Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12018/06/102018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
22018/05/012018/06/23 Mosty, Mosty JH JHHL
32018/06/222018/06/23 Valašská Bystřice, hřiště, O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice VS -
42018/06/102018/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
52018/06/102018/06/24 Troubky, O pohár Hané PR PRL
62018/06/102018/06/24 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa TR TRL
72018/04/012018/06/24 Čeložnice - has.areál, O pohár SDH Čeložnice HO GPHO
82018/06/152018/06/29 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka PR PRL
92018/06/172018/06/30 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Dobřínsko, 5,kolo ZNL ZN ZNL
102018/06/232018/06/30 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
112018/06/172018/06/30 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
122018/06/162018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů TR -
132018/06/242018/06/30 Niva, Pohár starosty PV VCPV
142018/06/012018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B TR -
152018/06/162018/07/01 Mikulovice, hřiště, O pohár obce Mikulovice, 6.kolo ZNL ZN ZNL
162018/06/162018/07/01 Študlov, XII. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B VS VHL
172018/03/182018/07/01 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
182018/05/232018/07/01 Sazovice - výletíšte Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018 ZL -
192018/06/162018/07/05 Lisov, O pohár Hořiny PJ OPH
202018/06/052018/07/05 Leskovec, fotbalové hřiště, 37. ročník „O pohár zastupitelstva obce“ (2B) BR -
212018/05/012018/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
222018/06/242018/07/06 Drachkov, Drachkov ST ŠHL
232018/06/212018/07/06 Choryně, O pohár SDH Choryně, 2B, noční VS VHL
242018/06/242018/07/07 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
252018/07/062018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
262018/06/302018/07/07 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
272018/04/012018/07/07 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
282018/06/242018/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
292018/06/232018/07/08 Pozděchov, O pohár přátelství 43. ročník, 2B VS VHL
302018/06/302018/07/14 Božice, fotbalové hřiště, O pohár starosty SDH Božice, 7. kolo ZNL ZN ZNL
312018/03/182018/07/14 Střížov, O pohár SDH Střížov JI JOL
322018/05/012018/07/14 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
332018/06/302018/07/14 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
342018/07/072018/07/14 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
352018/04/012018/07/14 Rohatec - u základní školy, O putovní pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
362018/07/012018/07/15 Vedrovice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Vedrovice, 8. kolo ZNL ZN ZNL
372018/07/012018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
382018/07/012018/07/15 Chlum, O pohár SDH TR TRL
392018/07/082018/07/21 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PS EXČR
402018/07/072018/07/21 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
412018/05/012018/07/21 Kunžak, Kunžak JH JHHL
422018/07/082018/07/21 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
432018/07/142018/07/21 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
442018/04/012018/07/21 Vracov - fotba. hřiště, O putovní pohár HO GPHO
452018/07/082018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
462018/07/082018/07/22 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
472018/07/152018/07/28 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy KM PHL
482018/07/152018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
