica 
 14 Trnava TR Roman Hynčica 
 15 Plumlov PV Roman Hynčica 
 16 Velké Hoštice OP Roman Hynčica 
 17 Maršovice ZR Roman Hynčica 
 18 Neplachovice OP Roman Hynčica 
 19 Jinolice JC Roman Hynčica 
 20 Nevcehle JI Roman Hynčica 
 21 Žernovník BK Roman Hynčica 
 22 Chrášťany LT Roman Hynčica 
 23 Sychotín BK Roman Hynčica 
 24 Lavičky ZR Roman Hynčica 
 25 Horní Poříčí BK Roman Hynčica 
 26 Malhotice PR Roman Hynčica 
 27 Stará Říše JI Roman Hynčica 
 28 Výčapy TR Roman Hynčica 
 29 Bašnice JC Roman Hynčica 
 30 Bříšťany JC Roman Hynčica 
 31 Starý Lískovec BM Roman Hynčica 
 32 Hostašovice NJ Jan Duda 
 33 Pravčice KM Mishi  
 34 Mistřín HO Vojtěch Marada 
 35 Čeložnice HO Vojtěch Marada 
 36 Karolín KM Daniel Ondra 
 37 Kunovice VS marek pavelka 
 38 Pustkovec OV Roman Hynčica 
 39 Plinkout OL ivo šnejdar 
 40 Provodovice PR Jiři Buzinis 
 41 Špičky PR SDH Špičky  
 42 Mladcová ZL Lukáš Struška 
 43 Sobíšky PR Aleš Polák 
 44 Domamyslice PV Martin Vykopal 
 45 Vrbětice ZL František Měřička 
 46 Bohuslávky PR Petr Stískal 
 47 Pasohlávky BV Jakub Sirbu 
 48 Dětkovice VY SDH Dětkovice Fronkaři  
 49 Malé Hoštice OP Roman Hynčica 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Chrášťany LT Roman Hynčica 
 2 Nevcehle JI Roman Hynčica 
 3 Radíkov PR Roman Hynčica 
 4 Paršovice PR David Šima 
 5 Vitiněves JC Roman Hynčica 
 6 Výčapy TR Roman Hynčica 
 7 Sychotín BK Roman Hynčica 
 8 Olší BO Roman Hynčica 
 9 Ždírec nad Doubravou HB Roman Hynčica 
 10 Partutovice PR Lenka Potschová  
 11 Radkova Lhota PR Eliška  
 12 Přerov VIII-Henčlov PR Aleš Vohnický 
 13 Opatovice PR Katka Vývodová 
 14 Hlinsko PR Petr Beránek 
 15 Kunovice VS Michal Navrátil 
 16 Černotín PR Michaela Vaňková 
 17 Střítež nad Ludinou PR Roman Hynčica 
 
Radíkov, O pohár SDH Radíkov 24.06.2012 09:30
Kontakt:  Hynčica Vlastimil Telefon: 776 133 607
Poznámka:  
 
 
Němetice, Pohárová soutěž Němetice 24.06.2012 13:00
Kontakt:  Kunovský Josef Telefon: +420724165142
Poznámka:  

Kategorie: muži 3B, ženy 2B

Povrch: základna beton, zbytek tráva

Časomíra: terče sklopné, start pistol

 
 
Francova Lhota, Pohárová soutěž 24.06.2012 13:00
Kontakt:  Piastek Radek Telefon: 737115201
Poznámka:  

Dovolujeme si Vás pozvat na pohárovou soutěž SDH Francova Lhota, která se uskuteční 24.6.2012 od 13:00 na místním fotbalovém hřišti.

Soutěžní kategorie: muži, ženy a muži nad 35 let
Zahájení: 13:00
Disciplína: Požární útok
Dopravní vedení: všichni- 2 hadice B65, 4 hadice C42
Sotěž proběhne dle pravidel PS
Moderátor: Milan ''Yetti'' Kováčik (SK)

Ceny jsou připraveny pro první 3 nejlepší z každé kategorie

Občerstvení zajištěno: uzená žebra, klobásky, čepované pivo ...

 
 
Vésky, Pohár starosty města UH 24.06.2012 14:00
Kontakt:  M. Šesták, Míkovice 214, 686 04 Telefon: 737 782 442
Poznámka:  

2B

 
 
Vésky, Putovní pohár starosty města Uh.Hradiště 24.06.2012 14:00
Kontakt:  Šesták Miroslav Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů 29.06.2012 18:00
Kontakt:  Pavel Dostál Telefon: 724 421 840
Poznámka:  

Noční pohárová soutěž mladých hasičů SDH Třeština je atraktivní soutěž konaná v pozdních večerních hodinách. Soutěží se v kategorii mladších a starších žáků. Disciplíny jsou štafeta požárních dvojic a požární útok. Můžete se těšit na velkoplošnou projekci, světelnou nástřikovou čáru, spoustu zábavy, jídla a pití. Možnost přespat ve vlastních stanech v areálu(nutná registrace předem z důvodu přípravy snídaně). Druhý den od rána probíhá navazující soutěž o Třeštinského plyšáka max. do 11.hod. Registrace na soutěž předem nebo před zahájením soutěže. Startovní pořadí se losuje při nástupu.  E-mail: sdh.trestina@seznam.cz , dostal.pa@email.cz (vedoucí mládeže Tel: 724 421 840)

 
 
Třebovle - na hřišti, 4. kolo 12. ročníku Podlipanské ligy 30.06.2012 00:00
Kontakt:  Martin Kirlik Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Sušice,  Memoriál Václava Bucifala 30.06.2012 09:00
Kontakt:  Maroušek Zdeněk,zdendamarousek@gmail.com Telefon: +420608979996
Poznámka:  
 
 
Radíkov, O pohár SDH Radíkov 30.06.2012 09:30
Kontakt:  Roman Hynčica Telefon: 776060901
Poznámka:  

Test

 

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 3 Radíkov PR Roman Hynčica 
 
Prusinovice, O pohár starostky obce Prusinovice 30.06.2012 10:00
Kontakt:  Starosta SDH - Josef Gažda Telefon: 
Poznámka:  

Hřiště Tj Prusinovice

Kategorie: Muži, Ženy

 

 

 
 nerozlišeno 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 3 Zahnašovice KM Petr Miklík 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 2 Zahnašovice KM Petr Miklík 
 
Prusinovice, O pohár starostky obce 30.06.2012 10:00
Kontakt:  Minařík Miroslav Telefon: 607184227
Poznámka:  

Hřiště TJ

Kategorie Muži, Ženy, staří páni 

 
 
Lutonina, O pohár starosty - soutěž mladších a starších žáků 30.06.2012 10:00
Kontakt:  Migdal Stanislav Telefon: 732 224 864
Poznámka:  

od 10:00 SOUTĚŽ MLADŠÍCH + STARŠÍCH ŽÁKŮ
(požární útok dle pravidel hry Plamen)


Občerstvení bude zajištěno po celý den.
Večer taneční zábava se skupinou noAco.

Rezervace na tel.: 732 224 864 nebo na firesportu

http://www.firesport.cz/diskuze/viewtopic.php?t=30752

 
 
Výrovice, O putovní pohár PERSPEKTY - 1.ročník 30.06.2012 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Bolkov, O Pohár SDH Bolkov 30.06.2012 11:00
Kontakt:  Štýs Vladimír Telefon: +420723456550
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Chrást PB Radek Troch 
 2 Poděvousy DO Petr Jezek 
 3 Malinec PJ Honza Adamec 
 4 Únětice PJ Luboš Balvín 
 5 Kalenice ST Josef Zábranský 
 6 Horní Kamenice DO spera  
 7 Louňová PJ Libor Skala 
 8 Štichovice PS Richard Hlous 
 9 Vřeskovice KT Kuzel Kuzel 
 10 Dolní Hradiště PS Luděk Bech 
 11 Mokrouše PJ SDH Mokrouše  
 12 Robčice PJ Radek Růt 
 13 Bolkov PJ Petr Jezek 
 14 Štěnovický Borek PJ Michal Polívka 
 15 Hubenov PS Michal Polívka 
 16 Útušice PJ Michal Polívka 
 17 Bezděkov pod Třem. PB Petty  
 18 Obora PS Vasek Dolejs 
 19 Chotíkov PS SDH Chotikov  
 20 Seč PJ Václav Hranička 
 21 Úherce PS Petr Štejr 
 22 Žákava PJ Milan Polívka 
 23 Horní Lukavice PJ Pavel Hůla 
 26 Krašovice PS Petr Hnat 
 50 Hejná KT Václav Nachlinger 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Únětice PJ Luboš Balvín 
 2 Bezděkov pod Třem. PB Anet Studničková 
 3 Chlumčany PJ Verča Hrubá 
 4 Hůrky RO Marie Mieglová 
 5 Mrtník PS Anna Polcarová 
 6 Chválenice PJ Karel Nolč 
 29 Bučí PS Lucie Nová 
 30 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 
Sychotín,  30.06.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Teplý Vrch, 1.kolo GMHL 30.06.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  

 

 
 
Štítary, O pohár 30.06.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Žižkovo Pole,  30.06.2012 12:00
Kontakt:  Pavel Rakušan Telefon: 724908727
Poznámka:  

Mimořádná finanční prémie pro vítěze v mužské kategorii : 3000 Kč

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Žižkovo Pole HB David  
 2 Podmoklany HB Jakub Novak 
 3 Petrovice HB Marek  
 4 Česká Bělá HB lukas ceska bela  
 5 Kynice HB Tomáš Francl 
 6 Herálec HB Ondřej Šmíd 
 7 Věž HB Martin Bárta  
 8 Žižkovo Pole HB David  
 9 Zdislavice HB Pavlína Medová 
 10 Květnov HB Martin Fikar 
 11 Rynárec PE Martin Jirák 
 12 Světlá nad Sázavou HB Lukáš Jasan 
 13 Příseka HB David  
 14 Olešná HB Martin  
 15 Vepříkov HB Miroslav Prokeš 
 16 Pavlov ZR Miroslav Prokeš 
 17 Netín ZR Miroslav Prokeš 
 18 Kejžlice PE Miroslav Prokeš 
 19 Radostín nad Oslavou ZR David  
 20 Dolní Krupá HB Jana Blažková 
 21 Netín ZR David  
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Olešná HB Libor Plodík 
 2 Ždírec nad Doubravou HB Silvie  
 3 Nová Ves u Světlé HB Mirka Popelková 
 4 Kejžlice PE Romča Zástěrová 
 5 Zdislavice HB Pavlína Medová 
 6 Herálec HB Mirka Popelková 
 7 Žižkovo Pole HB Miroslav Prokeš 
 8 Dolní Krupá HB Jana Blažková 
 
Jiřetice, BNL 30.06.2012 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  

Asfaltová dráha, sklopné terče, muži 3B, ženy 2B

 
 
Jiřetice,  30.06.2012 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  

Asfaltová dráha, sklopky, dle pravidel BNL

 
 
Jarcová, Pohárová soutěž Jarcová 30.06.2012 13:00
Kontakt:  Šula Jarek Telefon: +420739507965
Poznámka:  

Kategorie: muži 3B, ženy 2B, muži nad 35: 2B

Povrch: základna umělá tráva/koberec, zbytek tráva

Časomíra: terče sklopné, start pistol

 
 
Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice 30.06.2012 13:00
Kontakt:  Jaroslav Hejda Telefon: 
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Žďár JH Jarda Hejda 
 2 Heřmaneč JH Jarda Hejda 
 3 Dešná JH Radim Macků 
 4 Kněžice TR Rosťa Neuwirth 
 5 Dolní Němčice JH Mirek Havlík 
 6 Sedlejov JI René Křikava 
 7 Vranín TR Zbyněk Pokorný 
 8 Hornice TR Aleš Bobu 
 9 Radkov JI Jan Štefanik 
 10 Budeč JH Jan Báchor 
 11 Mladoňovice TR Aleš Daňhel 
 12 Dolní Němčice JH Jarda Hejda 
 13 Boršov JI Jan Pech 
 14 Jakubov u Moravských Budějovic TR Martin Dvorak 
 15 Knínice JI Lukáš Novák 
 16 Horky TR Karel Houzar 
 17 Předín TR Standa Augustin 
 18 Radotice TR Radek Janda 
 19 Šašovice TR David Táborský 
 20 Krasonice JI Radek  
 21 Pavlov JI   
 24 Stará Říše JI Martin Šebesta 
 25 Pavlov JI   
 28 Želetava TR Leoš Kalina 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 3 Trnava TR Martina  
 4 Sedlejov JI Iveta Pavlů 
 5 Boršov JI Petra Nečadová 
 6 Předín TR Jana Ježková 
 7 Jindřichovice JI Anežka Jurková 
 8 Trnava TR Martina  
 9 Mladoňovice TR Radek Janda 
 10 Radonín TR Zuzana Číhalová 
 11 Šašovice TR Hana Kašíková 
 
Košice, O pohár starosty obce Košice 30.06.2012 13:00
Kontakt:  Václav Kornherr Telefon: 777131725
Poznámka:  

Terén: základna asfaltová, fotbalové hřiště

Terče: sklopné

 
 
Vrbětice, Pohárová soutež ZLPS 30.06.2012 13:00
Kontakt:  František Měřička Telefon: 736115974
Poznámka:  

Asfalt do půlky dráhy, zbytek tráva, muži 3B

Kategorie: Muži, Ženy, Dorost

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Vrbětice ZL Administrátor ZLPS  
 2 Mistřice UH Administrátor ZLPS  
 3 Mirošov ZL Administrátor ZLPS  
 4 Velký Ořechov ZL Administrátor ZLPS  
 5 Částkov UH Administrátor ZLPS  
 6 Vrbětice ZL Administrátor ZLPS  
 7 Nedašov ZL Administrátor ZLPS  
 9 Salaš ZL Jiří  
 10 Velký Ořechov ZL Administrátor ZLPS  
 11 Vlachovice ZL František Měřička 
 12 Vésky UH František Měřička 
 13 Drnovice ZL Mára Lukáš 
 15 Velký Ořechov ZL Administrátor ZLPS  
 16 Bratřejov ZL David Schreiber 
 17 Sazovice ZL Vlastimil Potočný 
 18 Hřivínův Újezd ZL Administrátor ZLPS  
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Vlachovice ZL František Měřička 
 2 Velký Ořechov ZL Libuše Miklová 
 4 Bratřejov ZL David Schreiber 
 5 Lukoveček ZL Michal Petřík 
 6 Drnovice ZL Mára Lukáš 
 7 Hřivínův Újezd ZL Administrátor ZLPS  
 
Jindřichov, O pohár SDH Jindřichov 30.06.2012 13:00
Kontakt:  Jan Biskup Telefon: 608219469
Poznámka:  

Soutěž je zařazena do VC OSH Přerov, memoriálu Leopolda Koutného a soutěží se podle platných pravidel Velké ceny OSH. Muži - 3B, Ženy - 2B. Soutěž proběhne jako vždy na louce pod vesnicí.

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Jindřichov PR Jan Biskup 
 2 Valšovice (Hranice VI) PR tonda  
 3 Bohuslávky PR Jan Biskup 
 4 Luboměř NJ Jan Biskup 
 5 Mladcová ZL Jan Biskup 
 6 Rychlov KM Jan Biskup 
 7 Ústí PR Jan Biskup 
 8 Hlinsko PR Jan Biskup 
 9 Jasenice VS Jan Biskup 
 10 Radkova Lhota PR Jan Biskup 
 11 Pravčice KM Jan Biskup 
 12 Přerov VIII-Henčlov PR Jan Biskup 
 13 Hostašovice NJ Jan Duda 
 14 Kunovice VS Petr Kuchařík 
 15 Partutovice PR martin humplik 
 16 Provodovice PR Bára Podmolíková 
 17 Opatovice PR David Roman 
 18 Potštát PR Miloš Hynčica 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 2 Býškovice PR Štěpánka Hostašová 
 3 Přerov VIII-Henčlov PR Jan Biskup 
 4 Radíkov PR Jan Biskup 
 5 Střítež nad Ludinou PR RADIM Haitl 
 6 Hlinsko PR Petr Beránek 
 7 Hostašovice NJ Jan Duda 
 8 Kunovice VS Markéta Gábová 
 9 Partutovice PR martin humplik 
 10 Paršovice PR Tereza Růžičková 
 
Sychotín, O pohár SDH Sychotín a města Kunštát 30.06.2012 13:00
Kontakt:  Ing. Aleš Havelka Telefon: 776088108
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Žernovník BK Aleš Havelka 
 3 Plumlov PV Radim  
 4 Brťov u Černé Hory BK karel klíma 
 5 Míchov BK Aleš Havelka 
 6 Vážany BK Tomáš Hrdlička 
 7 Krokočín TR Aleš Havelka 
 8 Lipová PV Martin Barták 
 9 Bílovice PV Stanislav Režný 
 10 Jabloňany BK Lukáš Zachoval 
 12 Hluboké TR Aleš Havelka 
 13 Bořitov BK Aleš Havelka 
 14 Žďár BK Miroslav Vintr 
 15 Lysice BK Jakub Mazal 
 16 Šošůvka BK Lukáš Keprt 
 17 Stražisko PV Aleš Havelka 
 18 Chrastavec SY Jakub Šudoma 
 19 Ostrov u Macochy BK Patrik Bejček 
 20 Jabloňany BK Lukáš Zachoval 
 21 Litava BO Honza  

Pravidelně jezdíme Žďárskou ligu, občas zavítáme i na Extraligu nebo Blanenskou ligu. V roce 2009 jsme se umístili na 5. místě na Extralize, loni jsme omladili tým a letos zatím 18. místo na Žďárské lize(Lhotky:25.28, Litava:N, Netín:20.88, Maršovice:N, Čikov:19.27). Sychotín bude naše první letošní účast na Velké ceně Blanenska.

 22 Malá Lhota BK Pavel Mašek  
 23 Sychotín BK Aleš Havelka 
 24 Černovice BK Aleš Havelka 
 25 Sudice BK Aleš Havelka 
 26 Němčice BK Josef Dvořáček 
 27 Sebranice BK Aleš Havelka 
 28 Pamětice BK Tereza  
 30 Černovice BK Aleš Havelka 
 33 Starý Lískovec BM Aleš Havelka 
 34 Sychotín BK Aleš Havelka 

(mimo soutěž)

 35 Petrovice BK Aleš Havelka 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Sebranice BK Aleš Havelka 
 2 Petrovice BK Aleš Havelka 
 3 Žďár BK Tereza  
 4 Těchov BK Pavel Bezděk 
 5 Lipová PV Martin Barták 
 6 Šošůvka BK Anna Ševčíková 
 7 Černá Hora BK Michal Montík Bílek 
 8 Sychotín BK Aleš Havelka 
 9 Němčice BK Michaela Bezděková 
 10 Krokočín TR Aleš Havelka 
 11 Malá Lhota BK Pavel Mašek  
 12 Ostrov u Macochy BK Patrik Bejček 
 13 Černovice BK Aleš Havelka 
 14 Bohuňov SY Aleš Havelka 
 15 Horní Poříčí BK Eva Pařízková 
 
Lutonina, O pohár starosty - muži, ženy 30.06.2012 13:00
Kontakt:  Migdal Stanislav Telefon: 732 224 864
Poznámka:  

od 13:00 POHÁROVÁ SOUTĚŽ - muži, ženy
(požární útok na 2B, sklopné terče, hadice B65 a C42 povoleny,travnatý povrch)

Občerstvení bude zajištěno po celý den.
Večer taneční zábava se skupinou noAco.

Rezervace na tel.: 732 224 864 nebo na firesportu

http://www.firesport.cz/diskuze/viewtopic.php?t=30752

 
 
Plešovice, O pohár starosty obce Zlatá Koruna 30.06.2012 13:00
Kontakt:  Antonín Haniš Telefon: 
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Rájov CK Antonín Haniš 
 2 Chmelná CK Antonín Haniš 
 3 Plešovice CK Antonín Haniš 
 4 Dolní Dvořiště CK Antonín Haniš 
 5 Chlum CK Antonín Haniš 
 6 Přídolí CK Antonín Haniš 
 7 Netřebice CK Antonín Haniš 
 8 Třísov CK Antonín Haniš 
 9 Chlum CK Antonín Haniš 
 10 Velešín CK Antonín Haniš 
 11 Přísečná CK Antonín Haniš 
 12 Holubov CK Antonín Haniš 
 13 Třísov CK Antonín Haniš 
 14 Brloh CK Antonín Haniš 
 15 Srnín CK Antonín Haniš 
 16 Benešov nad Černou CK Antonín Haniš 
 17 Brloh CK Antonín Haniš 
 18 Srnín CK Antonín Haniš 
 19 Benešov nad Černou CK Antonín Haniš 
 20 Pořešín CK Antonín Haniš 
 21 Kájov CK Antonín Haniš 
 22 Holubov CK Antonín Haniš 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Brloh CK Antonín Haniš 
 2 Třísov CK Antonín Haniš 
 3 Chmelná CK Antonín Haniš 
 4 Chlum CK Antonín Haniš 
 5 Plešovice CK Antonín Haniš 
 6 Dolní Dvořiště CK Antonín Haniš 
 7 Besednice CK Antonín Haniš 
 8 Holubov CK Antonín Haniš 
 9 Brloh CK Antonín Haniš 
 10 Velešín CK Antonín Haniš 
 11 Benešov nad Černou CK Antonín Haniš 
 
Bácovice, O pohár starosty obce 30.06.2012 13:30
Kontakt:  David Krupička Telefon: 723 174838
Poznámka:  

3.kolo Pelhřimovské Hasičské ligy

 
 
Bácovice, O pohár starosty Bácovic 30.06.2012 13:30
Kontakt:  Krupička David Telefon: 723 174 838
Poznámka:  
 
 
Obytce, O pohár obce Obytce 30.06.2012 14:00
Kontakt:  Zdeněk Bohůnek Telefon: +420733100006
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Obytce KT Zdeněk Bohůnek 
 2 Svatá Maří PT Vojtěch Tůma 
 3 Výškovice PT Martin Mondl  
 4 Dolany PT Jirka Staš  
 5 Stachy PT Bohuslav Roučka 
 6 Sudoměř ST Pavel Kaněra 
 7 Nišovice ST Tomáš Rezek 
 8 Budilov PT Radek Novotný 
 9 Zahorčice ST Jakub Přibyl 
 10 Přechovice ST pavel zdychynec  
 11 Kalenice ST Josef Zábranský 
 12 Doubravice u Volyně ST Doubravice  
 13 Hejná KT Zdeněk Bohůnek 
 14 Onšovice PT Míra Staněk 
 15 Drachkov ST Dr. Požárník  
 16 Šipoun PT Jaroslav Petrlík 
 19 Žernovice PT Václav Nachlinger 
 20 Dehtín KT Honza Adamec 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Budilov PT Radek Novotný 
 2 Benešova Hora PT Vladimír Jírovec 
 3 Vacov PT Katka Nováková 
 4 Žihobce KT Jitka Šroubová 
 5 Žernovice PT Zuzana Syrová 
 7 Svatá Maří PT Lucie Novotná 
 18 Stachy PT Bohuslav Roučka 
 19 Dolany PT Eva Roučková 
 20 Budilov PT Radek Novotný 
 
Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy 30.06.2012 14:00
Kontakt:  René Jašek Telefon: 775 517 615
Poznámka:  

Muži 3B, ženy 2B. Betonová plocha kolem základny, fotbalové hřiště, terče sklopné.

 
 
Tučapy, O putovní pohár obce Tučapy 30.06.2012 20:00
Kontakt:  Jiří Kubeš Telefon: 774810707
Poznámka:  

NOČNÍ SOUTĚŽ

Terén: základna asfaltová, fotbalové hřiště

Terče: sklopné

 
 
Novosedly nad Nežárkou, Noční soutěž SDH Novosedly nad Nežárkou 30.06.2012 20:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Vranín, Noční soutěž 30.06.2012 22:00
Kontakt:  Drahoslav Bastl Telefon: 605259847
Poznámka:  

Požární útok

Muži i ženy na 2B

Dle pravidel JOL (možnost půjčování dvou lidí)

Finanční odměny 6 500,- + věcné ceny

Doprovodný program

 
 nerozlišeno 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Vranín TR Drahoslav Bastl 
 3 Vícenice TR Drahoslav Bastl 
 4 Bohušice TR Drahoslav Bastl 
 5 Police TR Drahoslav Bastl 
 6 Předín TR Drahoslav Bastl 
 7 Jakubov u Moravských Budějovic TR Drahoslav Bastl 
 8 Hornice TR Drahoslav Bastl 
 9 Horní Lhotice TR Drahoslav Bastl 
 10 Bílý Kámen JI Drahoslav Bastl 
 11 Knínice JI Drahoslav Bastl 
 12 Stará Říše JI Drahoslav Bastl 
 13 Radotice TR Drahoslav Bastl 
 14 Mladoňovice TR Drahoslav Bastl 
 15 Jindřichovice JI Drahoslav Bastl 
 16 Lesůňky TR Aleš Kotačka 
 17 Předín TR Drahoslav Bastl 
 18 Želetava TR Drahoslav Bastl 
 19 Mladoňovice TR Drahoslav Bastl 
 20 Budeč JH Drahoslav Bastl 
 21 Jasenice TR Zbyněk Pokorný 
 22 Vesce TR Zbyněk Pokorný 
 23 Šašovice TR Zbyněk Pokorný 
 24 Martínkov TR Zbyněk Pokorný 

Ženy

 25 Hornice TR Drahoslav Bastl 
 26 Čikov TR Drahoslav Bastl 
 27 Krasonice JI Drahoslav Bastl 
 28 Šašovice TR Zbyněk Pokorný 

Ženy

 29 Budkov TR Drahoslav Bastl 
 30 Radkov JI Zbyněk Pokorný 
 31 Oponešice TR Zbyněk Pokorný 
 32 Častohostice TR Drahoslav Bastl 
 33 Lhotice TR Zbyněk Pokorný 
 34 Pavlov JI Zbyněk Pokorný 

Pavlov B

 35 Dešná JH Zbyněk Pokorný 

Dešná B

 36 Dolní Lažany TR Zbyněk Pokorný 
 37 Kojatice TR Drahoslav Bastl 
 39 Slavíkovice TR Zbyněk Pokorný 
 40 Pavlov JI Zbyněk Pokorný 

Pavlov A

 41 Radonín TR Drahoslav Bastl 
 42 Martínkov TR Drahoslav Bastl 
 50 Jakubov u Moravských Budějovic TR Drahoslav Bastl 
 
Kozmice,  01.07.2012 01:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Areál DHZ Lúky, Zlatá prilba 01.07.2012 09:00
Kontakt:  Miloš Martinko Telefon: 0911262570
Poznámka:  

Muži, Ženy, Muži nad 35 rokov, Dorast - 2B

 
 
Radkova Lhota, O putovní pohár SDH Radkova Lhota 01.07.2012 09:30
Kontakt:  Petr Hradil Telefon: 777105377
Poznámka:  

Sbor dobrovolných hasičů z Radkovy Lhoty Vás srdečně zve na 8. ročník soutěže v požárním útoku zařazené do VC OSH Přerov. Soutěž se koná 1.7. 2012 v Radkově Lhotě, příjezd do 9:00 hod, zahájení soutěže 9:30 hod. Startovné 200 kč, muži 3B, ženy 2B.

