Černovír 2018 - O černého výra

Liga: VCU
Místo: Černovír
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 23. 06. 2018 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 13. 06. 2018 21:00
Konec rezervace: 23. 06. 2018 13:00
Začátek tipování:  23. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 23. 06. 2018 00:00
Zadal: Lukáš Lešikar

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cernovir-9778.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Černovír UOMartin Valda
22Černovír Starý Waliszow UOMartin Valda
33Záchlumí UOJan Divíšek
45Nekoř UOOndrej Kavalek
56Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
67Nepomuky UOLukáš Lešikar
78Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
89Knapovec UOMilan
910Dolní Čermná UOMartin Prachař
1011Králíky UODaniel Brzák
1112Přívrat UOIvoš Vencl
1213Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
1315Lukavice UOJosef Lehký
1416Dlouhoňovice UOMartin Hynek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nepomuky UOMartin Valda
22Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková
33Letohrad - Červená UOadus
44Černovír UOMartin Valda
55Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
68Dlouhoňovice UOMartin Hynek
714Nekoř UOBarbora Schmidtová
815Letohrad - Kunčice AUOLadislav Štěpánek
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
15Horní Třešňovec UOPetr Jirásek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--16,982014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,152014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bystřec BUO--17,702014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bystřec AUO--18,102014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mostek UO--18,202014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Brandýs nad Orlicí UO--18,272014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lanšperk UO--19,002014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dolní Dobrouč UO--19,642014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Horní Čermná AUO--20,182014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nekoř UO--20,722014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lukavice AUO--20,862014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dolní Čermná UO--21,282014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Horní Třešňovec AUO--21,892014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Knapovec UO--22,732014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bošín UO--31,622014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nepomuky UO--33,552014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Černovír UO--34,752014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ústí nad Orlicí BUO--39,442014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Ústí nad Orlicí AUO--93,282014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Letohrad - Červená UO--NP2016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  nerozlišeno ---NP2014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Belarus ( Bělorusko ) STARY WALISZOW---NP2014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/28 Černovír, UO, O Černého Výra
VCU
2009/06/27 Černovír, UO, O Černého výra
VCU
2013/06/29 Černovír, O pohár
VCU
2014/06/28 Černovír, O červého výra
VCU
2014/06/28 Ústí nad Orlicí-Černovír, XXIII.ročník O Černého Výra
-
2014/09/27 Ústí nad Orlicí-Černovír, Memoriál Zdeňka Veselého
-
2015/06/27 Fotbalové hřiště pod lesem, XXIV.ročník O Černého Výra
-
2015/06/27 Černovír, O černého výra
VCU
2015/09/26 Fotbalové hřiště pod lesem, XX.ročník Memoriálu Zdeňka Veselého
-
2016/06/25 Černovír, O černého výra
VCU
2017/06/24 Černovír, O Černého výra
VCU
2018/06/23 Černovír, O černého výra
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/07/01 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2018/07/07 Dolní Třešňovec, Zelený pohár
VCU
2018/08/25 Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry
VCU
2018/08/26 Lanšperk, Pod hradem Lanšperk
VCU
2018/09/01 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2018/09/15 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
Kdy Kde Liga