492018/05/012018/07/28 Telč, Telč (denní) JI JHHL
502018/07/152018/07/28 Přechovice, Přechovice ST ŠHL
512018/07/012018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice ZN -
522018/07/152018/07/29 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
532018/07/152018/07/29 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových KM PHL
542018/07/282018/07/29 Polkovice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Polkovice PR MHJPR
552018/07/222018/07/29 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole UH VCUH
562018/07/212018/08/04 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
572018/07/212018/08/04 Čechtín, O pohár SDH TR TRL
582018/07/222018/08/04 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
592018/07/222018/08/04 Dražejov, Dražejov ST ŠHL
602018/07/202018/08/04 Hrachovec, O pohár starosty okrsku, 2B VS VHL
612018/04/012018/08/04 Prušánky - has.areál, O pohár starosty obce HO GPHO
622018/07/212018/08/04 Vítonice, O pohár starosty KM PRL
632018/07/222018/08/05 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
642018/07/142018/08/05 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov TA THL
652018/07/222018/08/05 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
662018/03/182018/08/05 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov JI JOL
672018/07/222018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
682018/08/012018/08/11 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
692018/07/282018/08/11 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
702018/07/292018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ TA EXČR
712018/07/292018/08/11 Loděnice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Loděnice, 9. kolo ZNL ZN ZNL
722018/08/042018/08/11 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce Hostěrádky-Rešov VY VCOV
732018/03/182018/08/11 Jakubov, O pohár SDH Jakubov TR JOL
742018/05/012018/08/11 Studená, Studená JH JHHL
752018/07/272018/08/11 Kunovice, O pohár SDH Kunovice, 3B VS VHL
762018/07/292018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
772018/05/202018/08/12 Vémyslice - POZOR NOVÝ TERMÍN, O pohár starosty obce Vémyslice- POZOR NOVÝ TERMÍN ZN ZNL
782018/07/302018/08/12 Rychlov, O pohár starosty KM PRL
792018/07/292018/08/12 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
802018/08/032018/08/18 Velká Lhota, O pohár starosty SDH, 2B VS VHL
812018/04/152018/08/18 Bernartice, fotbalové hřiště JE -
822018/08/052018/08/18 Blížkovice, sportovní areál, O pohár starostky městyse Blížkovice, 10. kolo ZNL ZN ZNL
832018/08/132018/08/18 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
842018/08/052018/08/18 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
852018/03/182018/08/18 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
862018/07/012018/08/18 Český Těšín,Dvorská 177,735 62, STANISLAVICE 2K18 KA -
872018/08/052018/08/18 Doubravice u Volyně - Čestice, Čestice ST ŠHL
882018/08/112018/08/18 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
892018/04/012018/08/18 Hovorany - fotba. hřiště, O pohár obce Hovorany HO GPHO
902018/08/032018/08/18 Tylovice, O pohár starosty města - 7. ročník, 2B VS VHL
912018/08/042018/08/19 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B VS VHL
922018/08/132018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
932018/08/052018/08/19 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
942018/08/052018/08/19 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
952018/04/012018/08/19 Hrubá Vrbka - fotba. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
962018/08/112018/08/25 Stříbro, O putovní pohár TC OPH
972018/03/182018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela TR JOL