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Jindřichov PR Zdeněk Zatloukal 
 2 Vrbětice ZL Zdeněk Zatloukal 
 3 Přerov VIII-Henčlov PR Zdeněk Zatloukal 
 4 Luboměř NJ Zdeněk Zatloukal 
 5 Hlinsko PR Zdeněk Zatloukal 
 6 Malhotice PR Zdeněk Zatloukal 
 7 Čechy PR Zdeněk Zatloukal 
 8 Mladcová ZL Zdeněk Zatloukal 
 9 Ústí PR Zdeněk Zatloukal 
 10 Radkova Lhota PR Zdeněk Zatloukal 
 11 Olšovec PR Zdeněk Zatloukal 
 12 Valšovice (Hranice VI) PR Zdeněk Zatloukal 
 13 Bohuslávky PR Zdeněk Zatloukal 
 14 Rychlov KM Zdeněk Zatloukal 
 15 Provodovice PR Zdeněk Zatloukal 
 16 Hostašovice NJ Zdeněk Zatloukal 
 17 Hranice PR Zdeněk Zatloukal 
 18 Lešná VS Zdeněk Zatloukal 
 19 Špičky PR Zdeněk Zatloukal 
 20 Roštění KM Zdeněk Zatloukal 
 21 Počenice KM Zdeněk Zatloukal 
 22 Opatovice PR Zdeněk Zatloukal 
 23 Jasenice VS Zdeněk Zatloukal 
 24 Kunovice VS marek pavelka 
 25 Nová Dědina KM Zdeněk Zatloukal 
 26 Babice VS Zdeněk Zatloukal 
 27 Drahotuše (Hranice IV) PR Václav Šnejdrla 
 28 Křenovice PR SDH Křenovice  
 29 Kelč VS Zdeněk Zatloukal 
 30 Vítonice KM Zdeněk Zatloukal 
 31 Horní Újezd PR Zdeněk Zatloukal 
 32 Partutovice PR Lenka Potschová  
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Radkova Lhota PR Zdeněk Zatloukal 
 2 Radíkov PR Zdeněk Zatloukal 
 3 Opatovice PR Zdeněk Zatloukal 
 4 Hlinsko PR Zdeněk Zatloukal 
 5 Přerov VIII-Henčlov PR Zdeněk Zatloukal 
 6 Rychlov KM Zdeněk Zatloukal 
 7 Paršovice PR Zdeněk Zatloukal 
 8 Pravčice KM Zdeněk Zatloukal 
 9 Partutovice PR Zdeněk Zatloukal 
 10 Býškovice PR Zdeněk Zatloukal 
 11 Kunovice VS Zdeněk Zatloukal 
 12 Střítež nad Ludinou PR RADIM Haitl 
 
Mochtín, Velká cena v požárním útoku okresu Klatovy 01.07.2012 10:00
Kontakt:  Adamec Jan Telefon: +420724734962
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Onšovice PT Míra Staněk 
 2 Obytce KT Honza Adamec 
 3 Únětice PJ Honza Adamec 
 4 Žákava PJ Milan Polívka 
 5 Stachy PT Bohuslav Roučka 
 6 Šipoun PT Jaroslav Petrlík 
 7 Kalenice ST Josef Zábranský 
 8 Nišovice ST Tomáš Rezek 
 9 Útušice PJ Michal Polívka 
 10 Přechovice ST pavel zdychynec  
 11 Zahorčice ST Jakub Přibyl 
 12 Doubravice u Volyně ST Doubravice  
 14 Louňová PJ Libor Skala 
 15 Sudoměř ST Pavel Kaněra 
 16 Žernovice PT Václav Nachlinger 
 17 Vřeskovice KT Michal Hodan 
 18 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 19 Drachkov ST Dr. Požárník  
 20 Dolany PT Jirka Staš  
 21 Výškovice PT Martin Mondl  
 22 Bezděkov pod Třem. PB Petty  
 23 Budilov PT Radek Novotný 
 24 Svatá Maří PT Vojtěch Tůma 
 25 Dehtín KT Honza Adamec 
 26 Nýrsko KT Honza Adamec 
 27 Malinec PJ Honza Adamec 
 28 Hejná KT Honza Adamec 
 29 Žihobce KT Honza Adamec 
 30 Bolkov PJ Petr Jezek 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Budilov PT Radek Novotný 
 2 Bezděkov pod Třem. PB Barča Němcová 
 3 Stachy PT Honza Adamec 
 4 Nihošovice ST Doubravice  
 5 Útušice PJ Michal Polívka 
 6 Žernovice PT Zuzana Syrová 
 7 Svatá Maří PT Lucie Novotná 
 8 Vacov PT Katka Nováková 
 9 Benešova Hora PT Vladimír Jírovec 
 18 Budilov PT Radek Novotný 
 19 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 20 Dolany PT Eva Roučková 
 
Svésedlice, O putovni pohár starostky SDH, a starosty obce 01.07.2012 10:00
Kontakt:  Aleš Zavadil Telefon: 604543776
Poznámka:  

O putovní pohár starostky SDH-kat. muži, a O putovní pohár starosty obce-kat. ženy.

Soutěž je na 2B, sportovní hadice, po skončení pokusu bude probíhat soutěž Nejrychlejší nalívačka. Více na http://sdhsvesedlice.webnode.cz/

 
 
Pamětice,  01.07.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Pamětice, VCB Pamětice 01.07.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Pamětice, IX.ročník Pamětického poháru zařazený do seriálu l 01.07.2012 12:00
Kontakt:  Dračka Dominik, Telefon: 604 804 071
Poznámka:  

Veškerý popis na této adrese

http://www.pametice.cz/soutez/

pozvánka, online registrace (od 17.6 20:00), fotky, videa 

 
 
Fryšták, Pohár starosty MÚ 01.07.2012 13:00
Kontakt:  Lubomír Richter Telefon: 737 973 787
Poznámka:  

Tráva po celé dráze, muži 3B

Kategorie: Muži, Ženy, Dorost

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Částkov UH Administrátor ZLPS  
 2 Hřivínův Újezd ZL Administrátor ZLPS  
 3 Vésky UH SDH Fryšták 
 4 Salaš ZL Jiří  
 5 Nedašov ZL SDH Nedašov  
 8 Lukov ZL SDH Fryšták 
 9 Drnovice ZL Mára Lukáš 
 11 Bratřejov ZL Petr Žák 
 15 Bratřejov ZL Petr Žák 
 16 Mladcová ZL Lukáš Struška 
 17 Sazovice ZL Vlastimil Potočný 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Velký Ořechov ZL Libuše Miklová 
 4 Bratřejov ZL Petr Žák 
 5 Drnovice ZL Mára Lukáš 
 7 Lukoveček ZL Michal Petřík 
 
Myslibořice,  01.07.2012 13:30
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Myslibořice, O pohár starosty obce 01.07.2012 13:30
Kontakt:  Roman Benda Telefon: 602725756
Poznámka:  

6. kolo Třebíčské okresní ligy. Kategorie: Muži, Ženy. Hadice B65, C42, časomíra SDH Sokolí. Náběh tráva, základna beton, dráha tráva.

 
 
Myslibořice, O pohár starosty obce 01.07.2012 13:30
Kontakt:  Roman Benda Telefon: 602725756
Poznámka:  

6. kolo Třebíčské okresní ligy

Příjezd a prezentace do 13.hodin, startovné 200 Kč.

Pravidla: Dle TRL, hadice B65, C42, náběh a dráha travnatá, základna beton, časomíra

SDH Sokolí, terče sklopné. Rezervace na Firesport.cz-Diskuze-Pozvánky a rezervace.

 
 
Částkov, O křišťálový pohár hejtmana Zlínského kraje 01.07.2012 14:00
Kontakt:  Tomáš Jurák, Částkov 14, 68712 Telefon: 776 078 977
Poznámka:  
 
 
Študlov, Memoriál Jindřicha Polácha 01.07.2012 14:00
Kontakt:  David Bodlák Telefon: 737925716
Poznámka:  

 Hřiště TJ.  VI. ročník Memoriálu Jindřicha Polácha. Povrch: tráva. Pro všechny kategorie na 2B. Kategorie : muži, ženy, muži nad 35 let,

 
 
Mladoňovice, Noční soutež 04.07.2012 21:00
Kontakt:  Aleš Daňhel Telefon: +420 721 279 169
Poznámka:  

Požární útok

Muži, ženy 2B

Dle pravidel JOL, výjimka: možnost půjčení 2 závodníků

Finanční odměny 7100 Kč + věcné ceny

Základna a nově i náběh zámková dlažby, trať travnatá

 
 nerozlišeno 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Mladoňovice TR Aleš Daňhel 
 4 Police TR Aleš Daňhel 
 5 Sedlatice JI Aleš Daňhel 
 7 Jindřichovice JI Aleš Daňhel 
 
Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice 04.07.2012 21:00
Kontakt:  Aleš Daňhel Telefon: 721 279 169
Poznámka:  

Požární útok

Muži, ženy na 2B

Dle pravidel JOL, výjimka: možnost půjčení 2 závodníků

Rozhodčí pan Miroslav Brunner

Finanční odměny 7100 Kč + věcné ceny

Základna a nově i náběh zámková dlažba, trať travnatá

Video z minulého ročníku: http://www.youtube.com/watch?v=y0aou9IGJQw

Další informace na: http://sdhmladonovice.webnode.cz/

 

 

 
 1 Mladoňovice TR Aleš Daňhel 
 2 Lesůňky TR Aleš Kotačka 
 3 Rozseč JI Aleš Daňhel 
 4 Police TR Aleš Daňhel 
 5 Sedlatice JI Aleš Daňhel 
 6 Předín TR Standa Augustin 
 7 Jindřichovice JI Aleš Daňhel 
 8 Mladoňovice TR Aleš Daňhel 
 9 Dešná JH Radim Macků 
 10 Šašovice TR Aleš Daňhel 
 11 Hornice TR Aleš Bobu 
 12 Krasonice JI Radek  
 13 Radotice TR Radek Janda 
 14 Oponešice TR Josef Navrátil 
 15 Budeč JH Aleš Daňhel 
 16 Kostníky TR Aleš Daňhel 
 17 Vranín TR Aleš Daňhel 
 18 Knínice JI Aleš Daňhel 
 19 Bílý Kámen JI Aleš Daňhel 
 20 Výčapy TR Michal Svoboda 
 21 Radkovice u Budče TR SDH Radkovice www.OKNASTEPAN.cz 
 22 Jemnice TR Aleš Daňhel 
 23 Budkov TR Aleš Daňhel 
 24 Jaroměřice nad Rokytnou TR Aleš Daňhel 
 25 Lhotice TR Aleš Daňhel 
 26 Jakubov u Moravských Budějovic TR Aleš Daňhel 
 27 Příštpo TR Aleš Daňhel 
 28 Jaroměřice nad Rokytnou TR Aleš Daňhel 
 29 Výčapy TR Aleš Daňhel 
 30 Želetava TR Aleš Daňhel 
 31 Předín TR Aleš Daňhel 
 32 Budkov TR Aleš Daňhel 
 33 Šašovice TR Aleš Daňhel 
 34 Kojatice TR Aleš Daňhel 
 35 Hornice TR Aleš Bobu 
 36 Radkov JI Aleš Daňhel 
 37 Dolní Němčice JH Mirek Havlík 
 38 Myslibořice TR Aleš Daňhel 
 41 Myslibořice TR Aleš Daňhel 
 60 Jakubov u Moravských Budějovic TR Aleš Daňhel 
 
Jevišovice, O pohár starosty obce, ZN liga 05.07.2012 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Lisov, O pohár 05.07.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Letiny, Memoriál J. Vraného 05.07.2012 12:00
Kontakt:  Josef Zábran Telefon: 737758565
Poznámka:  

koupaliště ,PÚ dle pravidel PS

 
 
Lanžhot,  05.07.2012 13:00
Kontakt:  V. Kaňa Telefon: 
Poznámka:  

Dle pravidel BHL

 
 
Chlum ,  05.07.2012 13:30
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Lukavec, Terénní vlna 05.07.2012 14:00
Kontakt:  Pavlík Tomáš Telefon: 721 216 753
Poznámka:  

Pú do kopce, pravidla vlastní, kat M/Ž

 
 
Roštění, O pohár starosty obce Roštění 06.07.2012 10:00
Kontakt:  Petr Lajda Telefon: 608 473 597
Poznámka:  

- muži 3B, ženy a staří páni 2B

- travnaté hřiště, kolem základny koberec, terče sklopné

- rezervace v diskuzi firesportu - http://forum.firesport.eu/viewtopic.php?f=8&t=30566

 
 
Kundratice, 6. kolo Žďárské ligy 06.07.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Horní Kamenice, O pohár 06.07.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Kámen,  06.07.2012 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Žižkovo Pole HB David  
 2 Podmoklany HB Jakub Novak 
 3 Petrovice HB Marek  
 4 Česká Bělá HB lukas ceska bela  
 5 Kynice HB Tomáš Francl 
 6 Žižkovo Pole HB David  
 7 Rynárec PE Martin Jirák 
 8 Herálec HB Ondřej Šmíd 
 9 Zdislavice HB Pavlína Medová 
 10 Květinov HB Martin Fikar 
 11 Světlá nad Sázavou HB Lukáš Jasan 
 12 Plumlov PV Václav Vala 
 13 Věž HB Martin Bárta  
 14 Dolní Krupá HB Jana Blažková 
 15 Olešná HB Martin  
 16 Předín TR Vlasta Hons 
 17 Nová Ves u Světlé HB Jiří Kubíček 
 20 Chrášťany LT Vašek Maderák 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Dolní Krupá HB Jana Blažková 
 2 Ždírec nad Doubravou HB Silvie  
 4 Kejžlice PE Romča Zástěrová 
 5 Zdislavice HB Pavlína Medová 
 6 Žižkovo Pole HB David  
 7 Herálec HB Mirka Popelková 
 8 Olešná HB Libor Plodík 
 10 Chrášťany LT Vašek Maderák 
 
Drachkov, O pohár drachkovské lamy 06.07.2012 13:00
Kontakt:  sdhdrachkov@email.cz Telefon: +420
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Drachkov ST Dr. Požárník  
 3 Louňová PJ Libor Skala 
 4 Výškovice PT Martin Mondl  
 5 Stachy PT Bohuslav Roučka 
 6 Šipoun PT Jaroslav Petrlík 
 7 Svatá Maří PT Vojtěch Tůma 
 8 Zahorčice ST Jakub Přibyl 
 9 Nišovice ST Tomáš Rezek 
 10 Přechovice ST František Majer 
 11 Kalenice ST Josef Zábranský 
 12 Doubravice u Volyně ST Václav Buben 
 13 Vacov PT Michal Roučka 
 15 Dolany PT Jirka Staš  
 16 Sudoměř ST Pavel Kaněra 
 17 Budilov PT Radek Novotný 
 18 Žernovice PT Václav Zaunműller 
 19 Obytce KT Zdeněk Bohůnek 
 20 Hejná KT Cenek Kadane  
 21 Onšovice PT Míra Staněk 
 22 Budilov PT Radek Novotný 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Budilov PT Radek Novotný 
 4 Nihošovice ST Alena Drastíková 
 7 Svatá Maří PT Vojtěch Tůma 
 9 Žernovice PT Zuzana Syrová 
 17 Stachy PT Bohuslav Roučka 
 18 Vacov PT Katka Nováková 
 19 Budilov PT Radek Novotný 
 20 Dolany PT Michaela Štroblová 
 
Kozmice, O putovní pohár starosty obce - VI. kolo MSL 2012 06.07.2012 13:00
Kontakt:  Lukáš Hanslik Telefon: 734611048
Poznámka:  

dle MSL 2012 - www.msliga.info , 2B, v ženském týmu nesmí být muž, zámkovka, tráva, hřiště TJ Sokol

 
 nerozlišeno 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Kozmice OP Lukáš Hanslik 
 2 Metylovice FM Lukáš Hanslik 
 3 Bartovice OV Lukáš Hanslik 
 
Hřiště TJ Sokol , O putovní pohár starosty obce - VI. kolo MSL 2012 06.07.2012 13:00
Kontakt:  Lukáš Hanslik Telefon: 734611048
Poznámka:  

2B, muži, ženy, dle MSL 2012 - www.msliga.info

 
 
Ostrov u Macochy(nebodovaná),  06.07.2012 18:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Ostrov u Macochy, Noční Ostrov u Macochy 06.07.2012 18:00
Kontakt:  Karel Brychta Telefon: 736285256
Poznámka:  

(nebodovaná)

Rezervace zde: http://www.firesport.cz/diskuze/viewtopic.php?t=30740

 
 
Jankov, O pohár SDH Jankov 06.07.2012 20:30
Kontakt:  sdhjankov@email.cz Telefon: 
Poznámka:  

Noční soutěž

Terén: základna betonová, tráva

Terče: sklopné

 
 
Jankov,  06.07.2012 21:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  

NOČNÍ SOUTĚŽ

Terén: základna betonová, tráva

Terče: sklopné

 
 
Jankov,  06.07.2012 21:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  

Noční soutěž

Terén: základna betonová, tráva

Terče: sklopné

 
 
Vacenovice, Memoriál Mikuláše Bábíka 07.07.2012 11:00
Kontakt:  Pavel Bábík Telefon: 602740214
Poznámka:  

Pavel Bábík, Vacenovice 10, 696 06 Vacenovice, tel.Z: 518 376 105, 602 740 214, tel.B: 518 376 050.

 
 
Budilov, O pohár starosty obce 07.07.2012 11:00
Kontakt:  Jaroslav Mareš Telefon: +420607550003
Poznámka:  

SDH Budilov si Vás dovoluje pozvat na 9. ročník soutěže O pohár starosty obce, který proběhne 7.7.2012 od 11:00 hod.soutěží dětí a od 14:00 hod. soutěží mužů, tj. 6. kolo ŠHL. Zároveň je připojena pozvánka na tradiční Budilovskou zahradní párty. Více informace na webu http://sdh-budilov.webnode.cz/pohar/.

Pozvánka zde: PlakátPropozicePárty

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Budilov PT Radek Novotný 
 2 Čkyně PT Josef  
 3 Milenovice PI Pavel Krejčí 
 4 Čkyně PT Tomáš  
 5 Stachy PT Bohuslav Roučka 
 6 Šipoun PT Jaroslav Petrlík 
 7 Svatá Maří PT Vojtěch Tůma 
 8 Obytce KT Zdeněk Bohůnek 
 9 Nišovice ST Tomáš Rezek 
 10 Drachkov ST Dr. Požárník  
 11 Kalenice ST Josef Zábranský 
 12 Doubravice u Volyně ST Václav Buben 
 13 Zahorčice ST Jakub Přibyl 
 14 Přechovice ST František Majer 
 15 Onšovice PT Míra Staněk 
 16 Dolany PT Jirka Staš  
 17 Výškovice PT Martin Mondl  
 18 Svatá Maří PT Vojtěch Tůma 
 19 Sudoměř ST Pavel Kaněra 
 20 Vacov PT Marek Mészáros 
 21 Louňová PJ Libor Skala 
 22 Žernovice PT Václav Zaunműller 
 30 Svatá Maří PT Vojtěch Tůma 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Budilov PT Radek Novotný 
 2 Stachy PT Bohuslav Roučka 
 3 Vacov PT Katka Nováková 
 7 Svatá Maří PT Vojtěch Tůma 
 9 Žernovice PT Zuzana Syrová 
 10 Nihošovice ST Alena Drastíková 
 19 Budilov PT Radek Novotný 
 20 Dolany PT Michaela Štroblová 
 
Vacenovice, Memoriál Mikuláše Bábíka 07.07.2012 11:00
Kontakt:  Pavel Bábík Telefon: 602740214
Poznámka:  

Náběh a základna zámková dlažba (odvodněná), trať tráva. Soutěž je součástí Extraligy ČR v požárním útoku.

 
 
Božice, O pohár starosty obce, ZN liga 07.07.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Týnec u HD, Prácheňský pohár 07.07.2012 13:00
Kontakt:  p.Janeček Jindřich Telefon: +420737619089
Poznámka:  
 
 
Metylovice, 46. ročník pohárové soutěže, 7. kolo MSL 07.07.2012 13:00
Kontakt:  Michal Bílek, sdh-metylovice.info Telefon: 731769739
Poznámka:  

Sbor dobrovolných hasičů v Metylovicích si Vás dovoluje pozvat na 46. ročník pohárové soutěže hasičských družstev - 7. kolo Moravskoslezské ligy v požárním útoku 2012.

Místo: areál fotbalového hřiště v Metylovicích

Disciplína: požární útok, 2B

Kategorie: muži, ženy, nad 35 let (ročník 1977 a starší)

Pravidla: dle pravidel Moravskoslezské ligy v pož. útoku (www.msliga.info)

 
 
Černotín, O pohár starosty OÚ 07.07.2012 13:00
Kontakt:  Sencovici Michal Telefon: 725 131 201
Poznámka:  
 
 
DOBROTICE, O putovni pohar starosty SDH Dobrotice ( 2B ) 07.07.2012 13:30
Kontakt:   Telefon: 739122530
Poznámka:  

Dovolujeme si vás co nejsrdečněji pozvat na tradicni soutěž o Pohár starosty SDH Dobrotice. 
SOUTĚŽ JE NA 2B 

Soutěž proběhne dle Pravidel požárního sportu  

 
 nerozlišeno 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Dobrotice KM ...... ........ 
 2 Dobrotice KM ...... ........ 
 3 Dobrotice KM ...... ........ 
 4 Dobrotice KM ...... ........ 
 5 Dobrotice KM ...... ........ 
 6 Dobrotice KM ...... ........ 
 7 Dobrotice KM ...... ........ 
 9 Dobrotice KM ...... ........ 
 10 Dobrotice KM ...... ........ 
 16 Dobrotice KM ...... ........ 
 
Kněžpole,  07.07.2012 21:00
Kontakt:  ZbyněkKadlčík, Kněžpole , 687 12 Telefon: 737 206 089
Poznámka:  

Noční 2B

 
 
Velké Pavlovice,  07.07.2012 21:30
Kontakt:  P. Hasil Telefon: 
Poznámka:  

Dle pravidel BHL

 
 
Palkovice-areál sjezdovky, O pohár Palkovické sjezdovky 07.07.2012 21:30
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Paršovice, O pohár SDH 08.07.2012 09:30
Kontakt:  Antonín Růžička Telefon: 724 218 873
Poznámka:  
 
 
PARŠOVICE , Pohár SDH Paršovice 08.07.2012 09:30
Kontakt:  Lubomír Dostál Telefon: 728938877
Poznámka:  

Povrch travnatý, prostor u základny živičná plocha.

Více informací a rezervace, včettně výsledkových listin najdete na

http://www.firesport.cz/diskuze/viewtopic.php?p=285252#285252

 
 
Šošůvka, VCB Šošůvka 08.07.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Karolinka - fotbalové hřiště, O put. pohár města Karolinky 08.07.2012 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Velký Ořechov, O putovní pohár SDH 08.07.2012 13:00
Kontakt:  Radek Chmela Telefon: 776 165 504
Poznámka:  

Asfaltová základna, zbytek tráva, muži 3B

Kategorie: Muži, Ženy, Dorost

 
 
Karolinka, O pohár města Karolinky (50. ročník) 08.07.2012 13:00
Kontakt:  Štěpán Morávek Telefon: 731229933
Poznámka:  

Kategorie: Muži (3B), muži nad 35 let (2B), ženy (2B), dorostenci (3B), dorostenky(2B)

Povrch travnatý (fot. hřiště), 2 stavy (1. 3B; 2. 2B)

Více informací a rezervace probíhá zde: http://firesport.cz/diskuze/viewtopic.php?t=30807

 
 
Závada Hřiště, Noční soutěž 13.07.2012 22:00
Kontakt:  Ondřej Lasák Telefon: +420777101645
Poznámka:  

Noční pohárová soutěž

Rezervace:

http://www.firesport.cz/diskuze/viewtopic.php?t=30808

 
 
Horní Kamenice, O pohár SDH Horní Kamenice 14.07.2012 11:00
Kontakt:  Vlastimil Žák Telefon: +420721478292
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Chrást PB Jirka Ptáček 
 2 Obora PS Michal Baštrnák 
 3 Vřeskovice KT Kuzel Kuzel 
 4 Štěnovický Borek PJ Michal Polívka 
 5 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 6 Horní Lukavice PJ Verča Hrubá 
 7 Louňová PJ Libor Skala 
 8 Útušice PJ Michal Polívka 
 9 Mokrouše PJ SDH Mokrouše  
 10 Štichovice PS Richard Hlous 
 11 Dehtín KT Honza Adamec 
 12 Chotíkov PS SDH Chotikov  
 13 Žákava PJ Libor Valeš 
 14 Robčice PJ Radek Růt 
 15 Dolní Hradiště PS Luděk Bech 
 16 Hubenov PS Zbyněk Šebek 
 17 Žebnice PS Vasek Dolejs 
 18 Úherce PS Petr Štejr 
 19 Krašovice PS Petr Hnat 
 20 Horní Kamenice DO Vlastimil Žák  
 21 Hejná KT Cenek Kadane  
 24 Brodeslavy PS Jaroslav Polák 
 25 Seč PJ Václav Hranička 
 50 Bolkov PJ Petr Jezek 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Bučí PS Lucie Nová 
 2 Únětice PJ Luboš Balvín 
 3 Útušice PJ Veronika Růtová 
 5 Mrtník PS Lenka Šmídlová  
 6 Chlumčany PJ Verča Hrubá 
 7 Hůrky RO Marie Mieglová 
 8 Chotíkov PS Andy Staňková 
 9 Doubravka PM doubravka sdh 
 30 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 
Pustkovec, Putovní pohár starostky městského obvodu Pustkovec 14.07.2012 11:00
Kontakt:  Petr Holuša Telefon: 603983909
Poznámka:  

Petr Holuša, Pustkovecká 36, 708 00 Ostrava-Pustkovec, tel. 603983909, hasici.pustkovec@atlas.cz

 
 
khg, ,kjhvg 14.07.2012 11:00
Kontakt:  lg Telefon: 
Poznámka:  

jzfvjk

 
 
Chářovice,  14.07.2012 12:00
Kontakt:  Pádivý Milan Telefon: 736181952
Poznámka:  

MUŽI 3B

ŽENY 2B,

ZÁKLADNA ZÁMKOVÁ DLAŽBA + ZBYTEK DRÁHY TRÁVA

http://sdhcharovice.rajce.idnes.cz/Charovice_Benesovska_liga_10.7.2010/

 
 
Janovice, Pohár starosty 14.07.2012 13:00
Kontakt:  Nový Petr, petrnovyoo@seznam.cz Telefon: +420604442064
Poznámka:  
 
 
Petrov, Memoriál Zdeňka Stránského 14.07.2012 13:00
Kontakt:  Tomáš Sklenák Telefon: 728574617
Poznámka:  

Základna beton (odvodněná), trať tráva. Tradičně tu foukáSmějící

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Petrov HO Tomáš Sklenák 
 2 Vésky UH Michal Matějíček 
 3 Mistřín HO Michal Vašulka 
 4 Vacenovice HO Jara  

VRC

 5 Dubňany HO Michal Matějíček 
 6 Rohatec HO Michal Matějíček 
 7 Hrubá Vrbka HO David Prachař 
 8 Vésky UH Michal Matějíček 
 9 Vacenovice HO Jara  
 10 Prušánky HO Josef Polách 
 11 Čeložnice HO Michal Vašulka 
 12 Velká nad Veličkou HO Michal Matějíček 
 13 Jarošov UH Tomáš Sklenák 
 14 Kozojídky HO Tomáš Sklenák 
 15 Vřesovice HO Tomáš Sklenák 
 16 Salaš UH Jiří Janováč 
 17 Ratíškovice HO Tomáš Koplík 
 18 Velká nad Veličkou HO Michal Matějíček 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Petrov HO Tomáš Sklenák 
 2 Dubňany HO Michal Matějíček 
 3 Rohatec HO Luděk Durďák 
 4 Kuželov HO Lucie Janásová 
 5 Lipov HO Kristýna Obrtlíková 
 6 Velká nad Veličkou HO Tomáš Sklenák 
 7 Hrubá Vrbka HO Tomáš Sklenák 
 8 Kuželov HO Lucie Janásová 
 
Horní Újezd, O pohár starosty OÚ 14.07.2012 13:00
Kontakt:  Perutka Jiří Telefon: 777 230 258
Poznámka:  
 
 
Jamnice - rybník, Překonej rybník - netradiční soutěž 14.07.2012 13:00
Kontakt:  Miroslava Hájková Telefon: 777901226
Poznámka:  

Netradiční soutěž s historickou stříkačkou. Potřebujete 3 hadice C tlusté, ne sportovní!!! a jednu proudnici. Soutěží 7 lidí, z toho 2 pumpují u stříkačky a 5 jde přes lávku na rybníku, sestříknou terč a zpět se vrací na loďce, pádlují rukama.

