Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Extraliga ČR v PÚ Kdy: 08. 07. 2018 09:30
Kontakt:   Telefon:  +420 777 608 059
Začátek rezervace: 24. 06. 2018 20:00 Konec rezervace: 07. 07. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Prchalov NJFilip Pustějovský
22Jistebník NJFilip Pustějovský
33Loučany OLTomáš Hlavinka
44Prchalov BNJFilip Pustějovský
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Babice VSPetr Korábečný
1010Bohdalín PEHonza Adamec
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Hrobice PAHonza Adamec
1414Chotěmice TAHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad JeleniUOHonza Adamec
1818Únětice PJHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Mladoňovice TRHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Nevcehle JIHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Krotějov  SportTAHonza Adamec
2828Zahorčice STHonza Adamec
2929Moravany PAHonza Adamec
3030Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
3131Pšánky HKHonza Adamec
3232Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3333Lubno FMMirek
3434Podhradní Lhota KMJakub Adámek
3535TAG Zahnašovice KMBarbora Bajerová
3636Hrabůvka PRHonza
3737Dubenec TUMartínek z Dubence
3838Dětkovice VYMichal Hrabánek
3939Radíkov PRLucie Dreiseitlová
4040Špičky PRŠtěpán Šindler
4141Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
4242Hněvošice OPPořadatelé Pořadatelé
4343Pravčice KMJiří Možíš
4444Sychotín BKPořadatelé Pořadatelé
4545Krasonice JILukáš Pivonka
4646Hlinsko PRPetr Šromota
4747Čelechovice na Hané PVMichael Vařeka
4848Odry NJRadek Černý
4949Křenovice PRSDH Křenovice
5050Plinkout OLivo šnejdar
5151Jamnice OPDominik
5252Jasenice VSLukáš Komender
5353Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
5454Nemile SUJaroslav Hecl
5555Polkovice PRTomáš Mareček
5656Domamyslice BPVJan Havlíček
5759Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRKristýna Čočková
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Libuň JCHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Loučany OLTomáš Hlavinka
88Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
99TAG Zahnašovice KMBarbora Bajerová
1010Dětkovice VYMichal Hrabánek
1112Olšovec PRFilip Staněk
1213Katusice MBDenisa Boháčková
1314Skrochovice OPKateřina Košárková
1415Nepomuky UOKateřina Krudencová
1516Radíkov PRMagdaléna Hlavová
1617Malé Hoštice OPKlára Konečná
1718Pravčice KMJiří Možíš
1819Markvartovice OPPetr Glogar
1920Velké Hoštice OPKateřina Večerková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. BrodeslavyPS
21. 07. PodmokliceSM
21. 07. Široký BrodJE
21. 07. VěžHB
21. 07. ŠumvaldOL
21. 07. Krchleby - Fotbalové hřištěDO
21. 07. KamennáTR
21. 07. RoštěníKM
21. 07. StříbřecJH
21. 07. Hrušky, hřištěBV
21. 07. KučerovVY
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.