Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Černovír

Pozvánka | Obnovit
Kde: O černého výra Kdy: 23. 06. 2018 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 13. 06. 2018 21:00 Konec rezervace: 23. 06. 2018 13:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Černovír, Ústí nad Orlicí Martin Valda
2. Černovír, Starý Waliszow Ústí nad Orlicí Martin Valda
3. Záchlumí, Ústí nad Orlicí Jan Divíšek
4. Nekoř, Ústí nad Orlicí Ondrej Kavalek
5. Horní Třešňovec, Ústí nad Orlicí Petr Jirásek
6. Nepomuky, Ústí nad Orlicí Lukáš Lešikar
7. Dolní Dobrouč, Ústí nad Orlicí Aleš Hrdina
8. Knapovec, Ústí nad Orlicí Milan
9. Dolní Čermná, Ústí nad Orlicí Martin Prachař
10. Králíky, Ústí nad Orlicí Daniel Brzák
11. Přívrat, Ústí nad Orlicí Ivoš Vencl
12. Letohrad - Kunčice, DÚstí nad Orlicí Ivan Felkl
13. Letohrad - Kunčice, DÚstí nad Orlicí Ivan Felkl
14. Lukavice, Ústí nad Orlicí Josef Lehký
15. Dlouhoňovice, Ústí nad Orlicí Martin Hynek
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Nepomuky, Ústí nad Orlicí Martin Valda
2. Letohrad - Kunčice, BÚstí nad Orlicí Radka Pavelková
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4. Černovír, Ústí nad Orlicí Martin Valda
5. Horní Třešňovec, Ústí nad Orlicí Petr Jirásek
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8. Dlouhoňovice, Ústí nad Orlicí Martin Hynek
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15. Letohrad - Kunčice, AÚstí nad Orlicí Ladislav Štěpánek


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5. Horní Třešňovec, Ústí nad Orlicí Petr Jirásek


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 06. Nové BrániceBO
22. 06. Vesec p. KozákovemSM
22. 06. Lešná - výletištěVS
23. 06. OvčáryKO
23. 06. Hošťalovice hřištěCR
23. 06. Odry za železářstvím OravaNJ
23. 06. Stará ŘíšeJI
23. 06. Stará Ves, louka za kinemBR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Novosedly nad NežárkouJH
23. 06. MysleticeJI
23. 06. OpatovicePR
23. 06. Heraltice - návesTR
23. 06. ČernovírUO
23. 06. Za kulturním domem StřížovOL
23. 06. Valašská Bystřice, hřištěVS
23. 06. Knínice, hřištěJI
23. 06. Pavlov (SU)SU
23. 06. OpatovicePR
24. 06. RadíkovPR
24. 06. TroubkyPR
24. 06. Ostrov u MacochyBK
24. 06. KněžiceTR
24. 06. Čeložnice - has.areálHO
24. 06. Němetice-výletištěVS
29. 06. Nové BrániceBO
29. 06. DřevohosticePR
30. 06. KšelyKO
30. 06. VacovPT
30. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
30. 06. Moutnice, hřištěBO
30. 06. Velké Kunětice fotbal. hřištěJE
30. 06. MikulůvkaVS
30. 06. KyniceHB
30. 06. SendražiceKO
30. 06. StaňkovJH
30. 06. Haňovice - KluzovOL
30. 06. HlubočanyVY
30. 06. ParšovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. BěhařoviceZN
30. 06. ZdíkovPT
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. NivaPV
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
30. 06. Vranín, areál U HavranaTR
01. 07. NepomukyUO
01. 07. Mikulovice, hřištěZN
01. 07. ŠtudlovVS
01. 07. NevcehleJI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.