Ženské družstvo tvoří 5 žen a 2 pumpující muži.

 
 
Bílovice, O pohár starosty obce Bílovice-Lutotín 14.07.2012 13:00
Kontakt:  Režný Stanislav Telefon: 603254439
Poznámka:  

2. kolo VC Prostějovska v PÚ Páter Cap

 
 
Bílovice,  14.07.2012 13:00
Kontakt:  Stanislav Režný Telefon: 
Poznámka:  

dle pravidel VCPv

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Bílovice PV Stanislav Režný 
 2 Dětkovice PV Martin Ošťádal 
 3 Loučany OL Martin Ošťádal 
 4 Dětkovice PV Martin Ošťádal 
 5 Čelechovice na Hané PV Martin Ošťádal 
 6 Domamyslice PV Martin Ošťádal 
 7 Vícov PV Martin Ošťádal 
 8 Lipová PV Martin Barták 
 9 Soběsuky PV Martin Ošťádal 
 10 Brodek u Konice PV Martin Ošťádal 
 11 Nová Dědina PV Martin Ošťádal 
 12 Cholina OL Martin Ošťádal 
 13 Ptení PV Martin Ošťádal 
 15 Křenovice PR Stanislav Režný 
 16 Seloutky PV Stanislav Režný 
 17 Buková PV Stanislav Režný 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Soběsuky PV Martin Ošťádal 
 3 Krumsín PV Martin Ošťádal 
 4 Lipová PV Martin Barták 
 
Lásenice, Lásenice 14.07.2012 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Sudoměř, O pohár Jana Žižky 14.07.2012 14:00
Kontakt:  Kopenec Jan Telefon: +420 721 212 418
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Sudoměř ST Jan Kopenec 
 2 Bezdědovice ST Josef Motyka 
 3 Onšovice PT Míra Staněk 
 4 Sudoměř ST Pavel Kaněra 
 5 Stachy PT Bohuslav Roučka 
 6 Šipoun PT Jaroslav Petrlík 
 7 Svatá Maří PT Lucie Novotná 
 8 Kalenice ST Josef Zábranský 
 9 Nišovice ST Tomáš Rezek 
 10 Drachkov ST Franta Karel 
 11 Výškovice PT Martin Mondl  
 12 Doubravice u Volyně ST Alena Drastíková 
 14 Přechovice ST pavel zdychynec  
 15 Budilov PT Radek Novotný 
 16 Dolany PT Míra Staněk 
 17 Žernovice PT Václav Zaunműller 
 18 Vacov PT Marek Mészáros 
 19 Budilov PT Radek Novotný 
 20 Chobot ST Tomáš Češka 
 21 Žihobce KT Pepík F. 
 25 Obytce KT Zdeněk Bohůnek 
 29 Tálín PI Jan Kopenec 
 30 Louňová PJ Libor Skala 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 3 Budilov PT Radek Novotný 
 5 Žernovice PT Iva Cabáková 
 7 Svatá Maří PT Lucie Novotná 
 15 Vacov PT Katka Nováková 
 16 Budilov PT Radek Novotný 
 18 Stachy PT Bohuslav Roučka 
 19 Nihošovice ST Alena Drastíková 
 20 Dolany PT Eva Roučková 
 
Velké Karlovice, O Valašský širák 14.07.2012 16:00
Kontakt:  Lukáš Vojvodík Telefon: 731475775
Poznámka:  

Tísňavy has. zbrojnice

dle pravidel VHL, kategorie M, Ž, V

 
 
Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně 14.07.2012 20:00
Kontakt:  Karel Chromý Telefon: 721 708 253
Poznámka:  

SDH Kojatín a SDH Vladislav si Vás dovolují pozvat na II. ročník Nočních závodů v požárním útoku mužů a žen, konajících se 14.7.2012 v Kojatíně.

20:00 – 20:45 Prezentace
21:00 Zahájení soutěže
Startovné: 150Kč
Závody probíhají dle pravidel Třebíčské ligy.

Můžete se těšit na velmi zajímavé ceny!

Případné dotazy můžete psát zde na foru nebo se zeptat na tel.: 721 708 253

Možnost rezervace startovního pořadí na foru v sekci Pozvánky a rezervace

 
 
Jihlavy, noční hasičská soutěž s taneční zábavou 14.07.2012 22:00
Kontakt:  Škarvada Vladimír Telefon: 724122673
Poznámka:  

hasičský areál u řeky 

SDH Přibysavice si Vás dovolují pozvatna 13. ročník Noční hasičské soutěže s taneční zábavou se skupinou Extáze.

Datum:  14. 07. 2012                                                      

Místo konání:hasičský areál u řeky Jihlavy v Přibyslavicích okres Třebíč

Časový harmonogram:   do  21:45. hod. prezentace

 21.50. porada velitelů

    22.00. nástup a zahájení

                                                      

Soutěžní disciplína: požární útok dle pravidel extraligy

Nářadí:                     vlastní                         

Kategorie:                muži                           

Startovné:100,-Kč                                                                                                         muži muži nad 35 let a ženy startují na 3B  bez startovného                           

Povrch:                    travnatá závodní dráha  s asfaltovou základnou

Terče:                       sklopné                       

Časomíra:                elektronická

Pořadí na startu:    dle prezentace


 

 
 
Velké Hoštice, Extraliga ČR v p.ú. 15.07.2012 09:30
Kontakt:  Kamil Nevřela Telefon: 731179225
Poznámka:  

Kamil Nevřela, tel. 731 179 225, kamil.nevrela@mymail.cz

 
 
Poděvousy, O pohár SDH Poděvousy 15.07.2012 10:00
Kontakt:  Sedláčková Anděla Telefon: +420723771037
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Poděvousy DO Honza Adamec 
 2 Bolkov PJ Petr Jezek 
 3 Dolní Hradiště PS Tomáš  
 4 Štěnovický Borek PJ Michal Polívka 
 5 Útušice PJ Michal Polívka 
 6 Horní Lukavice PJ Verča Hrubá 
 7 Vnitřní Město PM Honza Adamec 
 8 Louňová PJ Libor Skala 
 9 Žákava PJ Libor Valeš 
 10 Štichovice PS Richard Hlous 
 11 Mokrouše PJ SDH Mokrouše  
 12 Robčice PJ Radek Růt 
 13 Chotíkov PS SDH Chotikov  
 14 Dehtín KT Vláďa Kučera 
 15 Vnitřní Město PM Honza Adamec 
 16 Úherce PS Petr Štejr 
 17 Vřeskovice KT Michal Hodan 
 18 Krašovice PS Petr Hnat 
 19 Chrást PB Radek Troch 
 20 Seč PJ Václav Hranička 
 21 Vřeskovice KT Kuzel Kuzel 
 23 Hubenov PS Petr Frána  
 24 Horní Kamenice DO Anet Studničková 
 25 Obora PS Vasek Dolejs 
 26 Hejná KT Cenek Kadane  
 27 Žebnice PS Vasek Dolejs 
 28 Brodeslavy PS Jaroslav Polák 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 2 Únětice PJ Luboš Balvín 
 4 Bučí PS Lucie Nová 
 5 Útušice PJ Veronika Růtová 
 6 Mrtník PS Lenka Šmídlová  
 7 Chlumčany PJ Verča Hrubá 
 8 Hůrky RO Marie Mieglová 
 9 Chválenice PJ Karel Nolč 
 10 Chotíkov PS Andy Staňková 
 30 Poděvousy DO Honza Adamec 
 
Žďár, O pohár starosty obce 15.07.2012 12:00
Kontakt:  Rostislav Dvořáček Telefon: 721 320 540
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Žďár BK Miroslav Vintr 
 2 Petrovice BK Miroslav Vintr 
 3 Sudice BK Miroslav Vintr 
 4 Ostrov u Macochy BK Miroslav Vintr 
 5 Veselice BK Miroslav Vintr 
 6 Rudice BK Miroslav Vintr 
 7 Vážany BK Tomáš Hrdlička 
 8 Jabloňany BK Miroslav Vintr 
 9 Sebranice BK Miroslav Vintr 
 10 Hluboké TR Miroslav Vintr 
 11 Malá Lhota BK Miroslav Vintr 
 12 Bílovice PV Stanislav Režný 
 13 Bořitov BK Miroslav Vintr 
 14 Brťov u Černé Hory BK karel klíma 

Brťov-Jeneč

 15 Chrastavec SY Jakub Šudoma 
 16 Pamětice BK Miroslav Vintr 
 17 Černovice BK James  
 18 Němčice BK Josef Dvořáček 
 19 Jabloňany BK Miroslav Vintr 
 20 Míchov BK Miroslav Vintr 
 21 Domamyslice PV Martin Vykopal 
 22 Vavřinec BK Miroslav Vintr 
 23 Lipová PV Martin Barták 
 24 Šošůvka BK Lukáš Keprt 
 25 Černovice BK James  
 28 Okrouhlá BK Luděk Pukl 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Žďár BK Miroslav Vintr 
 2 Lipová PV Stanislav Režný 
 3 Němčice BK Michaela Bezděková 
 4 Malá Lhota BK Miroslav Vintr 
 5 Těchov BK Miroslav Vintr 
 6 Petrovice BK Miroslav Vintr 
 7 Ostrov u Macochy BK Miroslav Vintr 
 8 Černovice BK James  
 9 Černá Hora BK Miroslav Vintr 
 10 Žernovník BK Miroslav Vintr 
 11 Bohuňov SY Miroslav Vintr 
 20 Sebranice BK Miroslav Vintr 
 
Žďár, O pohár starosty obce 15.07.2012 12:00
Kontakt:  Rostislav Dvořáček Telefon: 721 320 540
Poznámka:  
 
 
Lhota, O pohár SDH 15.07.2012 13:00
Kontakt:  Petr Fajgar Telefon: 773 070 545
Poznámka:  

Tráva po celé dráze, muži 3B

Kategorie: Muži, Ženy, Dorost

 
 
Lesní Albrechtice, Putovní pohár SDH 15.07.2012 13:00
Kontakt:  Vlastislav Kolovrat Telefon: 605443439
Poznámka:  

Prostor kolem základny a celý náběh zámecká dlažba dále tráva.

Muži,ženy 2b příjezd možný i během soutěže.

 
 
Sedlatice, O putovní pohár sdh Sedlatice 15.07.2012 13:30
Kontakt:  František Mátl Telefon: 736484543
Poznámka:  

Muži 3B.Ženy 2B.

Pravidla dle ex.

Hlavní cena v prvním kole lihová krbová kamna v hodnotě 8000kč. 

Finále živé sele. 

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 6 Nárameč TR Petr Pavlík 
 7 Jakubov u Moravských Budějovic TR Martin Dvorak 
 8 Oponešice TR Josef Navrátil 
 9 Pavlov JI Martin Hrevuš 
 10 Bílý Kámen JI Martin Hrevuš 
 11 Budeč JH Martin Hrevuš 
 12 Mladoňovice TR Aleš Daňhel 
 13 Netín ZR Martin Hrevuš 
 14 Strachoňovice JI Martin Hrevuš 
 15 Knínice JI Martin Hrevuš 
 16 Jestřebí JI Miloš Zelený 
 18 Radotice TR Radek Janda 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 3 Šašovice TR Anna Brabencová 
 8 Mladoňovice TR Jana Zvěřinová 
 
Tučapy, O pohár starosty sboru 15.07.2012 14:00
Kontakt:  Libor Hrančík, Tučapy 44, 687 09 Telefon: 737 153 448
Poznámka:  
 
 
Dolní Benešov - zámecký park, Noční soutěž v požárním útoku 20.07.2012 21:30
Kontakt:  Jiří Mohyla Telefon: 725080522
Poznámka:  

Noční soutěž v požárním útoku družstev mužů a žen

Pravidla:

- 2B 4C (sportovní hadice)

- stroj vlastní libovolný

- terče sklopné

 

 
 
Hodonice, O pohár starosty obce, ZN liga 21.07.2012 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický Borek 21.07.2012 11:00
Kontakt:  Albl Radek Telefon: +420606334981
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Chrást PB Štěpán Plavec 
 2 Strýčkovice DO Honza Petržík  
 3 Dolní Hradiště PS Luděk Bech 
 4 Bolkov PJ Petr Jezek 
 5 Mokrouše PJ SDH Mokrouše  
 6 Vřeskovice KT Michal Hodan 
 7 Louňová PJ Jan Skala 
 8 Chotíkov PS SDH Chotikov  
 9 Šťáhlavy PJ Lukáš Tyr 
 10 Hubenov PS Lukáš Kaňka  
 11 Horní Kamenice DO Vlastimil Žák  
 12 Lhůta PJ Martin FILIP 
 13 Bezděkov pod Třem. PB Petty  
 14 Útušice PJ Veronika Růtová 
 15 Hubenov PS Petr Frána  
 16 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 17 Únětice PJ Petr Skala 
 18 Hejná KT Honza Adamec 
 19 Žákava PJ Libor Valeš 
 20 Seč PJ Václav Hranička 
 21 Obora PS Vasek Dolejs 
 22 Brodeslavy PS Jaroslav Polák 
 24 Horní Lukavice PJ Pavel Hůla 
 25 Krašovice PS Petr Hnat 
 46 Želčany PJ Václav Kasl 
 47 Robčice PJ Radek Růt 
 48 Úherce PS Petr Štejr 
 49 Štichovice PS Richard Hlous 
 50 Štěnovický Borek PJ Michal Polívka 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Únětice PJ Luboš Balvín 
 2 Strýčkovice DO Honza Petržík  
 4 Útušice PJ Veronika Růtová 
 5 Bezděkov pod Třem. PB Adéla Boukalová 
 6 Mrtník PS Anna Polcarová 
 7 Hůrky RO Marie Mieglová 
 8 Chválenice PJ Karel Nolč 
 9 Chotíkov PS Andy Staňková 
 10 Bučí PS Lucie Nová 
 11 Chlumčany PJ Verča Hrubá 
 28 Želčany PJ Václav Kasl 
 29 Štěnovický Borek PJ Lucie Alblová  
 30 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 
Kružno, 2.kolo GMHL 21.07.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  

 

 
 
Věž,  21.07.2012 12:00
Kontakt:  Martin Bárta Telefon: 724517775
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Věž HB Martin Bárta  
 2 Podmoklany HB Jakub Novak 
 3 Petrovice HB Marek  
 4 Česká Bělá HB lukas ceska bela  
 5 Kynice HB Tomáš Francl 
 6 Žižkovo Pole HB David  
 7 Herálec HB Ondřej Šmíd 
 8 Zdislavice HB Pavlína Medová 
 9 Smilov HB Dalibor Novotný 
 10 Květinov HB Martin Fikar 
 11 Rynárec PE Martin Jirák 
 12 Žižkovo Pole HB David  
 13 Světlá nad Sázavou HB Lukáš Jasan 
 14 Dolní Krupá HB Jana Blažková 
 15 Olešná HB Martin  
 16 Česká Bělá HB Václav Rakušan 
 17 Příseka HB michal koubek 
 18 Herálec HB Martin Bárta  
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 2 Ždírec nad Doubravou HB Silvie  
 3 Nová Ves u Světlé HB Mirka Popelková 
 4 Kejžlice PE Romča Zástěrová 
 5 Zdislavice HB Pavlína Medová 
 6 Žižkovo Pole HB David  
 7 Herálec HB Mirka Popelková 
 8 Dolní Krupá HB Jana Blažková 
 9 Olešná HB Libor Plodík 
 
Luby, Memoriál Josefa Kadlece 21.07.2012 13:00
Kontakt:  Rajtmajer Milan,rajtmajer.milan@seznam.cz Telefon: +420604865579
Poznámka:  
 
 
Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice 21.07.2012 13:00
Kontakt:  SDH Zahorčice Telefon: +420
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Vacov PT Marek Mészáros 
 2 Výškovice PT Václav Nachlinger 
 3 Sudoměř ST Pavel Kaněra 
 6 Stachy PT Bohuslav Roučka 
 7 Svatá Maří PT Lucie Novotná 
 8 Šipoun PT Jaroslav Petrlík 
 9 Nišovice ST Tomáš Rezek 
 10 Přechovice ST František Majer 
 11 Kalenice ST Josef Zábranský 
 12 Doubravice u Volyně ST Alena Drastíková 
 13 Sudoměř ST Pavel Kaněra 
 14 Drachkov ST Dr. Požárník  
 15 Onšovice PT Míra Staněk 
 16 Zdíkovec PT Wenna  
 17 Žernovice PT Václav Nachlinger 
 18 Budilov PT Radek Novotný 
 19 Dolany PT Jirka Staš  
 20 Žihobce KT Pepík F. 
 23 Budilov PT Radek Novotný 
 25 Obytce KT Zdeněk Bohůnek 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Benešova Hora PT dasa  
 3 Budilov PT Radek Novotný 
 5 Žernovice PT Iva Cabáková 
 7 Svatá Maří PT Lucie Novotná 
 9 Budilov PT Radek Novotný 
 18 Nihošovice ST Milan Daňa 
 19 Stachy PT Bohuslav Roučka 
 20 Dolany PT Lucie Martanová 
 
Rohatec, O putovní pohár starosty obce 21.07.2012 13:00
Kontakt:  Tomáš Letocha Telefon: 725305265
Poznámka:  

Asfaltová silnice mírně do kopce.

www.hasici.rohatec.cz

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Velká nad Veličkou HO Kristýna Obrtlíková 
 2 Velká nad Veličkou HO Kristýna Obrtlíková 
 3 Vésky UH Michal Skřivánek 
 4 Mistřín HO David Šňupík 
 5 Vřesovice HO David Šňupík 
 6 Rohatec HO Michal Matějíček 
 7 Vésky UH Michal Skřivánek 
 8 Pasohlávky BV Michal Matějíček 
 9 Svatobořice HO Michal Skřivánek 
 10 Prušánky HO Josef Polách 
 11 Čeložnice HO David Šňupík 
 12 Rohatec HO Tomáš Letocha 
 13 Hrubá Vrbka HO David Prachař 
 14 Petrov HO Michal Matějíček 
 15 Vacenovice HO Jara  
 16 Mistřín HO Petr Vašulka 

Kluci se dali dohromady teprve tuto sezónu. Vytvořili dorostenecký tým, který se nedávno na krajském kole v Hustopečích umístil na 3. místě. Toto je jejich premierový start na GP Hodonín.

 

 17 Dubňany HO Michal Matějíček 
 18 Vlkoš HO Dušan Ingr 
 19 Ratíškovice HO Michal Matějíček 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Velká nad Veličkou HO Kristýna Obrtlíková 
 2 Dubňany HO Michal Matějíček 
 3 Ratíškovice HO Tomáš Letocha 
 4 Lipov HO Kristýna Obrtlíková 
 5 Hrubá Vrbka HO Kristýna Obrtlíková 
 6 Kuželov HO Lucie Janásová 
 7 Rohatec HO Tomáš Letocha 
 8 Hovorany HO Peťa  
 9 Kuželov HO Lucie Janásová 
 
Prlov, Memoriál obětí Prlova 21.07.2012 13:00
Kontakt:  Černý Josef Telefon: +420739296263
Poznámka:  

Kategorie: muži 2B, ženy 2B, muži nad 35: 2B

Povrch: základna koberec, zbytek tráva

Časomíra: terče sklopné, start pistol

 
 
Krasonice, O pohár SDH Krasonice 21.07.2012 13:00
Kontakt:  Petr Pivonka Telefon: 608626015
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 3 Šašovice TR Tomáš Krajíček 
 4 Vranín TR Lukáš Svoboda 
 5 Dolní Němčice JH Mirek Havlík 
 6 Sedlejov JI René Křikava 
 7 Jakubov u Moravských Budějovic TR Martin Dvorak 
 8 Hornice TR Aleš Bobu 
 9 Radkov JI Tomáš Mareček 
 10 Mladoňovice TR Aleš Daňhel 
 11 Budeč JH Jan Báchor 
 12 Litohoř TR Zdeněk Bártů 
 13 Boršov JI Jan Pech 
 14 Jindřichovice JI Anežka Jurková 
 15 Knínice JI Lukáš Novák 
 16 Předín TR Standa Augustin 
 17 Horky TR Karel Houzar 
 18 Radotice TR Radek Janda 
 19 Netín ZR Lukáš Stejskal 
 20 Krasonice JI Radek  
 21 Želetava TR Leoš Kalina 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 3 Boršov JI Jan Pech 
 4 Sedlejov JI Iveta Pavlů 
 5 Předín TR Jana Ježková 
 6 Trnava TR Martina  
 7 Jindřichovice JI Aleš Daňhel 
 8 Mladoňovice TR Radek Janda 
 9 Šašovice TR Hana Kašíková 
 10 Petrůvky TR Tomáš Krajíček 

Petrůvky Q

 11 Trnava TR Martina  
 
Kozmice, O pohár SDH Kozmice 21.07.2012 13:00
Kontakt:  Radek Pošvář Telefon: 737070515
Poznámka:  

Terén: základna asfaltová, fotbalová hřiště

Terče: sklopné

 
 
Kozmice, O pohár SDH Kozmice 21.07.2012 13:00
Kontakt:  Radek Pošvář Telefon: 737070515
Poznámka:  

Terén: základna asfaltová, fotbalová hřiště

Terče: sklopné

 
 
Poruba u Hustopeč nad Bečvou, XVII. Memorial Fr. Horníka 21.07.2012 13:00
Kontakt:  Martin Váňa Telefon: 724830328
Poznámka:  

požární útok dle směrnic požárního sportu, kategorie muži na 3 B, ženy na 2 B, muži nad 35 let na 2B

 
 
Lipová, O pohár SDH Lipová 21.07.2012 13:00
Kontakt:  Martin Barták Telefon: 606159624
Poznámka:  

Sotěž je zařazená do seriálu VC Prostějovska

 
 
Lipová,  21.07.2012 13:00
Kontakt:  Roman Svoboda - SDH Stražisko Telefon: 
Poznámka:  

M,Ž 3B

 
 
Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina 21.07.2012 13:30
Kontakt:  Karel Strýc Telefon: 776 048 220
Poznámka:  

Muži 3B, ženy 2B. Travnatá plocha po celé dráze, trať mírně z kopce, betonová dlažba kolem základny.

 
 
Pacov, O pohár staroty města 21.07.2012 13:30
Kontakt:  Zdeněk Dvořák Telefon: 734699043
Poznámka:  
 
 
Pacov, atletický stadion, O pohár starosty města 21.07.2012 14:00
Kontakt:  Aleš Janda Telefon: 723 013 573
Poznámka:  

Město Pacov, Velkopopovický Kozel a SDH Pacov pořádají soutěž zařazenou do Pelhřimovské hasičské ligy.

Kategorie dospělích budou běhat dle pravidel PHL ( u mimoligové se bude tolerovat různý oděv). Děti dle pravidel hry Plamen.

