Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Mysletice Kdy: 23. 06. 2018 13:00
Kontakt:   Lukáš Tetour Telefon:  728 440 982
Začátek rezervace: 10. 06. 2018 18:00 Konec rezervace: 23. 06. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Český Rudolec JHOndřej Huml
22Žirovnice PEjakub
33Cizkrajov JHbohuslav brůžek
44Strmilov JHOndřej Pecha
55Heřmaneč JHmartin pecha
66Markvarec JHmartin pecha
77Strachoňovice JIJiří Líčka
88Sedlejov JILukáš Kadlec
99Mysletice BJIStanislav Dolský
1010Batelov JIJan Štok
1111Kamenice JILukáš Fiala
1212Kaliště JIVojta Šindelář
1313Milíčov JIFilip Pech
1414Police TRPavel
1515Dolní Němčice JHMirek Havlík
1616Libkova Voda PEVena Drahný
1721Rohovka PEJan Štětka
1830Mysletice AJIStanislav Dolský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Strachoňovice JIJiří Líčka
24Cizkrajov JHbohuslav brůžek
35Choustník TASabina Šimečková
47Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
58Zdešov JHAneta Slipková
610Mysletice JIStanislav Dolský
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.