Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: FNC Vesec p. Kozákovem Kdy: 22. 06. 2018 21:15
Kontakt:   SDH Vesec Telefon: 
Začátek rezervace: 12. 06. 2018 20:00 Konec rezervace: 22. 06. 2018 00:01


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Hamry JNFNC
22Vesec SMFNC
33Pěnčín JNFNC
44Karlinky LILukáš Pokorný
55Krásná Ves MBJan Macoun
66Bechov MBMiloslav Tauchman
77Nová Ves LILukáš Pokorný
88Frýdštejn JNMartin Bušek
99Škodějov SMRoman Dolenský
1010Hradčany LITomáš Najman
1111Mělník BlataMETomáš Tulach
1212Záskalí LIhasici Bezaskovice
1313Olešnice SMKristýna Šlapáková
1414Janův Důl LIHonza Mašek
1515Odolenovice JNDominik Plhal
1617Příchovice JNJan Kupka
1718Cetenov LIPetr Kováč
1819Chyjice JCDavid Hrdý
1920Koberovy MužiJNTomáš Mašek
2021Štrbice BTPMichala Kadeřábková
2122Roudný JNVáclav Brož
2223Děčín XXXII-Boletice nad Labem Boletice DCJakub Čedík
2324Bystřice JCJan Košťák
2425Zeměchy LNMichala Kadeřábková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
25Bechov MBMiloslav Tauchman
38Raspenava LILuboš Roušal
410Mělník BlataMETomáš Tulach
512Jeřmanice LIIveta
613Dalešice JNDavid Beránek
714Zlatá Olešnice JNPetra Černá
815Štrbice TPMichala Kadeřábková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Ves LILukáš Pokorný
22Příchovice JNJan Kupka
33Škodějov SMRoman Dolenský
44Těpeře JNMAD Matthew
55Velké Hamry JNFNC
66Jeřmanice LILukáš Pokorný
77Hradčany LITomáš Najman
88Vesec SMFNC
99Olešnice SMKristýna Šlapáková
1010Bechov MBMiloslav Tauchman
1111Smržovka JNJan Sajewicz
1212Odolenovice JNDominik Plhal
1313Dalešice JNFNC
1414Borek MEJosef Gipfl
1515Mělník BlataMETomáš Tulach
1616Cetenov LIPetr Kováč
1717Janův Důl LIFNC
1818Záskalí LIhasici Bezaskovice
1919Smržovka ženyJNJan Sajewicz
2020Raspenava LILuboš Roušal
2121Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
2222Koberovy mužiJNTomáš Mašek
2323Chyjice JCDavid Hrdý
2424Roztoky u Semil SMRoman Dolenský
2525Bystřice JCJan Košťák
2626Ostroměř JCZdeněk Tejchman
2727Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
29. 06. Nové BrániceBO
29. 06. DřevohosticePR
30. 06. KšelyKO
30. 06. VacovPT
30. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
30. 06. Moutnice, hřištěBO
30. 06. Velké Kunětice fotbal. hřištěJE
30. 06. MikulůvkaVS
30. 06. KyniceHB
30. 06. SendražiceKO
30. 06. StaňkovJH
30. 06. Haňovice - KluzovOL
30. 06. HlubočanyVY
30. 06. ParšovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. BěhařoviceZN
30. 06. ZdíkovPT
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. NivaPV
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
30. 06. Vranín, areál U HavranaTR
01. 07. NepomukyUO
01. 07. Mikulovice, hřištěZN
01. 07. ŠtudlovVS
01. 07. NevcehleJI
01. 07. Sazovice - výletište ZahrázovoZL
05. 07. KámenHB
05. 07. LisovPJ
05. 07. TrnovRK
05. 07. Lanžhot, hřištěBV
05. 07. Leskovec, fotbalové hřištěBR
05. 07. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
05. 07. Horní MeziříčkoJH
05. 07. MladoňoviceTR
06. 07. Jablůnka - hřištěVS
06. 07. RoudniceHK
06. 07. Podolí hřištěPR
06. 07. Žižkovo PoleHB
06. 07. Karlovice,fotbalové hřištěBR
06. 07. DrachkovST
06. 07. Hřiště v Trusovicích u KDOL
06. 07. ChoryněVS
06. 07. Stýskaly hřištěPS
07. 07. LoukovKM
07. 07. KošťálovSM
07. 07. BudilovPT
07. 07. Janovice,hřiště za zámkemBR
07. 07. KvětinovHB
07. 07. VidiceDO
07. 07. NevřeňPS
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.