Trať je travnatá a bude se běhat na sklopné terče.

kategorie: muži a ženy PHL

muži a ženy mimo PHL

děti

více na sdhpacov.cz

 

 
 
Mníšek, Memoriál Jiřího Černého 21.07.2012 14:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  

široké 3B, nástřikové terče

 
 
Ihrisko OŠK Brehy, Nočná pohárová súťaž DHZ BREHY 21.07.2012 21:00
Kontakt:  Petra Laurincová, Kristína Michalcová Telefon: 0911 165 479, 0911 8
Poznámka:  

Pozvánka na nočnú pohárovú súťaž DHZ Brehy

Dobrovoľný hasičský zbor Brehy vás pozýva na nočnú pohárovú súťaž, ktorá sa uskutoční v sobotu 21. júla 2012 

Miesto konania:      futbalové ihrisko OŠK Brehy

Začiatok súťaže:     21:00 hod

Prezentácia tímov:     od 20:00 hod

Štartovné:     20 €  (v cene zahrnuté aj stravné pre 8 členov tímu)

Kategórie:      Športová MUŽI  a  športová ŽENY

Povrch trate:      tráva, okolie základne položené kobercami

Meranie:     elektronická časomiera   (fotobunka, sklopné terče)

 

Začiatok podávania prihlášok je stanovený od 7. 7. 2012

 

 
 
Ihrisko OŠK Brehy, Nočná pohárová súťaž DHZ BREHY 21.07.2012 21:00
Kontakt:  Petra Laurincová, Kristína Michalcová Telefon: 0911 165 479, 0911 8
Poznámka:  

Bližšie informácie a pravidlá nájdete na firesport.cz -> DISKUSE -> Pozvánky a rezervace -> Nočná pohárová súťaž DHZ Brehy - 21. 7. 2012 o 21:00 hod 

 
 
Krasonice, Noční soutěž O putovní pohár SDH Krasonice 21.07.2012 22:00
Kontakt:  Lukáš Pivonka Telefon: 724795522
Poznámka:  

 - areál U Sosáka

13:00 Jihlavská OPEN liga

18:00 Soutěž o nejrychlejšího proudaře

22:00 Noční soutěž

Tým, který získá z denní i noční nejvíce bodů, si odveze putovní pohár (ženy i muži)

 
 nerozlišeno 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Hornice TR Aleš Bobu 
 2 Radkovice u Budče TR Lukáš Pivonka 
 3 Rozseč JI Lukáš Pivonka 
 4 Jakubov u Moravských Budějovic TR Lukáš Pivonka 
 5 Šašovice TR Lukáš Pivonka 
 6 Předín TR Lukáš Pivonka 
 7 Litohoř TR Lukáš Pivonka 
 9 Sedlatice JI Lukáš Pivonka 
 10 Krasonice JI Lukáš Pivonka 
 11 Předín TR Lukáš Pivonka 
 12 Pavlov JI Lukáš Pivonka 
 13 Radotice TR Lukáš Pivonka 
 14 Šašovice TR Lukáš Pivonka 
 15 Knínice JI Lukáš Pivonka 
 16 Budeč JH Lukáš Pivonka 
 17 Jakubov u Moravských Budějovic TR Martin Dvorak 
 18 Strachoňovice JI Jiří Líčka ml. 
 19 Netín ZR Lukáš Pivonka 
 20 Želetava TR Lukáš Pivonka 
 21 Vranín TR Lukáš Svoboda 
 56 Mladoňovice TR Jana Zvěřinová 
 60 Mladoňovice TR Lukáš Pivonka 
 
Ústí, O pohár SDH 22.07.2012 09:30
Kontakt:  Dreiseitl Rostislav Telefon: 737 954 536
Poznámka:  
 
 
Krašovice, O pohár SDH Krašovice 22.07.2012 10:00
Kontakt:  Hnát Petr Telefon: +420733334376
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Robčice PJ Radek Růt 
 3 Dolní Hradiště PS Luděk Bech 
 5 Chotíkov PS SDH Chotikov  
 6 Bezděkov pod Třem. PB PythluSS  
 7 Louňová PJ Libor Skala 
 8 Štichovice PS Richard Hlous 
 9 Únětice PJ Petr Skala 
 10 Mokrouše PJ SDH Mokrouše  
 11 Hubenov PS Lukáš Kaňka  
 12 Úherce PS Petr Štejr 
 13 Bolkov PJ Honza Adamec 
 14 Útušice PJ Veronika Růtová 
 15 Žákava PJ Libor Valeš 
 16 Hubenov PS Petr Frána  
 17 Žebnice PS Václav G. 
 18 Horní Lukavice PJ Pavel Hůla 
 19 Obora PS Vasek Dolejs 
 20 Brodeslavy PS Jaroslav Polák 
 21 Chrást PB Radek Troch 
 22 Seč PJ Václav Hranička 
 23 Horní Kamenice DO Vlastimil Žák  
 24 Dehtín KT Vláďa Kučera 
 25 Hejná KT Honza Adamec 
 26 Vřeskovice KT Michal Hodan 
 47 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 48 Štěnovický Borek PJ Michal Polívka 
 49 Krašovice PS Petr Hnat 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Únětice PJ Luboš Balvín 
 2 Bezděkov pod Třem. PB Adéla Boukalová 
 3 Štěnovický Borek PJ Lucie Alblová  
 5 Mrtník PS Anna Polcarová 
 6 Chotíkov PS Andy Staňková 
 7 Hůrky RO Marie Mieglová 
 8 Chlumčany PJ Verča Hrubá 
 10 Útušice PJ Veronika Růtová 
 11 Chválenice PJ Karel Nolč 
 29 Bučí PS Lucie Nová 
 30 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 
Kejžlice,  22.07.2012 10:00
Kontakt:  Ondřej Kolčava Telefon: 728875897
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 2 Podmoklany HB Jakub Novak 
 3 Olešná HB Martin  
 4 Česká Bělá HB lukas ceska bela  
 5 Kynice HB Tomáš Francl 
 6 Žižkovo Pole HB David  
 7 Petrovice HB Marek  
 8 Herálec HB Ondřej Šmíd 
 9 Zdislavice HB Pavlína Medová 
 10 Květinov HB Martin Fikar 
 11 Rynárec PE Martin Jirák 
 12 Žižkovo Pole HB David  
 13 Světlá nad Sázavou HB Lukáš Jasan 
 14 Česká Bělá HB Václav Rakušan 
 15 Příseka HB michal koubek 
 16 Dolní Krupá HB Jana Blažková 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 2 Ždírec nad Doubravou HB Silvie  
 3 Nová Ves u Světlé HB Mirka Popelková 
 4 Kejžlice PE Romča Zástěrová 
 5 Zdislavice HB Pavlína Medová 
 6 Žižkovo Pole HB David  
 7 Herálec HB Mirka Popelková 
 8 Dolní Krupá HB Jana Blažková 
 9 Olešná HB Libor Plodík 
 
Horní Poříčí, VCB Horní Poříčí 22.07.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
KORŇA, XXV. ročník hasičskej súťaže „O pohár starostu obc 22.07.2012 11:00
Kontakt:  Fatura Rastislav Telefon: +421905691967
Poznámka:  

 

Kategória muži – podľa pravidiel SSHL

1. miesto putovný pohár + pohár +100 €
2. miesto pohár + 30 €
3. miesto pohár + 20 €
4. miesto pohár
5. miesto pohár

Kategória ženy – podľa pravidiel SSHL

1. miesto putovný pohár + pohár + 30 €
2. miesto pohár + 20 €
3. miesto pohár + 15 €

Kategória DPO SR – pravidlá SSHL a použitím hadíc C52 a B75
( vznikla najmä preto, aby neboli diskriminované družstvá súťažiace na široké hadice)

Kategória zmiešaná (muži, ženy spolu)
1. miesto pohár + 30 €
2. miesto pohár
3. miesto pohár

Program:

 

10,30 – 11,00 príchod hasičských jednotiek

 

11,00 - slávnostný príhovor a otvorenie súťaže

 

11,15 – 15,00 súťaž hasičských družstiev

 

15,15 – vyhodnotenie hasičskej súťaže

 

15,30 – vyhodnotenie tomboly

 

Pripravené občerstvenie, guláš, tombola a veľa adrenalínu :_)

 

Podmienky, kategórie pre súťažiacich:

 

Kategória SSHL – úplné znenie pravidiel nájdete na www.sshl.sk

rezervácia na hasici-korna@szm.sk   alebo firesport.cz

 

 
 
Nihošovice, O pohár 22.07.2012 13:00
Kontakt:  SDH Nihošovice Telefon: +420
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Vacov PT Marek Mészáros 
 2 Zdíkovec PT Honza  
 3 Dolany PT Zdeněk Bohůnek 
 4 Výškovice PT Martin Mondl  
 5 Stachy PT Bohuslav Roučka 
 6 Šipoun PT Jaroslav Petrlík 
 7 Svatá Maří PT Lucie Novotná 
 8 Sudoměř ST Pavel Kaněra 
 9 Nišovice ST Tomáš Rezek 
 10 Přechovice ST František Majer 
 11 Kalenice ST Josef Zábranský 
 12 Doubravice u Volyně ST Alena Drastíková 
 13 Zahorčice ST Milan Daňa 
 14 Sudoměř ST Pavel Kaněra 
 15 Drachkov ST Dr. Požárník  
 17 Žernovice PT Václav Nachlinger 
 18 Budilov PT Radek Novotný 
 19 Dolany PT Jirka Staš  
 20 Bezdědovice ST Josef Motyka 
 21 Nihošovice ST Milan Daňa 
 22 Obytce KT Zdeněk Bohůnek 
 23 Onšovice PT Míra Staněk 
 24 Budilov PT Radek Novotný 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Budilov PT Radek Novotný 
 2 Benešova Hora PT dasa  
 5 Žernovice PT Iva Cabáková 
 6 Budilov PT Radek Novotný 
 7 Svatá Maří PT Lucie Novotná 
 9 Vacov PT Katka Nováková 
 10 Stachy PT Bohuslav Roučka 
 19 Nihošovice ST Alena Drastíková 
 20 Dolany PT Lucie Martanová 
 
Svatoslav, XVIII. ročník pohárové soutěže 22.07.2012 13:30
Kontakt:  Jiří Vochyán Telefon: 737 521 839
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Svatoslav TR Zora Vochyánová 
 2 Nová Ves TR Zora Vochyánová 
 3 Vladislav TR Pepa Sedlák 
 4 Račerovice TR Ladinek Carda 

Kachnov p*čo, Kachnov p*čo, SDH! Kachnov p*čo, Kachnov p*čo, SDH! Kachnov p*čo, Kachnov p*čo, SDH-C!

 5 Kněžice TR Rosťa Neuwirth 
 6 Stařeč TR Jakub  
 7 Hrotovice TR Zora Vochyánová 
 8 Litovany TR Tomáš Juřena 
 9 Hornice TR Aleš Bobu 
 10 Myslibořice TR Zora Vochyánová 
 11 Netín ZR Zora Vochyánová 
 12 Pavlov JI Zora Vochyánová 
 13 Mladoňovice TR Aleš Daňhel 
 14 Nárameč TR Petr Pavlík 
 15 Svatoslav TR Zora Vochyánová 
 16 Bransouze TR Zora Vochyánová 
 17 Výčapy TR Michal Svoboda 
 18 Strachoňovice JI Zora Vochyánová 
 19 Sokolí TR Zora Vochyánová 
 20 Tasov TR Zora Vochyánová 
 21 Jestřebí JI Miloš Zelený 
 22 Kouty TR Zora Vochyánová 
 23 Kamenná TR Jakub Procházka 
 24 Hodov TR Marcela Šulová 
 25 Mihoukovice TR Zora Vochyánová 
 26 Jakubov u Moravských Budějovic TR Martin Dvorak 
 27 Horky TR Karel Houzar  
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Svatoslav TR Zora Vochyánová 
 2 Hodov TR Marcela Šulová 
 3 Výčapy TR Karolína Javůrková 
 4 Kamenná TR Jakub Procházka 
 5 Myslibořice TR Zora Vochyánová 
 6 Lhotky ZR Martina Zezulová 
 7 Častohostice TR Tereza Nesibová 
 8 Trnava TR Zora Vochyánová 
 9 Budišov TR Zora Vochyánová 
 
Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole 22.07.2012 14:00
Kontakt:  ZbyněkKadlčík, Kněžpole , 687 12 Telefon: 737 206 089
Poznámka:  
 
 
Horní Hradiště, O Pohár SDH Horní Hradiště 28.07.2012 11:00
Kontakt:  Záhrobský Vladimír Telefon: +420776293299
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Žebnice PS Václav G. 
 2 Dolní Hradiště PS Luděk Bech 
 3 Vřeskovice KT ohio  
 4 Louňová PJ Libor Skala 
 5 Hejná KT Honza Adamec 
 6 Horní Lukavice PJ Pavel Hůla 
 7 Strýčkovice DO Honza Petržík  
 8 Chotíkov PS SDH Chotikov  
 9 Bolkov PJ Petr Jezek 
 10 Mokrouše PJ SDH Mokrouše  
 11 Hubenov PS Lukáš Kaňka  
 12 Štichovice PS Richard Hlous 
 13 Seč PJ Václav Hranička 
 14 Robčice PJ Radek Růt 
 15 Žákava PJ Libor Valeš 
 16 Hubenov PS Petr Frána  
 17 Brodeslavy PS Aleš Polívka 
 18 Štěnovický Borek PJ Radek Růt 
 19 Chrást PB Radek Troch 
 20 Horní Kamenice DO spera  
 21 Úherce PS Petr Štejr 
 22 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 24 Obora PS Vasek Dolejs 
 27 Krašovice PS Petr Hnat 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Únětice PJ Luboš Balvín 
 2 Bezděkov pod Třem. PB Adéla Boukalová 
 3 Chotíkov PS SDH Chotikov  
 6 Mrtník PS Anna Polcarová 
 7 Hůrky RO Marie Mieglová 
 8 Chválenice PJ Karel Nolč 
 9 Strýčkovice DO Jaroslav Kramer  
 27 Útušice PJ Veronika Růtová 
 28 Chlumčany PJ Verča Hrubá 
 29 Bučí PS Lucie Nová 
 30 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 
Sedlejov, O pohár Sedlejov 28.07.2012 11:00
Kontakt:  Ing. Milan Beneš Telefon: 777860635
Poznámka:  

travnatý, náběh a prostor kolem základny asfaltový. Ing. Milan Beneš, 777860635, benesmilan@seznam.cz

 
 
Lučatín, 3.kolo GMHL 28.07.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  

 

 
 
Daměnice, 4. kolo BNL ( 2B ) 28.07.2012 12:00
Kontakt:  Lukáš Vítek Telefon: 724342011
Poznámka:  

Soutěž na 2xB, muží i ženy, základna betonová, dráha travnatý povrch

 
 
Bohumín Vrbice, fotb. hřiště , 9. kolo Moravskoslezské ligy 2012 28.07.2012 12:00
Kontakt:  Martin Rajski Telefon: 721986101
Poznámka:  

DATUM KONÁNÍ : 28. 7. 2012 (sobota)

ČAS KONÁNÍ : 12:00

MÍSTO KONÁNÍ : TJ Vrbice (Travnaté hřiště)

KATEGORIE : Muži, ženy, veteráni nad 35let

STARTOVNÉ : 100 Kč

PRAVIDLA : MSL 2012 (www.msliga.info)

 Délka trati : 70m (2B)

 Družstvo veteránů si může zapůjčit 1 člena a to i 

mladšího 35let.

Muži :

 1.místo : 2000Kč + pohár + putovní pohár + věcný dar

 2.místo : 1500Kč + pohár + věcný dar

 3.místo : 1200Kč + pohár + věcný dar

o 4.místo : 800Kč + pohár

o 5.místo : 600Kč + pohár

o 6.místo : 400Kč

o 7.místo : 200Kč

o 8-10.místo : 100Kč

Ženy :

 1.místo : 800Kč + pohár + věcný dar

 2.místo : 500Kč + pohár + věcný dar

 3.místo : 300Kč + pohár + věcný dar

o 4-5.místo : 100Kč

Veteráni nad 35let:

o 1.místo : 500Kč + věcný dar

o 2.místo : 300Kč + věcný dar

o 3.místo : 100Kč + věcný dar

 
 
Kamenci pod Vtáčnikom, Pohárová súťaž o Starostu obce Kamenec pod Vtáčnik 28.07.2012 12:00
Kontakt:  Milan Fábry & Oto Jančovič Telefon: +421918755564
Poznámka:  

futbalové ihrisko

Srdečne Vás všetkých pozývame na súťaž 1.ročník o pohár Starostu obce Kamenec pod Vtáčnikom, ktorý sa bude konať dňa 28.7.2012 o 12:00.

Kategorizovaný bude nasledovne.

Muži-šport 1.miesto-pohár               Ženy-šport 1.miesto-pohár

                2.miesto-pohár                               2.miesto-pohár

                3.miesto-pohár                               3.misto-pohár

 

 

Muži-Klasika 1.miesto-pohár                        Ženy-1.miesto-pohár

                  2.miesto-pohár                                 2.mieto-pohár

                  3.misto-pohár                                   3.mieto-pohár

Na Klasiku sa smú použiť športove hadice.

Prihlásiť sa môžte na tel.čísle 0918755564-Fábry Milan alebo 0915519991-Oto Jančovič

 
 
Defurovy Lažany, Memoriál Ladislava Duchoně 28.07.2012 13:00
Kontakt:  Josef Šrámk, sramek.j@centrum.cz Telefon: +420724935451
Poznámka:  
 
 
Přechovice, O pohár starosty obce Přechovice 28.07.2012 13:00
Kontakt:  SDH Přechovice Telefon: +420
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Přechovice ST Honza Adamec 
 4 Bezdědovice ST Josef Motyka 
 5 Sudoměř ST Pavel Kaněra 
 6 Výškovice PT Martin Mondl  
 7 Svatá Maří PT Lucie Novotná 
 8 Drachkov ST Dr. Požárník  
 9 Budilov PT Radek Novotný 
 10 Šipoun PT Jaroslav Petrlík 
 11 Sudoměř ST Pavel Kaněra 
 12 Doubravice u Volyně ST Alena Drastíková 
 13 Kalenice ST Josef Zábranský 
 14 Zahorčice ST Jakub Přibyl 
 15 Žernovice PT Václav Zaunműller 
 16 Dolany PT Jirka Staš  
 17 Budilov PT Radek Novotný 
 19 Nišovice ST Martin Rezek 
 27 Hejná KT Cenek Kadane  
 29 Stachy PT Bohuslav Roučka 
 30 Obytce KT Zdeněk Bohůnek 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 7 Svatá Maří PT Lucie Novotná 
 15 Budilov PT Radek Novotný 
 16 Vacov PT Katka Nováková 
 17 Stachy PT Bohuslav Roučka 
 18 Žernovice PT Iva Cabáková 
 19 Nihošovice ST Alena Drastíková 
 20 Budilov PT Radek Novotný 
 
Holubov,  28.07.2012 13:00
Kontakt:  Roman Kudláček Telefon: 380 741841
Poznámka:  

nástřikové terče

 
 
Kobylí,  28.07.2012 13:00
Kontakt:  S. Ševc Telefon: 731507858
Poznámka:  

http://www.sdhkobyli.cz/?q=node/169

 
 
Dětkovice,  28.07.2012 13:00
Kontakt:  Jan Makovec - SDH Čelechovice Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Stříbřec, Stříbřec 28.07.2012 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov 28.07.2012 14:00
Kontakt:  Martin Rosecký Telefon: 725 381 968
Poznámka:  

Muži 3B, ženy 2B. Fotbalové hřiště, kolem základny asfaltová plocha.

 
 
Vřesina, Soutěž v požárním útoku 28.07.2012 14:00
Kontakt:   Telefon: 776388992
Poznámka:  

Muži+Ženy. Soutěž na 2B, dle pravidel ps + vlastní úpravy

 
 
Vitějovice, Pohár starosty obce v požárním útoku 28.07.2012 14:00
Kontakt:  Martin Soukup Telefon: 734735271
Poznámka:  

kategorie: muži, ženy, děti.

terče: sklopné časomíra OSH Prachatice

hlavní cena: putovní pohár

 

 
 
Vyšní Lhoty - areál Kamenité, O pohár hory Prašivé 28.07.2012 14:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Benešova Hora, MEMORIÁL VÁCLAVA MAURICE O PUTOVNÍ POHÁR 28.07.2012 20:00
Kontakt:  p. Vladimír Jírovec Telefon: +420776602635
Poznámka:  
 
 Starší žáci 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Čkyně PT Tlumič  
 2 Třísov CK Vladimír Jírovec 
 3 Stachy PT Jiri Haubelt 
 4 Benešova Hora PT Vladimír Jírovec 
 5 Senetářov BK Vladimír Jírovec 
 6 Výškovice PT Vladimír Jírovec 
 7 Zdíkov PT Vladimír Jírovec 
 8 Senetářov BK Vladimír Jírovec 
 9 Lipovec BK Vladimír Jírovec 
 10 Svatá Maří PT Martin Časta 
 11 Dřešín ST Vladimír Jírovec 
 12 Soběšice KT Vladimír Jírovec 
 13 Volyně ST Vladimír Jírovec 
 14 Dolní Bukovsko CB Vladimír Jírovec 
 15 Žihobce KT Vladimír Jírovec 
 16 Volyně ST Vladimír Jírovec 
 17 Dolní Bukovsko CB Vladimír Jírovec 
 18 Ktiš PT Vladimír Jírovec 
 19 Jáma PT Vladimír Jírovec 
 21 Ktiš PT Vladimír Jírovec 
 22 Rabí KT Vladimír Jírovec 
 Mladší žáci 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Benešova Hora PT Vladimír Jírovec 
 2 Soběšice KT Vladimír Jírovec 
 3 Svatá Maří PT Martin Časta 
 4 Dolany PT Zdeněk Martan 
 5 Senetářov BK Vladimír Jírovec 
 6 Lipovec BK Vladimír Jírovec 
 7 Třísov CK Vladimír Jírovec 
 8 Horní Poříčí ST Vladimír Jírovec 
 9 Dřešín ST Vladimír Jírovec 
 10 Malenice ST Vladimír Jírovec 
 11 Jáma PT Vladimír Jírovec 
 Přípravka 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Zdíkov PT Vladimír Jírovec 
 2 Svatá Maří PT Martin Časta 
 
Krátošice, O pohár starosty obce 28.07.2012 21:00
Kontakt:  Martin Zíma Telefon: 775216616
Poznámka:  

Terén: základna tartanová, louka

Terče: sklopné

 
 
Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov 28.07.2012 21:30
Kontakt:  Leoš Trčka Telefon: 605822439
Poznámka:  

Noční pohárová soutěž 

kategorie: muži, ženy 2B

povrch: základna koberec, zbytek tráva

časomíra: terče sklopné, start pistol

 
 
Lavičky, O pohár Lavičky 29.07.2012 09:30
Kontakt:  Martin Bradáč Telefon: 608632574
Poznámka:  

Povrch dráhy travnatý, náběh včetně startu asfaltový. Martin Bradáč, tel.: 608632574, sdhlavicky@seznam.cz

 
 
Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici 29.07.2012 09:30
Kontakt:  Karel Jašík Telefon: 736630955
Poznámka:  

XXVII. ročník pohárové soutěže v požárním sportu zařazené do VC OSH Přerov

soutěžní kategorie: muži, ženy a nově muži, ženy nad 35let

betonová základna, travnatý povrch

 
 nerozlišeno 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Valšovice (Hranice VI) PR Karel Jašík 
 2 Babice VS Karel Jašík 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Valšovice (Hranice VI) PR Karel Jašík 
 2 Jindřichov PR Karel Jašík 
 3 Hlinsko PR Petr Beránek 
 4 Luboměř NJ Karel Jašík 
 5 Malhotice PR Karel Jašík 
 6 Opatovice PR Katka Vývodová 
 7 Ústí PR Karel Jašík 
 8 Bohuslávky PR Karel Jašík 
 9 Přerov VIII-Henčlov PR Karel Jašík 
 10 Mladcová ZL Karel Jašík 
 11 Radkova Lhota PR Zdeněk Zatloukal 
 12 Olšovec PR Karel Jašík 
 13 Chropyně KM Karel Jašík 
 14 Hostašovice NJ Jan Duda 
 15 Provodovice PR Jiři Buzinis 
 16 Rychlov KM Karel Jašík 
 17 Špičky PR Karel Jašík 
 18 Drahotuše (Hranice IV) PR Karel Jašík 
 20 Vítonice KM Karel Jašík 
 20 Hranice PR Karel Jašík 
 21 Babice VS Karel Jašík 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Pravčice KM Karel Jašík 
 2 Opatovice PR Katka Vývodová 
 3 Radíkov PR Zdeněk Zatloukal 
 4 Hlinsko PR Petr Beránek 
 5 Býškovice PR Karel Jašík 
 6 Paršovice PR Karel Jašík 
 7 Přerov VIII-Henčlov PR Karel Jašík 
 8 Partutovice PR Karel Jašík 
 9 Kunovice VS Karel Jašík 
 10 Černotín PR Michaela Vaňková 
 11 Radkova Lhota PR Zdeněk Zatloukal 
 
Dolní Hradiště, Pohár Dolního Hradiště 29.07.2012 10:00
Kontakt:  Bech Luděk Telefon: +420721578168
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Robčice PJ Radek Růt 
 2 Hejná KT Honza Adamec 
 3 Chotíkov PS SDH Chotikov  
 4 Útušice PJ Radek Růt 
 6 Horní Lukavice PJ Jan Hůla 
 7 Louňová PJ Libor Skala 
 8 Dolní Hradiště PS Luděk Bech 
 9 Žebnice PS Václav G. 
 10 Hubenov PS Lukáš Kaňka  
 11 Štěnovický Borek PJ Michal Polívka 
 12 Mokrouše PJ SDH Mokrouše  
 13 Žákava PJ Libor Valeš 
 14 Chrást PB Radek Troch 
 15 Úherce PS Petr Štejr 
 16 Hubenov PS Zbyněk Šebek 
 17 Bolkov PJ Petr Jezek 
 18 Obora PS Vasek Dolejs 
 19 Krašovice PS Kay  
 20 Brodeslavy PS Aleš Polívka 
 21 Štichovice PS Richard Hlous 
 22 Horní Kamenice DO spera  
 23 Seč PJ Václav Hranička 
 24 Vřeskovice KT Michal Hodan 
 49 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 50 Bezděkov pod Třem. PB Petty  
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Únětice PJ Luboš Balvín 
 3 Útušice PJ Veronika Růtová 
 5 Chotíkov PS Andy Staňková 
 6 Strýčkovice DO Jaroslav Kramer  
 7 Hůrky RO Marie Mieglová 
 8 Chválenice PJ Karel Nolč 
 12 Horní Hradiště PS Luděk Bech 
 13 Chlumčany PJ Verča Hrubá 
 28 Mrtník PS Anna Polcarová 
 29 Bučí PS Lucie Nová 
 30 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 
Hasičský areál Šebkovice, O putovní pohár starostky Obce Lesůňky 29.07.2012 10:00
Kontakt:  Kotačka Aleš Telefon: 605324625
Poznámka:  

Kategorie:                 Muži bez omezení věku

                                      Ženy

 

Startovné:                 Muži i ženy 150,- Kč

 

Pravidla:                    1.kolo dle JOL – B65,C42, možnost zapůjčení jednoho člena družstva

                                     

2.kolo – 5 nejlepších družstev mužů+ 3 žen+domácí – soutěž o překvapení – útok na 2 B – místní úprava pravidel

 

 

 

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Lesůňky TR Aleš Kotačka 
 2 Bohušice TR Aleš Kotačka 
 3 Sokolí TR Aleš Kotačka 
 4 Jaroměřice nad Rokytnou TR Aleš Kotačka 
 5 Šebkovice TR Aleš Kotačka 
 6 Lesůňky TR Aleš Kotačka 
 7 Hornice TR Aleš Kotačka 
 8 Horní Lhotice TR Aleš Kotačka 
 9 Nárameč TR Petr Pavlík 
 10 Litohoř TR Aleš Kotačka 
 11 Radkovice u Budče TR Aleš Kotačka 
 12 Radonín TR Aleš Kotačka 
 13 Petrůvky TR Aleš Kotačka 
 14 Nové Syrovice TR Aleš Kotačka 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Šebkovice TR Aleš Kotačka 
 2 Bohušice TR Aleš Kotačka 
 3 Jaroměřice nad Rokytnou TR Aleš Kotačka 
 4 Častohostice TR Tereza Nesibová 
 5 Šašovice TR Aleš Kotačka 
 6 Dolní Lažany TR Aleš Kotačka 
 
Černovice, VCB Černovice 29.07.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Horní Žukov pod Zvonkem, Memoriál Jana Niemczyka 29.07.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Kuželov,  29.07.2012 13:00
Kontakt:  Roman Zálešák Telefon: 737752792
Poznámka:  

Asfaltová silnice do kopce (převýšení cca 3m). Soutěž je součástí pouze GP žen, mužská kategorie se ale běží také.

