Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: FNC Vesec p. Kozákovem Kdy: 22. 06. 2018 21:15
Kontakt:   SDH Vesec Telefon: 
Začátek rezervace: 12. 06. 2018 20:00 Konec rezervace: 22. 06. 2018 00:01


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Hamry JNFNC
22Vesec SMFNC
33Pěnčín JNFNC
44Karlinky LILukáš Pokorný
55Krásná Ves MBJan Macoun
66Bechov MBMiloslav Tauchman
77Nová Ves LILukáš Pokorný
88Frýdštejn JNMartin Bušek
99Škodějov SMRoman Dolenský
1010Hradčany LITomáš Najman
1111Mělník BlataMETomáš Tulach
1212Záskalí LIhasici Bezaskovice
1313Olešnice SMKristýna Šlapáková
1414Janův Důl LIHonza Mašek
1515Odolenovice JNDominik Plhal
1617Příchovice JNJan Kupka
1718Cetenov LIPetr Kováč
1819Chyjice JCDavid Hrdý
1920Koberovy MužiJNTomáš Mašek
2021Štrbice BTPMichala Kadeřábková
2122Roudný JNVáclav Brož
2223Děčín XXXII-Boletice nad Labem Boletice DCJakub Čedík
2324Bystřice JCJan Košťák
2425Zeměchy LNMichala Kadeřábková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
25Bechov MBMiloslav Tauchman
38Raspenava LILuboš Roušal
410Mělník BlataMETomáš Tulach
512Jeřmanice LIIveta
613Dalešice JNDavid Beránek
714Zlatá Olešnice JNPetra Černá
815Štrbice TPMichala Kadeřábková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Ves LILukáš Pokorný
22Příchovice JNJan Kupka
33Škodějov SMRoman Dolenský
44Těpeře JNMAD Matthew
55Velké Hamry JNFNC
66Jeřmanice LILukáš Pokorný
77Hradčany LITomáš Najman
88Vesec SMFNC
99Olešnice SMKristýna Šlapáková
1010Bechov MBMiloslav Tauchman
1111Smržovka JNJan Sajewicz
1212Odolenovice JNDominik Plhal
1313Dalešice JNFNC
1414Borek MEJosef Gipfl
1515Mělník BlataMETomáš Tulach
1616Cetenov LIPetr Kováč
1717Janův Důl LIFNC
1818Záskalí LIhasici Bezaskovice
1919Smržovka ženyJNJan Sajewicz
2020Raspenava LILuboš Roušal
2121Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
2222Koberovy mužiJNTomáš Mašek
2323Chyjice JCDavid Hrdý
2424Roztoky u Semil SMRoman Dolenský
2525Bystřice JCJan Košťák
2626Ostroměř JCZdeněk Tejchman
2727Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.