Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Opatovice

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár zastupitelstva Kdy: 23. 06. 2018 13:00
Kontakt:   David Roman Telefon:  608914177
Začátek rezervace: 27. 05. 2018 18:00 Konec rezervace: 22. 06. 2018 13:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Opatovice, Přerov David Roman
2. Hlinsko, Přerov Petr Šromota
3. Hrabůvka, Přerov Honza
4. Střítež nad Ludinou, Přerov Magdaléna Hlavová
5. TAG Zahnašovice, Kroměříž Petr Miklík
6. Prchalov, ANový Jičín Jakub Adámek
7. Polkovice, Přerov Petr Šromota
8. Pravčice, Kroměříž Mishi
9. Babice, Vsetín Petr Korábečný
10. Hranice, Přerov Vítězslav Stratil
11. Valšovice (Hranice VI), Přerov Tomáš Kočajnar
12. Špičky, Přerov Veronika Květoňová
13. Prchalov, BNový Jičín Jakub Adámek
14. Radíkov, Přerov Luboš Kopřiva
15. Radkova Lhota, Přerov Jan Klimecký
16. Jasenice, Vsetín Vsetín Lukáš Komender
17. Sulimov, Kroměříž Svatopluk Minařík
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19. Velká (Hranice III), Přerov Zdeněk Steiner
20. Mladcová, Zlín Ondra Struška
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Valšovice (Hranice VI), Muži 35+Přerov David Roman
2. Opatovice, Přerov David Roman
3. Špičky, Přerov Veronika Květoňová
4. TAG Zahnašovice, Kroměříž Petr Miklík
5. Milotice nad Bečvou, Přerov Luboš Kopřiva
6. Radíkov, Přerov Luboš Kopřiva
7. Olšovec, Přerov petr
8. Opatovice, Muži 35+Přerov David Roman
9. Potštát, Přerov Veronika Kocjanová
10. Hlinsko, Přerov Petr Beránek
11. Střítež nad Ludinou, Muži 35+Přerov Kristýna Čočková
12. Hustopeče nad Bečvou, Muži 35+Přerov Zdeněk Čtvrtek
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 06. Nové BrániceBO
22. 06. Vesec p. KozákovemSM
22. 06. Lešná - výletištěVS
23. 06. OvčáryKO
23. 06. Hošťalovice hřištěCR
23. 06. Odry za železářstvím OravaNJ
23. 06. Stará ŘíšeJI
23. 06. Stará Ves, louka za kinemBR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Novosedly nad NežárkouJH
23. 06. MysleticeJI
23. 06. OpatovicePR
23. 06. Heraltice - návesTR
23. 06. ČernovírUO
23. 06. Za kulturním domem StřížovOL
23. 06. Valašská Bystřice, hřištěVS
23. 06. Knínice, hřištěJI
23. 06. Pavlov (SU)SU
23. 06. OpatovicePR
24. 06. RadíkovPR
24. 06. TroubkyPR
24. 06. Ostrov u MacochyBK
24. 06. KněžiceTR
24. 06. Čeložnice - has.areálHO
24. 06. Němetice-výletištěVS
29. 06. Nové BrániceBO
29. 06. DřevohosticePR
30. 06. KšelyKO
30. 06. VacovPT
30. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
30. 06. Moutnice, hřištěBO
30. 06. Velké Kunětice fotbal. hřištěJE
30. 06. MikulůvkaVS
30. 06. KyniceHB
30. 06. SendražiceKO
30. 06. StaňkovJH
30. 06. Haňovice - KluzovOL
30. 06. HlubočanyVY
30. 06. ParšovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. BěhařoviceZN
30. 06. ZdíkovPT
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. NivaPV
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
30. 06. Vranín, areál U HavranaTR
01. 07. NepomukyUO
01. 07. Mikulovice, hřištěZN
01. 07. ŠtudlovVS
01. 07. NevcehleJI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.