Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Valašská Bystřice, hřiště

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice Kdy: 23. 06. 2018 13:00
Kontakt:   Křenek Petr Telefon:  +420737983290
Začátek rezervace: 03. 06. 2018 13:00 Konec rezervace: 22. 06. 2018 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Valašská Bystřice, VeterániVsetín Martin
2. Jasenice, Vsetín Vsetín Lukáš Komender
3. Podolí, MužiVsetín Aleš
4. Valašská Bystřice, ženyVsetín Martin
5. Dolní Bečva, ženyVsetín Kristy
6. Loukov, ženyKroměříž marta
7. Valašská Bystřice, mužiVsetín Martin
8. Dolní Bečva, mužiVsetín Kristy
9. Bystřička, MužiVsetín Jakub Zajíček
10. Velká Lhota, Vsetín Kristýna Pavelcová
11. Ublo, Zlín Libor Punčochář
12. Loučka, Vsetín Josef Kundrát
13. Velká Lhota, ženyVsetín Kristýna Pavelcová
14. Veselá, DVsetín Jaroslav Škrobák
15. Vidče, ženyVsetín Oldřich Knébl
16. Ratiboř, Muži Vsetín Ondřej Bártek
17. Mikulůvka, Vsetín Michal Pekárek
18. Vidče, veterániVsetín Oldřich Knébl
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21. Vidče, mužiVsetín Oldřich Knébl
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
52.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
53.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
54.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 06. Nové BrániceBO
22. 06. Vesec p. KozákovemSM
22. 06. Lešná - výletištěVS
23. 06. OvčáryKO
23. 06. Hošťalovice hřištěCR
23. 06. Odry za železářstvím OravaNJ
23. 06. Stará ŘíšeJI
23. 06. Stará Ves, louka za kinemBR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Novosedly nad NežárkouJH
23. 06. MysleticeJI
23. 06. OpatovicePR
23. 06. Heraltice - návesTR
23. 06. ČernovírUO
23. 06. Za kulturním domem StřížovOL
23. 06. Valašská Bystřice, hřištěVS
23. 06. Knínice, hřištěJI
23. 06. Pavlov (SU)SU
23. 06. OpatovicePR
24. 06. RadíkovPR
24. 06. TroubkyPR
24. 06. Ostrov u MacochyBK
24. 06. KněžiceTR
24. 06. Čeložnice - has.areálHO
24. 06. Němetice-výletištěVS
29. 06. Nové BrániceBO
29. 06. DřevohosticePR
30. 06. KšelyKO
30. 06. VacovPT
30. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
30. 06. Moutnice, hřištěBO
30. 06. Velké Kunětice fotbal. hřištěJE
30. 06. MikulůvkaVS
30. 06. KyniceHB
30. 06. SendražiceKO
30. 06. StaňkovJH
30. 06. Haňovice - KluzovOL
30. 06. HlubočanyVY
30. 06. ParšovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. BěhařoviceZN
30. 06. ZdíkovPT
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. NivaPV
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
30. 06. Vranín, areál U HavranaTR
01. 07. NepomukyUO
01. 07. Mikulovice, hřištěZN
01. 07. ŠtudlovVS
01. 07. NevcehleJI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.