Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2018/06/06 2018/06/22 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku BO -
2 2018/06/12 2018/06/22 Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec p. Kozákovem SM FNC
3 2018/05/19 2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka VS -
4 2018/06/08 2018/06/23 Ovčáry, 5. kolo 18. ročníku Podlipanské ligy KO PL
5 0000/00/00 0000/00/00 Hošťalovice hřiště, O putovní pohár starosty obce Hošťalovice CR -
6 2018/05/27 2018/06/23 Odry za železářstvím Orava, O putovní štít města Oder NJ -
7 2018/05/23 2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem, Memoriál Josefa Válka (2B) BR -
8 2018/06/10 2018/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
9 2018/06/09 2018/06/23 Vepříkov, Vepříkov HB HBHL
10 2018/05/18 2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice TR -
11 2018/05/27 2018/06/22 Opatovice, O putovní pohár zastupitelstva PR VCPR
12 2018/06/03 2018/06/22 Valašská Bystřice, hřiště, O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice VS -
13 2018/06/10 2018/06/22 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH VCT
14 2018/06/10 2018/06/23 Mysletice, O pohár SDH Mysletice JI PLPU
15 2018/06/13 2018/06/23 Černovír, O černého výra UO VCU
16 2018/06/17 2018/06/23 Za kulturním domem Střížov, O PUTOVNÍ POHÁR SV. MARTINA, PATRONA STŘÍŽOVA . OL -
17 2018/06/01 2018/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice JI -
18 2018/06/17 2018/06/23 Pavlov (SU), noční soutěž 2B SU ONL
19 2018/05/31 2018/06/22 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž PR -
20 2018/06/10 2018/06/22 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
21 2018/06/10 2018/06/23 Troubky, O pohár Hané PR PRL
22 2018/06/04 2018/06/23 Ostrov u Macochy, O pohár SDH Ostrov u Macochy BK VCBL
23 2018/06/10 2018/06/24 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa TR TRL
24 2018/06/09 2018/06/24 Čeložnice - has.areál, O pohár SDH Čeložnice HO GPHO
25 2018/06/11 2018/06/23 Němetice-výletiště, Pohárová soutěž mužů a žen na 2B VS -
26 2018/06/01 2018/06/29 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě BO -
27 2018/06/15 2018/06/28 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka PR PRL
28 2018/05/07 2018/06/30 Kšely, 6. kolo 18. ročníku Podlipanské ligy KO PL
29 2018/06/17 2018/06/30 Vacov, O pohár PT ŠHL
30 2018/05/30 2018/06/30 Velké Kunětice fotbal. hřiště, O pohár SDH (2B) JE -
31 2018/06/09 2018/06/30 Mikulůvka, fotbalové hřiště VS -
32 2018/06/16 2018/06/29 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Dobřínsko, 5,kolo ZNL ZN ZNL
33 2018/06/16 2018/06/29 Moutnice, hřiště, Memoriál por. J.Garguly - XIV. ročník, 4.kolo BHL BO BHL
34 2018/06/16 2018/06/30 Kynice, Kynice HB HBHL
35 2018/06/13 2018/06/29 Paršovice, O pohár SDH Paršovice PR VCPR
36 2018/06/17 2018/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH VCT
37 2018/06/23 2018/06/29 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
38 2018/06/24 2018/06/30 Haňovice - Kluzov, Haňovice - Kluzov OL HE
39 2018/06/30 2018/06/30 Sendražice, 5. Kolo PHL KO PLHL
40 2018/05/27 2018/06/30 Běhařovice, O putovní pohár SDH Běhařovice ZN -
41 2018/06/17 2018/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
42 2018/06/17 2018/06/30 Zdíkov, O pohár starosty obce PT PBHL
43 2018/06/16 2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů TR -
44 2018/06/24 2018/06/30 Niva, Pohár starosty PV VCPV
45 2018/06/08 2018/06/30 Nové Sedliště - Areál SDH, Noční soutěž v PÚ TC CHNHL
46 2018/06/01 2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B TR -
47 2018/06/15 2018/06/29 Mikulovice, hřiště, O pohár obce Mikulovice, 6.kolo ZNL ZN ZNL
