Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Lešná - výletiště

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka Kdy: 22. 06. 2018 21:30
Kontakt:   Telefon:  732200318
Začátek rezervace: 19. 05. 2018 11:00 Konec rezervace: 22. 06. 2018 21:30

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Rožnov pod Radhoštěm, Tylovice mužiVsetín Stanislav Gajdůšek
2. Lešná, Vsetín Harry
3. Lešná, mužiVsetín Harry
4. Jasenice, mužiVsetín Harry
5. Starojická Lhota, MužiNový Jičín Aleš Hadaš
6. Dolní Bečva, ženyVsetín Kristy
7. Podhradní Lhota, Kroměříž Zdeněk Žejdlik
8. Loukov, ženyKroměříž marta
9. Lešná, Vsetín Harry
10. Hrachovec, Vsetín Evžen Knebl
11. Starojická Lhota, ŽenyNový Jičín Aleš Hadaš
12. Dolní Bečva, mužiVsetín Kristy
13. Starý Jičín, ženyNový Jičín Tereza
14. Valašská Polanka, MužiVsetín David Kovář
15. Prostřední Bečva, MužiVsetín Pavel Růčka
16. Starý Jičín, mužiNový Jičín Tereza
17. Choryně, ženyVsetín Sabina Trlifajová
18. Valašská Bystřice, žENYVsetín Martin
19. Lužná, ženyVsetín Roman Čokavec
20. Velká Lhota, ženyVsetín Kristýna Pavelcová
21. Valašská Bystřice, mužiVsetín Martin
22. Lužná, mužiVsetín Roman Čokavec
23. Poruba, ženyPřerov Marcela Svobodová
24. Velká Lhota, Vsetín Kristýna Pavelcová
25. Veselá, DVsetín Jaroslav Škrobák
26. Loučka, Vsetín Josef Kundrát
27. Hustopeče nad Bečvou, Muži Přerov Pavel Ryšavý
28. Veselá, AVsetín Jaroslav Škrobák
29. Ratiboř, Vsetín Jakub Grygařík
30. Nový Hrozenkov, Vsetín Matěj Valíček
31. Veselá, BVsetín Jaroslav Škrobák
32. Poruba, MužiPřerov Martin
33. Velká (Hranice III), Přerov Zdeněk Steiner
34. Pržno, ženyVsetín Hana Adámková
35. Petřkovice, Nový Jičín Jiří Šindler
36. Pržno, mužiVsetín Hana Adámková
37. Leskovec, MužiVsetín Lukáš Smolík
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 06. Nové BrániceBO
22. 06. Vesec p. KozákovemSM
22. 06. Lešná - výletištěVS
23. 06. OvčáryKO
23. 06. Hošťalovice hřištěCR
23. 06. Odry za železářstvím OravaNJ
23. 06. Stará ŘíšeJI
23. 06. Stará Ves, louka za kinemBR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Novosedly nad NežárkouJH
23. 06. MysleticeJI
23. 06. OpatovicePR
23. 06. Heraltice - návesTR
23. 06. ČernovírUO
23. 06. Za kulturním domem StřížovOL
23. 06. Valašská Bystřice, hřištěVS
23. 06. Knínice, hřištěJI
23. 06. Pavlov (SU)SU
23. 06. OpatovicePR
24. 06. RadíkovPR
24. 06. TroubkyPR
24. 06. Ostrov u MacochyBK
24. 06. KněžiceTR
24. 06. Čeložnice - has.areálHO
24. 06. Němetice-výletištěVS
29. 06. Nové BrániceBO
29. 06. DřevohosticePR
30. 06. KšelyKO
30. 06. VacovPT
30. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
30. 06. Moutnice, hřištěBO
30. 06. Velké Kunětice fotbal. hřištěJE
30. 06. MikulůvkaVS
30. 06. KyniceHB
30. 06. SendražiceKO
30. 06. StaňkovJH
30. 06. Haňovice - KluzovOL
30. 06. HlubočanyVY
30. 06. ParšovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. BěhařoviceZN
30. 06. ZdíkovPT
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. NivaPV
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
30. 06. Vranín, areál U HavranaTR
01. 07. NepomukyUO
01. 07. Mikulovice, hřištěZN
01. 07. ŠtudlovVS
01. 07. NevcehleJI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.