Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Dalešice Kdy: 25. 05. 2024 09:00
Kontakt:   Stanislav Jícha Telefon:  792 761 940
Začátek rezervace: 24. 03. 2024 09:00 Konec rezervace: 25. 05. 2024 09:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dalešice St.TRHonza Hohberger
22Dalešice St.TRHonza Hohberger
33Slavice Mladší TRPetr Klíma
44Stařeč Mladší ATRAdam Simandl
55Kožichovice Mladší TRMarta Nováková
66Stařeč Mladší BTRAdam Simandl
77Výčapy mladší TRMichal Svoboda
88Kožichovice Starší TRMarta Nováková
99Nová Bystřice Starší JHPetr Kalina
1010Dolní Vilémovice mladšíTRPavel Denemarek
1111Bítovánky mladšíTRNikola Vrbková
1213Bítovánky staršíTRNikola Vrbková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Dalešice St.TRHonza Hohberger
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Lešná VýletišteVS
21. 06. Želeč,fotbalové hřištěPV
22. 06. HeralticeTR
22. 06. Damnov, f. hřiště; 2 dráhyTC
22. 06. Nový MalínSU
22. 06. ČastoloviceRK
22. 06. Litenčice - fotbalové hřištěKM
22. 06. NevcehleJI
22. 06. Pocinovice, hřištěDO
22. 06. Oprechtice (hřiště Zahořany)DO
22. 06. Hřiště RadíčPB
22. 06. TrnavaZL
22. 06. Rohatec - u základní školyHO
22. 06. OpatovicePR
22. 06. Chlum u TřeboněJH
22. 06. Chválkovice (Olomouc)OL
22. 06. Hřiště Malé HošticeOP
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Volnočasový areál Bakov n/JMB
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
22. 06. Hostěrádky-RešovVY
22. 06. Habry - pod HasičárnouHB
23. 06. ČechtínTR
23. 06. RozsochatecHB
23. 06. Hřiště RadíčPB
23. 06. Dolní Libina - koupalištěSU
23. 06. ChlebičovOP
23. 06. Areál Lesík - Dolní ŽivoticeOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. MilostoviceOP
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.