Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starostky obce Kdy: 01. 06. 2024 09:00
Kontakt:   Navrátilová Helena Telefon:  606555003
Začátek rezervace: 18. 05. 2024 09:00 Konec rezervace: 01. 06. 2024 09:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše StarsiJIHelena Navrátilová
22Svatoslav MladšíTRMichal Dufek
33Výčapy Mladší TRMichal Svoboda
44Domamil Mladší TRJaroslav Bajer
55Svatoslav StaršíTRMichal Dufek
66Okříšky mladší BTRVeronika Šimková
77Domamil StaršíTRJaroslav Bajer
88Výčapy Starší BTRMichal Svoboda
99Okříšky mladší ATRVeronika Šimková
1010Lipník Ml bTRTereza Samešová
1111Výčapy Starší ATRMichal Svoboda
1212Okříšky staršíTRVeronika Šimková
1313Lipník Ml aTRTereza Samešová
1414Stařeč mladší ATRAdam Simandl
1515Výčapy Starší cTRMichal Svoboda
1616Lipník St bTRTereza Samešová
1717Jaroměřice nad Rokytnou ATRSDH Jaroměřice nad Rokytnou
1818Lipník St aTRTereza Samešová
1919Stařeč mladší BTRAdam Simandl
2020Kojetice mladsi ATRHelena Navrátilová
2121Jaroměřice nad Rokytnou BTRSDH Jaroměřice nad Rokytnou
2222Šebkovice Mladší TRLudmila Stoklasová
2323Kojetice  Mladší BTRHelena Navrátilová
2424Šebkovice Mladší TRLudmila Stoklasová
2525Trnava starší CTRMarkéta Cahová
2626Vladislav mladší ATRJan Havlena
2727Šebkovice Starší TRLudmila Stoklasová
2828Trnava mladší DTRMarkéta Cahová
2929Vladislav staršíTRJan Havlena
3030Šebkovice Starší TRLudmila Stoklasová
3131Trnava mladší CTRMarkéta Cahová
3232Šlapanice StaršíBOHana Kučerová
3333Markvartice mladšíTRMiloš Benáček
3434Trnava mladší BTRMarkéta Cahová
3535Předín mladší ATRVlasta Hons
3636Litovany Starší BTRLIBOR KRIŠTOF
3737Trnava mladší ATRMarkéta Cahová
3838Předín mladší BTRVlasta Hons
3939Čechtín mladšíTRVladimír Fiala
4040Budíkovice mladší BTRMichaela Dvořáková
4141Předín starší ATRVlasta Hons
4242Čechtín staršíTRVladimír Fiala
4343Budíkovice mladší A TRMichaela Dvořáková
4444Předín starší BTRVlasta Hons
4545Budíkovice Starší BTRMichaela Dvořáková
4646Číhalín starší BTRZdeněk Štveráček
4747Bítovánky mladšíTRNikola Vrbková
4848Budíkovice starší ATRMichaela Dvořáková
4949Číhalín starší ATRZdeněk Štveráček
5050Bítovánky staršíTRNikola Vrbková
5151Trnava starší BTRMilan Kudláček
5252Číhalín mladšíTRZdeněk Štveráček
5353Litovany Starší ATRLIBOR KRIŠTOF
5454Trnava starší ATRMilan Kudláček
5555Litovany Starší ATRLIBOR KRIŠTOF
5656Heraltice mladšíTRJaromir Hroch
5757Dalešice StaršíTRPavel Čaněk
5858Heraltice straršíTRJaromir Hroch
5959Dalešice StaršíTRPavel Čaněk
6060Štěměchy mladší ATRMichal Šilhavý
6161Přibyslavice Mladší TRZdeňka Němcová
6262Štěměchy mladší BTRMichal Šilhavý
6363Přibyslavice Starší TRZdeňka Němcová
6464Štěměchy StaršíTRMichal Šilhavý
6565Kojetice staršíTRHelena Navrátilová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Lešná VýletišteVS
21. 06. Želeč,fotbalové hřištěPV
22. 06. HeralticeTR
22. 06. Damnov, f. hřiště; 2 dráhyTC
22. 06. Nový MalínSU
22. 06. ČastoloviceRK
22. 06. Litenčice - fotbalové hřištěKM
22. 06. NevcehleJI
22. 06. Pocinovice, hřištěDO
22. 06. Oprechtice (hřiště Zahořany)DO
22. 06. Hřiště RadíčPB
22. 06. TrnavaZL
22. 06. Rohatec - u základní školyHO
22. 06. OpatovicePR
22. 06. Chlum u TřeboněJH
22. 06. Chválkovice (Olomouc)OL
22. 06. Hřiště Malé HošticeOP
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Volnočasový areál Bakov n/JMB
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
22. 06. Hostěrádky-RešovVY
22. 06. Habry - pod HasičárnouHB
23. 06. ČechtínTR
23. 06. RozsochatecHB
23. 06. Hřiště RadíčPB
23. 06. Dolní Libina - koupalištěSU
23. 06. ChlebičovOP
23. 06. Areál Lesík - Dolní ŽivoticeOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. MilostoviceOP
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.