Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Žďár Kdy: 16. 06. 2018 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 11. 06. 2018 08:00 Konec rezervace: 15. 06. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žďár BKAleš Havelka
22Sebranice BKJan Špidlík
33Žernovník BKAleš Havelka
44Malá Lhota BKAleš Havelka
55Šošůvka BKAleš Havelka
66Senetářov BKAleš Havelka
77Sudice BKIva Nejezchlebova
88Jabloňany BKMarek Vlach
99Sychotín BBKAleš Havelka
1010Petrovice SKBKAleš Havelka
1111Vísky BKTereza
1212Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
1313Rudice BKKamil SDH Rudice
1414Stražisko PVzdenek
1515Chrastavec SYJakub Šudoma
1616Černovice BBKAndrea Štarhová
1717Míchov BKTomáš Minařík
1818Pamětice BKTereza
1919Brodek u Konice PVMilan Burget
2020Brumov BKJiří Sedlák
2121Obora BKJan Havíř
2222Vážany BKMilan Veselý
2323Sychotín BKAleš Havelka
2424Hodějice VYMartin Bezděk
2528Bořitov BKDavid Páral
2635Pasohlávky BVJakub Sirbu
2739Jabloňany BKMarek Vlach
2840Lipová PVMartin Barták

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žďár BKAleš Havelka
22Černá Hora BKPetra Dvořáková
33Žernovník BKPetra Dvořáková
44Němčice BKAleš Havelka
55Senetářov ABKIva Nejezchlebova
66Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
77Sebranice BKJan Špidlík
88Sychotín BKAleš Havelka
99Sudice BKIva Nejezchlebova
1010Senetářov BBKIva Nejezchlebova
1111Černovice ABKAndrea Štarhová
1212Hodějice VYDenisa Kežlínková
1315Černovice BBKAndrea Štarhová
1420Malá Lhota BKEva Kotolanová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.