Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2019/02/13 2019/04/18 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B MB -
2 2019/03/10 2019/04/11 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B JH -
3 2019/04/16 2019/04/27 Němčice n/H Fotbalové hřiště, HANÁCKÝ POHÁR PV -
4 2019/04/13 2019/04/25 Chropyně-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Chropyně KM MHJPR
5 2019/02/08 2019/04/26 Lhotice, Pohárová soutěž TR -
6 2019/04/05 2019/04/27 Medlov u Požární Nádrže, Pohár Starosty Obce Zborovice 2B KM -
7 2019/03/21 2019/04/27 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA BR -
8 2019/04/14 2019/04/27 Kunovice, Putovní pohár Kunovic UH VCUH
9 2019/04/02 2019/04/28 Hasičský areál Na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice TR -
10 2019/03/06 2019/05/01 zkušební soutěž, Zkušební soutěž v požárním útoku TC TCL
11 2019/04/09 2019/05/01 Trnava u Zlína, O pohár pivovaru Vraník ZL -
12 2019/04/08 2019/05/04 Horní Kruty, 1. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy KO PL
13 2019/04/20 2019/05/03 Morkovice u hasičské zbrojnice, VC MHJ PR 2019 - Morkovice - KM MHJPR
14 2019/02/01 2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody DO -
15 2019/03/03 2019/05/03 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice TR -
16 2019/04/21 2019/05/04 Kaliště, Memoriál Františka Pizy JI PLPU
17 2019/04/28 2019/05/03 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport OL -
18 2019/04/14 2019/05/03 Lukov, O pohár starosty obce Lukov ZL ZLPS
19 2019/04/14 2019/05/03 Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov ZL -
20 2019/04/05 2019/05/04 Vladislav cvičiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku TR -
21 2019/04/15 2019/05/05 Bojkovice, O POHÁR STAROSTY SDH BOJKOVICE UH VCUH
22 2019/04/20 2019/05/08 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
23 2019/04/28 2019/05/08 Břevenec Hřiště, Břevenec OL HE
24 2019/03/01 2019/04/11 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří UO -
25 2019/04/03 2019/05/09 Slepotice, na koupališti, I. kolo LPO - Slepotice PA LPO
26 2019/04/03 2019/05/10 Hasičský areál Častohostice, O POHÁR STAROSTKY OBCE ČASOHOSTICE TR -
27 2019/04/27 2019/05/11 Kostelec, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH TC TCL
28 2019/05/06 2019/05/10 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
29 2019/04/27 2019/05/11 Vrchoslavice-hřiště, Memoriál Vladimíra Novotného PV -
30 2019/05/01 2019/05/10 Krásná Ves, Krásná Ves MB FNC
31 2019/04/24 2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup PM -
32 2019/03/13 2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice ZN -
33 2019/05/06 2019/05/10 Velké Hamry, Hamrovský pohár JN JL
34 2019/05/12 2019/05/18 Loučany, Loučany OL HE
35 2019/05/04 2019/05/18 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
36 2019/05/13 2019/05/17 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
37 2019/05/05 2019/05/17 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
38 2019/05/08 2019/05/17 Škodějov, Škodějov SM FNC
39 2019/05/13 2019/05/17 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
40 2019/04/03 2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce TR -
41 2019/05/11 2019/05/25 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH / 1 základna TC TCL
42 2019/05/11 2019/05/25 Oplot, O pohár SDH Oplot PJ OPH
43 2019/05/12 2019/05/25 Heřmaneč, O pohár starosty obce JH PLPU
44 2019/05/12 2019/05/24 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
45 2019/05/19 2019/05/25 Panské Dubenky, Panské Dubenky JI JHHL
46 2019/05/20 2019/05/24 Mříčná, Mříčenský pohár SM JL
47 2019/04/15 2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty KM -
48 2019/05/17 2019/05/24 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce, Memoriál mjr. Jana Červinky VY VCOV
49 2019/05/20 2019/05/24 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
50 2019/05/11 2019/05/26 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
51 2019/05/12 2019/05/26 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice JH PLPU
52 2019/05/12 2019/05/26 Myslibořice, O pohár starosty obce TR TRL
53 2019/05/19 2019/05/31 Tučapy, O pohár starosty města Holešova KM PHL
54 2019/05/20 2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu PT ZČHL
55 2019/06/01 2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu PT JČHL
56 2019/05/18 2019/05/31 Počenice , fotbalový stadion, VC MHJ PR 2019 - Počenice KM MHJPR
57 2019/05/19 2019/05/31 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse JH VCT
58 2019/05/22 2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
59 2019/05/18 2019/06/01 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 1. kolo CHNHL DO CHNHL