 
 
Mistřice, O putovní pohár starosty obce Mistřice 29.07.2012 14:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Vésky UH Petr Kropáč 
 2 Kněžpole UH Petr Kropáč 
 3 Mistřice UH Petr Kropáč 
 4 Nová Dědina KM Petr Kropáč 
 5 Tučapy VY Petr Kropáč 
 6 Hradčovice UH Petr Kropáč 
 7 Karolín KM Petr Kropáč 
 8 Vésky UH Petr Kropáč 
 9 Mladcová ZL Petr Kropáč 
 10 Hřivínův Újezd ZL Petr Kropáč 
 11 Salaš ZL Jiří  
 12 Salaš UH Jiří Janováč 
 13 Jarošov UH Petr Kropáč 
 14 Vrbětice ZL Petr Kropáč 
 15 Pravčice KM Petr Kropáč 
 16 Staré Město UH Petr Kropáč 
 17 Jarošov UH Petr Kropáč 
 18 Částkov UH Petr Kropáč 
 19 Velký Ořechov ZL Jiří Ondroušek 
 20 Dolní Němčí UH Petr Kropáč 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Salaš UH Jiří Janováč 
 2 Hřivínův Újezd ZL Petr Kropáč 
 3 Bílovice UH Lenka Kovalská 
 4 Jarošov UH Petr Kropáč 
 5 Kaňovice ZL Petr Kropáč 
 6 Dolní Němčí UH Petr Kropáč 
 
Oldřišov,  03.08.2012 17:00
Kontakt:   Telefon: 774540651
Poznámka:  

Mladší+Starší žáci

 
 
Jasenice, O pohár SDH Jasenice 04.08.2012 10:00
Kontakt:  Těšický Jakub Telefon: +420734845759
Poznámka:  

Kategorie: muži 3B, ženy 2B, muži nad 35: 2B

Povrch: 

Časomíra: 

 
 
Krokočín, 7. kolo Žďárské ligy 04.08.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Vlkanová, 4.kolo GMHL 04.08.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  

 

 
 
Květinov, O pohár SDH Květinov 04.08.2012 12:00
Kontakt:  Martin Fikar Telefon: 774951531
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Žižkovo Pole HB David  
 2 Podmoklany HB Jakub Novak 
 3 Petrovice HB Marek  
 4 Česká Bělá HB lukas ceska bela  
 5 Kynice HB Tomáš Francl 
 6 Žižkovo Pole HB David  
 7 Herálec HB Ondřej Šmíd 
 8 Zdislavice HB Pavlína Medová 
 9 Smilov HB Dalibor Novotný 
 10 Květinov HB Martin Fikar 
 11 Rynárec PE Martin Jirák 
 12 Světlá nad Sázavou HB Lukáš Jasan 
 13 Věž HB Martin Bárta  
 14 Dolní Krupá HB Jana Blažková 
 15 Olešná HB Martin  
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Zdislavice HB Pavlína Medová 
 2 Ždírec nad Doubravou HB Silvie  
 3 Nová Ves u Světlé HB Mirka Popelková 
 4 Kejžlice PE Romča Zástěrová 
 5 Dolní Krupá HB Jana Blažková 
 6 Žižkovo Pole HB David  
 7 Herálec HB Mirka Popelková 
 8 Olešná HB Libor Plodík 
 
Rozsedly, O pohár rosíka 04.08.2012 13:00
Kontakt:  Jiřík Jaroslav, jardi@email.cz Telefon: +420728368685
Poznámka:  
 
 
Kájov,  04.08.2012 13:00
Kontakt:  Miroslav Hrdlička Telefon: 602 185 657
Poznámka:  

mirdahrdla@seznam.cz      Nástřikové terče

 
 
Řepeč, O pohár obce Řepeč 04.08.2012 13:00
Kontakt:  Ondřej Mrzena Telefon: 721762792
Poznámka:  

Terén: základna zámková dlažba, tráva

Terče: sklopné

 
 
Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč 04.08.2012 13:00
Kontakt:  Mrzena Ondřej Telefon: 724434329
Poznámka:  

Zařazeno do THL 2012

 
 
Hukvaldy-Dolní Sklenov , O pohár SDH Hukvaldy 04.08.2012 13:30
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Pasohlávky,  04.08.2012 14:00
Kontakt:  J. Sirbů Telefon: 
Poznámka:  

Dle pravidel BHL

 
 
Oldřišov, MSP Oldřišov 04.08.2012 14:00
Kontakt:   Telefon: 774540651
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Oldřišov OP Vít Ciminga 
 3 Chlebičov OP Vít Ciminga 
 11 Hněvošice OP Vít Ciminga 
 
Frahelž, Frahelž 04.08.2012 14:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Brodek u Konice,  04.08.2012 21:00
Kontakt:  Antonín Láznička - SDH Otaslavice Telefon: 
Poznámka:  

M, Ž 3B

 
 
Prušánky,  04.08.2012 21:30
Kontakt:  Josef Polách Telefon: 723118573
Poznámka:  

Noční soutěž, základna a náběh beton, trať tráva, trať je dobře osvětlená.

 
 nerozlišeno 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Prušánky HO Josef Polách 
 2 Petrov HO Josef Polách 
 3 Ratíškovice HO Josef Polách 
 4 Dubňany HO Josef Polách 
 5 Čeložnice HO Josef Polách 
 6 Petrov HO Josef Polách 
 7 Miroslav ZN Josef Polách 
 8 Mistřín HO Josef Polách 
 9 Vlkoš HO Josef Polách 
 10 Ratíškovice HO Josef Polách 
 11 Lanžhot BV Josef Polách 
 12 Svatobořice HO Josef Polách 
 13 Rohatec HO Josef Polách 
 14 Vlkoš HO Josef Polách 
 15 Lanžhot BV Josef Polách 
 16 Vřesovice HO Josef Polách 
 17 Blatnice pod Svatým Antonínkem HO Josef Polách 
 18 Rohatec HO Josef Polách 
 19 Kuželov HO Josef Polách 
 20 Kozojídky HO Josef Polách 
 21 Vacenovice HO Josef Polách 
 22 Hrubá Vrbka HO David Prachař 
 23 Velká nad Veličkou HO Michal Matějíček 
 24 Hovorany HO Peťa  
 25 Kuželov HO Josef Polách 
 26 Vacenovice HO Josef Polách 
 27 Hrubá Vrbka HO David Prachař 
 28 Velká nad Veličkou HO Michal Matějíček 
 29 Lipov HO Kristýna Obrtlíková 
 30 Tvrdonice BV Josef Polách 
 31 Sudice BK Ondřej Špidlík 
 32 Velká nad Veličkou HO Michal Matějíček 
 33 Vážany BK Ondřej Špidlík 
 34 Tvrdonice BV Josef Polách 
 35 Kozojídky HO Josef Polách 
 36 Mistřín HO Josef Polách 
 37 Šaratice VY Josef Polách 
 39 Mistřín HO Josef Polách 
 
Olešná,  05.08.2012 10:00
Kontakt:  Petr Hyrš Telefon: 733626064
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 2 Podmoklany HB Jakub Novak 
 3 Petrovice HB Marek  
 4 Česká Bělá HB lukas ceska bela  
 5 Kynice HB Tomáš Francl 
 6 Žižkovo Pole HB David  
 7 Rynárec PE Martin Jirák 
 8 Zdislavice HB Pavlína Medová 
 9 Smilov HB Dalibor Novotný 
 10 Květinov HB Martin Fikar 
 11 Žižkovo Pole HB David  
 12 Světlá nad Sázavou HB Lukáš Jasan 
 13 Herálec HB Ondřej Šmíd 
 14 Dolní Krupá HB Jana Blažková 
 15 Olešná HB Martin  
 16 Rohovládova Bělá PA Jarda Svoboda 
 17 Věž HB Martin Bárta  
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Olešná HB Libor Plodík 
 2 Ždírec nad Doubravou HB Silvie  
 3 Nová Ves u Světlé HB Mirka Popelková 
 4 Kejžlice PE Romča Zástěrová 
 5 Zdislavice HB Pavlína Medová 
 6 Žižkovo Pole HB David  
 7 Herálec HB Mirka Popelková 
 8 Dolní Krupá HB Jana Blažková 
 
Strážov, Železný hasič - Strážov 2012 05.08.2012 10:00
Kontakt:  Daniel Chaluš Telefon: +420773756820
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 0 Strážov KT Honza Adamec 
 0 Strážov KT Honza Adamec 
 0 Zahorčice KT Honza Adamec 
 0 Strážov KT Honza Adamec 
 0 Strážný PT Honza Adamec 
 0 Kněževes BK Honza Adamec 
 0 Kněževes BK Honza Adamec 
 0 Kněževes BK Honza Adamec 
 0 Strážov KT Honza Adamec 
 0 Cítoliby LN Honza Adamec 
 0 Strážov KT Honza Adamec 
 0 Spůle KT Honza Adamec 
 0 Spůle KT Honza Adamec 
 0 Spůle KT Honza Adamec 
 0 Klatovy I KT Honza Adamec 
 0 Veleň PH Honza Adamec 
 0 Stará Boleslav PH Honza Adamec 
 0 Strážov KT Honza Adamec 
 0 Zahorčice KT Honza Adamec 
 0 Čečovice DO Honza Adamec 
 0 Týnec u Klatov KT Honza Adamec 
 0 Strážov KT Honza Adamec 
 0 Kornatice RO Honza Adamec 
 0 Kornatice RO Honza Adamec 
 0 Drslavice KT Honza Adamec 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 0 Nepomuk PJ Honza Adamec 
 0 Králův Dvůr BE Honza Adamec 
 
Horenická Hôrka, O Putovný pohár DHZ Horenická Hôrka 05.08.2012 11:00
Kontakt:  Ing. Ľuboš Kamenický Telefon: +421 903 627 866
Poznámka:  

Súťaž je zaradená do seriálu súťaží 10. ročníka Slovensko - moravskej hasičskej ligy (SMHL).

Rezervácia poradia bude spustená vo fóre na www.firesport.cz dňa 30.07.2012

Ďalšie informácie tu: https://www.facebook.com/events/430911066943211/

 
 
Olší, 8. kolo Žďárské ligy 05.08.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Lidečko, O putovní pohár čertových skal, 42. ročník 05.08.2012 12:00
Kontakt:  Kulíšek Alois Telefon: +420739472334
Poznámka:  

Kategorie: muži 2B, ženy 2B, muži nad 35: 2B

Povrch: základna koberec, zbytek tráva

Časomíra: terče sklopné, start fotobuňka

 
 
Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov 05.08.2012 13:00
Kontakt:  Milan Beneš Telefon: 777860635
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 6 Vranín TR Lukáš Svoboda 
 7 Dolní Němčice JH Mirek Havlík 
 8 Hornice TR Aleš Bobu 
 9 Radkov JI Jan Štefanik 
 10 Jestřebí JI Miloš Zelený 
 11 Budeč JH Jan Báchor 
 13 Boršov JI Jan Pech 
 14 Horky TR Karel Houzar 
 15 Knínice JI Lukáš Novák 
 16 Předín TR Martin Běhounek 
 17 Bílý Kámen JI Radim Kriegsmann 
 18 Radotice TR Radek Janda 
 19 Sedlejov JI René Křikava 
 20 Nevcehle JI Milan Pařil 
 22 Mladoňovice TR Aleš Daňhel 
 23 Nová Ves JI Radka Hlávková 
 25 Stará Říše JI Martin Šebesta 
 39 Želetava TR Mirek Havlík 
 40 Krasonice JI Radek  
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 2 Boršov JI Petra Nečadová 
 3 Mladoňovice TR Jana Zvěřinová 
 4 Sedlejov JI Iveta Pavlů 
 5 Předín TR Martin Běhounek 
 6 Trnava TR Martina  
 7 Jindřichovice JI Aleš Daňhel 
 8 Nová Ves JI Radka Hlávková 
 9 Nevcehle JI Martina D. 
 10 Trnava TR Martina  
 
Lukov, O putovní pohár starosty obce 05.08.2012 13:00
Kontakt:  Tomáš Kulenda Telefon: 776 148 428
Poznámka:  

Tráva po celé dráze, muži 3B

Kategorie: Muži, Ženy, Dorost

 
 
Stanislavice -fotbalové hřiště, Tradiční pohárová soutěž 05.08.2012 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Litovany,  05.08.2012 13:30
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Salačova Lhota, Noční 10.08.2012 20:00
Kontakt:  Prokop Jan Telefon: 774 937 987
Poznámka:  
 
 
Bystřička, Noční pohárová soutěž Bystřička 10.08.2012 21:00
Kontakt:  Tvrdý Dan Telefon: +420604966833
Poznámka:  

Kategorie: muži 2B, ženy 2B, muži nad 35: 2B

Povrch: základna beton, zbytek tráva

Časomíra: terče sklopné, start pistol

 
 
Bystřička, Noční soutěž v Pú 10.08.2012 21:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  

Kategorie: muži 2B, ženy 2B, muži nad 35: 2B

Povrch: základna dlazba, zbytek tráva

Časomíra: terče sklopné, start pistol

 
 
Hřiště, Libňatov, O pohár starosty obce Libňatov 11.08.2012 08:00
Kontakt:  Pavel Borůvka Telefon: 603327740
Poznámka:  

Soutěž v PÚ. Kategorie: muži, ženy, děti mladší, děti starší
Muži, ženy - 1. kolo - široké hadice, přetlakový ventil (pravidla o pohár starosty OSH Trutnov), 2. kolo - neomezené 

 
 
Loděnice, O pohár starosty obce, ZN liga 11.08.2012 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Todně,  11.08.2012 11:00
Kontakt:  ČERNÝ Martin Telefon: 721 847 708
Poznámka:  

cerny.martin156@seznam.cz   Nástřikové terče

 
 
Kostelec u Stříbra, O pohár 11.08.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Ždírec nad Doubravou,  11.08.2012 12:00
Kontakt:  Silvie Popková Telefon: 734645159
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 2 Podmoklany HB Jakub Novak 
 3 Petrovice HB Marek  
 4 Česká Bělá HB lukas ceska bela  
 5 Kynice HB Tomáš Francl 
 6 Žižkovo Pole HB David  
 7 Rynárec PE Martin Jirák 
 8 Herálec HB Ondřej Šmíd 
 9 Zdislavice HB Pavlína Medová 
 10 Smilov HB Dalibor Novotný 
 11 Světlá nad Sázavou HB Lukáš Jasan 
 12 Dolní Krupá HB Jana Blažková 
 13 Rohovka PE Jan Štětka 
 14 Česká Bělá HB Václav Rakušan 
 15 Olešná HB Martin  
 16 Věž HB Martin Bárta  
 17 Příseka HB michal koubek 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Olešná HB Libor Plodík 
 2 Ždírec nad Doubravou HB Silvie  
 3 Nová Ves u Světlé HB Mirka Popelková 
 5 Zdislavice HB Pavlína Medová 
 6 Žižkovo Pole HB David  
 7 Herálec HB Mirka Popelková 
 8 Dolní Krupá HB Jana Blažková 
 9 Kejžlice PE Romča Zástěrová 
 
Načeradec,  11.08.2012 12:00
Kontakt:  Hlinský Antonín Telefon: 724188674
Poznámka:  
 
 
Horní Lideč, O putovní pohár starosty obce, Horní Lideč 11.08.2012 12:30
Kontakt:  Pinka Miroslav Telefon: +420724179314
Poznámka:  

Kategorie: muži 2B, ženy 2B, muži nad 35: 2B

Povrch: základna koberec, zbytek tráva

Časomíra: terče sklopné, start pistol

 
 
Vřesovice,  11.08.2012 13:00
Kontakt:  David Šňupík Telefon: 605479092
Poznámka:  
 
 
Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho 11.08.2012 13:00
Kontakt:  Zdeněk Žejdlík Telefon: 775 034 725
Poznámka:  

Muži 3B, ženy 2B. Travnatá plocha po celé dráze, vydlážděná plocha kolem základny.

 
 
Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice 11.08.2012 13:00
Kontakt:  Patrik Baláž Telefon: 774663162
Poznámka:  

Terén: základna zámková dlažba, tráva

Terče: sklopné

 
 
Vřeskovice,  11.08.2012 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Špičky, O pohár obce Špičky 11.08.2012 13:00
Kontakt:  Marek Hložek Telefon: 603859607
Poznámka:  

Soutěž Muži na 3-B Ženy,Muži nad 35-let 2-B , základna betónová,trať travnatá,terče sklopné,čas měřen elektronicky,

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Špičky PR SDH Špičky  
 2 Poruba PR SDH Špičky  
 3 Mladcová ZL Lukáš Struška 
 4 Rajnochovice KM SDH Špičky  
 8 Valšovice (Hranice VI) PR Aleš  
 9 Partutovice PR martin humplik 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Černotín PR SDH Špičky  
 2 Poruba PR Martin  
 3 Střítež nad Ludinou PR SDH Špičky  
 
Krumsín,  11.08.2012 13:00
Kontakt:  Jan Vysloužil - SDH Soběsuky Telefon: 
Poznámka:  

M, Ž 3B

 
 
Brumov, O pohár starosty města Brumov-Bylnice 11.08.2012 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  

Tráva po celé dráze, trať 2B

Kategorie: Muži, Ženy

Místo konání: hřiště v Bylnici

Dle pravidel SMHL

Rezervace spuštěná v sekci Pozvánky a rezervace

Další informace zde: http://www.facebook.com/events/382289578503972/

 
 
Skalice-sokolské hřiště, Skalický kopec 11.08.2012 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Hrotovice,  11.08.2012 13:30
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
partutovice hriste, partutovska dvojita zatacka 11.08.2012 16:00
Kontakt:  humplik martin Telefon: 776674671
Poznámka:  

netradicni soutez muzi,zeny a muzi nad 50let  2B

 
 nerozlišeno 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Partutovice PR martin humplik 
 2 Odry NJ martin humplik 
 3 Partutovice PR martin humplik 
 4 Potštát PR martin humplik 
 5 Partutovice PR martin humplik 
 6 Tošovice NJ martin humplik 
 7 Partutovice PR martin humplik 
 8 Jakubčovice nad Odrou NJ martin humplik 
 9 Partutovice PR martin humplik 
 
Vysoké Pole , 6.ročník O vysocké sele 11.08.2012 20:30
Kontakt:  Janoš Martin Telefon: +420731105307
Poznámka:  

TJ Vysoké Pole hřiště
Zahájení 20:30 a první útok 21:00. kategorie Muži, Ženy, Muži nad 35 let, pravidla dle zlps plus vlastní, terče sklopné ,požární útok na2B

 
 10 Vysoké Pole ZL Mira  

muži

 
Částkov, Noční soutěž 11.08.2012 21:00
Kontakt:  Tomáš Jurák, Částkov 14, 68712 Telefon: 776 078 977
Poznámka:  
 
 
Němčice, VCB Němčice 2012 12.08.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Radostín nad Oslavou, 9. kolo Žďárské ligy 12.08.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Předín, O pohár starosty obce 12.08.2012 13:00
Kontakt:  Vlastimil Hons Telefon: 728650655
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 2 Kněžice TR Rosťa Neuwirth 
 3 Horky TR Karel Houzar 
 4 Pavlov JI Mirek Havlík 
 5 Dolní Němčice JH Mirek Havlík 
 6 Vranín TR Lukáš Svoboda 
 7 Sedlejov JI René Křikava 
 8 Oponešice TR Josef Navrátil 
 9 Radkov JI Tomáš Mareček 
 10 Hornice TR Aleš Bobu 
 12 Budeč JH Jan Báchor 
 13 Bílý Kámen JI Radim Kriegsmann 
 14 Boršov JI Jan Pech 
 15 Kostníky TR Radek Kantner 
 16 Předín TR Standa Augustin 
 17 Knínice JI Lukáš Novák 
 18 Radotice TR Radek Janda 
 19 Krahulčí JI Lukáš Hezina 
 20 Stará Říše JI Martin Šebesta 
 23 Mladoňovice TR Aleš Daňhel 
 24 Jakubov u Moravských Budějovic TR Martin Dvorak 
 39 Želetava TR Mirek Havlík 
 40 Dolní Němčice JH Jarda Hejda 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Radonín TR Jana Ježková 
 2 Mladoňovice TR Jana Zvěřinová 
 3 Boršov JI Petra Nečadová 
 4 Předín TR Jana Ježková 
 5 Trnava TR Martina  
 6 Sedlejov JI Iveta Pavlů 
 7 Jindřichovice JI Anežka Jurková 
 8 Petrůvky TR Michaela Dvořáková 
 10 Trnava TR Martina  
 
Bratřejov, Pohárová soutež 12.08.2012 13:00
Kontakt:  Petr Žák Telefon: 732 712 654
Poznámka:  

Tráva po celé dráze, muži 3B

Kategorie: Muži, Ženy, Dorost

 
 
Ihrisko OŠK Brehy, Memoriál Karola Marušku 12.08.2012 13:00
Kontakt:  Milan Maruška, Petra Laurincová Telefon: 0903 797 602, 0911 1
Poznámka:  
 
 
Luboměř, O pohár starosty SDH 12.08.2012 13:00
Kontakt:  Šimiček Jiliji Telefon: 737638749
Poznámka:  

Pravidla: Extraligy ČR, výjimka všichni na 2B, jeden závodník muže být půjčen, u mužů nad 35 let, mohou být dva mladší 

Trať: Náběh travnatí, okolo základní dlažba, jinak na trávě 

Časomíra: Elektronická, terče sklopné

Družstva soutěží na vlastní nebezpečí

 Družstvo co nebude mít zaplaceno startovné pět týmu předtím, než půjde na start, bude posunuto na konec startovní listiny 

 
 nerozlišeno 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Luboměř NJ Adam Melichar 
 2 Partutovice PR Adam Melichar 
 3 Tošovice NJ Adam Melichar 
 4 Mankovice NJ Adam Melichar 
 5 Prchalov NJ Adam Melichar 
 6 Větřkovice OP Adam Melichar 
 7 Heltínov NJ Adam Melichar 
 8 Valšovice (Hranice VI) PR Adam Melichar 
 9 Luboměř NJ Adam Melichar 
 10 Prchalov NJ Adam Melichar 
 11 Střítež nad Ludinou PR Adam Melichar 
 12 Odry NJ Adam Melichar 
 13 Hostašovice NJ Adam Melichar 
 14 Lukavec NJ Adam Melichar 
 15 Luboměř NJ Adam Melichar 
 16 Partutovice PR Adam Melichar 
 17 Jistebník NJ Adam Melichar 
 18 Stachovice NJ Adam Melichar 
 19 Jakubčovice nad Odrou NJ Adam Melichar 
 20 Vlkovice NJ Adam Melichar 
 21 Troubky PR Adam Melichar 
 22 Jistebník NJ Adam Melichar 
 23 Hranice PR Adam Melichar 
 24 Opatovice PR David Roman 
 25 Luboměř NJ Adam Melichar 
 26 Vlkovice NJ Adam Melichar 
 27 Služovice OP Adam Melichar 
 28 Čechy PR Zdeněk Zatloukal 
 29 Kujavy NJ Lucie Polášková 
 30 Vítonice KM Honza Bělík 
 31 Opatovice PR David Roman 
 
Radonín,  12.08.2012 13:30
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Kozmice - hřiště TJ Sokol, XVIII. ročník - Memoriál Františka Hanzlíka 17.08.2012 21:00
Kontakt:  Lukáš Hanslik Telefon: 734611048
Poznámka:  

dle MSL 2012 - www.msliga.info , BEZ výjimek !!! , 2B, zámkovka, tráva

 
 1 Kozmice OP Lukáš Hanslik 
 2 Píšť OP Lukáš Hanslik 
 3 Podvysoká CA Lukáš Hanslik 
 4 Bobrovníky OP Lukáš Hanslik 
 5 Děhylov OP Lukáš Hanslik 
 6 Kozmice OP Lukáš Hanslik 
 7 Podvysoká CA Lukáš Hanslik 
 8 Bobrovníky OP Lukáš Hanslik 
 9 Bohuslavice OP Lukáš Hanslik 
 10 Louky KA Lukáš Hanslik 
 11 Kozmice OP Lukáš Hanslik 
 12 Poland ( Polsko ) - Lukáš Hanslik 
 13 Píšť OP Lukáš Hanslik 
 14 Malé Hoštice OP Lukáš Hanslik 
 15 Markvartovice OP Lukáš Hanslik 
 16 Kozmice OP Lukáš Hanslik 
 17 Poland ( Polsko ) - Lukáš Hanslik 
 18 Vřesina OP Lukáš Hanslik 
 19 Malé Hoštice OP Lukáš Hanslik 
 20 Svinov OV Lukáš Hanslik 
 21 Martinov OV Lukáš Hanslik 
 22 Vřesina OP Lukáš Hanslik 
 23 Muglinov OV Lukáš Hanslik 
 24 Svinov OV Lukáš Hanslik 
 25 Vrbice KA Lukáš Hanslik 
 28 Muglinov OV Lukáš Hanslik 
 30 Vrbice KA Lukáš Hanslik 
 
Výškovice u Bílovce, XII.ročník noční soutěže 17.08.2012 21:00
Kontakt:   Telefon: 732363551
Poznámka:  

http://forum.firesport.eu/viewtopic.php?f=8&t=31100

 
 1 Svatá Maří PT Lucie Novotná 
 7 Svatá Maří PT Lucie Novotná 
 12 Svatá Maří PT Lucie Novotná 
 17 Svatá Maří PT Lucie Novotná 
 
Pravice, O pohár starosty obce, ZN liga 18.08.2012 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Babice a 2x, O pohár SDH Babice 18.08.2012 10:45
Kontakt:  Gába Karel Telefon: 603894451
Poznámka:  

Extraliga ČR v PÚ

 
 
Mokrouše, 85 let SDH Mokrouše 18.08.2012 11:00
Kontakt:  Šmolík Jiří Telefon: +420604895322
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Štěnovický Borek PJ Michal Polívka 
 2 Želčany PJ Jiří Šmolík 
 3 Vřeskovice KT Michal Hodan 
 4 Dehtín KT Michal Janda  
 5 Chrást PB Radek Troch 
 6 Seč PJ Václav Hranička 
 7 Hejná KT Michal Hodan 
 8 Bezděkov pod Třem. PB Petty  
 9 Dolní Hradiště PS Luděk Bech 
 10 Hubenov PS Lukáš Kaňka  
 11 Božkov PM Jiří Šmolík 
 12 Štichovice PS Richard Hlous 
 13 Obora PS Michal Baštrnák 
 14 Horní Lukavice PJ Jan Hůla 
 15 Útušice PJ Veronika Růtová 
 16 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 17 Žebnice PS Michal Bulín  
 18 Robčice PJ Radek Růt 
 19 Hubenov PS Zbyněk Šebek 
 20 Úherce PS Petr Štejr 
 21 Chotíkov PS SDH Chotikov  
 22 Žákava PJ Milan Polívka 
 23 Bolkov PJ Petr Jezek 
 24 Horní Kamenice DO Vlastimil Žák  
 25 Šťáhlavy PJ Lukáš Tyr 
 26 Krašovice PS Petr Hnat 
 27 Sloup PZ Radek Troch 
 28 Brodeslavy PS Pavel Peterka  
 29 Louňová PJ Libor Skala 
 30 Tymákov PJ Jiří Šmolík 
 47 Brodeslavy PS Pavel Peterka  
 48 Lhůta PJ Martin FILIP 
 49 Horní Lukavice PJ Pavel Hůla 
 50 Mokrouše PJ Jiří Šmolík 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 2 Bezděkov pod Třem. PB Adéla Boukalová 
 3 Chotíkov PS Andy Staňková 
 4 Želčany PJ Václav Kasl 
 5 Mrtník PS Markéta Brunclíková 
 6 Božkov PM Jiří Šmolík 
 7 Bučí PS Lucie Nová 
 8 Sloup PZ Radek Troch 
 9 Chválenice PJ Karel Nolč 
 26 Chlumčany PJ Verča Hrubá 
 27 Útušice PJ Veronika Růtová 
 28 Únětice PJ Luboš Balvín 
 29 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 30 Mokrouše PJ Jiří Šmolík 
 
Babice, O pohár starosty SDH Babice 18.08.2012 11:00
Kontakt:  Ing. Karel Gába Telefon: 603894451
Poznámka:  

travnatý, mírně do kopce, náběh a prostor kolem základny betonový. Ing. Karel Gába, Hranická 407, 756 43 Kelč, mob.:603 894 451, tel.Z:581 602 941, tel.B:571 641 285

 
 
Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice 18.08.2012 11:00
Kontakt:  Pavel Žůrek Telefon: 773 186 778
Poznámka:  

Muži 2B, ženy 2B. Travnatá plocha po celé dráze, betonová dlažba kolem základny.