48 2018/06/17 2018/06/30 Nepomuky, 5. kolo VČHL UO VČHL
49 2018/06/16 2018/06/30 Študlov, XII. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B VS VHL
50 2018/06/17 2018/07/01 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
51 2018/05/23 2018/06/29 Sazovice - výletište Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018 ZL -
52 2018/06/21 2018/07/05 Kámen, Kámen HB HBHL
53 2018/06/16 2018/07/05 Lisov, O pohár Hořiny PJ OPH
54 2018/06/05 2018/07/05 Leskovec, fotbalové hřiště, 37. ročník „O pohár zastupitelstva obce“ (2B) BR -
55 2018/06/12 2018/07/05 Zdislavice-Sokolská zahrada, Požární útok 2B KM -
56 2018/06/21 2018/07/04 Lanžhot, hřiště, O putovní pohár města Lanžhot, 5.kolo BHL BV BHL
57 2018/06/24 2018/07/04 Trnov, 6. kolo VČHL RK VČHL
58 2018/06/24 2018/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
59 2018/06/06 2018/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty VS -
60 2018/06/01 2018/07/05 Podolí hřiště, Podolský důlek PR -
61 2018/06/24 2018/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL HK VČHL
62 2018/06/21 2018/07/06 Žižkovo Pole, Žižkovo Pole HB HBHL
63 2018/06/06 2018/07/06 Karlovice,fotbalové hřiště, 3. ročník „O pohár Starostky“ (2B) BR -
64 2018/06/24 2018/07/06 Drachkov, Drachkov ST ŠHL
65 2018/06/21 2018/07/05 Choryně, O pohár SDH Choryně, 2B, noční VS VHL
66 2018/06/11 2018/07/05 Stýskaly hřiště, Noční útoky ke 105. výročí SDH, 2B PS -
67 2018/06/24 2018/07/06 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
68 2018/06/07 2018/07/07 Janovice,hřiště za zámkem, XIX. ročník memoriálu Jiřího Pitnera (2B) BR -
69 2018/06/24 2018/07/07 Budilov, O pohár PT ŠHL
70 2018/07/02 2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov SM PKL
71 2018/06/21 2018/07/07 Květinov, Květinov HB HBHL
72 2018/05/01 2018/07/06 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
73 2018/05/20 2018/07/01 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka KT -
74 2018/06/24 2018/06/23 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
75 2018/06/24 2018/07/06 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH VCT
76 2018/06/24 2018/07/06 Olšovec, Hasičská soutěž PR VCPR
77 2018/06/30 2018/07/06 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
78 2018/07/01 2018/07/07 Dětkovice, Dětkovice PV HE
79 2018/06/22 2018/07/06 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce PV -
80 2018/06/23 2018/07/07 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
81 2018/06/24 2018/07/07 Budilov, O pohár starosty obce PT PBHL
82 2018/06/23 2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice UH -
83 2018/06/24 2018/07/07 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž JI PLPU
84 2018/06/27 2018/07/07 Raspenava, FNC Raspenava LI FNC
85 2018/06/23 2018/07/06 Velké Pavlovice, hřiště, O putovní pohár starosty Vel.Pavlovice, 6.kolo BHL BV BHL
86 2018/07/01 2018/07/07 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
87 2018/06/24 2018/07/07 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
88 2018/06/23 2018/07/07 Velké Karlovice, O Valašsky širák , 2B VS -
89 2018/06/24 2018/07/08 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
90 2018/06/23 2018/07/08 Mistřice, O putovní pohár starosty obce Mistřice UH VCUH
91 2018/06/23 2018/07/07 Pozděchov, O pohár přátelství 43. ročník, 2B VS VHL
92 2018/07/13 2018/07/13 Stachovice, NOČNÍ hasičská soutěž, 2B NJ -
93 2018/06/30 2018/07/06 Božice, fotbalové hřiště, O pohár starosty SDH Božice, 7. kolo ZNL ZN ZNL
94 2018/07/01 2018/07/13 Velichovky, 8. kolo VČHL NA VČHL
95 2018/07/01 2018/07/14 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec PE PLPU
