Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 4. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B Kdy: 16. 06. 2018 14:00
Kontakt:   Michaela Trojanová Telefon:  721 134 903
Začátek rezervace: 04. 06. 2018 20:00 Konec rezervace: 15. 06. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vávrovice OPMichaela Trojanová
23Komárov mužiOPJosef Kubesa
34Jeseník JEMichaela Trojanová
45Chlebičov OPJiří Bena
56Svoboda OPLucie Balarinová
67Prchalov ANJMichaela Trojanová
79Jasenice Vsetín VSLukáš Komender
810Hněvošice OPMichaela Trojanová
911Prchalov BNJMichaela Trojanová
1012Sádek OPDušan Gregořica
1113Bolatice OPLenka
1214Štěpánkovice OPMichael Suffner
1315Jamnice OPDominik
1416Starý Jičín NJTereza
1518Služovice OPDušan Baránek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vávrovice OPMichaela Trojanová
22Svoboda OPMichaela Trojanová
33Malé Hoštice OPMichaela Trojanová
44Milostovice OPVeronika
55Služovice OPDušan Baránek
66Bolatice OPLenka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 06. Nové BrániceBO
22. 06. Vesec p. KozákovemSM
22. 06. Lešná - výletištěVS
23. 06. OvčáryKO
23. 06. Hošťalovice hřištěCR
23. 06. Odry za železářstvím OravaNJ
23. 06. Stará ŘíšeJI
23. 06. Stará Ves, louka za kinemBR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Novosedly nad NežárkouJH
23. 06. MysleticeJI
23. 06. OpatovicePR
23. 06. Heraltice - návesTR
23. 06. ČernovírUO
23. 06. Za kulturním domem StřížovOL
23. 06. Valašská Bystřice, hřištěVS
23. 06. Knínice, hřištěJI
23. 06. Pavlov (SU)SU
23. 06. OpatovicePR
24. 06. RadíkovPR
24. 06. TroubkyPR
24. 06. Ostrov u MacochyBK
24. 06. KněžiceTR
24. 06. Čeložnice - has.areálHO
24. 06. Němetice-výletištěVS
29. 06. Nové BrániceBO
29. 06. DřevohosticePR
30. 06. KšelyKO
30. 06. VacovPT
30. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
30. 06. Moutnice, hřištěBO
30. 06. Velké Kunětice fotbal. hřištěJE
30. 06. MikulůvkaVS
30. 06. KyniceHB
30. 06. SendražiceKO
30. 06. StaňkovJH
30. 06. Haňovice - KluzovOL
30. 06. HlubočanyVY
30. 06. ParšovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. BěhařoviceZN
30. 06. ZdíkovPT
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. NivaPV
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
30. 06. Vranín, areál U HavranaTR
01. 07. NepomukyUO
01. 07. Mikulovice, hřištěZN
01. 07. ŠtudlovVS
01. 07. NevcehleJI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.