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Nětčice KM Pavel Žůrek 
 2 Pravčice KM Pavel Žůrek 
 3 Medlov KM Pavel Žůrek 
 4 Zahnašovice KM Pavel Žůrek 
 5 Ludslavice KM Pavel Žůrek 
 6 Radkova Lhota PR Zdeněk Zatloukal 
 7 Morkovice KM Ondřej Janečka 
 8 Karolín KM Pavel Žůrek 
 9 Podhradní Lhota KM Pavel Žůrek 
 10 Nová Dědina KM Pavel Žůrek 
 11 Roštění KM Tomáš Hráček 
 12 Karolín KM Pavel Žůrek 
 13 Vítonice KM Ondřej Fiurášek 
 14 Mladcová ZL Ondra Struška 
 15 Dobrotice KM HLAVEX HLAVEX 
 16 Zdounky KM Pavel Žůrek 
 17 Počenice KM Pavel Žůrek 
 18 Pornice KM Pavel Žůrek 
 19 Křenovice PR SDH Křenovice  
 20 Litenčice KM Pavel Žůrek 
 21 Chropyně KM Vladislav Sedlařík 
 23 Brusné KM Pavel Žůrek 
 24 Lidečko VS Pavel Žůrek 
 28 Salaš UH Jiří Janováč 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Nětčice KM Pavel Žůrek 
 2 Morkovice KM Ondřej Janečka 
 3 Zborovice KM Pavel Žůrek 
 4 Tučapy KM Pavel Žůrek 
 5 Rychlov KM Hana Grygerová 
 6 Zdounky KM Pavel Žůrek 
 7 Pornice KM Pavel Žůrek 
 8 Zahnašovice KM Pavel Žůrek 
 9 Bílany KM Pavel Žůrek 
 10 Lutopecny KM Pavel Žůrek 
 Muži >35 let 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 2 Pornice KM Pavel Žůrek 
 
Neuměř, O pohár 18.08.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Slavošovice, Pohár starosty OÚ Bolešiny 18.08.2012 13:00
Kontakt:  Turner Vladislav,vladislav.turner@seznam.cz Telefon: +420376315473
Poznámka:  
 
 
Stachy, Memoriálu Jiřího Havla 18.08.2012 13:00
Kontakt:  Tomáš Voldřich Telefon: +420724055789
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Stachy PT Bohuslav Roučka 
 2 Svatá Maří PT Vojtěch Tůma 
 3 Drachkov ST Dr. Požárník  
 4 Zdíkovec PT Wenna  
 5 Onšovice PT Míra Staněk 
 6 Sudoměř ST Pavel Kaněra 
 7 Budilov PT Radek Novotný 
 8 Šipoun PT Jaroslav Petrlík 
 9 Doubravice u Volyně ST Doubravice  
 10 Dolany PT Míra Staněk 
 12 Kalenice ST Josef Zábranský 
 13 Budilov PT Radek Novotný 
 15 Chlum CK Marcel Prais 
 17 Hejná KT Zdeněk Bohůnek 
 18 Svatá Maří PT Vojtěch Tůma 
 19 Žernovice PT Václav Nachlinger 
 20 Výškovice PT jirka Lang 
 21 Benešova Hora PT Vladimír Jírovec 
 22 Nišovice ST Tomáš Rezek 
 23 Přechovice ST pavel zdychynec  
 30 Obytce KT Zdeněk Bohůnek 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Stachy PT Bohuslav Roučka 
 3 Vacov PT Katka Nováková 
 5 Žernovice PT Iva Cabáková 
 6 Svatá Maří PT Vojtěch Tůma 
 16 Budilov PT Radek Novotný 
 18 Dolany PT Michaela Štroblová 
 19 Nihošovice ST Milan Daňa 
 20 Budilov PT Radek Novotný 
 
Hovorany,  18.08.2012 13:00
Kontakt:  Eliška Zahrádková-Ševelová Telefon: 728340590
Poznámka:  

Tráva, fotbalové hřiště. Soutěž je součástí pouze GP žen, kategorie mužů se ale běží.

 
 
Lešná, O pohár starosty obce a SDH Lešná 18.08.2012 13:00
Kontakt:  Grygařík Zdeněk Telefon: +420732200318
Poznámka:  

Kategorie: muži 3B, ženy 2B, muži nad 35: 2B

Povrch: základna zamková dlažba, zbytek tráva

Časomíra: terče sklopné, start pistol

 
 
Hřiště TJ Drnovice, O pohár SDH Drnovice 18.08.2012 13:00
Kontakt:  Jaroslav Struška Telefon: 724930463
Poznámka:  

muži i ženy 2B

 
 
Přáslavice,  18.08.2012 13:30
Kontakt:  Zadražil Milan Telefon: 777 724 170
Poznámka:  
 
 
Bílý Kámen, 25. ročník putovního poháru SDH Bílý Kámen 18.08.2012 13:30
Kontakt:  Radim Kriegsmann Telefon: 728372091
Poznámka:  

dle Jihlavské Open ligy (s místní úpravou)
možnost zapůjčení 2 soutěžících z jiných týmů
elektronická časomíra, sklopné terče (Předín)
prostor kolen základy zámková dlažba, trať travnatá

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Bílý Kámen JI Radim Kriegsmann 
 5 Dušejov JI Radim Kriegsmann 
 6 Batelov JI Radim Kriegsmann 
 8 Bílý Kámen JI Radim Kriegsmann 
 9 Radostín nad Oslavou ZR Tomáš Láznička 
 10 Šimanov JI Radim Kriegsmann 
 11 Netín ZR Radim Kriegsmann 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Herálec HB Mirka Popelková 
 5 Šimanov JI Radim Kriegsmann 
 
hriste, o pohar starosty-VHL 18.08.2012 13:30
Kontakt:   Telefon: 732200318
Poznámka:  
 
 
Lužnice, Noční soutěž o pohár kempu Lužnice 18.08.2012 19:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Vrbětice, O pohár Vrbětice 19.08.2012 09:30
Kontakt:  František Měřička Telefon: 736115974
Poznámka:  

travnatý, prostor kolem základny až po druhé B a náběh asfaltový. František Měřička, tel. 736 115 974, frantisekmericka@seznam.cz

 
 
Chrást, O putovní pohár SDH Chrást 19.08.2012 10:00
Kontakt:  Ing. Jiří Ptáček Telefon: +420605839780
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Strýčkovice DO Daniela Skalová 
 2 Seč PJ Václav Hranička 
 3 Žebnice PS Michal Bulín  
 4 Štěnovický Borek PJ Michal Polívka 
 5 Robčice PJ Radek Růt 
 6 Horní Lukavice PJ Jan Hůla 
 7 Útušice PJ Michal Polívka 
 8 Bezděkov pod Třem. PB Petty  
 9 Mokrouše PJ Jiří Šmolík 
 10 Hubenov PS Lukáš Kaňka  
 11 Dolní Hradiště PS Luděk Bech 
 12 Štichovice PS Richard Hlous 
 13 Chotíkov PS SDH Chotikov  
 14 Žákava PJ Milan Polívka 
 15 Hubenov PS Zbyněk Šebek 
 16 Vřeskovice KT ohio  
 17 Kotenčice PB Radek Troch 
 18 Úherce PS Petr Štejr 
 19 Chrást PB Jirka Ptáček 
 20 Dehtín KT Michal Janda  
 21 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 22 Bolkov PJ Petr Jezek 
 23 Horní Kamenice DO Vlastimil Žák  
 24 Obora PS Michal Baštrnák 
 25 Louňová PJ Libor Skala 
 26 Krašovice PS Petr Hnat 
 27 Nezvěstice PJ Vlastimil Hach 
 28 Sloup PZ Radek Troch 
 29 Brodeslavy PS Pavel Peterka  
 50 Brodeslavy PS Pavel Peterka  
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Únětice PJ Luboš Balvín 
 2 Bezděkov pod Třem. PB Adéla Boukalová 
 3 Strýčkovice DO Daniela Skalová 
 4 Bučí PS Lucie Nová 
 5 Chotíkov PS SDH Chotikov  
 6 Mrtník PS Markéta Brunclíková 
 7 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 8 Sloup PZ Radek Troch 
 9 Chválenice PJ Karel Nolč 
 28 Chlumčany PJ Verča Hrubá 
 29 Útušice PJ Veronika Růtová 
 30 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 
Velké Opatovice,  19.08.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  

nebodovaná

 
 
Hrubá Vrbka, O pohár starosty obce 19.08.2012 13:00
Kontakt:  Dalimil Ňorek Telefon: 737488401
Poznámka:  

Tráva, fotbalové hřiště, velmi rychlá trať.

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Vésky UH Luděk Durďák 
 2 Salaš UH Luděk Durďák 
 3 Mistřín HO Luděk Durďák 
 4 Svatobořice HO Luděk Durďák 
 5 Vésky UH Luděk Durďák 
 6 Rohatec HO Luděk Durďák 
 7 Hrubá Vrbka HO Luděk Durďák 
 8 Vřesovice HO Luděk Durďák 
 9 Vacenovice HO Luděk Durďák 
 10 Prušánky HO Luděk Durďák 
 11 Blatnice pod Svatým Antonínkem HO Luděk Durďák 
 12 Vrbka OP Luděk Durďák 
 13 Velká nad Veličkou HO Luděk Durďák 
 14 Vlkoš HO Luděk Durďák 
 15 Čeložnice HO Luděk Durďák 
 16 Dubňany HO Radim Ilčík 
 17 Petrov HO Tomáš Sklenák 
 18 Vlkoš HO Luděk Durďák 
 19 Velká nad Veličkou HO Luděk Durďák 
 20 Ratíškovice HO Tomáš Koplík 
 21 Mistřín HO Petr Marada 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Hrubá Vrbka HO Luděk Durďák 
 2 Lipov HO Luděk Durďák 
 3 Kuželov HO Lucie Janásová 
 4 Dubňany HO Radim Ilčík 
 5 Velká nad Veličkou HO Luděk Durďák 
 6 Ratíškovice HO Tomáš Koplík 
 7 Kuželov HO Lucie Janásová 
 
Pavlov, O Zlatou proudnici SDH Pavlov 19.08.2012 13:00
Kontakt:  Petr Zerzánek Telefon: 777078056
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 5 Pavlov JI   
 7 Dolní Němčice JH Mirek Havlík 
 8 Hornice TR Aleš Bobu 
 9 Jakubov u Moravských Budějovic TR Martin Dvorak 
 10 Budeč JH Jan Báchor 
 11 Vranín TR Lukáš Svoboda 
 12 Horky TR Karel Houzar 
 13 Boršov JI Jan Pech 
 14 Strachoňovice JI Petr Zerzánek 
 16 Předín TR Standa Augustin 
 17 Radkov JI Tomáš Mareček 
 18 Radotice TR Radek Janda 
 19 Kněžice TR Rosťa Neuwirth 
 20 Krahulčí JI Lukáš Hezina 
 21 Knínice JI Lukáš Novák 
 22 Sedlejov JI René Křikava 
 23 Bransouze TR SDH Bransouze  
 24 Nová Ves JI Petr Hlávka 
 25 Mladoňovice TR Aleš Daňhel 
 26 Kamenička JI Petr Zerzánek 
 39 Želetava TR Mirek Havlík 
 40 Stará Říše JI Martin Šebesta 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 2 Mladoňovice TR Jana Zvěřinová 
 3 Boršov JI Petra Nečadová 
 4 Sedlejov JI Iveta Pavlů 
 5 Trnava TR Martina  
 6 Předín TR Standa Augustin 
 7 Jindřichovice JI Aleš Daňhel 
 8 Nová Ves JI Petr Hlávka 
 9 Trnava TR Martina  
 
Staré Město, O putovní pohár starosty města St. Města 19.08.2012 14:00
Kontakt:  An. Martínek, St.Město 1741, 686 03 Telefon: 777 288 058
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Staré Město UH Petr Kropáč 
 2 Jarošov UH Petr Kropáč 
 3 Mistřice UH Petr Kropáč 
 4 Kunovice UH Petr Kropáč 
 7 Hradčovice UH Petr Kropáč 
 8 Salaš ZL Martin Řezníček 
 12 Salaš UH Jiří Janováč 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Kunovice UH Petr Kropáč 
 3 Bílovice UH Martin Řezníček 
 6 Salaš UH Alena Háblová 
 10 Jarošov UH Petr Kropáč 
 
Myslibořice, Noční soutěž v PÚ 24.08.2012 20:00
Kontakt:  Roman Benda Telefon: 602725756
Poznámka:  

SDH Myslibořice Vás srdečně zve na VI. ročník noční soutěže v PÚ. Začátek ve 20.00 hod, soutěž zahájí ženy na 2B příjezd a prezentace žen do 19.45, poté muži na 3B. Soutěž mužů je otevřena do startu posledního družstva. Dráha i základna osvětlena, dráha a náběh travnatý, základna beton. Pravidla dle TRL, hadice B65, C42, startovné 150Kč. Startovní pořadí: Diskuze - Pozvánky a rezervace

 
 
Horní Kruty - na hřišti, 5. kolo 12. ročníku Podlipanské ligy 25.08.2012 00:00
Kontakt:  Jiří Snětivý Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Medlov, O Medlovského Žabáka 25.08.2012 09:00
Kontakt:  Zdenek Brslica Telefon: 602195593
Poznámka:  

Muži 3B, Ženy + Staří Páni 2B

Rezervace zde: http://forum.firesport.eu/viewtopic.php?f=8&t=31167

 
 
Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého (S) 25.08.2012 10:00
Kontakt:  p.Václavovic Milan Telefon: +420606569275
Poznámka:  
 
 
Karolinka, údolí Raťkov , 43.ročník soutěže RAŤKOVSKÁ GRAPA 25.08.2012 10:00
Kontakt:  Vlastimil Gášek Telefon: 603182734
Poznámka:  
 
 
Chvalovice, Pohár odborné rady velitelů 25.08.2012 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Bezděkov pod Třem., O pohár starosty obce 25.08.2012 11:00
Kontakt:  Trčka Vilém Telefon: +420602688673
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Bezděkov pod Třem. PB Petty  
 2 Obora PS Vasek Dolejs 
 3 Vřeskovice KT Michal Hodan 
 4 Štěnovický Borek PJ Michal Polívka 
 5 Únětice PJ Luboš Balvín 
 6 Horní Lukavice PJ Jan Hůla 
 7 Žebnice PS Michal Bulín  
 8 Dolní Hradiště PS Luděk Bech 
 9 Mokrouše PJ Jiří Šmolík 
 10 Hubenov PS Lukáš Kaňka  
 11 Seč PJ Václav Hranička 
 12 Štichovice PS Richard Hlous 
 13 Strýčkovice DO Daniela Skalová 
 14 Louňová PJ Libor Skala 
 15 Bolkov PJ Petr Jezek 
 16 Úherce PS Petr Štejr 
 17 Nezvěstice PJ Vlastimil Hach 
 18 Žákava PJ Milan Polívka 
 19 Chrást PB Draci Chrást SDH Chrást 
 20 Horní Kamenice DO spera  
 21 Brodeslavy PS Pavel Peterka  
 23 Louňová PJ Libor Skala 
 24 Buková PB Sváťa Schneider  
 44 Kotenčice PB Zdeněk Maršík 
 45 Útušice PJ Veronika Růtová 
 47 Brodeslavy PS Pavel Peterka  
 48 Hejná KT Vláďa Kučera 
 49 Hubenov PS Petr Frána  
 50 Robčice PJ Radek Růt 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Únětice PJ Luboš Balvín 
 2 Chotíkov PS SDH Chotikov  
 3 Mrtník PS Anna Polcarová 
 4 Strýčkovice DO Daniela Skalová 
 5 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 10 Útušice PJ Veronika Růtová 
 18 Chválenice PJ Karel Nolč 
 27 Bučí PS Lucie Nová 
 28 Chlumčany PJ Verča Hrubá 
 29 Bezděkov pod Třem. PB Adéla Boukalová 
 30 Poděvousy DO space14@centrum.cz  
 
Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice 25.08.2012 11:00
Kontakt:  Pavel Příleský Telefon: 608617077
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 9 Provodovice PR Jiři Buzinis 
 
Heroltice, HEROLTICKÁ HASIČSKÁ SEŠLOST 25.08.2012 11:00
Kontakt:  Ludvík Kratochvíl Telefon: 605512910
Poznámka:  

 hřiště pod obcí

Sbor dobrovolných hasičů Heroltice Vás zve na 9. ročník soutěže v požárním útoku a 10. kolo Žďárské ligy "HEROLTICKÁ SEŠLOST", která se koná v sobotu 25.srpna 2012 od 11.00 hodin na hřišti pod obcí.

 
 
Heroltice, 10. kolo Žďárské ligy 25.08.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Smilov,  25.08.2012 12:00
Kontakt:  Ježek Telefon: 776167924
Poznámka:  
 
 1 Smilov HB Dalibor Novotný 
 2 Podmoklany HB Jakub Novak 
 3 Petrovice HB Marek  
 4 Česká Bělá HB lukas ceska bela  
 5 Kynice HB Tomáš Francl 
 6 Žižkovo Pole HB David  
 7 Rynárec PE Martin Jirák 
 8 Herálec HB Ondřej Šmíd 
 9 Zdislavice HB Pavlína Medová 
 10 Květinov HB Martin Fikar 
 11 Žižkovo Pole HB David  
 12 Světlá nad Sázavou HB Lukáš Jasan 
 13 Česká Bělá HB Václav Rakušan 
 14 Dolní Krupá HB Jana Blažková 
 15 Olešná HB Martin  
 16 Věž HB Martin Bárta  
 17 Příseka HB michal koubek 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Olešná HB Libor Plodík 
 2 Ždírec nad Doubravou HB Silvie  
 3 Nová Ves u Světlé HB Mirka Popelková 
 4 Kejžlice PE Romča Zástěrová 
 5 Zdislavice HB Pavlína Medová 
 6 Žižkovo Pole HB David  
 7 Herálec HB Mirka Popelková 
 8 Dolní Krupá HB Jana Blažková 
 9 Smilov HB Dalibor Novotný 
 10 Šlapanov HB Dalibor Novotný 
 
Zdislavice , 6. kolo BNL ( nástřikové terče ) 25.08.2012 12:00
Kontakt:   Telefon: 721859819
Poznámka:  

Základna betonová, výběh na fotbalové hřiště, TERČE NÁSTŘIKOVÉ !!!

 
 
Dolany, O putovní pohár starosty obce Dolany 25.08.2012 13:00
Kontakt:  SDH Dolany Telefon: +420
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 3 Svatá Maří PT Vojtěch Tůma 
 4 Výškovice PT Martin Mondl  
 5 Onšovice PT Míra Staněk 
 6 Sudoměř ST Pavel Kaněra 
 7 Drachkov ST Dr. Požárník  
 8 Šipoun PT Jaroslav Petrlík 
 9 Nišovice ST Tomáš Rezek 
 10 Budilov PT Radek Novotný 
 11 Kalenice ST Josef Zábranský 
 12 Doubravice u Volyně ST Alena Drastíková 
 14 Přechovice ST František Majer 
 15 Žernovice PT Václav Zaunműller 
 16 Svatá Maří PT Vojtěch Tůma 
 17 Vacov PT Marek Mészáros 
 18 Benešova Hora PT Vladimír Jírovec 
 19 Budilov PT Radek Novotný 
 20 Zahorčice ST Vojcek Sládek 
 29 Stachy PT Bohuslav Roučka 
 30 Obytce KT Zdeněk Bohůnek 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Bohumilice PT Michaela Štroblová 
 2 Vacov PT Katka Nováková 
 3 Budilov PT Radek Novotný 
 4 Žernovice PT Iva Cabáková 
 5 Benešova Hora PT Vladimír Jírovec 
 7 Svatá Maří PT Vojtěch Tůma 
 18 Nihošovice ST Alena Drastíková 
 19 Stachy PT Bohuslav Roučka 
 20 Budilov PT Radek Novotný 
 
Radkov, O pohár starosty obce 25.08.2012 13:00
Kontakt:  Tomáš Mareček Telefon: 722711673
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Strachoňovice JI Jiří Líčka ml. 
 2 Dolní Němčice JH Jarda Hejda 
 3 Radkov JI Jan Štefanik 
 4 Jakubov u Moravských Budějovic TR Martin Dvorak 
 5 Pavlov JI   
 6 Krahulčí JI Lukáš Hezina 
 7 Sedlejov JI René Křikava 
 8 Vranín TR Lukáš Svoboda 
 10 Budeč JH Jan Báchor 
 11 Kněžice TR Rosťa Neuwirth 
 12 Dolní Němčice JH Mirek Havlík 
 13 Boršov JI Jan Pech 
 15 Knínice JI Lukáš Novák 
 16 Předín TR Standa Augustin 
 17 Želetava TR Vladislav Dvořák 
 18 Radotice TR Radek Janda 
 19 Hornice TR Aleš Bobu 
 20 Stará Říše JI Martin Šebesta 
 30 Mladoňovice TR Aleš Daňhel 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Petrůvky TR Michaela Dvořáková 
 2 Boršov JI Petra Nečadová 
 3 Mladoňovice TR Jana Zvěřinová 
 4 Sedlejov JI Iveta Pavlů 
 6 Předín TR Jana Ježková 
 7 Jindřichovice JI Anežka Jurková 
 
Radkov, O pohár starosty obce Radkov 25.08.2012 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  

JOL

 
 
Nedašova Lhota, Pohárová soutež ZLPS 25.08.2012 13:00
Kontakt:  Jaroslav Kostka Telefon: 605 112 854
Poznámka:  

Betonová základna, zbytek tráva, muži 2B

Kategorie: Muži, Ženy, Dorost

 
 
Provodovice, O pohár starosty OÚ 25.08.2012 13:00
Kontakt:  Příleský Pavel Telefon: 777 031 324
Poznámka:  
 
 
Poštorná,  25.08.2012 13:00
Kontakt:  R. Hanák Telefon: 
Poznámka:  

ODle pravidel BHL.

 
 
Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice 25.08.2012 13:00
Kontakt:  Pavel Příleský Telefon: 608617077
Poznámka:  

Kompletní výsledková listina: http://forum.firesport.eu/download/file.php?id=12989

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Olšovec PR Jiři Buzinis 
 2 Pravčice KM Jiři Buzinis 
 3 Kunovice VS Jiři Buzinis 
 4 Luboměř NJ Jiři Buzinis 
 5 Hlinsko PR Petr Beránek 
 6 Ústí PR Jiři Buzinis 
 7 Opatovice PR David Roman 
 8 Přerov VIII-Henčlov PR Jiři Buzinis 
 9 Provodovice PR Jiři Buzinis 
 10 Radkova Lhota PR Zdeněk Zatloukal 
 11 Vítonice KM Jiři Buzinis 
 12 Babice VS Jiři Buzinis 
 13 Hostašovice NJ Jan Duda 
 14 Bohuslávky PR Jiři Buzinis 
 15 Rychlov KM Jiři Buzinis 
 16 Malhotice PR Jiři Buzinis 
 17 Troubky PR Jiři Buzinis 
 18 Valšovice (Hranice VI) PR Aleš  
 19 Rajnochovice KM Jiři Buzinis 
 20 Drahotuše (Hranice IV) PR Václav Šnejdrla 
 21 Roštění KM Jiři Buzinis 
 22 Partutovice PR martin humplik 
 23 Litenčice KM Jiři Buzinis 
 24 Jasenice VS Jiři Buzinis 
 25 Podhradní Lhota KM Zdeněk Žejdlik 
 30 Jindřichov PR Jan Biskup 
 31 Špičky PR Jiři Buzinis 
 35 Mladcová ZL Jiři Buzinis 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Pravčice KM Jiři Buzinis 
 2 Černotín PR Jiři Buzinis 
 3 Hlinsko PR Petr Beránek 
 4 Radíkov PR Zdeněk Zatloukal 
 5 Radkova Lhota PR Zdeněk Zatloukal 
 6 Přerov VIII-Henčlov PR Jiři Buzinis 
 7 Kunovice VS Jiři Buzinis 
 8 Býškovice PR Jiři Buzinis 
 9 Partutovice PR Jiři Buzinis 
 10 Opatovice PR Katka Vývodová 
 11 Paršovice PR Jiři Buzinis 
 12 Střítež nad Ludinou PR Jiři Buzinis 
 30 Opatovice PR Martin Matýska 
 
Vícov, O pohár starostky 25.08.2012 13:00
Kontakt:  Radim Luňáček Telefon: 
Poznámka:  

dle pravidel VCPv

 
 
Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města - mladí hasiči 25.08.2012 13:30
Kontakt:  Milan Šerka Telefon: +420 604 305 788
Poznámka:  

SDH a DDM Jemnice

vás zvou na XII. ročník pohárové soutěže mladých hasičů

O putovní pohár starosty města Jemnice

termín           25. srpen 2012 (sobota)

místo             Jemnice – Podolí

program        13.30 ÷ 14.00 – příjezd družstev, prezence

                    14.00 – zahájení soutěže

kategorie       mladí hasiči – starší a mladší

disciplína       požární útok

pravidla         požární útok dle směrnic hry PLAMEN, přetlakový ventil jednotný pro všechna družstva, elektronická časomíra

startovné      150,-Kč

ceny               1. místo – putovní pohár

                     1. až 3. místo – pohár

                     4. až 10. místo – věcné ceny

další info       tel. +420 604 305 788  - Milan Šerka

email: sdh@jemnice.cz   web: www.sdh.jemnice.cz,         www.facebook.com/SDH.Jemnice

zajištěno občerstvení, ozvučení, mobilní WC

těšíme se na vaši účast

V rezervaci uvádějte u názvu SDH i kategorii ML nebo ST - bude jedna startovní listina, obě kategorie budou soutěžit zároveň.

 
 Starší žáci 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Budkov TR Josef Karpíšek 
 2 Hvězdoňovice TR Josef Karpíšek 
 3 Písečné JH Josef Karpíšek 
 4 Jemnice TR Josef Karpíšek 
 5 Rudíkov TR Josef Karpíšek 
 6 Nové Syrovice TR Josef Karpíšek 
 7 Kostníky TR Josef Karpíšek 
 8 Kněžice TR Josef Karpíšek 
 9 Mladoňovice TR Josef Karpíšek 
 10 Knínice JI Josef Karpíšek 
 11 Blatnice TR Josef Karpíšek 
 Mladší žáci 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Jemnice TR Josef Karpíšek 
 2 Rudíkov TR Josef Karpíšek 
 3 Mladoňovice TR Josef Karpíšek 
 4 Oponešice TR Josef Karpíšek 
 
Salaš, O pohár starosty obce Salaš 25.08.2012 14:00
Kontakt:  J. Špičák ml., Salaš 37, 687 06 Telefon: 777 876 256
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Salaš UH Petr Kropáč 
 2 Velká nad Veličkou HO Jiří Janováč 
 3 Kněžpole UH Petr Kropáč 
 4 Hradčovice UH Petr Kropáč 
 5 Staré Město UH Petr Kropáč 
 6 Jarošov UH Petr Kropáč 
 7 Vésky UH Petr Kropáč 
 8 Kunovice UH Petr Kropáč 
 9 Záhorovice UH Petr Kropáč 
 10 Salaš UH Petr Kropáč 
 11 Litenčice KM Jiří Janováč 
 12 Jarošov UH Petr Kropáč 
 14 Ostrožská Lhota UH Marek Miklíček 
 29 Vésky UH Petr Kropáč 
 30 Salaš ZL Petr Kropáč 
 31 Mistřice UH Petr Kropáč 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Salaš UH Petr Kropáč 
 2 Kunovice UH Petr Kropáč 
 4 Jarošov UH Petr Kropáč 
 Muži >35 let 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Salaš UH Petr Kropáč 
 
Rožnov pod Radhoštěm, O pohár starostky města 25.08.2012 15:00
Kontakt:  Stanislav Gajdůšek Telefon: 737350991
Poznámka:  

pohárová soutěž na 2B, kategorie muži, ženy, muži nad 35 let. Povrch asfalt, terče sklopné, časomíra elektronická. Připraveny pěkné ceny a bohaté občerstvení.
SDH Tylovice

 
 
Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice 26.08.2012 11:00
Kontakt:  Ondra Fiurášek Telefon: 777 775 144
Poznámka:  

Muži 3B, ženy 2B. povrch rovný, Začátek asi 60 m asfalt, konec dráhy travnatý.