982018/05/012018/08/25 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
992018/08/122018/08/25 Heroltice, O pohár BO ŽL
1002018/08/122018/08/25 Dolany, Dolany PT ŠHL
1012018/08/182018/08/25 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
1022018/06/232018/08/25 Zbraslavice,hřiště treninkové, Noční soutěž,2B,časy se sčítají KH -
1032018/08/192018/08/26 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
1042018/08/122018/08/26 Katov, O Katovskou sekeru ZR ŽL
1052018/08/122018/08/26 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
1062018/08/192018/09/01 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
1072018/08/012018/09/01 Komárov, PS 12 bez úprav, 2B PA -
1082018/08/252018/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
1092018/06/202018/09/01 Bratčice na Návsi, O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY OBCE BRATČICE MUŽI A ŽENY BO -
1102018/08/192018/09/01 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
1112018/04/012018/09/01 Skalica -Františkánská záhrada, O pohár riaditeľa spol. SCHAEFFLER SKALICA SI GPHO
1122018/08/192018/09/01 Chvalovice, sportovní areál, O pohár ORV Znojmo, 11. kolo ZNL + vyhlášení ligy ZN ZNL
1132018/08/192018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
1142018/08/192018/09/02 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
1152018/04/012018/09/02 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
1162018/08/252018/09/08 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
1172018/05/012018/09/08 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
1182018/08/262018/09/08 Oponešice, O pohár starosty SDH TR ŽL
1192018/08/182018/09/08 Křenovice, O pohár starosty obce PR PRL
1202018/08/262018/09/09 Čechy, O pohár starosty PR PRL
1212018/09/032018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
1222018/09/102018/09/15 Borovice, Borovický pohár MB JL
1232018/09/012018/09/15 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
1242018/09/022018/09/15 Maršovice, O pohár ZR ŽL
1252018/09/012018/09/15 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
1262018/09/102018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
1272018/09/172018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Mapa

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1Dobřínsko, fotbalové hřištěMužiRadek Staněk2018-06-19 10:37:16
2Dobřínsko, fotbalové hřištěŽenyRadek Staněk2018-06-19 10:37:09
3DřevohosticeŽenyRadek Staněk2018-06-19 10:36:16
4DřevohosticeMužiRadek Staněk2018-06-19 10:36:00
5Čeložnice - has.areálŽenyRadek Staněk2018-06-19 10:35:04
6Čeložnice - has.areálMužiRadek Staněk2018-06-19 10:34:51
7KněžiceŽenyRadek Staněk2018-06-19 10:34:05
8KněžiceMužiRadek Staněk2018-06-19 10:33:54
9TroubkyŽenyRadek Staněk2018-06-19 10:32:48
10TroubkyMužiRadek Staněk2018-06-19 10:32:37
11RadíkovŽenyRadek Staněk2018-06-19 10:31:05
12RadíkovMužiRadek Staněk2018-06-19 10:30:45
13MostyŽenyRadek Staněk2018-06-19 10:29:50
14MostyMužiRadek Staněk2018-06-19 10:29:35
15Stará ŘíšeŽenyRadek Staněk2018-06-19 10:28:40
16Stará ŘíšeMužiRadek Staněk2018-06-19 10:28:09
17Čeložnice - has.areálŽenyHonza Adamec2018-06-19 05:41:24
18Čeložnice - has.areálMužiHonza Adamec2018-06-19 05:41:08
19RadíkovŽenyHonza Adamec2018-06-19 05:40:20
20RadíkovMužiHonza Adamec2018-06-19 05:40:04
21MostyŽenyHonza Adamec2018-06-19 05:39:33
22MostyMužiHonza Adamec2018-06-19 05:39:20
23Stará ŘíšeMužiHonza Adamec2018-06-19 05:38:39
24Sazovice - výletíšte ZahrázovoŽenyLukáš Žák2018-06-18 19:44:53
25Nová DědinaŽenyLukáš Žák2018-06-18 19:44:16
26Nová DědinaMužiLukáš Žák2018-06-18 19:43:59
27RadíkovŽenyLukáš Žák2018-06-18 19:43:03
28RadíkovMužiLukáš Žák2018-06-18 19:42:46
29Stará ŘíšeMužiLukáš Žák2018-06-18 19:41:21
