Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Vepříkov Kdy: 23. 06. 2018 11:00
Kontakt:   Jaroslav Adamec Telefon:  602959089
Začátek rezervace: 09. 06. 2018 11:00 Konec rezervace: 23. 06. 2018 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Podmoklany HBJakub Novak
23Vepříkov HBMartin Bárta
34Česká Bělá HBMichal Semerád
45Kynice HBMartin Bárta
56Pohled HBJakub Vašíček
67Stéblová DPAPatrik Kučera
78Žižkovo Pole BHBMartin Bárta
89Světlá nad Sázavou  BHBMartin Šustek
910Květinov HBMartin Bárta
1011Petrovice HBJakub Heřmánek
1112Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský
1213Srch PALeoš Panchártek
1315Kámen HBmichal koubek
1416Nová Ves u Světlé HBVávris

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Herálec HBMíša Janoušková
25Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
36Pohled HBJakub Vašíček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Ždírec nad Doubravou HBJana Andrýsková
25Herálec HBMíša Janoušková
36Pohled HBJakub Vašíček
47Dolní Krupá HBVít Eisenvort
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Horní Pole (noční)JH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.