60 2019/05/19 2019/05/31 Velké Karlovice, 21.ročník O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE, 2B VS VHL
61 2019/05/20 2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu PT ZČHL
62 2019/05/19 2019/06/02 Výčapy, Pohár starosty SDH TR TRL
63 2019/05/26 2019/06/07 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
64 2019/05/25 2019/06/08 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
65 2019/06/03 2019/06/07 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
66 2019/05/25 2019/06/08 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
67 2019/05/27 2019/06/08 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS ZČHL
68 2019/05/27 2019/06/07 Aréna Zalužany, O pohár SDH Zalužany PB BL
69 2019/05/25 2019/06/07 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov PR MHJPR
70 2019/05/26 2019/06/07 Halámky, O pohár SDH Halámky JH VCT
71 2019/05/26 2019/06/08 Zdíkov, O pohár starosty obce PT PBHL
72 2019/05/31 2019/06/07 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
73 2019/05/25 2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B OL -
74 2019/06/02 2019/06/08 Horní Němčice (noční), Horní Němčice (noční) JH JHHL
75 2019/05/29 2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry JN FNC
76 2019/05/18 2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty ZL -
77 2019/05/27 2019/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
78 2019/05/27 2019/06/08 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB BL
79 2019/05/31 2019/06/07 Šaratice, O putovní pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
80 2019/05/26 2019/06/09 Čechtín, O pohár SDH TR TRL
81 2019/05/31 2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka PV -
82 2019/06/01 2019/06/15 Brod nad Tichou, hřiště, O pohár SDH a starosty obce / 2 základny TC TCL
83 2019/06/01 2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
84 2019/06/01 2019/06/15 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
85 2019/06/09 2019/06/15 Dětkovice, Dětkovice PV HE
86 2019/06/09 2019/06/15 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
87 2019/06/05 2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn JN FNC
88 2019/06/01 2019/06/15 Mochtín - hřiště, 2.kolo CHNHL KT CHNHL
89 2019/06/02 2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
90 2019/06/02 2019/06/14 Pozděchov, 44. ročník - O POHÁR PŘÁTELSTVÍ, 2B VS VHL
91 2019/06/11 2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem SM FNC
92 2019/06/08 2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
93 2019/06/08 2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
94 2019/04/04 2019/06/10 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce DO -
95 2019/04/07 2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice TR -
96 2019/06/08 2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
97 2019/06/16 2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice OL HE
98 2019/06/09 2019/06/21 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH VCT
99 2019/04/04 2019/06/10 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup DO -
100 2019/06/09 2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
101 2019/06/09 2019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa TR TRL
102 2019/06/09 2019/06/21 Němetice, pohárovka 2B VS VHL
103 2019/06/28 2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty PR PRL
104 2019/04/15 2019/06/26 Dolní Vilémovice, O pohár SDH TR -
105 2019/04/07 2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
106 2019/06/16 2019/06/28 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
107 2019/06/17 2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
108 2019/06/17 2019/06/28 Hřiště Radíč, O Pohár ČHJ Radíč PB BL
109 2019/06/16 2019/06/29 Bohumilice (rozstřel), Rozstřel na 2B PT PBHL
110 2019/06/21 2019/06/28 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
111 2019/06/23 2019/06/29 Haňovice, Haňovice OL HE
112 2019/06/23 2019/06/29 Mosty, Mosty JH JHHL
113 2019/06/24 2019/06/28 Dubenec, JL Dubenec TU JL
114 2019/06/29 2019/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště UH VCUH
115 2019/06/23 2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B SU ONL
116 2019/06/01 2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B TR -
117 2019/06/17 2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
118 2019/06/17 2019/06/29 Hřiště Radíč, O Pohár SDH Křečovice PB BL
119 2019/06/16 2019/06/30 Nárameč, O pohár SDH TR TRL
120 2019/06/30 2019/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
121 2019/06/21 2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019 PS -