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Pravčice KM Ondřej Fiurášek 
 2 Vítonice KM Ondřej Fiurášek 
 3 Radkova Lhota PR Zdeněk Zatloukal 
 4 Litenčice KM Ondřej Fiurášek 
 5 Roštění KM Ondřej Fiurášek 
 6 Dobrotice KM HLAVEX HLAVEX 
 7 Karolín KM Martin Ondra 
 8 Zahnašovice KM Petr Miklík 
 9 Nová Dědina KM Martin Láník 
 10 Nětčice KM Pavel Žůrek 
 11 Karolín KM Martin Ondra 
 12 Ludslavice KM Ondřej Fiurášek 
 13 Brusné KM Ondřej Fiurášek 
 14 Valšovice (Hranice VI) PR Ondřej Fiurášek 
 15 Počenice KM Ondřej Fiurášek 
 16 Tučapy KM Ondřej Fiurášek 
 17 Luboměř NJ Ondřej Fiurášek 
 18 Podhradní Lhota KM Zdeněk Žejdlik 
 19 Mladcová ZL Lukáš Struška 
 20 Kelč VS Ondřej Fiurášek 
 21 Chomýž KM Tomáš Kolařík 
 22 Jasenice VS Jakub Těšický 
 23 Morkovice KM Ondřej Fiurášek 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Tučapy KM Ondřej Fiurášek 
 2 Rychlov KM Ondřej Fiurášek 
 3 Zahnašovice KM Petr Miklík 
 4 Nětčice KM Pavel Žůrek 
 5 Pravčice KM Ondřej Fiurášek 
 6 Nětčice KM Ondřej Fiurášek 
 7 Zdounky KM Ondřej Fiurášek 
 8 Morkovice KM Ondřej Fiurášek 
 
Lysice,  26.08.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Katov - hasičský areál , O Katovskou sekeru 26.08.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  

11. kolo Žďárské ligy - 8. ročník 

 
 
Katov, O Katovskou sekeru 26.08.2012 11:00
Kontakt:  Richard Urbánek Telefon: 777008133
Poznámka:  

11.kolo Žďárské ligy - 8. ročník. 

 
 
Katov, 11. kolo Žďárské ligy 26.08.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Lysice, O putovní pohár rady Městyse Lysice 26.08.2012 12:00
Kontakt:  Tomáš Štěpánek Telefon: 737967737
Poznámka:  
  • před hasičskou zbrojnicí
  • trať asfalt, mírně do kopce
  • terče sklopné, elektronická časomíra
  • podle pravidel Velké ceny Blanenska
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 3 Hluboké TR Jakub Mazal 
 7 Lysice BK Jakub Mazal 
 8 Lipová PV Jakub Mazal 
 9 Petrovice BK Jakub Mazal 
 10 Žernovník BK Jakub Mazal 
 11 Bořitov BK Jakub Mazal 
 12 Ostrov u Macochy BK Jakub Mazal 
 13 Pamětice BK Jakub Mazal 
 14 Němčice BK Josef Dvořáček 
 15 Veselice BK Martin  
 16 Bílovice PV Stanislav Režný 
 17 Vážany BK Tomáš Hrdlička 
 18 Chrastavec SY Jakub Šudoma 
 19 Černovice BK Štěpán Prudil 
 20 Jabloňany BK Jakub Mazal 
 21 Malá Lhota BK Jakub Mazal 
 22 Brťov u Černé Hory BK karel klíma 

Brťov-Jeneč

 23 Sychotín BK Aleš Havelka 
 24 Horní Poříčí BK Štěpán Prudil 
 25 Brodek u Konice PV Milan Burget 
 26 Černovice BK Jakub Mazal 
 27 Sebranice BK Jan Špidlík 
 28 Okrouhlá BK Luděk Pukl 

biuabc

 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 3 Malá Lhota BK Jakub Mazal 
 4 Ostrov u Macochy BK Jakub Mazal 
 5 Lipová PV Jakub Mazal 
 6 Petrovice BK Jakub Mazal 
 7 Němčice BK Jakub Mazal 
 8 Těchov BK Jakub Mazal 
 9 Žďár BK Jakub Mazal 
 10 Sychotín BK Aleš Havelka 
 11 Černá Hora BK Michal Montík Bílek 
 12 Černovice BK Jakub Mazal 
 13 Šošůvka BK Anna Ševčíková 
 14 Sebranice BK Michaela Špidlíková 
 
Velká nad Veličkou,  26.08.2012 13:00
Kontakt:  Pavel Lipár ml. Telefon: 607665134
Poznámka:  

Asfaltová silnice mírně do kopce.

 
 
Vranín, Soutěž v požárním útoku 26.08.2012 13:00
Kontakt:  Drahoslav Bastl Telefon:  605 259 847
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Vranín TR Lukáš Svoboda 
 2 Radonín TR Zuzana Číhalová 
 4 Dolní Němčice JH Mirek Havlík 
 5 Pavlov JI   
 6 Horky TR Petr Skoumal 
 7 Sedlejov JI René Křikava 
 8 Hornice TR Aleš Bobu 
 9 Jakubov u Moravských Budějovic TR Martin Dvorak 
 10 Radotice TR Radek Janda 
 11 Budeč JH Jan Báchor 
 12 Dolní Němčice JH Jarda Hejda 
 13 Želetava TR Vladislav Dvořák 
 14 Radkov JI Tomáš Mareček 
 15 Knínice JI Lukáš Novák 
 16 Oponešice TR Josef Navrátil 
 17 Předín TR Standa Augustin 
 18 Bohdalín PE Drahoslav Bastl 
 19 Bílý Kámen JI Radim Kriegsmann 
 20 Stará Říše JI Martin Šebesta 
 29 Mladoňovice TR Aleš Daňhel 
 30 Boršov JI Jan Pech 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 2 Boršov JI Petra Nečadová 
 3 Mladoňovice TR Jana Zvěřinová 
 4 Sedlejov JI Iveta Pavlů 
 5 Trnava TR Martina  
 6 Předín TR Jana Ježková 
 7 Jindřichovice JI Anežka Jurková 
 8 Petrůvky TR Michaela Dvořáková 
 10 Trnava TR Martina  
 
Lipník, O putovní pohár SDH Lipník 26.08.2012 13:00
Kontakt:  Pavel Svoboda Telefon: 724 759 948
Poznámka:  

Kategorie muži, ženy.

Soutěž je pořádána dle pravidel třebíčské ligy.

Terče sklopné, časomíra elektronická.

Náběh + základna asfaltová, trat travnatá.

 

 
 
Závada Hřiště, O putovní pohar starosty 26.08.2012 14:00
Kontakt:  Ondřej Lasák Telefon: +420777101645
Poznámka:  

pohárová soutěž, 2B

 
 nerozlišeno 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Závada OP Hasiči Závada Lasák 
 6 Malé Hoštice OP Hasiči Závada Lasák 
 8 Závada OP Hasiči Závada Lasák 
 
28.08.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
30.08.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
30.08.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Uherské Hradiště, Mistrovství republiky v požárním sportu 31.08.2012 08:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Oprechtice, Eurokan CUP 31.08.2012 20:00
Kontakt:  Martin Krejčí Telefon: 739145042
Poznámka:  

pozvánku na soutěž si můžete prohlédnout na tomto odkazu 

http://oprechtice.cz/images/pozvanka/eurokan_cup12.jpg

 
 
Ratenice - na hřišti, 6. kolo 12. ročníku Podlipanské ligy 01.09.2012 00:00
Kontakt:  Jan Čáslava Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Uherské Hradiště, Mistroství ČR v požárním sportu 01.09.2012 08:00
Kontakt:  www.dh.cz Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Uherské Hradiště, Mistrovství republiky v požárním sportu 01.09.2012 08:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Hutisku-Solanci, O putovní pohár obce Hutisko-Solanec 01.09.2012 09:30
Kontakt:  Jan Fiurášek Telefon: 775224797
Poznámka:  

fotbalové hřiště, pohárová soutěž v pož. útoku na 2B, hadice min. B65 a C42, povrch travnatý, pod celou základnou a kádí koberec, terče sklopné, časomíra elektronická, kategorie muži, ženy a muži nad 35let,pro všechny kategorie jsou připraveny poháry + finanční odměny, vítěz mužské kategorie přebírá putovní pohár obce

 
 
Stražisko, O pohár starosty 01.09.2012 11:00
Kontakt:  Roman Svoboda Telefon: 
Poznámka:  

dle pravidel VCPv

 
 
Nová Ves u Světlé,  01.09.2012 12:00
Kontakt:  Pavel Slezák Telefon: 775568835
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Nová Ves u Světlé HB Jiří Kubíček 
 2 Podmoklany HB Jakub Novak 
 3 Petrovice HB Marek  
 4 Česká Bělá HB lukas ceska bela  
 5 Věž HB Martin Bárta  
 7 Rynárec PE Martin Jirák 
 8 Zdislavice HB Pavlína Medová 
 9 Smilov HB Dalibor Novotný 
 10 Květinov HB Martin Fikar 
 11 Žižkovo Pole HB David  
 12 Světlá nad Sázavou HB Lukáš Jasan 
 13 Herálec HB Ondřej Šmíd 
 14 Dolní Krupá HB Jana Blažková 
 15 Olešná HB Libor Plodík 
 16 Příseka HB michal koubek 
 17 Žižkovo Pole HB David  
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 2 Ždírec nad Doubravou HB Silvie  
 3 Nová Ves u Světlé HB Mirka Popelková 
 4 Dolní Krupá HB Jana Blažková 
 5 Zdislavice HB Pavlína Medová 
 6 Žižkovo Pole HB David  
 7 Herálec HB Mirka Popelková 
 8 Kejžlice PE Lenka Prokopová 
 9 Olešná HB Libor Plodík 
 
Bystřice,  01.09.2012 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Kalenice, O pohár starosty obce Kalenice 01.09.2012 13:00
Kontakt:   Telefon: +420
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Kalenice ST Josef Zábranský 
 2 Budilov PT Jana Pechová 
 3 Drachkov ST Dr. Požárník  
 4 Sudoměř ST Pavel Kaněra 
 5 Onšovice PT Míra Staněk 
 6 Obytce KT Zdeněk Bohůnek 
 7 Kalenice ST Josef Zábranský 
 8 Šipoun PT Jaroslav Petrlík 
 9 Nišovice ST Martin Rezek 
 10 Dolany PT Míra Staněk 
 12 Doubravice u Volyně ST Alena Drastíková 
 13 Stachy PT Bohuslav Roučka 
 17 Budilov PT Jana Pechová 
 18 Zdíkovec PT Honza  
 19 Přechovice ST František Majer 
 20 Hejná KT Zdeněk Bohůnek 
 21 Výškovice PT Martin Mondl  
 22 Zahorčice ST Milan Daňa 
 23 Kladruby ST Josef Zábranský 
 24 Benešova Hora PT Vladimír Jírovec 
 25 Žihobce KT Pepík F. 
 29 Žernovice PT Václav Nachlinger 
 30 Svatá Maří PT Vojtěch Tůma 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Svatá Maří PT Vojtěch Tůma 
 2 Žernovice PT Iva Cabáková 
 4 Budilov PT Jana Pechová 
 6 Vacov PT Katka Nováková 
 16 Bohumilice PT Míra Staněk 
 17 Budilov PT Jana Pechová 
 18 Dolany PT Michaela Štroblová 
 19 Stachy PT Bohuslav Roučka 
 20 Nihošovice ST Alena Drastíková 
 
Sedlec, Sedlec 01.09.2012 13:00
Kontakt:  František Slabší Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Radkovice u Budče, O pohár SDH Radkovice u Budče 01.09.2012 13:00
Kontakt:  Pavel Štěpán Telefon: +420606669493
Poznámka:  

 Kategorie: 
  1. Mladí hasiči (dopoledne!)
  2. Muži s neupravenou PS 12
  3. Muži s upravenou PS12
  4. Ženy

Pravidla: 
  Pravidla dle požárního sportu s úpravou nebo dle hry plamen   
Muži s neupravenou PS 12: 3xB65; 4xC42
Muži s upravenou PS12: 3xB65; 4xC42
Ženy: 2xB65; 4xC42
Mladí hasiči: 2xB75; 4xC52
Možno si půjčit max. 2 soutěžící

Stříkačka může být nastartovaná před odstartováním útoku
Otevřená soutěž do přípravy posledního družstva

Podmínky: 
Terče elektronické sklopné (SDH Radkovice)
Nové hřiště - základna asfalt, trať a náběh travnatý

Ceny: 
Poháry, věcné ceny od sponzorů soutěže
Finále o živé sele (na 2B přes tradiční překážku)

Bude pořízen videozáznam útoků mužů a žen (Lukáš Svoboda – SDH Vranín)
Pořadí na startu je možné rezervovat zde nebo na:
(606 669 493 Pavel Štěpán  

*sdhradkovice@email.cz, info@oknastepan.cz

Prezentace: Od 12 hodin (Mladí hasiči od 9 hodin

Začátek: 13 hodin (Mladí hasiči 10 hodin)

Startovné: 150 Kč

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Radkovice u Budče TR SDH Radkovice www.OKNASTEPAN.cz 
 2 Radotice TR Radek Janda 
 3 Bačkovice TR SDH Radkovice www.OKNASTEPAN.cz 
 4 Kojatice TR SDH Radkovice www.OKNASTEPAN.cz 
 6 Strachoňovice JI Jiří Líčka ml. 
 7 Budeč JH SDH Radkovice www.OKNASTEPAN.cz 
 8 Radkov JI Tomáš Mareček 
 9 Knínice JI SDH Radkovice www.OKNASTEPAN.cz 
 10 Markvarec JH SDH Radkovice www.OKNASTEPAN.cz 
 12 Strachoňovice JI Jiří Líčka ml. 
 13 Mysletice JI SDH Radkovice www.OKNASTEPAN.cz 
 14 Knínice JI SDH Radkovice www.OKNASTEPAN.cz 
 15 Markvarec JH SDH Radkovice www.OKNASTEPAN.cz 
 16 Radkovice u Hrotovic TR SDH Radkovice www.OKNASTEPAN.cz 
 30 Radkovice u Budče TR SDH Radkovice www.OKNASTEPAN.cz 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Budišov TR SDH Radkovice www.OKNASTEPAN.cz 
 3 Strachoňovice JI Jiří Líčka ml. 
 Starší žáci 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Knínice JI SDH Radkovice www.OKNASTEPAN.cz 
 2 Blatnice TR Vita  
 3 Nové Syrovice TR SDH Radkovice www.OKNASTEPAN.cz 
 8 Nové Syrovice TR SDH Radkovice www.OKNASTEPAN.cz 
 
Bořetice,  01.09.2012 13:00
Kontakt:  J. Michna Telefon: 
Poznámka:  

Dle pravidel BHL

 
 
Jiřice,  01.09.2012 13:30
Kontakt:  Vincenc Václav Telefon: 604 984 827
Poznámka:  
 
 
Hostašovice, O pohár starosty obce 01.09.2012 13:30
Kontakt:  Kateřina Dudová Telefon: 603350760
Poznámka:  

Na fotbalovém Hřišti. Muži na 3B, Ženy na 2B

 
 
Prostřední Bečva, O pohár starosty obce 01.09.2012 14:00
Kontakt:  Jan Mikulenka Telefon: 736669087
Poznámka:  

fotbalové hřiště

Požární útok (2B, dle směrnic požárního sportu, terče sklopné)

Více info na www.sdhbecva.cz

 
 
Hamr, Memoriál Františka Outlého 01.09.2012 14:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  

široké 3B, nástřikové terče

 
 
Soustov, 7. ročník na PLECH OPEN 01.09.2012 15:00
Kontakt:  Špedl Stanislav Telefon: 606592815
Poznámka:  
 
 
Žákava, Memoriál 01.09.2012 15:00
Kontakt:  Libor Valeš Telefon: 
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Žákava PJ Libor Valeš 
 
Telč, O pohár města Telče 01.09.2012 20:00
Kontakt:  M!lka Telefon: 608135673
Poznámka:  

XIII. ročník soutěží v požárním útoku v Telči na náměstí proběhne v sobotu 1.září.
Účast více než 100 soutěžních družstev.
Pořadatel akce SDH Nevcehle (www.sdhnevcehle.cz)


Start kategorie mladých hasičů O pohár starosty města Telče 9:00

Start kategorie žen O pohár Zámku Telč 16:30

Start kategorie mužů O pohár města Telče 20:15

 

 

 
 1 Radkov JI Milan Pařil 
 2 Jakubov u Moravských Budějovic TR Milan Pařil 
 3 Hornice TR Milan Pařil 
 4 Lhotky ZR Milan Pařil 
 5 Kněžice TR Milan Pařil 
 6 Heřmaneč JH Milan Pařil 
 7 Zvole SU Milan Pařil 
 8 Bezděkov pod Třem. PB Milan Pařil 
 9 Žďár JH Milan Pařil 
 10 Olšovec PR Milan Pařil 
 11 Benetice TR Milan Pařil 
 12 Jankov BN Milan Pařil 
 13 Mladoňovice TR Milan Pařil 
 14 Špičky PR Milan Pařil 
 15 Plumlov PV Milan Pařil 
 16 Starý Lískovec BM Milan Pařil 
 17 Dolní Němčice JH Milan Pařil 
 18 Pasohlávky BV Milan Pařil 
 19 Jinolice JC Milan Pařil 
 20 Želetava TR Milan Pařil 
 21 Žernovník BK Milan Pařil 
 22 Chrášťany LT Milan Pařil 
 23 Dolní Němčice JH Milan Pařil 
 24 Lavičky ZR Milan Pařil 
 25 Sedlejov JI Milan Pařil 
 26 Bříšťany JC Milan Pařil 
 27 Stará Říše JI Milan Pařil 
 28 Předín TR Milan Pařil 
 29 Krasonice JI Milan Pařil 
 30 Tatobity SM Milan Pařil 
 31 Pavlov JI Milan Pařil 
 32 Chrást PB Milan Pařil 
 33 Chotěmice TA Milan Pařil 
 34 Krahulčí JI Milan Pařil 
 35 Police TR Milan Pařil 
 36 Pavlov JI Milan Pařil 
 37 Horky TR Milan Pařil 
 38 Mladějov JC Milan Pařil 
 39 Dvorce TA Milan Pařil 
 40 Čeperka PA Milan Pařil 
 41 Sedmpány BN Milan Pařil 
 42 Chvalovice ZN Milan Pařil 
 43 Šašovice TR Milan Pařil 
 44 Strachoňovice JI Milan Pařil 
 45 Šaratice VY Milan Pařil 
 46 Rohovládova Bělá PA Milan Pařil 
 47 Velichovky NA Milan Pařil 
 48 Hrubá Vrbka HO Milan Pařil 
 49 Vémyslice ZN Milan Pařil 
 50 Budeč JH Milan Pařil 
 51 Boršov JI Milan Pařil 
 52 Velké Meziříčí ZR Milan Pařil 
 53 Jablonná PB Milan Pařil 
 54 Radotice TR Milan Pařil 
 55 Kamenice nad Lipou PE Milan Pařil 
 56 Knínice JI Milan Pařil 
 57 Čikov TR Milan Pařil 
 58 Oponešice TR Milan Pařil 
 59 Nová Ves JI Milan Pařil 
 60 Hrobice PA Milan Pařil 
 61 Trstěnice ZN Milan Pařil 
 62 Bašnice JC Milan Pařil 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Chrášťany LT Milan Pařil 
 2 Nevcehle JI Milan Pařil 
 3 Velké Meziříčí ZR Milan Pařil 
 4 Sedlejov JI Milan Pařil 
 5 Jindřichovice JI Milan Pařil 
 6 Nová Včelnice JH Milan Pařil 
 7 Radonín TR Milan Pařil 
 8 Velké Meziříčí ZR Milan Pařil 
 9 Nevcehle JI Milan Pařil 
 10 Dvorce TA Milan Pařil 
 11 Boršov JI Milan Pařil 
 12 Trnava TR Milan Pařil 
 13 Kamenice nad Lipou PE Milan Pařil 
 14 Hrobice PA Milan Pařil 
 15 Nová Ves JI Milan Pařil 
 16 Předín TR Milan Pařil 
 17 Lhotky ZR Milan Pařil 
 18 Trnava TR Milan Pařil 
 19 Němčice BK Milan Pařil 
 20 Chotěmice TA Milan Pařil 
 21 Mladoňovice TR Milan Pařil 
 22 Petrůvky TR Milan Pařil 
 23 Bezděkov pod Třem. PB Milan Pařil 
 24 Sychotín BK Milan Pařil 
 25 Jeřmanice LI Milan Pařil 
 26 Ždírec nad Doubravou HB Milan Pařil 
 27 Radíkov PR Milan Pařil 
 28 Výčapy TR Milan Pařil 
 
Hájov pod hasičárnou, Hajovský pohár 01.09.2012 20:30
Kontakt:  Jalůvka Vojtěch Telefon: 737 032 468
Poznámka:  

SDH Hájov si vás dovoluje pozvat na noční pohárovou soutěž.

datum konání: 1.9.2012

čas konání: 20:30

misto: areál pod hasičárnou

kategorie. muži, ženy, muži nad 35 let

disciplína: požární útok na 2B do zatáčky

více informaci včetně výsledku předchozích ročníku a pozvánky na stránkach SDH Hájov www.sdh.hajov.cz

 
 
Hájov-pod hasičárnou, O Hájovský pohár 01.09.2012 20:30
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Svatá Maří , 10. ročník noční soutěže v požárním útoku 01.09.2012 21:00
Kontakt:  Lenka Vyskočilová Telefon: 731418975
Poznámka:  

Tímto si Vás dovolujeme pozvat na 10.ročník naší noční hasičské soutěže v požárním útoku.
Soutěž se bude konat 1.září 2012.
Zahájení soutěže ve 21:00 na hasičské dráze ve Svaté Maří.
Soutěž se koná pro ženy i muže na 3B podle pravidel ŠHL.
Hudba a občerstvení zajištěno.
Na závěr soutěže bude tradiční ohňostroj.
1. ZÁŘÍ VŠICHNI ZÁŘÍ V MÁŘÍ!!!
PS: BUDE HODNĚ RUMU :)

http://files.uloziste.com/a649d74e3be3e3d2/Plakat_A3_12.pdf

 
 nerozlišeno 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Svatá Maří PT Vojtěch Tůma 
 2 Krátošice TA Vojtěch Tůma 
 3 Vitějovice PT Martin Soukup 
 4 Žernovice PT Václav Nachlinger 
 5 Vitějovice PT Martin Soukup 
 6 Nišovice ST Vojtěch Tůma 
 7 Svatá Maří PT Vojtěch Tůma 
 8 Sudoměř ST LV  
 9 Budilov PT LV  
 10 Šipoun PT LV  
 11 Vacov PT Katka Nováková 
 12 Svatá Maří PT Vojtěch Tůma 
 13 Chlum CK Marcel Prais 
 14 Zdíkovec PT LV  
 15 Budilov PT LV  
 16 Netřebice CK Michal Goldfinger 
 17 Svatá Maří PT Vojtěch Tůma 
 18 Doubravice u Volyně ST Alena Drastíková 
 20 Horosedly PT LV  
 21 Nihošovice ST Alena Drastíková 
 22 Sudoměř ST Lucie Novotná 
 23 Výškovice PT Lucie Novotná 
 24 Stachy PT Lucie Novotná 
 25 Vacov PT Marek Mészáros 
 26 Budilov PT Lucie Novotná 
 27 Dobrš ST Lucie Novotná 
 28 Benešova Hora PT Vladimír Jírovec 
 29 Budilov PT Lucie Novotná 
 30 Plešovice CK Antonín Haniš 
 31 Dobrš ST Lucie Novotná 
 32 Žihobce KT Pepík F. 
 
Karolín, Noční soutěž v požárním útoku na 2B 01.09.2012 21:00
Kontakt:  Daniel Ondra Telefon: 721 117 964
Poznámka:  

Soutěž proběhně na 2B. Vydlážděná plocha kolem základny s odvodněním, rovný travnatý povrch po celé dráze. Základna osvětlená, terče osvětlené. Pravdila dle Podhostýnské Hasičské Ligy 2012.

Možnost rezervace - http://forum.firesport.eu/viewtopic.php?f=8&t=31179

Opět k vidění průhledná káď + jednotlivé představení týmů na plátně....

 
 
Uherské Hradiště, Mistrovství republiky v požárním sportu 02.09.2012 08:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Výčapy, Výčapský pohár - MH 02.09.2012 09:00
Kontakt:  Vít Svoboda Telefon: +420776125959
Poznámka:  

Sportovní areál u Sádky, Soutěž mladých hasičů zařazená do Třebíčské okresní ligy.

 
 1 Kněžice TR Rosťa Neuwirth 
 2 Jaroměřice nad Rokytnou TR Milan Urbánek 
 3 Výčapy TR Mára Svoboda 
 4 Čechočovice TR Mára Svoboda 
 5 Blatnice TR Vita  
 6 Markvartice TR Mára Svoboda 
 7 Výčapy TR Mára Svoboda 
 8 Štěměchy TR Mára Svoboda 
 9 Markvartice TR Mára Svoboda 
 10 Kojetice TR Mára Svoboda 
 11 Čechočovice TR Mára Svoboda 
 12 Hrotovice TR Pavel Veselý 
 13 Štěměchy TR Mára Svoboda 
 14 Kojetice TR Mára Svoboda 
 15 Výčapy TR Mára Svoboda 
 16 Hrotovice TR Pavel Veselý 
 17 Kojetice TR Mára Svoboda 
 18 Kněžice TR Rosťa Neuwirth 
 19 Jaroměřice nad Rokytnou TR Milan Urbánek 
 20 Častohostice TR Karolína Javůrková 
 21 Stařeč TR Karolína Javůrková 
 22 Petrovice TR Karolína Javůrková 
 23 Častohostice TR Karolína Javůrková 
 24 Čechtín TR Karolína Javůrková 
 25 Stařeč TR Karolína Javůrková 
 29 Stařeč TR Karolína Javůrková 
 
Kynice,  02.09.2012 10:00
Kontakt:  Tomáš Francl Telefon: 723054971
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Kynice HB Tomáš Francl 
 2 Podmoklany HB Jakub Novak 
 3 Příseka HB michal koubek 
 4 Česká Bělá HB lukas ceska bela  
 5 Petrovice HB Marek  
 7 Rynárec PE Martin Jirák 
 8 Herálec HB Ondřej Šmíd 
 9 Zdislavice HB Pavlína Medová 
 10 Květinov HB Martin Fikar 
 11 Žižkovo Pole HB David  
 12 Světlá nad Sázavou HB Lukáš Jasan 
 13 Olešná HB Pavel Kos 
 14 Dolní Krupá HB Jana Blažková 
 15 Sedlatice JI Tomáš Francl 
 16 Věž HB Martin Bárta  
 17 Žižkovo Pole HB David  
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Olešná HB Libor Plodík 
 2 Ždírec nad Doubravou HB Silvie  
 3 Nová Ves u Světlé HB Mirka Popelková 
 4 Dolní Krupá HB Jana Blažková 
 5 Zdislavice HB Pavlína Medová 
 6 Žižkovo Pole HB David  
 7 Herálec HB Mirka Popelková 
 8 Kejžlice PE Romča Zástěrová 
 
Nedašov, Pohárová soutež ZLPS 02.09.2012 10:30
Kontakt:  František Šerý Telefon: 737 462 392
Poznámka:  

Tráva po celé dráze, muži 2B

Kategorie: Muži, Ženy, Dorost

 
 
Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka 02.09.2012 13:30
Kontakt:  Smejkal Roman ml. Telefon: 721 070 381
Poznámka:  

XII.ročník Memoriálu Luboše Švaříčka, soutěž zařazena do Třebíčské okresní ligy hasičských soutěží.

