Kalendář soutěží


T/R Kdy Kde bude Okr. Liga
19. 10. VéskyUH -
20. 10. Knínice u hasičárnyJI -
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY -
27. 10. Zdislavice - návesKM -
08. 11. Závěrečné vyhlášení KacanovySM JL
09. 11. Areál PlazaPM -
16. 11. PohořeliceZL -
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN FNC
07. 12. Český RudolecJH -
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO -
23. 05. LukovZL PHL
30. 05. LudslaviceKM PHL
31. 05. BudilovPT ZČHL
01. 06. BudilovPT ZČHL
06. 06. BabiceVS PHL
13. 06. RoštěníKM PHL
13. 06. Horní HradištěPS ZČHL
14. 06. ŠtichovicePS ZČHL
21. 06. KřenovicePR PHL
27. 06. KdyněDO ZČHL
27. 06. Nová DědinaKM PHL
28. 06. KdyněDO ZČHL
05. 07. BučíPS ZČHL
11. 07. Horní KameniceDO ZČHL
12. 07. ŠtítaryDO ZČHL
25. 07. Štěnovický BorekPJ ZČHL
25. 07. ZahorčiceKT ZČHL
26. 07. MochtínKT ZČHL
01. 08. LoukovKM PHL
02. 08. BukováPJ ZČHL
02. 08. ZahnašoviceKM PHL
08. 08. NětčiceKM PHL
22. 08. ŽákavaPJ ZČHL
22. 08. PravčiceKM PHL
23. 08. VítoniceKM PHL
29. 08. KarolínKM PHL
05. 09. ÚněticePJ ZČHL
06. 09. ÚněticePJ ZČHL
T/R Kdy Kde bude Okr. Liga

Kdy Kde byla Okr. Liga
12. 10. Výsledky Dlouhá Lhota, kulturní důmMB BP
12. 10. Výsledky Areál SDH Podhradní LhotaKM -
12. 10. Výsledky ChlumčanyPJ FSCR
08. 10. Výsledky LukovZL PHL
05. 10. Výsledky TřebeloviceTR -
05. 10. Výsledky Nová Ves - Hřiště nad VsíDO -
05. 10. Výsledky Areál Ostrov Letohrad - OrliceUO -
05. 10. Výsledky Jablonec nad JizerouSM -
05. 10. Výsledky Velké HošticeOP -
28. 09. Výsledky PloukoniceSM PKL
28. 09. Výsledky Osek u MilevskaPI -
28. 09. Výsledky MarkvarecJH PLPU
28. 09. Výsledky BzinceTO -
28. 09. Výsledky OlešniceOL HE
28. 09. Výsledky ChlumCK JČHL
28. 09. Výsledky Horšovský TýnDO -
28. 09. Výsledky Česká BěláHB HBHL
28. 09. Výsledky Rokytno, u KačárnyPA LPO
28. 09. Výsledky VýklekyPR PRL
28. 09. Výsledky MILEVSKO nám. E. BENEŠEPI -
28. 09. Výsledky Areál Dušana PavlíčkaNB -
22. 09. Výsledky Cizkrajov na návsiJH -
22. 09. Výsledky SmidaryHK LPO
22. 09. Výsledky Malá SkálaJN JL
21. 09. Výsledky Police - zámecký areálTR -
21. 09. Výsledky Fotbalové hřiště RadslaviceVY -
21. 09. Výsledky Třeština (SU)SU ONL
21. 09. Výsledky Srch, fotbalové hřištěPA LPO
21. 09. Výsledky Buková - areál u BrůdkuPJ -
21. 09. Výsledky fotbalové hřištěZN -
21. 09. Výsledky Chropyně fotbalové hříštěKM -
21. 09. Výsledky SoběsukyPV VCPV
21. 09. Výsledky LubyKT PHLKT
21. 09. Výsledky Český RudolecJH PLPU
21. 09. Výsledky Ublo, dolní hřištěZL -
21. 09. Výsledky Jiřice u Miroslavi, hřištěZN -
21. 09. Výsledky Častolovice,Sokolská zahradaRK -
21. 09. Výsledky ŽihobceKT ŠHL
21. 09. Výsledky Benešov u SemilSM JL
21. 09. Výsledky Chotětov, fotbalové hříštěMB BP
21. 09. Výsledky Kostelec nad Černými lesyKO PL
20. 09. Výsledky Fotbalové hřiště KarloviceBR -
20. 09. Výsledky Cizkrajov na návsiJH -
20. 09. Výsledky Dolní Bečva, sportovní areálVS -
15. 09. Výsledky KníniceJI -
15. 09. Výsledky PředonínLT KL
15. 09. Výsledky PředonínLT KL
15. 09. Výsledky LišovCB JČHL
15. 09. Výsledky KošťálovSM JL
15. 09. Výsledky ČechyPR PRL
15. 09. Výsledky ChuchelnaSM -
14. 09. Výsledky Litenčice-hřištěKM -
14. 09. Výsledky VolenicePB -
14. 09. Výsledky ŠaraticeVY -
14. 09. Výsledky Staňkov fotbalové hřištěDO -
14. 09. Výsledky hřiště TJ SokolFM -
14. 09. Výsledky DolanyOL -
14. 09. Výsledky RadhosticePT PBHL
14. 09. Výsledky MaršoviceZR ŽL
14. 09. Výsledky HněvkovicePE PEHL
14. 09. Výsledky StrážovKT PHLKT
14. 09. Výsledky Lipová – Lázně (3B)JE HLPP
14. 09. Výsledky Nová VčelniceJH PLPU
14. 09. Výsledky Kladruby, hřištěTC TCL
14. 09. Výsledky Chlum u TřeboněJH VCT
14. 09. Výsledky SrbiceDO OPH
14. 09. Výsledky BulánkaKO PL
14. 09. Výsledky Staňkov fotbalové hřištěDO -
14. 09. Výsledky MydlovaryCB JČHL
14. 09. Výsledky Vlčí dolyKM -
Kdy Kde byla Okr. Liga

Tip / Rez. Kdy Kde bude Okr.
07. 12. Český RudolecJH
23. 05. LukovZL
21. 06. KřenovicePR
01. 08. LoukovKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
08. 08. NětčiceKM
02. 08. ZahnašoviceKM
22. 08. PravčiceKM
13. 06. RoštěníKM
27. 06. Nová DědinaKM
06. 06. BabiceVS
30. 05. LudslaviceKM
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
25. 07. Štěnovický BorekPJ
06. 09. ÚněticePJ
05. 09. ÚněticePJ
22. 08. ŽákavaPJ
05. 07. BučíPS
01. 06. BudilovPT
31. 05. BudilovPT
12. 07. ŠtítaryDO
11. 07. Horní KameniceDO
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
19. 10. VéskyUH
25. 07. ZahorčiceKT
26. 07. MochtínKT
14. 06. ŠtichovicePS
02. 08. BukováPJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude Okr.

Vyberte kalendář

Vložit novou soutěž Soutěže zde Kalendář soutěží

 

Novinky na fórku