30RadíkovMužiJosef Novák2018-06-18 14:57:46
31Stará ŘíšeMužiJosef Novák2018-06-18 14:57:28
32RadíkovŽenyzdenek bortl2018-06-18 12:50:06
33RadíkovMužizdenek bortl2018-06-18 12:49:50
34Stará ŘíšeŽenyzdenek bortl2018-06-18 12:48:54
35Stará ŘíšeMužizdenek bortl2018-06-18 12:48:19
36Výrovice, sportovní areálMužiLukáš Žák2018-06-17 09:44:38
37KřenoviceŽenyLukáš Žák2018-06-17 09:42:07
38KřenoviceMužiLukáš Žák2018-06-17 09:41:37
39ZderazMužiTlumič 2018-06-17 09:27:24
40KřenoviceŽenyZdeněk Juřík2018-06-17 09:24:04
41KřenoviceMužiZdeněk Juřík2018-06-17 09:23:06
42Výrovice, sportovní areálMužiZdeněk Juřík2018-06-17 09:21:57
43ZderazŽenyLukáš Vaculík2018-06-17 09:20:29
44ZderazMužiLukáš Vaculík2018-06-17 09:20:20
45ZderazŽenyZdeněk Juřík2018-06-17 09:19:07
46ZderazMužiZdeněk Juřík2018-06-17 09:17:30
47ZderazŽenyDušan Ingr2018-06-17 07:51:56
48ZderazMužiDušan Ingr2018-06-17 07:51:18
49Velké HamryŽenyMichal Matějíček2018-06-16 16:55:36
50Velké HamryMužiMichal Matějíček2018-06-16 16:55:19
51Horní Pole (noční)MužiMichal Matějíček2018-06-16 16:53:39
52Horní Pole (noční)ŽenyPavlína Sedláková2018-06-16 16:23:06
53Horní Pole (noční)MužiPavlína Sedláková2018-06-16 16:22:35
54Horní Pole (noční)ŽenyVlastimil Sedlák2018-06-16 15:39:45
55Horní Pole (noční)MužiVlastimil Sedlák2018-06-16 15:38:35
56ZderazŽenyMichal Matějíček2018-06-16 13:34:57
57ZderazMužiMichal Matějíček2018-06-16 13:34:36
58Horní Pole (noční)ŽenyPetr Kolman2018-06-16 12:10:41
59Horní Pole (noční)MužiPetr Kolman2018-06-16 12:00:48
60ZderazMužiLukáš Brtník2018-06-16 11:39:01
61ZderazŽenyLukáš Brtník2018-06-16 11:06:09
62Horní Pole (noční)ŽenyLukáš Brtník2018-06-16 10:58:04
63Horní Pole (noční)MužiLukáš Brtník2018-06-16 10:57:27
64ZderazŽenyTlumič 2018-06-16 08:47:37
65MoravanyŽenyTlumič 2018-06-16 08:46:06
66MoravanyŽenyDušan Ingr2018-06-16 07:51:03
67MoravanyMužiDušan Ingr2018-06-16 07:50:13
68ZderazŽenyTomáš Láznička2018-06-16 07:10:32
69ZderazMužiTomáš Láznička2018-06-16 07:10:24
70MoravanyŽenyTomáš Láznička2018-06-16 07:09:48
71MoravanyMužiTomáš Láznička2018-06-16 07:09:15
72MoravanyŽenyLukáš Brtník2018-06-15 22:21:58
73MoravanyMužiLukáš Brtník2018-06-15 22:21:25
74MoravanyŽenyLukáš Vaculík2018-06-15 19:34:02
75MoravanyMužiLukáš Vaculík2018-06-15 19:33:51
76ZderazŽenyOndřej Zemánek2018-06-15 19:24:09
77ZderazMužiOndřej Zemánek2018-06-15 19:23:35
78MoravanyŽenyOndřej Zemánek2018-06-15 19:20:27
79MoravanyMužiOndřej Zemánek2018-06-15 19:19:44
80Stará ŘíšeŽenyHonza Adamec2018-06-15 15:10:30
81Velké HamryŽenyHonza Adamec2018-06-15 15:09:42
82Velké HamryMužiHonza Adamec2018-06-15 15:09:16
83Areál koupaliště LipjoŽenyHonza Adamec2018-06-15 15:08:17
84Areál koupaliště LipjoMužiHonza Adamec2018-06-15 15:07:56
85Výrovice, sportovní areálMužiHonza Adamec2018-06-15 15:05:35
86Výrovice, sportovní areálŽenyHonza Adamec2018-06-15 15:05:23
87Hasičská zbrojnice ve VRBCEŽenyHonza Adamec2018-06-15 15:04:24
88Hasičská zbrojnice ve VRBCEMužiHonza Adamec2018-06-15 15:04:14
89Areál koupaliště LipjoŽenyMichal Matějíček2018-06-15 13:43:32
90Areál koupaliště LipjoMužiMichal Matějíček2018-06-15 13:43:15
91ZderazMužiJan Jeřábek2018-06-15 13:42:43
92HorkyŽenyMichal Matějíček2018-06-15 13:42:38
93HorkyMužiMichal Matějíček2018-06-15 13:42:18
94KřenoviceŽenyMichal Matějíček2018-06-15 13:40:57
95KřenoviceMužiMichal Matějíček2018-06-15 13:40:41
96Výrovice, sportovní areálŽenyMichal Matějíček2018-06-15 13:39:17
97Výrovice, sportovní areálMužiMichal Matějíček2018-06-15 13:39:00
98Hasičská zbrojnice ve VRBCEŽenyMichal Matějíček2018-06-15 13:08:08
99Hasičská zbrojnice ve VRBCEMužiMichal Matějíček2018-06-15 13:07:49
100Horní Pole (noční)ŽenyMichal Matějíček2018-06-15 13:04:48
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu