Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: FNC Frýdštejn Kdy: 16. 06. 2018 21:15
Kontakt:   SDH Frýdštejn Telefon: 
Začátek rezervace: 06. 06. 2018 20:00 Konec rezervace: 16. 06. 2018 00:01


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Frýdštejn JNFNC
22Krásná Ves MBFNC
33Malá Skála JNFNC
44Nová Ves LIFNC
55Karlinky LILukáš Pokorný
66Bechov MBMiloslav Tauchman
77Janův Důl LIHonza Mašek
88Velké Hamry mužiJNRoman Paldus
99Hradčany LITomáš Najman
1010Pěnčín JNJosef Císler
1111Doubravička MBPetr Šifta
1212Jílové u Držkova mužiJNRoman Paldus
1313Příchovice JNJan Kupka
1414Děčín XXXII-Boletice nad Labem Boletice DCJakub Čedík
1515Jeřmanice LIFNC
1616Záskalí LIhasici Bezaskovice
1717Bystřice JCJan Košťák
1818Koberovy MuziJNTomáš Mašek
1919Mělník BlataMEJosef Gipfl
2020Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
2121Chyjice JCDavid Hrdý
2222Desná II JNOndřej Antoš
2323Škodějov SMMartin Špidlen
2424Odolenovice JNDominik Plhal
2525Štrbice BTPMichala Kadeřábková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Jeřmanice LIKristýna Matějková
25Mělník BlataMEDominika Pecháčková
37Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
48Odolenovice JNDominik Plhal
59Raspenava LILuboš Roušal
611Dalešice JNDavid Beránek
712Štrbice TPMichala Kadeřábková
813Jílové u Držkova ComebackJNDavid Beránek
918Zlatá Olešnice JNJan Kupka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Frýdštejn veterániJNFNC
22Příchovice JNJan Kupka
33Frýdštejn BJNFNC
44Smržovka JNJan Sajewicz
55Frýdštejn ženyJNFNC
66Dalešice JNDavid Beránek
77Nová Ves LILukáš Pokorný
88Smržovka ženyJNJan Sajewicz
99Janův Důl LIHonza Mašek
1010Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1111Doubravička MBPetr Šifta
1212Chyjice JCDavid Hrdý
1313Hradčany LITomáš Najman
1414Bechov MBMiloslav Tauchman
1515Koberovy MuziJNTomáš Mašek
1616Těpeře mužiJNRoman Paldus
1717Roztoky u Semil SMTomáš Zelenka
1818Desná I JNDavid Hejcman
1919Raspenava LILuboš Roušal
2020Záskalí LIhasici Bezaskovice
2121Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
2222Bystřice JCJan Košťák
2323Ostroměř JCZdeněk Tejchman
2424Mělník BlataMEJosef Gipfl
2525Děčín XXXII-Boletice nad Labem Boletice DCJakub Čedík
2626Frýdštejn ZJNMartin Bušek
2727Škodějov SMMartin Špidlen
2829Odolenovice JNDominik Plhal
2930Bratříkov JNPetr Šourek
3040Velké Hamry mužiJNRoman Paldus
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.