 

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Výčapy TR Michal Svoboda 
 2 Kouty TR Smejkal Roman 
 3 Sokolí TR Smejkal Roman 
 4 Myslibořice TR Roman Benda 
 5 Račerovice TR Ladinek Carda 
 6 Stařeč TR Jakub  
 7 Litovany TR Tomáš Juřena 
 8 Nárameč TR Petr Pavlík 
 9 Nová Ves TR Smejkal Roman 
 10 Strachoňovice JI Smejkal Roman 
 11 Kněžice TR Rosťa Neuwirth 
 12 Výčapy TR Michal Svoboda 
 13 Bačice TR SDH Bačice-Udeřice 
 14 Jaroměřice nad Rokytnou TR Milan Urbánek 
 15 Kamenná TR Jakub Procházka 
 16 Lipník TR David Nedvěd 
 17 Bransouze TR SDH Bransouze  
 18 Radonín TR Kamil Šeda 
 19 Krahulov TR Smejkal Roman 
 20 Mladoňovice TR Aleš Daňhel 
 21 Svatoslav TR Zora Vochyánová 
 22 Vladislav TR Pepa Sedlák 
 23 Hodov TR Marcela Šulová 
 24 Chlum TR Kamil Šeda 
 25 Trstěnice ZN Smejkal Roman 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Mladoňovice TR Jana Zvěřinová 
 2 Rudíkov TR Smejkal Roman 
 3 Myslibořice TR Roman Benda 
 4 Kamenná TR Jakub Procházka 
 5 Bransouze TR SDH Bransouze  
 6 Krahulov TR Smejkal Roman 
 7 Svatoslav TR Zora Vochyánová 
 8 Hodov TR Marcela Šulová 
 9 Jaroměřice nad Rokytnou TR Milan Urbánek 
 10 Petrůvky TR Michaela Dvořáková 
 11 Bačice TR SDH Bačice-Udeřice 
 
Areál SDH Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka 02.09.2012 13:30
Kontakt:  Smejkal Roman Telefon: 721070380
Poznámka:  

Soutěž je zařazena do Okresní ligy hasičských soutěží Okresu Třebíč, Proběhne dle pravidel požárního sportu a OLHS Třebíč. Terče sklopné, časomíra elektronická. 

Více info o SDH na www.obecsokoli.cz

 
 
Oprechtice, O pohár starosty SDH 04.09.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Oprechtice, Eurokan CUP 05.09.2012 20:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Podhradní Lhota, Noční 07.09.2012 20:00
Kontakt:  Zdeněk Žejdlík Telefon: 775034725
Poznámka:  

Noční soutěž na 2 B .

 
 
Hřiště Jezdkovice, Noční soutěž o pohár starostky obce 07.09.2012 21:00
Kontakt:  Romana Pavelková Telefon: 731977505
Poznámka:  

Klasická soutěž akorát večer :) PS vlastní, 2ks savice, sací koš, 2ks hadice B, 4ks hadice C, 2ks proudnice, pásek + přilba nutná!!! Kategorie: Muži, Ženy. Hodnocení: 1-3 místo u mužů i žen. Občerstvení zajištěno :) Přijďte si zasoutěžit a taky se pobavit :) Přihlásit se můžete hned na výše uvedeném čísle ;)

 
 
Bulánka - u hasičárny, 7. kolo 12. ročníku Podlipanské ligy 08.09.2012 00:00
Kontakt:  Karel Hetzendorf Telefon: 
Poznámka:  
 
 
areál DHZ Ďurďové, Finále SMHL 2012 - O pohár Jána Ďuriša 08.09.2012 09:00
Kontakt:  Ľuboš Samul Telefon: 
Poznámka:  

http://www.facebook.com/events/407486502621401/

 
 
Brušperk-trav.plocha u hřiště, Memoriál Zdenka Vyplela 08.09.2012 09:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Petrovice, Putovní pohár SDH Petrovice 08.09.2012 11:00
Kontakt:  P. Pardnos Telefon: 603369146
Poznámka:  

travnatý, rovina, náběh a prostor kolem základny asfaltový. P. Pardnos, Petrovice 126, 675 21 Okříšky, 603 369 146, 568 840 841, 568 870 428, Fiala 737 736 215

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Hluboké TR Honza Adamec 
 2 Výčapy TR Honza Adamec 
 3 Jasenice TR Honza Adamec 
 4 Lhotka ZR Honza Adamec 
 5 Únětice PJ Honza Adamec 
 6 Pasohlávky BV Honza Adamec 
 7 Lipová PV Honza Adamec 
 8 Bezděkov pod Třem. PB Honza Adamec 
 9 Kněžice TR Honza Adamec 
 10 Olšovec PR Honza Adamec 
 11 Benetice TR Honza Adamec 
 12 Krasonice JI Honza Adamec 
 13 Letohrad - Kunčice UO Honza Adamec 
 14 Trnava TR Honza Adamec 
 15 Plumlov PV Honza Adamec 
 16 Velké Hoštice OP Honza Adamec 
 17 Maršovice ZR Honza Adamec 
 18 Neplachovice OP Honza Adamec 
 19 Jinolice JC Honza Adamec 
 20 Nevcehle JI Honza Adamec 
 21 Žernovník BK Honza Adamec 
 22 Chrášťany LT Honza Adamec 
 23 Sychotín BK Honza Adamec 
 24 Lavičky ZR Honza Adamec 
 25 Horní Poříčí BK Honza Adamec 
 26 Bříšťany JC Honza Adamec 
 27 Stará Říše JI Honza Adamec 
 28 Výčapy TR Honza Adamec 
 29 Bašnice JC Honza Adamec 
 30 Czech ( Česko ) - Honza Adamec 
 31 Netín ZR Honza Adamec 
 32 Radonín TR Honza Adamec 
 33 Krokočín TR Honza Adamec 
 34 Čikov TR Honza Adamec 
 35 Mladoňovice TR Honza Adamec 
 36 Radotice TR Honza Adamec 
 37 Vémyslice ZN Honza Adamec 
 38 Strachoňovice JI Honza Adamec 
 39 Dolní Němčice JH Honza Adamec 
 40 Netín ZR Honza Adamec 
 41 Mladějov JC Honza Adamec 
 42 Bílý Kámen JI Honza Adamec 
 43 Stražisko PV Honza Adamec 
 44 Hrubá Vrbka HO Honza Adamec 
 45 Libuň JC Honza Adamec 
 46 Bransouze TR Honza Adamec 
 47 Bolatice OP Honza Adamec 
 48 Vřeskovice KT Honza Adamec 
 49 Hornice TR Honza Adamec 
 50 Špičky PR Honza Adamec 
 51 Hejná KT Honza Adamec 
 52 Únanov ZN Honza Adamec 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Chrášťany LT Honza Adamec 
 2 Nevcehle JI Honza Adamec 
 3 Radíkov PR Honza Adamec 
 4 Bezděkov pod Třem. PB Honza Adamec 
 5 Vitiněves JC Honza Adamec 
 6 Výčapy TR Honza Adamec 
 7 Sychotín BK Honza Adamec 
 8 Olší JI Honza Adamec 
 9 Ždírec nad Doubravou HB Honza Adamec 
 10 Myslibořice TR Honza Adamec 
 
Revúčka, 5.kolo GMHL 08.09.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 090278259
Poznámka:  

 
 
Malá Víska, Pouťový pohár 08.09.2012 13:00
Kontakt:  Tauš Pavel, blankatousova@seznam.cz Telefon: +420602117725
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 3 Střeziměř KT Petr Hruška  
 
Bohumilice, O putovní pohár starosty obce 08.09.2012 13:00
Kontakt:  SDH Bohumilice Telefon: +420
Poznámka:  
 
 1 Šipoun PT Honza Adamec 
 2 Dolany PT Honza Adamec 
 3 Sudoměř ST Honza Adamec 
 4 Onšovice PT Honza Adamec 
 5 Stachy PT Honza Adamec 
 6 Svatá Maří PT Honza Adamec 
 7 Výškovice PT Honza Adamec 
 8 Nišovice ST Honza Adamec 
 10 Přechovice ST Honza Adamec 
 11 Drachkov ST Honza Adamec 
 12 Obytce KT Honza Adamec 
 13 Kalenice ST Honza Adamec 
 14 Doubravice u Volyně ST Honza Adamec 
 15 Žernovice PT Honza Adamec 
 16 Horosedly PT Tlumič  
 17 Budilov PT Radek Novotný 
 18 Žihobce KT Pepík F. 
 19 Benešova Hora PT Vladimír Jírovec 
 20 Svatá Maří PT Vojtěch Tůma 
 21 Nezvěstice PJ Vlastimil Hach 
 23 Budilov PT Radek Novotný 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Benešova Hora PT Honza Adamec 
 2 Bohumilice PT Honza Adamec 
 3 Stachy PT Honza Adamec 
 4 Budilov PT Honza Adamec 
 5 Vacov PT Honza Adamec 
 6 Dolany PT Honza Adamec 
 7 Nihošovice ST Honza Adamec 
 8 Svatá Maří PT Honza Adamec 
 9 Budilov PT Honza Adamec 
 10 Žernovice PT Honza Adamec 
 11 Dobrš ST Monika Cuhrová 
 
Nová Včelnice, O pohár SDH Nová Včelnice 08.09.2012 13:00
Kontakt:  Jiří Novotný Telefon: 603539347
Poznámka:  

Terén: základna tartanová, sportovní hřiště

Terče: sklopné

 
 
Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka 08.09.2012 13:00
Kontakt:  Jan Chytil Telefon: 777 299 506
Poznámka:  

Tráva po celé dráze, muži 3B

Kategorie: Muži, Ženy, Dorost

 
 
Hodejice, pred obecnim uradem, Memorial Ladislava Kolecka 08.09.2012 13:00
Kontakt:  Ladislav Kolecko Telefon: 777123150
Poznámka:  

pred obecnim uradem, kategorie MUZI 3B, ZENY 2B, podle pravidel velke ceny okr. Vyskov a extraligy. Povrch asfaltova silnice

 
 
Hněvkovice,  08.09.2012 13:30
Kontakt:   Telefon: 603 170 004
Poznámka:  
 
 
Pravčice, O pohár SDH Pravčice 08.09.2012 14:00
Kontakt:  Jiří Možíš Telefon: 733 375 515
Poznámka:  

Muži 3B, ženy 2B. Betonová plocha kolem základny, travnatý povrch po celé dráze.

 
 
Petřkovice, O pohár starosty obce Petřkovice 08.09.2012 14:00
Kontakt:  ondej šafarčík Telefon: 721134964
Poznámka:  

areál za slezskou zahradou, muži, ženy trať trava, 2B, el. časomíra

 
 
Niva, O pohár starosty 08.09.2012 20:00
Kontakt:  Jaroslav Kopecký Telefon: 
Poznámka:  

dle pravidel VCPv

 
 
Niva, O pohár starosty 08.09.2012 20:00
Kontakt:  Jaroslav Kopecký Telefon: 
Poznámka:  

dle pravidel VCPv 2B

 
 
Křenovice, Noční soutěž 08.09.2012 20:30
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  

Pozvánka na soutěž zde: http://forum.firesport.eu/download/file.php?id=12834

 
 
Sportovní areal na střelnici, I.ročník noční soutěže 08.09.2012 20:30
Kontakt:  Milan Urbánek Telefon: 721332573
Poznámka:  

I. ročník noční souteže o Pohár starosty SDH Jaroměřice nad Rokytnou.Požární útok podle pravidel Třebíčské okresní ligy, elektronická časomíra, sklopné terče.Do 20:30 příjezd, prezentace.Startovné 200,-Kč

Ceny: Muži:1.místo žive sele,pohár,2-10 věcné ceny. Ženy:1.místo Krůta,pohár,2-5 věcné ceny.  MUŽI,ŽENY-NA2B!!!!!!!

 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Jaroměřice nad Rokytnou TR Milan Urbánek 
 2 Lesůňky TR Milan Urbánek 
 3 Lipník TR Milan Urbánek 
 4 Příštpo TR Milan Urbánek 
 5 Litovany TR Milan Urbánek 
 6 Dešov TR Milan Urbánek 
 7 Bohušice TR Milan Urbánek 
 8 Příštpo TR Milan Urbánek 
 9 Hornice TR Milan Urbánek 
 10 Horní Lhotice TR Milan Urbánek 
 11 Příložany TR Milan Urbánek 
 12 Jaroměřice nad Rokytnou TR Milan Urbánek 
 13 Moravské Budějovice TR Milan Urbánek 
 14 Blatnice TR Milan Urbánek 
 15 Jaroměřice nad Rokytnou TR Milan Urbánek 
 16 Lipník TR Milan Urbánek 
 17 Kněžice TR Milan Urbánek 
 18 Oponešice TR Josef Navrátil 
 19 Kamenná TR Milan Urbánek 
 20 Trstěnice ZN Milan Urbánek 
 21 Bačice TR SDH Bačice-Udeřice 
 22 Jakubov u Moravských Budějovic TR Milan Urbánek 
 23 Radonín TR Milan Urbánek 
 24 Ratibořice TR Milan Urbánek 
 25 Bačice TR SDH Bačice-Udeřice 
 26 Vranín TR Radek Möller 
 27 Netín ZR Milan Urbánek 
 
Čechy, O pohár starosty obce Čechy 09.09.2012 10:00
Kontakt:  David Bujar Telefon: 725773192
Poznámka:  

požární útok

muži, ženy na 2B 

více na www.sdhcechy.ic.cz 

 
 
Mokrá - Horákov, O Putovní pohár Obecníhu úřadu 09.09.2012 12:30
Kontakt:  Kolář Pavel Telefon: 777345559
Poznámka:  

12:30 příjezd jednotek

12:45 nástup jednotek, porada velitelů

13:00 zahájení

 

Kategorie muži a ženy. Soutěž pro obě kategorie na 2B hadice.

Pořadí možno objednat na email: sabaky@seznam.cz

 
 
Jasenice, 12. kolo Žďárské ligy 15.09.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Sudice,  15.09.2012 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  

Kompletní pozvánka:

https://docs.google.com/open?id=0B4NlUtMZKWeORFlPQjctN0FjR0E

 
 1 Borotín BK Ondřej Špidlík 
 3 Sudice BK Ondřej Špidlík 
 4 Okrouhlá BK Luděk Pukl 

biuabc

 5 Horní Poříčí BK Miroslav Sokol 
 6 Velké Opatovice BK Richard Kaderka 
 7 Šošůvka BK Lukáš Keprt 
 8 Petrovice BK Miroslav Vintr 
 9 Němčice BK Josef Dvořáček 
 10 Bořitov BK Ondřej Špidlík 
 11 Vážany BK Tomáš Hrdlička 
 12 Ostrov u Macochy BK Jiří Vymazal 
 13 Veselice BK Martin  
 14 Bílovice PV Stanislav Režný 
 15 Sebranice BK Jan Špidlík 
 16 Pamětice BK Michal Konenčý  
 17 Míchov BK Ondřej Špidlík 
 18 Černovice BK James  
 19 Lipová PV Martin Barták 

dělé jak když nic...

 20 Žernovník BK Miroslav Sokol 
 21 Žďár BK Aspf  
 22 Malá Lhota BK Veronika Jílková 
 23 Sychotín BK Aleš Havelka 
 24 Jabloňany BK Marek Vlach 
 25 Hluboké ZR Ondřej Špidlík 
 26 Brťov u Černé Hory BK karel klíma 

Brťov-Jeneč

 27 Černovice BK James  
 28 Chrastavec SY Jakub Šudoma 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Sebranice BK Lucka  
 2 Lipová PV Stanislav Režný 
 3 Ratíškovice HO Ondřej Špidlík 
 4 Malá Lhota BK Veronika Jílková 
 5 Ostrov u Macochy BK Jiří Vymazal 
 6 Petrovice BK Miroslav Vintr 
 7 Sychotín BK Aleš Havelka 
 8 Žďár BK Tereza  
 9 Těchov BK Martin  
 10 Velké Opatovice BK Richard Kaderka 
 11 Němčice BK Jiřina Vymazalová 
 12 Černovice BK James  
 13 Borotín BK Jana Toulová 
 14 Šošůvka BK Anna Ševčíková 
 15 Černá Hora BK Michal Montík Bílek 
 
Strážov, Pohár starosty MěÚ Strážov 15.09.2012 13:00
Kontakt:  Fürbacher Karel, furbacher.karel@seznam.cz Telefon: +420724081478
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 5 Střeziměř KT Milan Šafránek 
 7 Zahorčice KT Josef Kolář  
 
Stará Říše, Soutěž v požárním útoku 15.09.2012 13:00
Kontakt:  Martin Šebesta Telefon: 776842774
Poznámka:  
 
 1 Stará Říše JI Martin Šebesta 
 2 Radotice TR Radek Janda 
 3 Dolní Němčice JH Mirek Havlík 
 4 Jakubov u Moravských Budějovic TR Martin Dvorak 
 5 Vranín TR Lukáš Svoboda 
 6 Boršov JI Jan Pech 
 7 Radkov JI Matěj  
 8 Hornice TR Aleš Bobu 
 9 Jestřebí JI Martin Šebesta 
 11 Bílý Kámen JI Radim Kriegsmann 
 12 Kněžice TR Rosťa Neuwirth 
 14 Dolní Němčice JH Mirek Havlík 
 15 Knínice JI Lukáš Novák 
 16 Horky TR Petr Skoumal 
 17 Mladoňovice TR Aleš Daňhel 
 18 Kalenice ST Josef Zábranský 
 19 Krahulčí JI Lukáš Hezina 
 20 Sedlejov JI René Křikava 
 21 Radonín TR Jakub Picmaus 
 22 Předín TR Vlasta Hons 
 23 Budeč JH Jan Báchor 
 40 Želetava TR Vladislav Dvořák 
 Ženy 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Trnava TR Martina  
 2 Nevcehle JI Martin Šebesta 
 4 Sedlejov JI Iveta Pavlů 
 5 Mladoňovice TR Jana Zvěřinová 
 6 Předín TR Jana Ježková 
 7 Jindřichovice JI Anežka Jurková 
 8 Trnava TR Martina  
 10 Petrůvky TR Michaela Dvořáková 
 11 Boršov JI Petra Nečadová 
 
Mydlovary,  15.09.2012 13:00
Kontakt:  Pavel Hejda Telefon: 728 674 377
Poznámka:  

pansali@seznam.cz

 
 
Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého 15.09.2012 13:00
Kontakt:  Miloslav Janovský Telefon: 775910191
Poznámka:  

Terén: základna betonová, fotbalové hřiště

Terče: sklopné

 
 
Hrotovice, Kaštánky, O POHÁR MĚSTA HROTOVICE MH 15.09.2012 13:00
Kontakt:  Veselý Pavel Telefon: 721 502 592
Poznámka:  

 u dolního rybníka

 
 nerozlišeno 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Hrotovice TR Pavel Veselý 
 2 Kojatice TR Pavel Veselý 
 3 Rokytnice nad Rokytnou TR Pavel Veselý 
 4 Kojatice TR Pavel Veselý 
 5 Hrotovice TR Pavel Veselý 
 6 Blatnice TR Pavel Veselý 
 7 Markvartice TR Pavel Veselý 
 8 Rokytnice nad Rokytnou TR Pavel Veselý 
 9 Stařeč TR Pavel Veselý 
 10 Markvartice TR Pavel Veselý 
 11 Heraltice TR Pavel Veselý 
 12 Jaroměřice nad Rokytnou TR Milan Urbánek 
 13 Častohostice TR Pavel Veselý 
 14 Stařeč TR Pavel Veselý 
 15 Heraltice TR Pavel Veselý 
 16 Jaroměřice nad Rokytnou TR Milan Urbánek 
 17 Častohostice TR Pavel Veselý 
 18 Petrovice TR Pavel Veselý 
 19 Výčapy TR Pavel Veselý 
 20 Štěměchy TR Pavel Veselý 
 21 Rudíkov TR Pavel Veselý 
 22 Výčapy TR Pavel Veselý 
 23 Štěměchy TR Pavel Veselý 
 24 Rudíkov TR Pavel Veselý 
 25 Výčapy TR Pavel Veselý 
 26 Dukovany TR Pavel Veselý 
 27 Rudíkov TR Pavel Veselý 
 28 Vladislav TR Jan Havlena  
 29 Dukovany TR Pavel Veselý 
 30 Kněžice TR Pavel Veselý 
 31 Vladislav TR Jan Havlena  
 
Pstruží- u hasičárny, O putovní pohár SDH Pstruží 15.09.2012 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
chjropyně-fotbalový stadion, Memorial Jana Zapletala 15.09.2012 14:00
Kontakt:  Vladislav Sedlařík Telefon: 777 621 611
Poznámka:  

soutěž na 2B, sportovní hadice, zahájení 14.00, občerstvení v areálu soutěže

 
 1 Chropyně KM Vladislav Sedlařík 
 2 Křenovice PR Vladislav Sedlařík 
 4 Zahnašovice KM Vladislav Sedlařík 
 5 Chropyně KM Vladislav Sedlařík 
 8 Zahnašovice KM Vladislav Sedlařík 
 9 Chropyně KM Vladislav Sedlařík 
 
Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala 15.09.2012 14:00
Kontakt:  Vladislav Sedlařík Telefon: 777621611
Poznámka:  
 
 1 Chropyně KM Vladislav Sedlařík 
 2 Křenovice PR Vladislav Sedlařík 
 3 Pačlavice KM Vladislav Sedlařík 
 4 Zahnašovice KM Vladislav Sedlařík 
 5 Chropyně KM Vladislav Sedlařík 
 6 Vítonice KM Vladislav Sedlařík 
 7 Pačlavice KM Vladislav Sedlařík 
 8 Zahnašovice KM Vladislav Sedlařík 
 9 Chropyně KM Vladislav Sedlařík 
 10 Roštění KM Vladislav Sedlařík 
 11 Pačlavice KM Vladislav Sedlařík 
 12 Počenice KM Vladislav Sedlařík 
 13 Pornice KM Vladislav Sedlařík 
 14 Prštné ZL Vladislav Sedlařík 
 15 Valšovice (Hranice VI) PR Vladislav Sedlařík 
 16 Provodovice PR Vladislav Sedlařík 
 17 Pornice KM Vladislav Sedlařík 
 18 Dobrotice KM Vladislav Sedlařík 
 20 Myslejovice PV Vladislav Sedlařík 
 21 Lhota KM Vladislav Sedlařík 
 22 Nětčice KM Vladislav Sedlařík 
 
Dolní Lhota, DolnoLhotská lucerna 15.09.2012 21:00
Kontakt:  Jan Kokeš Telefon: 731243869
Poznámka:  

Sbor dobrovolných hasičů z Dolní Lhoty Vás srdečně zve na 2.ročník pohárové soutěže "DolnoLhotská lucerna". Soutěž proběhne 15. 9. 2012 na nové trati v hasičském areálu Mokřinka na ulici Podjárky ( http://mapy.cz/s/4Ra3 ).  Náběh je asfaltový, od základny pokračuje tráva až k terčům. Prezentace družstev proběhne Pravidla MSL. Zahájení soutěže 21:00.

 
 
Markvartovice,  16.09.2012 00:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  

PS 12 vlastní

 
 
Jeřmanice, Pohár starosty OSH Liberec a O pohár Jeřmanic 16.09.2012 10:00
Kontakt:  Jan Kühnel Telefon: 774935649
Poznámka:  

SDH Jeřmanice a OSH Liberec si Vás dovolují pozvat na soutěž v požárním útoku.

Bez startovného!!!

Dle pravidel PKL

Kategorie:   ženy- Pohár starosty OSH Liberec

                muži- O pohár Jeřmanic

Ceny garance:  1. místo až 3. místo Pohár, medaile, věcné nebo finanční ceny

                       Všechny družstva: věcné ceny

                       Hodnota cen v minimální hodnotě 10 000,- 

Registrace:       od 26. 8. 20:00

 

 
 
Sportovní areál Pšánky, O pohár starosty Obce 16.09.2012 10:00
Kontakt:  Václav Zubr Telefon: 724081091
Poznámka:  
 
 
Lhotky, 13. kolo Žďárské ligy 16.09.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Hřiště, 2.ročník o Putovní pohár SDH Knínice 16.09.2012 12:30
Kontakt:   Telefon: 602610687
Poznámka:  

                                                           O putovní pohár SDH Knínice

 

Datum konání:   16.9.2012                                             Kategorie:  Ženy
Příjezd do:       12:30                                                                     Muži 1. PS12 (brz úprav)
Nástup:            12:45                                                                          2. PS speciál                 
I.Útok:             13:00

 

Muži mohou běžet všechny kategorie (PS 12, PS speciál)!!!
Trať travnatá, základna betonové desky, terče sklopné
Rozhodčí: pan Miroslav Brunner
STARTOVNÉ: 150,-      
                                             !OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO!
                            

Bližší informace a přihlášení:
                                                                            
                                                                                                                                          Lukin.novak@seznam.cz

 
 
Kojatín,  16.09.2012 13:00
Kontakt:  Jan Havlena Telefon: 724188704
Poznámka:  
 
 Muži 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Vladislav TR Pepa Sedlák 
 
19.09.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
19.09.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
19.09.2012 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Poznámka:  
 
 
Jemnice - nám. Svobody, noční soutěž O putovní pohár Barchanu 21.09.2012 19:30
Kontakt:  Josef Karpíšek Telefon: +420 608 877 655
Poznámka:  

SDH Jemnice vás zve na VIII. ročník noční hasičské soutěže

O putovní pohár Barchanu

pátek 21. září 2012 - pátek od 19:30

kategorie: muži, ženy, obě kategorie soutěží souběžně (stejná trať), požární útok na 2B, povoleny sportovní hadice, PS 12 bez omezení – v okamžiku startu musí být v klidu, časomíra elektronická

startovné  300,-Kč družstvo

cenymuži:1. místo – putovní pohár + pohár + 3.000Kč
2. místo – pohár + 2.000Kč
3. místo – pohár + 1.000Kč
4. a 5. místo – věcné ceny

ženy:1. místo – putovní pohár + pohár + 1.500Kč
2. místo – pohár + 1.000Kč
3. místo – pohár + 500Kč
4. a 5. místo – věcné ceny

u rezervace pište rozlišení, zda jde o družstvo mužů nebo žen - je jedna startovní listina

propozice soutěže ke stažení na

www.sdh.jemnice.cz/dokumenty/pozvanky/Pozvanka_120921.pdf

 

 
 nerozlišeno 
 Start. místo  Družstvo  OkresPoznámka
 1 Krasonice JI Lukáš Pivonka 
 2 Jemnice TR Josef Karpíšek 
 3 Radkovice u Budče TR SDH Radkovice www.OKNASTEPAN.cz 
 4 Želetava TR Josef Karpíšek 
 5 Oponešice TR Josef Navrátil 
 6 Jaroměřice nad Rokytnou TR Milan Urbánek 
 7 Vranín TR Lukáš Svoboda 
 8 Hornice TR Aleš Bobu 
 9 Mladoňovice TR Aleš Daňhel 
 10 Dešná JH Radim Macků 
 12 Vratěnín ZN Jiří Štykar 
 13 Mladoňovice TR Jana Zvěřinová 
 14 Kamenná TR Jakub Procházka 
 15 Jaroměřice nad Rokytnou TR Milan Urbánek 
 16 Kostníky TR Radek Kantner 
 17 Písečné JH Jiří Štykar 
 18 Lesůňky TR Aleš Kotačka 
 19 Budkov TR Josef Karpíšek 
 20 Police TR Pavel  
 22 Horky TR Petr Skoumal 
 23 Častohostice TR Tereza Nesibová 
 24 Písečné JH Jiří Štykar 
 25 Hornice TR Filip Němec 
 26 Šašovice TR Josef Karpíšek 
 27 Rácovice TR Martin Fiala 
 28 Kamenná TR Jakub Procházka 
 29 Mrákotín JI Josef Karpíšek 
 30 Nesvačilka BO Josef Karpíšek 
 31 Budkov TR Josef K