Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Rozstřel na 2B Kdy: 16. 06. 2018 14:00
Kontakt:   Jaroslav Pauch Telefon:  +420 606 733 646
Začátek rezervace: 03. 06. 2018 20:00 Konec rezervace: 15. 06. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Budilov Budilov BPTJarda Mareš
27Svatá Maří Svatá Maří APTVojtěch Tůma
330Vacov MakasPTDavid Makas

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Onšovice PTMíra Staněk
22Budilov Budilov APTBára Kadlecová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.