96 2018/07/01 2018/07/14 Novosedly, O pohár starosty obce Novosedly ST ZČHL
97 2018/06/30 2018/07/14 Střížov, O pohár SDH Střížov JI JOL
98 2018/06/30 2018/07/14 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
99 2018/07/01 2018/07/13 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH VCT
100 2018/07/01 2018/07/14 Machová, O pohár SDH Machová ZL ZLPS
101 2018/07/07 2018/07/13 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
102 2018/06/29 2018/07/13 Uhřičice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Uhřičice PR MHJPR
103 2018/07/01 2018/07/13 Poruba - travnaté hřiště u KD, XXIII. ročník memoriálu br. F. Horníka v PÚ PR -
104 2018/07/01 2018/07/14 Kaliště, Javořická noční soutěž JI PLPU
105 2018/07/01 2018/07/14 Radhostice (noc), Noční soutěž za 2B PT PBHL
106 2018/06/29 2018/07/14 Horní Metelsko, Noční pohár DO CHNHL
107 2018/07/01 2018/07/14 Želeč, fotbalové hřiště, Noční Želeč, 2b PV -
108 2018/06/30 2018/07/13 Vedrovice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Vedrovice, 8. kolo ZNL ZN ZNL
109 2018/07/01 2018/07/14 Dubenec, 9. kolo VČHL TU VČHL
110 2018/07/01 2018/07/13 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
111 2018/07/08 2018/07/15 Olešnice Hřiště, Olešnice OL HE
112 2018/07/01 2018/07/15 Chlum, O pohár SDH TR TRL
113 2018/06/21 2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny JE -
114 2018/07/08 2018/07/20 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PS EXČR
115 2018/07/16 2018/07/21 Podmoklice, PKL Podmoklice SM PKL
116 2018/07/07 2018/07/21 Věž, Věž _ HB HBHL
117 2018/07/07 2018/07/21 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
118 2018/07/07 2018/07/20 Hrušky, hřiště, O pohár starostky obce Hrušky, 7.kolo BHL BV BHL
119 2018/07/08 2018/07/20 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH VCT
120 2018/07/08 2018/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
121 2018/07/14 2018/07/20 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
122 2018/05/28 2018/07/21 Sportovní areál Králíky(noční), 1.ročník nočních útoků o zlatého králíka 2B UO -
123 2018/07/01 2018/07/21 Oprechtice - hřiště Zahořany, O pohár starosty obce DO CHNHL
124 2018/07/08 2018/07/20 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
125 2018/07/08 2018/07/20 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
126 2018/06/01 2018/07/26 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž TR -
127 2018/06/28 2018/07/28 Rýmařov, zahrada Hedvy BR -
128 2018/07/23 2018/07/28 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2018 LI PKL
129 2018/07/15 2018/07/27 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy KM PHL
130 2018/07/15 2018/07/27 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
131 2018/07/15 2018/07/28 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást PB ZČHL
132 2018/07/15 2018/07/28 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, III. ročník PE PLPU
133 2018/07/15 2018/07/28 Přechovice, Přechovice ST ŠHL
134 2018/06/01 2018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice ZN -
135 2018/06/24 2018/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
136 2018/07/22 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
137 2018/07/28 2018/07/28 Pacov, Hrbáč - 2B široké PE PEHL
138 2018/07/15 2018/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
139 2018/07/15 2018/07/29 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást PB ZČHL
140 2018/07/15 2018/07/27 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových KM PHL
141 2018/07/14 2018/07/27 Polkovice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Polkovice PR MHJPR
142 2018/07/20 2018/07/29 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole. UH -
143 2018/07/22 2018/07/22 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole UH VCUH
144 2018/01/31 2018/08/04 Přílepy, II. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR' KM -
145 2018/07/04 2018/08/04 Široká Niva, fotbalové hřiště BR -
146 2018/07/21 2018/08/04 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
147 2018/07/21 2018/08/04 Čechtín, O pohár SDH TR TRL
148 2018/07/22 2018/08/03 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
149 2018/07/22 2018/08/04 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
150 2018/07/22 2018/08/04 Dražejov, Dražejov ST ŠHL
151 2018/07/20 2018/08/03 Hrachovec, O pohár starosty okrsku, 2B VS VHL
152 2018/07/29 2018/08/04 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
153 2018/07/21 2018/08/03 Vítonice, O pohár starosty KM PRL
154 2018/07/05 2018/08/05 Vrbno pod Pradědem, Mnichov, fotbalové hřiště BR -
155 2018/07/22 2018/08/05 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
156 2018/07/14 2018/07/14 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov TA THL
157 2018/07/22 2018/08/05 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
158 2018/07/22 2018/08/05 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov JI JOL
159 2018/07/22 2018/08/04 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
160 2018/03/29 2018/08/08 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
161 2018/07/28 2018/08/11 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
162 2018/07/28 2018/08/10 Loděnice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Loděnice, 9. kolo ZNL ZN ZNL
163 2018/07/29 2018/08/10 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ TA EXČR
164 2018/08/06 2018/08/11 Jílové u Držkova, Jílovský pohár JN PKL
165 2018/07/28 2018/08/11 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
166 2018/08/04 2018/08/10 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce Hostěrádky-Rešov VY VCOV
167 2018/07/29 2018/08/11 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
168 2018/07/27 2018/08/10 Kunovice, O pohár SDH Kunovice, 3B VS VHL
169 2018/07/28 2018/08/11 Jakubov, O pohár SDH Jakubov TR JOL
170 2018/06/01 2018/08/11 Lesná, fotbalové hřiště, Noční Lesná, 2B(b65, c42)O putovní pohár ZN -
171 2018/07/27 2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
172 2018/07/28 2018/08/10 Vémyslice - POZOR NOVÝ TERMÍN, O pohár starosty obce Vémyslice- POZOR NOVÝ TERMÍN ZN ZNL
173 2018/07/29 2018/08/12 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
174 2018/07/29 2018/08/11 Rychlov, O pohár starosty KM PRL
175 2018/07/29 2018/08/11 Poštorná, hřiště ZŠ Valtická, O putovní pohár starosty města Břeclav - 8.kolo BV BHL
176 2018/07/29 2018/08/12 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
177 2018/08/03 2018/08/17 Velká Lhota, O pohár starosty SDH, 2B VS VHL
178 2018/07/18 2018/08/18 Bernartice, fotbalové hřiště JE -
179 2018/08/04 2018/08/18 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
180 2018/08/04 2018/08/17 Blížkovice, sportovní areál, O pohár starostky městyse Blížkovice, 10. kolo ZNL ZN ZNL
181 2018/08/13 2018/08/17 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
182 2018/08/05 2018/08/17 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
183 2018/07/01 2018/08/17 Český Těšín,Dvorská 177,735 62, STANISLAVICE 2K18 KA -
184 2018/08/04 2018/08/18 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
185 2018/08/05 2018/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
186 2018/08/05 2018/08/18 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen JI PLPU
187 2018/08/05 2018/08/18 Doubravice u Volyně - Čestice, Čestice ST ŠHL
188 2018/08/11 2018/08/17 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
189 2018/08/04 2018/08/17 Lobodice - hasičská areál, VC MHJ PR 2017 - Lobodice PR MHJPR
190 2018/08/03 2018/08/17 Tylovice, O pohár starosty města - 7. ročník, 2B VS VHL
191 2018/08/18 2018/08/18 Hovorany - fotbal.hřiště, O pohár obce Hovorany - 9.kolo BHL HO BHL
192 2018/06/18 2018/08/16 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH - VÍTONICE (ZN) ZN -
193 2018/08/12 2018/08/18 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
194 2018/08/08 2018/08/18 Roudný, FNC Roudný JN FNC
195 2018/08/04 2018/08/18 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B VS VHL
196 2018/08/13 2018/08/17 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
197 2018/08/05 2018/08/17 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
198 2018/08/05 2018/08/19 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
199 2018/08/12 2018/08/25 Dolany, O pohár PT ŠHL
200 2018/08/11 2018/08/25 Stříbro, O putovní pohár TC OPH
201 2018/08/20 2018/08/25 Karlinky, PKL Karlinky LI PKL
202 2018/08/11 2018/08/25 Smilov, Smilov HB HBHL
203 2018/05/01 2018/08/25 Trénikové hřiště, Dětský den KH -
204 2018/08/11 2018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela TR JOL
205 2018/08/12 2018/08/24 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
206 2018/08/12 2018/08/25 Heroltice, O pohár BO ŽL
207 2018/08/12 2018/08/25 Dolany, Dolany PT ŠHL
208 2018/08/18 2018/08/24 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
209 2018/05/01 2018/08/24 Zbraslavice,hřiště treninkové, Noční soutěž,2B,časy se sčítají KH -
210 2018/08/12 2018/08/25 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž PE PLPU
211 2018/08/12 2018/08/25 Svatá Maří (noc), O pohár starosty obce PT PBHL
212 2018/08/15 2018/08/25 Kosořice, FNC Kosořice MB FNC
213 2018/04/17 2018/08/24 Na koupališti, Slepotice, VI.kolo LPO 2018 PA LPO
214 2018/08/19 2018/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
215 2018/08/12 2018/08/26 Katov, O Katovskou sekeru ZR ŽL
216 2018/08/12 2018/08/26 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
217 2018/06/20 2018/09/01 Bratčice na Návsi, Mladší žáci BO -
218 2018/06/20 2018/09/01 Bratčice na Návsi, Starší žáci BO -
219 2018/08/01 2018/09/01 Bílý Potok, bývalé hřiště JE -
220 2018/08/19 2018/08/31 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
221 2018/08/18 2018/09/01 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB HBHL
222 2018/08/19 2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
223 2018/06/17 2018/08/31 Komárov, PS 12 bez úprav, 2B PA -
224 2018/08/25 2018/08/31 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
225 2018/08/18 2018/08/31 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ PR 2017 - Rokytnice PR MHJPR
226 2018/06/20 2018/09/01 Bratčice na Návsi, O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY OBCE BRATČICE MUŽI A ŽENY BO -
227 2018/08/19 2018/08/31 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
228 2018/08/18 2018/09/01 Skalica -Františkánská záhrada, O pohár riaditeľa spol. SCHAEFFLER SKALICA SI GPHO
229 2018/08/19 2018/09/01 Bohumilice, O pohár starosty obce PT PBHL
230 2018/08/18 2018/08/31 Chvalovice, sportovní areál, O pohár ORV Znojmo, 11. kolo ZNL + vyhlášení ligy ZN ZNL
231 2018/08/26 2018/09/01 Císařov (PR), noční soutěž 2B PR ONL
232 2018/08/12 2018/09/01 Štítary - hřiště SDH, Finále CHNHL / O pohár města Hostouň DO CHNHL
233 2018/08/19 2018/08/31 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
234 2018/08/19 2018/09/02 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
235 2018/08/25 2018/09/08 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
236 2018/08/26 2018/09/08 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany PM ZČHL
237 2018/08/26 2018/09/08 Nová Včelnice, O pohár starosty města, XXIII. ročník JH PLPU
238 2018/08/26 2018/09/08 Oponešice, O pohár starosty SDH TR ŽL
239 2018/08/18 2018/09/07 Křenovice, O pohár starosty obce PR PRL
240 2018/09/02 2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
241 2018/08/26 2018/09/09 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany PM ZČHL
242 2018/08/26 2018/09/08 Čechy, O pohár starosty PR PRL
243 2018/09/03 2018/09/07 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
244 2018/09/10 2018/09/14 Borovice, Borovický pohár MB JL
245 2018/09/01 2018/09/15 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB HBHL
246 2018/09/01 2018/09/15 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
247 2018/04/17 2018/09/13 Fotbalové hřiště, Srch, VII.kolo LPO 2018 PA LPO
248 2018/09/02 2018/09/15 Maršovice, O pohár ZR ŽL
249 2018/09/02 2018/09/15 Radhostice, O pohár starosty obce PT PBHL
250 2018/09/01 2018/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
251 2018/08/01 2018/09/14 Volenice, Volenická noc PB -
252 2018/04/17 2018/09/14 Tyršovy sady, Pardubice, VIII.kolo LPO 2018 PA LPO
253 2018/09/10 2018/09/14 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
254 2018/09/09 2018/09/22 Žihobce, O pohár KT ŠHL
255 2018/09/17 2018/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
256 2018/09/09 2018/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
257 2018/09/09 2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
258 2018/09/14 2018/09/28 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
259 2018/08/29 2018/09/29 Břidličná, fotbalové hřiště BR -
260 2018/09/16 2018/09/29 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
261 2018/09/24 2018/09/29 Ploukonice, O Posvícenskou husu 2018 SM PKL
262 2018/04/17 2018/10/04 U kačárny, Rokytno, IX.kolo LPO 2018 PA LPO
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Dřevohosticenerozlišeno Lukov312018-06-20 09:18:25
2KšelyŽeny Miškovice42018-06-20 08:32:45
3Ostrov u MacochyMuži Radslavice292018-06-20 07:41:01
4Stará ŘíšeMuži Drahňovice482018-06-20 07:30:03
5Vranín, areál U Havrananerozlišeno Střížov202018-06-20 06:14:47
6Vranín, areál U Havrananerozlišeno Střížov142018-06-20 06:13:45
7Vranín, areál U Havrananerozlišeno Police132018-06-19 23:09:34
8Stýskaly hřištěnerozlišeno Horní Metelsko32018-06-19 22:36:27
9Lešná - výletištěnerozlišeno Leskovec372018-06-19 21:53:30
10KněžiceMuži Bransouze162018-06-19 21:10:22
11Sazovice - výletište ZahrázovoMuži TAG Zahnašovice142018-06-19 20:46:55
12Sazovice - výletište ZahrázovoMuži Nedašov32018-06-19 20:46:00
13StaňkovMuži Halámky32018-06-19 19:46:11
14Odry za železářstvím Oravanerozlišeno Spálov172018-06-19 19:41:19
15Čeložnice - has.areálMuži Lanžhot92018-06-19 17:14:30
16OpatoviceŽeny Hustopeče nad Bečvou122018-06-19 17:11:30
17ParšoviceŽeny Milotice nad Bečvou72018-06-19 17:04:01
18LáseniceŽeny Lásenice12018-06-19 16:47:22
19LáseniceMuži Lásenice12018-06-19 16:47:06
20Stará ŘíšeŽeny Skrochovice12018-06-19 16:37:24
21Sazovice - výletište ZahrázovoŽeny Racková32018-06-19 16:30:44
22Lešná - výletištěnerozlišeno Petřkovice352018-06-19 16:26:25
23Nová DědinaMuži Dětkovice332018-06-19 15:21:50
24ZahnašoviceŽeny TAG Zahnašovice12018-06-19 14:57:44
25Vesec p. KozákovemŽeny Zlatá Olešnice142018-06-19 14:52:56
26Vesec p. KozákovemŽeny Zlatá Olešnice132018-06-19 14:51:40
27ZahnašoviceMuži Morkovice32018-06-19 14:49:45
28ZahnašoviceMuži Prchalov22018-06-19 14:49:03
29ZahnašoviceMuži Prchalov42018-06-19 14:47:40
30ZahnašoviceMuži TAG Zahnašovice12018-06-19 14:46:46
31Moutnice, hřištěMuži Šitbořice152018-06-19 14:43:23
