Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Racková Kdy: 26. 05. 2024 13:00
Kontakt:   Michal Staněk Telefon:  604 907 214
Začátek rezervace: 12. 05. 2024 18:00 Konec rezervace: 25. 05. 2024 13:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Racková ZLAdministrátor ZLPS
22Míkovice UHFilip Škrášek
33Staré Město UHIgor Malina
44Vrbka Muži KMJosef Pospíšil
55Sazovice MužiZLLucie Štefková
66Mysločovice ZLAneta Lysáková
77Mistřice UHIgor Malina
88Velký Ořechov ZLPatrik Hruška
99Mladcová ZLLukáš Struška
1010Kněžpole BUHJakub Volařík
1111Vřesovice HOLucie Bartošová
1212Chvalnov KMDaniel Šušlík
1313Zahnašovice KMPetr Miklík
1414Kněžpole AUHDaniel Palčík
1515Částkov UHTomáš Hoferek
1616Pitín UHTomáš Šašinka
1717Litenčice KMFilip Měrka
1818Lukov ZLMichal Kadlčák
1919Mirošov BZLAdministrátor ZLPS
2020Trnava ZLJiří Vajďák
2121Vrbětice ZLBronislav Lysák
2222Bratřejov mužiZLKristýna Tomšová
2323Karolín KMVojtěch Ševčík
2424Salaš UHMichal Janováč
2525Veselá ZLMates Juřík
2626Oldřichovice ZLJan Brázda
2727Nevšová CZLDavid Marcaník
2828Všemina ZLDzidza Dzidza
2929Bojkovice UHTomáš Šašinka
3030Prchalov BNJJakub Šenk
3131Lhota ZLJan Ondrašík
3232Nedašov ZLAdministrátor ZLPS

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Racková ŽenyZLAdministrátor ZLPS
22Pohořelice ZLJana Forbelská
33Hradčovice ženyUHAdéla Stehlíková
44Popov ZLAdéla Maryášová
55Sazovice ŽenyZLAneta Lysáková
66Roštění KMSDH Roštění
77Popov ZLAlois Kulíšek
88Martinice KMKarolína Vedrová
99Hradčovice dorkyUHAdéla Stehlíková
1010Roštění KMSDH Roštění
1111Racková DorostZLEliska Rapantova
1212Louky ZLpeca
1313Vlachovice ZLKarolína Fojtů
1414Sazovice ZLAneta Lysáková
1515Pohořelice ZLJana Forbelská
1616Vrbka Dorostenci KMJosef Pospíšil
1717Mladcová ZLLukáš Struška
1818Hostětín ženyUHLucie Bartošová
1919Mirošov DorciZLAdministrátor ZLPS
2020Trnava ženyZLJiří Vajďák
2121Bílovice ženy UHRadka Majíčková
2222Pitín Dorci UHTomáš Šašinka
2323Trnava DorciZLJiří Vajďák
2424Březolupy ženyUHIveta Šuranská
2525Bratřejov ženy ZLKristýna Tomšová
2626Lipová DorciZLTomáš Vaněk
2727Machová ŽenyZLLucie Štefková
2828Lhota ženyZLAntonín FAJGAR
2929Březolupy dorkyUHIveta Šuranská
3030Veselá DorostenciZLMates Juřík
3131Hrobice ŽenyZLDavid Červenka
3232Březolupy smíšený dorostUHIveta Šuranská
3333Lhota dorkyZLAntonín FAJGAR
3434Veselá ZenyZLMates Juřík
3535Želechovice nad Dřevnicí Paseky, DorciZLTomáš Malaník
3636Dolní Bečva ŽenyVSDominik Babinec
3737Žeranovice DorostenciKMFrantišek Konečný
3838Šarovy dorkyZLJaroslav Křen
3939Hostišová Ženy 35+ZLZdeňka Plšková
4040Štípa DorciZLMartin Reisch
4141Louky ŽenyZLMichaela Chocholatá
4242Dolní Bečva DorostenkyVSDominik Babinec
4343Hostišová DorkyZLLukáš Konečný
4444Nová Dědina DorkyKMMartin Láník
4545Trnava Dorky ZLDaniel Rafaja
4646Hostišová ženyZLLukáš Konečný
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Lešná VýletišteVS
21. 06. Želeč,fotbalové hřištěPV
22. 06. HeralticeTR
22. 06. Damnov, f. hřiště; 2 dráhyTC
22. 06. Nový MalínSU
22. 06. ČastoloviceRK
22. 06. Litenčice - fotbalové hřištěKM
22. 06. NevcehleJI
22. 06. Pocinovice, hřištěDO
22. 06. Oprechtice (hřiště Zahořany)DO
22. 06. Hřiště RadíčPB
22. 06. TrnavaZL
22. 06. Rohatec - u základní školyHO
22. 06. OpatovicePR
22. 06. Chlum u TřeboněJH
22. 06. Chválkovice (Olomouc)OL
22. 06. Hřiště Malé HošticeOP
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Volnočasový areál Bakov n/JMB
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
22. 06. Hostěrádky-RešovVY
22. 06. Habry - pod HasičárnouHB
23. 06. ČechtínTR
23. 06. RozsochatecHB
23. 06. Hřiště RadíčPB
23. 06. Dolní Libina - koupalištěSU
23. 06. ChlebičovOP
23. 06. Areál Lesík - Dolní ŽivoticeOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. MilostoviceOP
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.