Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Nové Bránice

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž v požárním útoku Kdy: 22. 06. 2018 21:00
Kontakt:   Jan Sládek Telefon:  724558311
Začátek rezervace: 06. 06. 2018 12:11 Konec rezervace: 22. 06. 2018 17:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Nové Bránice, MužiBrno-venkov Jan Sládek
2. Silůvky, ženyBrno-venkov Broňa Fráňová
3. Bratčice, ŽenyBrno-venkov Jan Sládek
4. Kuřim, A, mužiBrno-venkov Eva Doubková
5. Mělčany, mužiBrno-venkov Martin H
6. Silůvky, mužiBrno-venkov Broňa Fráňová
7. Bratčice, MužiBrno-venkov Jan Sládek
8. Kuřim, A, ženyBrno-venkov Eva Doubková
9. Hostěrádky-Rešov, Vyškov Jakub Dolák
10. Šaratice, mužiVyškov Jan Jeřábek
11. Dolní Kounice, MužiBrno-venkov Jiří Šimbera
12. Střelice, mužiBrno-venkov Jakub Vašulín
13. Ivančice, ŽenyBrno-venkov Jan Sládek
14. Dolní Kounice, ŽenyBrno-venkov Jiří Šimbera
15. Bosonohy, ŽenyBrno-město Eliška Pařízková
16. Šitbořice, Břeclav Tonda Karmasin
17. Radostín nad Oslavou, Žďár nad Sázavou Tomáš Láznička
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 06. Nové BrániceBO
22. 06. Vesec p. KozákovemSM
22. 06. Lešná - výletištěVS
23. 06. OvčáryKO
23. 06. Hošťalovice hřištěCR
23. 06. Odry za železářstvím OravaNJ
23. 06. Stará ŘíšeJI
23. 06. Stará Ves, louka za kinemBR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Novosedly nad NežárkouJH
23. 06. MysleticeJI
23. 06. OpatovicePR
23. 06. Heraltice - návesTR
23. 06. ČernovírUO
23. 06. Za kulturním domem StřížovOL
23. 06. Valašská Bystřice, hřištěVS
23. 06. Knínice, hřištěJI
23. 06. Pavlov (SU)SU
23. 06. OpatovicePR
24. 06. RadíkovPR
24. 06. TroubkyPR
24. 06. Ostrov u MacochyBK
24. 06. KněžiceTR
24. 06. Čeložnice - has.areálHO
24. 06. Němetice-výletištěVS
29. 06. Nové BrániceBO
29. 06. DřevohosticePR
30. 06. KšelyKO
30. 06. VacovPT
30. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
30. 06. Moutnice, hřištěBO
30. 06. Velké Kunětice fotbal. hřištěJE
30. 06. MikulůvkaVS
30. 06. KyniceHB
30. 06. SendražiceKO
30. 06. StaňkovJH
30. 06. Haňovice - KluzovOL
30. 06. HlubočanyVY
30. 06. ParšovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. BěhařoviceZN
30. 06. ZdíkovPT
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. NivaPV
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
30. 06. Vranín, areál U HavranaTR
01. 07. NepomukyUO
01. 07. Mikulovice, hřištěZN
01. 07. ŠtudlovVS
01. 07. NevcehleJI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.