122 2019/06/22 2019/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC TCL
123 2019/06/22 2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
124 2019/06/15 2019/07/05 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B PJ -
125 2019/06/23 2019/07/06 Budilov, O pohár starosty obce PT PBHL
126 2019/06/28 2019/07/05 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
127 2019/06/26 2019/07/06 Raspenava, Raspenava LI FNC
128 2019/06/30 2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
129 2019/06/23 2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
130 2019/06/23 2019/07/07 Bransouze, Pohárovka TR TRL
131 2019/06/23 2019/07/05 Študlov, pohárovka 2B VS VHL
132 2019/06/29 2019/07/11 Loukov - Libosváry, pohárovka 2B KM VHL
133 2019/06/29 2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
134 2019/06/29 2019/07/13 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC TCL
135 2019/07/01 2019/07/12 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
136 2019/06/29 2019/07/12 Uhřičice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Uhřičice PR MHJPR
137 2019/06/29 2019/07/13 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
138 2019/07/05 2019/07/12 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
139 2019/07/07 2019/07/13 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
140 2019/06/30 2019/07/13 Radhostice (noc), O pohár starosty SDH PT PBHL
141 2019/06/29 2019/07/13 Nové Sedliště - Areál SDH, 3.kolo CHNHL TC CHNHL
142 2019/06/30 2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
143 2019/07/01 2019/07/13 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
144 2019/06/30 2019/07/14 Chlum, O pohár SDH TR TRL
145 2019/07/13 2019/07/13 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
146 2019/07/15 2019/07/19 Borovice, Borovický pohár MB JL
147 2019/07/06 2019/07/20 Krchleby, Desátá Krchlebská káď DO OPH
148 2019/07/07 2019/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
149 2019/07/12 2019/07/19 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
150 2019/07/14 2019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
151 2019/07/06 2019/07/20 Horní Metelsko - Areál SDH, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
152 2019/07/07 2019/07/19 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
153 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
154 2019/07/13 2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
155 2019/07/15 2019/07/26 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
156 2019/07/13 2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
157 2019/07/13 2019/07/26 Polkovice fotbalové hřiště, VC MHJ 2019 - Polkovice PR MHJPR
158 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
159 2019/07/21 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
160 2019/07/14 2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
161 2019/07/15 2019/07/27 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE BL
162 2019/06/01 2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR' KM -
163 2019/07/20 2019/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
164 2019/07/22 2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
165 2019/07/22 2019/08/02 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
166 2019/07/20 2019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna TC TCL
167 2019/07/28 2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
168 2019/07/21 2019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
169 2019/07/22 2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
170 2019/07/22 2019/08/03 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
171 2019/07/21 2019/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
172 2019/07/27 2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
173 2019/07/27 2019/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
174 2019/08/05 2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
175 2019/07/28 2019/08/09 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
176 2019/08/04 2019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
177 2019/07/31 2019/08/10 Dalešice, Dalešice JN FNC
178 2019/07/28 2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
179 2019/07/28 2019/08/09 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
180 2019/07/28 2019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
181 2019/08/03 2019/08/15 Velká Lhota, O POHÁR STAROSTY SDH, 2B VS VHL
182 2019/08/03 2019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
183 2019/08/12 2019/08/16 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
184 2019/08/05 2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
185 2019/08/05 2019/08/16 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
