Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 1.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Heřmaneč Kdy: 25. 05. 2024 13:00
Kontakt:   PECHA Ondřej Telefon:  721181452
Začátek rezervace: 12. 05. 2024 18:00 Konec rezervace: 25. 05. 2024 13:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dešná JHAdam Račický
22Dolní Němčice JHJan Doležal
33Strmilov JHMartin Tuček
44Markvarec JHOndřej Pecha
55Heřmaneč JHOndřej Pecha
66Telč BJIMatěj Plunder
77Žirovnice PEAdam Hamerník
88Horní Němčice JHFilip Kalenský
99Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
1010Český Rudolec JHOndřej Huml
1111Budeč BJHMichal Tříletý
1212Krasonice JIJan Dušek
1313Třebětice JHPatrik Plachý
1414Nová Ves JIVojtěch Houdek
1515Dešná BJHAleš Coufal
1616Nevcehle JIOndřej Steinhäusl
1717Urbanov JILukáš Trkola
1819Boršov JIPetra Nečadová
1920Kamenice nad Lipou MužiPEPatrik Hadrava
2021Libkova Voda PEVena Drahný
2122Police BTRJaromir Filipsky
2230Kněžpole BUHTomáš Pelka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kamenice nad Lipou PEPatrik Hadrava
22Stará Říše JIMichaela Černá
33Český Rudolec ŽenyJHAndrea Zeiserová
44Krasonice JIMichaela Michalová
55Žirovnice PEEliška Švadlenová
66Horní Němčice JHFilip Kalenský
77Dolní Cerekev Ženy, JihlavaJIVeronika Jelínková
88Boršov JIPetra Nečadová
99Strachoňovice ženyJIVeronika Lacinová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Budeč BJHMichal Tříletý
23ŽiKa Team PEEliška Švadlenová
34Boršov JIPetra Nečadová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Lešná VýletišteVS
21. 06. Želeč,fotbalové hřištěPV
22. 06. HeralticeTR
22. 06. Damnov, f. hřiště; 2 dráhyTC
22. 06. Nový MalínSU
22. 06. ČastoloviceRK
22. 06. Litenčice - fotbalové hřištěKM
22. 06. NevcehleJI
22. 06. Pocinovice, hřištěDO
22. 06. Oprechtice (hřiště Zahořany)DO
22. 06. Hřiště RadíčPB
22. 06. TrnavaZL
22. 06. Rohatec - u základní školyHO
22. 06. OpatovicePR
22. 06. Chlum u TřeboněJH
22. 06. Chválkovice (Olomouc)OL
22. 06. Hřiště Malé HošticeOP
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Volnočasový areál Bakov n/JMB
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
22. 06. Hostěrádky-RešovVY
22. 06. Habry - pod HasičárnouHB
23. 06. ČechtínTR
23. 06. RozsochatecHB
23. 06. Hřiště RadíčPB
23. 06. Dolní Libina - koupalištěSU
23. 06. ChlebičovOP
23. 06. Areál Lesík - Dolní ŽivoticeOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. MilostoviceOP
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.