Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 2.kolo PLPÚ / O pohár SDH Krasonice Kdy: 26. 05. 2024 13:00
Kontakt:   PIVONKA Petr Telefon:  608626015
Začátek rezervace: 12. 05. 2024 18:00 Konec rezervace: 26. 05. 2024 13:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kamenice nad Lipou PEPatrik Hadrava
22Dolní Němčice JHJan Doležal
33Markvarec JHMartin Pecha
44Urbanov JILukáš Trkola
55Telč BJIMatěj Plunder
66Police BTRJaromir Filipsky
77Budeč BJHMichal Tříletý
88Budeč JHPavel Jindra
99Český Rudolec JHOndřej Huml
1010Třebětice JHPatrik Plachý
1111Žirovnice PEAdam Hamerník
1212Boršov JIPetra Nečadová
1313Nevcehle JIOndřej Steinhäusl
1414Strmilov JHMartin Tuček
1515Dešná BJHAleš Coufal
1616Libkova Voda PEVena Drahný
1717Horní Němčice JHLucie Nováková
1818Čechtín BTROndřej Jeleček
1919Zbraslav BOTomáš Strašák
2020Čechtín CTRMarek Horký
2121Výčapy TROndřej Jeleček
2222Dešná JHAdam Račický

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kamenice nad Lipou PEPatrik Hadrava
22Strachoňovice ženyJIVeronika Lacinová
33Žirovnice PEEliška Švadlenová
44Krasonice JIMichaela Michalová
55Český Rudolec JHAndrea Zeiserová
66Stará Říše JIMichaela Černá
77Písečné JHRadka Burešová
88Dolní Cerekev JIVeronika Jelínková
99Boršov JIPetra Nečadová
1010Horní Němčice JHLucie Nováková
1111Dešná JHAdam Račický

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Budeč BJHMichal Tříletý
23ŽiKa TeamPEEliška Švadlenová
34Boršov JIPetra Nečadová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Lešná VýletišteVS
21. 06. Želeč,fotbalové hřištěPV
22. 06. HeralticeTR
22. 06. Damnov, f. hřiště; 2 dráhyTC
22. 06. Nový MalínSU
22. 06. ČastoloviceRK
22. 06. Litenčice - fotbalové hřištěKM
22. 06. NevcehleJI
22. 06. Pocinovice, hřištěDO
22. 06. Oprechtice (hřiště Zahořany)DO
22. 06. Hřiště RadíčPB
22. 06. TrnavaZL
22. 06. Rohatec - u základní školyHO
22. 06. OpatovicePR
22. 06. Chlum u TřeboněJH
22. 06. Chválkovice (Olomouc)OL
22. 06. Hřiště Malé HošticeOP
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Volnočasový areál Bakov n/JMB
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
22. 06. Hostěrádky-RešovVY
22. 06. Habry - pod HasičárnouHB
23. 06. ČechtínTR
23. 06. RozsochatecHB
23. 06. Hřiště RadíčPB
23. 06. Dolní Libina - koupalištěSU
23. 06. ChlebičovOP
23. 06. Areál Lesík - Dolní ŽivoticeOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. MilostoviceOP
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.