186 2019/08/03 2019/08/16 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ 2019 - Rokytnice PR MHJPR
187 2019/08/03 2019/08/15 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
188 2019/08/07 2019/08/17 Roudný, Roudný JN FNC
189 2019/08/11 2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
190 2019/08/04 2019/08/16 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B VS VHL
191 2019/08/05 2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
192 2019/08/05 2019/08/17 Tréninkové hřiště TJ Tatran, Finále Brdské ligy PB BL
193 2019/08/12 2019/08/16 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
194 2019/03/01 2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
195 2019/08/10 2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
196 2019/08/11 2019/08/23 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
197 2019/08/12 2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
198 2019/08/10 2019/08/22 Hrachovec, O POHÁR STAROSTY OKRSKU, 2B VS VHL
199 2019/08/10 2019/08/23 Lobodice - hasičský areál, VC MHJ PR 2019 - Lobodice PR MHJPR
200 2019/08/16 2019/08/16 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
201 2019/08/18 2019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
202 2019/08/14 2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále MB FNC
203 2019/08/11 2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
204 2019/08/12 2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
205 2019/08/11 2019/08/23 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
206 2019/08/16 2019/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
207 2019/08/11 2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
208 2019/08/17 2019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
209 2019/08/18 2019/08/30 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
210 2019/08/23 2019/08/30 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
211 2019/08/25 2019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
212 2019/08/18 2019/08/31 Svatá Maří (noc), O pohár starosty obce PT PBHL
213 2019/08/17 2019/08/31 Štítary-Areál SDH, Finále CHNHL - 5.kolo DO CHNHL
214 2019/07/01 2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky DO -
215 2019/08/23 2019/08/31 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
216 2019/08/24 2019/09/05 Kunovice, O POHÁR SDH KUNOVICE, 3B VS VHL
217 2019/08/24 2019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
218 2019/08/26 2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
219 2019/08/24 2019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
220 2019/08/25 2019/09/07 Bohumilice, O pohár starosty obce PT PBHL
221 2019/09/01 2019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
222 2019/09/01 2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
223 2019/08/26 2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
224 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
225 2019/08/31 2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
226 2019/09/09 2019/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
227 2019/08/31 2019/09/14 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
228 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
229 2019/09/01 2019/09/14 Radhostice, O pohár starosty obce PT PBHL
230 2019/08/31 2019/09/13 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
231 2019/09/09 2019/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
232 2019/09/16 2019/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
233 2019/09/15 2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
234 2019/09/16 2019/09/20 Malá Skála, Malá Skála JN JL
235 2019/03/17 2019/09/27 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019 DO -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Hřištěnerozlišeno Dolní Libina282019-04-18 18:29:08
2BojkoviceMuži Vésky12019-04-18 12:42:43
3KunoviceMuži Mladcová222019-04-18 07:01:44
4KunoviceŽeny Bohuslavice u Zlína62019-04-17 21:57:49
5Hřiště Soběsukynerozlišeno Přílepy62019-04-17 20:19:54
6Ludéřovnerozlišeno Ludéřov12019-04-17 18:43:52
7Chropyně-fotbalové hřištěMuži Domamyslice222019-04-17 13:36:42
8Medlov u Požární NádržeMuži Křenovice22019-04-17 12:15:18
9Žehrov,areál u rybníkanerozlišeno Břehy72019-04-17 11:24:25
10Pasečnice - hřištěnerozlišeno Kdyně92019-04-17 10:47:15
11Lhoticenerozlišeno Kostníky62019-04-17 09:30:41
12Lhoticenerozlišeno Kostníky112019-04-17 09:30:08
13BojkoviceMuži Pohořelice142019-04-17 08:49:45
14KunoviceMuži Pohořelice202019-04-17 08:45:54
15Němčice n/H Fotbalové hřištěnerozlišeno Němčice nad Hanou22019-04-16 21:21:59
16BojkoviceMuži Přílepy162019-04-16 21:08:19