32Nové Bránicenerozlišeno Šitbořice162018-06-19 14:41:33
33Nivanerozlišeno Bílovice142018-06-19 14:36:56
34Nivanerozlišeno Bílovice102018-06-19 14:36:31
35Nivanerozlišeno Bílovice72018-06-19 14:36:11
36Nivanerozlišeno Niva12018-06-19 14:27:28
37Moutnice, hřištěMuži Hovorany122018-06-19 13:41:32
38Ostrov u MacochyMuži Žernovník22018-06-19 13:21:26
39Ostrov u MacochyMuži Lipová262018-06-19 12:55:19
40Moutnice, hřištěMuži Pasohlávky292018-06-19 12:48:04
41Mistřice noční M+Ž 3Bnerozlišeno TAG Zahnašovice42018-06-19 11:26:47
42Mistřice noční M+Ž 3Bnerozlišeno Mistřice12018-06-19 11:25:53
43Čeložnice - has.areálMuži Ratíškovice22018-06-19 10:56:47
44NepomukyŽeny Horní Třešňovec152018-06-19 10:56:46
45Stará ŘíšeMuži Choltice472018-06-19 10:28:38
46NepomukyMuži Bystřec12018-06-19 10:16:42
47Pavlov (SU)nerozlišeno Dolany452018-06-19 09:58:22
48OvčárynepřijedouKřížkový Újezdec102018-06-19 09:47:26
49Dřevohosticenerozlišeno Sobíšky302018-06-19 09:20:37
50NepomukyMuži Letohrad - Kunčice222018-06-19 08:59:06
51ČernovírMuži Letohrad - Kunčice142018-06-19 08:56:59
52ČernovírMuži Letohrad - Kunčice132018-06-19 08:56:25
53Zdislavice-Sokolská zahradanerozlišeno Nětčice32018-06-19 08:50:29
54Zdislavice-Sokolská zahradanerozlišeno Zborovice102018-06-19 08:48:14
55Zdislavice-Sokolská zahradanerozlišeno Zborovice52018-06-19 08:47:39
56TroubkyMuži Radkova Lhota172018-06-19 08:07:30
57MysleticeMuži Rohovka212018-06-19 06:13:58
58VacovStarší žáci Vacov72018-06-19 00:03:15
59Pavlov (SU)nerozlišeno Maršíkov442018-06-18 23:16:37
60MysleticeMuži Batelov122018-06-18 22:43:58
61Nová DědinaMuži Roštění222018-06-18 22:30:33
62RadíkovMuži Letohrad - Orlice542018-06-18 22:30:20
63NepomukyŽeny Lukavice102018-06-18 22:29:19
64NepomukyMuži Letohrad - Orlice272018-06-18 22:28:55
65Pavlov (SU)nerozlišeno Štíty302018-06-18 22:19:26
66VepříkovMuži Kámen152018-06-18 22:13:22
67KyniceMuži Žižkovo Pole32018-06-18 21:49:26
68Lešná - výletištěnerozlišeno Pržno362018-06-18 21:47:31
69Lešná - výletištěnerozlišeno Pržno342018-06-18 21:46:51
70OvčárynepřijedouZásmuky92018-06-18 21:41:30
71OvčáryMladší žáci Zásmuky162018-06-18 21:40:53
72OvčáryStarší žáci Zásmuky92018-06-18 21:40:16
73KyniceMuži Stéblová42018-06-18 21:25:16
74Bratčice na Návsinerozlišeno Bratčice12018-06-18 21:15:55
75Bratčice na Návsinerozlišeno Bratčice62018-06-18 21:15:01
76Bratčice na Návsinerozlišeno Bratčice32018-06-18 21:13:37
77Študlovnerozlišeno Nevšová232018-06-18 20:57:35
78Študlovnerozlišeno Nevšová182018-06-18 20:56:44
79Bratčice na Návsinerozlišeno Bratčice152018-06-18 20:55:57
80Študlovnerozlišeno Nevšová22018-06-18 20:55:39
81Pavlov (SU)nerozlišeno Štíty432018-06-18 20:44:02
82Bratčice na NávsiMladší žáci Bratčice152018-06-18 20:30:30
83OpatoviceŽeny Střítež nad Ludinou112018-06-18 20:26:46
84KyniceŽeny Česká Bělá72018-06-18 20:21:49
85Pavlov (SU)nerozlišeno Radíkov422018-06-18 20:10:30
86KyniceMuži Vepříkov62018-06-18 19:59:46
87NepomukyŽeny Katusice52018-06-18 19:58:49
88Nové Bránicenerozlišeno Ivančice52018-06-18 19:32:54
89Nové Bránicenerozlišeno Ivančice132018-06-18 19:30:44
90Lešná - výletištěnerozlišeno Choryně172018-06-18 19:27:50
91Dřevohosticenerozlišeno Sulimov292018-06-18 19:25:05
92RadíkovMuži Jistebník422018-06-18 18:56:30
93Študlovnerozlišeno Tichov212018-06-18 18:48:43
94Vesec p. KozákovemŽeny Jeřmanice122018-06-18 18:46:33
95RadíkovMuži Krasonice12018-06-18 18:40:00
96RadíkovMuži Pravčice532018-06-18 18:29:55
97NevcehleMuži Jasenice112018-06-18 18:23:47
98KněžiceMuži Jasenice142018-06-18 18:18:38
99ZdíkovMuži Svatá Maří72018-06-18 17:53:25
100Nová DědinaMuži Babice302018-06-18 17:43:16
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání