Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž Kdy: 23. 06. 2018 22:00
Kontakt:   David Roman Telefon:  608914177
Začátek rezervace: 31. 05. 2018 15:00 Konec rezervace: 22. 06. 2018 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Opatovice mužiPRDavid Roman
22Hranice mužiPRDavid Roman
33Hrabůvka PRHonza
44Nová Ves mužiFMDavid Roman
55Loučka VSJosef Kundrát
66Opatovice ženyPRDavid Roman
77Potštát ŽenyPRVeronika Kocjanová
88Podolí VSJosef Kundrát
99Vsetín mužiVSDavid Roman
1010Tísek mužiNJDavid Roman
1111Olšovec ŽenyPRDavid Roman
1212Odry mužiNJRadek Černý
1313Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
1414Tísek ženyNJDavid Roman
1515Podhradní Lhota MužiKMZdeněk Žejdlik
1616Loukov ženyKMmarta
1718Sulimov KMSvatopluk Minařík
1820Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
1921Dřevohostice PRPatrik Josiek
2022Býškovice ženyPRjarka kulickova
2123Přílepy KMRadim Kašpárek
2224Sobíšky PRJiří Kočař
2325Únětice 1911PZDavid Roman
2426Partutovice ženyPRVeronika Cibulková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.