17Žehrov,areál u rybníkanerozlišeno Svijany132019-04-16 21:00:41
18Žehrov,areál u rybníkanerozlišeno Svijany62019-04-16 20:59:03
19Němčice n/H Fotbalové hřištěStarší žáci Brodek u Prostějova22019-04-16 20:22:32
20Němčice n/H Fotbalové hřištěStarší žáci Němčice nad Hanou12019-04-16 20:20:42
21Němčice n/H Fotbalové hřištěŽeny Němčice nad Hanou12019-04-16 20:10:45
22Němčice n/H Fotbalové hřištěMuži Němčice nad Hanou12019-04-16 20:08:00
23Lhoticenerozlišeno Lhotice52019-04-16 20:01:35
24Zdešov, na návsinerozlišeno Načeradec172019-04-16 19:30:15
25Menhartice (pod zastávkou)Muži Dešná102019-04-16 18:52:53
26Menhartice (pod zastávkou)Muži Dešná62019-04-16 18:52:39
27Lhoticenerozlišeno Dešná42019-04-16 18:52:21
28Lhoticenerozlišeno Dešná22019-04-16 18:52:11
29Chropyně-fotbalové hřištěMuži Loučany212019-04-16 17:57:16
30Žehrov,areál u rybníkanerozlišeno Olešnice122019-04-16 15:55:31
31Chropyně-fotbalové hřištěMuži Hrabůvka202019-04-16 09:10:38
32Morkovice u hasičské zbrojniceMuži Císařov62019-04-16 09:02:14
33Morkovice u hasičské zbrojniceMuži Polkovice22019-04-16 09:01:17
34Morkovice u hasičské zbrojniceMuži Počenice72019-04-16 09:00:38
35Morkovice u hasičské zbrojniceMuži Chropyně42019-04-16 09:00:10
36Morkovice u hasičské zbrojniceMuži Morkovice32019-04-16 08:59:39
37Morkovice u hasičské zbrojniceMuži Morkovice12019-04-16 08:59:10
38Horní KrutynepřijedouRatenice12019-04-15 21:37:46
39Horní KrutyMladší žáci Ratenice22019-04-15 21:36:45
40Horní KrutyStarší žáci Ratenice22019-04-15 21:36:41
41Chropyně-fotbalové hřištěŽeny Polkovice112019-04-15 21:20:47
42Chropyně-fotbalové hřištěŽeny Morkovice92019-04-15 20:48:52
43BojkoviceŽeny Popov42019-04-15 20:21:05
44Chropyně-fotbalové hřištěŽeny Bílovice72019-04-15 20:10:01
45Lukovnerozlišeno Hradčovice462019-04-15 19:39:30
46Lukovnerozlišeno Hradčovice422019-04-15 19:38:17
47BojkoviceMuži Hradčovice132019-04-15 19:37:27
48KunoviceMuži Hradčovice192019-04-15 19:36:42
49Vladislav cvičištěnerozlišeno Markvartice272019-04-15 19:25:25
50Vladislav cvičištěnerozlišeno Markvartice242019-04-15 19:24:34
51Vladislav cvičištěnerozlišeno Markvartice212019-04-15 19:23:11
52Lukovnerozlišeno Loučka302019-04-15 17:55:44
53Lukovnerozlišeno Loučka272019-04-15 17:55:28
54Lukovnerozlišeno Loučka412019-04-15 17:54:44
55Lukovnerozlišeno Loučka382019-04-15 17:54:11
56KunoviceMuži Nevšová212019-04-15 17:30:49
57BojkoviceMuži Nevšová152019-04-15 17:29:42
58BojkoviceMuži Nevšová122019-04-15 17:17:57
59KunoviceMuži Nevšová182019-04-15 17:16:33
60Žehrov,areál u rybníkanerozlišeno Tatobity112019-04-15 16:37:53
61Slepotice, na koupalištiMuži Rohovládova Bělá112019-04-15 16:11:42
62Slepotice, na koupalištiMuži Svinčany22019-04-15 16:06:48
63KunoviceMuži Tupesy12019-04-15 15:54:37
64Hřiště Soběsukynerozlišeno Soběsuky52019-04-15 15:54:02
65Chropyně-fotbalové hřištěMuži Lukov192019-04-15 15:49:04
66Hřiště Soběsukynerozlišeno Soběsuky12019-04-15 15:46:10
67Slepotice, na koupalištiMuži Prosetín102019-04-15 15:31:32
68Slepotice, na koupalištiMuži Moravany32019-04-15 14:01:53
69Slepotice, na koupalištiŽeny Holice62019-04-15 13:57:53
70Slepotice, na koupalištiMuži Smidary72019-04-15 13:54:33
71KunoviceMuži Pustiměř172019-04-15 12:36:10
72KunoviceŽeny Pustiměř52019-04-15 12:35:42
73BojkoviceŽeny Bílovice22019-04-15 11:54:33
74Chropyně-fotbalové hřištěMuži Dětkovice182019-04-15 11:49:35
75BojkoviceMuži Salaš112019-04-15 10:18:58
76KunoviceMuži Salaš162019-04-15 10:17:41
77BojkoviceMuži Ratiboř92019-04-15 10:04:47
78Chropyně-fotbalové hřištěMuži Křenovice172019-04-15 09:49:37
79Trnava u Zlínanerozlišeno Louky112019-04-15 09:00:42
80BojkoviceMuži Louky22019-04-15 08:58:23
81Chropyně-fotbalové hřištěŽeny Rokytnice152019-04-15 08:51:02
82Chropyně-fotbalové hřištěMuži Rokytnice162019-04-15 08:50:36
83Trnava u Zlínanerozlišeno Vysoké Pole42019-04-15 08:48:45
84Lukovnerozlišeno Křekov262019-04-15 08:26:05
85Lukovnerozlišeno Křekov362019-04-15 08:24:58
86BojkoviceMuži Křekov82019-04-15 08:23:47
87KunoviceMuži Louky152019-04-15 07:44:46
88BojkoviceMuži Jarošov72019-04-15 07:18:57
89BojkoviceMuži Chvalnov62019-04-15 07:17:53
90BojkoviceŽeny Jarošov32019-04-15 07:10:31
91Lukovnerozlišeno Louky452019-04-15 07:09:46
92Lukovnerozlišeno Nevšová282019-04-15 07:07:13
93Lukovnerozlišeno Louky332019-04-15 07:07:07
94Lukovnerozlišeno Nevšová252019-04-15 07:06:50
95Lukovnerozlišeno Velký Ořechov232019-04-15 07:06:11
96Lukovnerozlišeno Nevšová392019-04-15 07:06:00
97Lukovnerozlišeno Louky222019-04-15 07:05:40
98Lukovnerozlišeno Nevšová352019-04-15 07:05:35
99Lukovnerozlišeno Nevšová322019-04-15 07:05:05
100KunoviceMuži Velký Ořechov142019-04-15 07:04:17
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání