Svoboda 2024 - 2. kolo NHHL (2B)

Liga: -
Místo: Svoboda
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 24. 05. 2024 22:00
Kontakt:   Lucie Balarinová
Telefon:  +420602767607

Začátek rezervace: 04. 05. 2024 19:00
Konec rezervace: 24. 05. 2024 13:30
Začátek tipování:  04. 05. 2024 20:00
Konec hlasování: 23. 05. 2024 00:00
Zadal: Lucie Balarinová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

 Sbor dobrovolných hasičů Svoboda vás srdečně zve na 2. kolo Noční hlučínské hasičské ligy.

 

Místo konání: fotbalové hřiště na ulici Vlčoch 

 

Trať 2B (travnaté hřiště s asfaltovým náběhem i okolím základny).

 

STARTOVNÉ: 200,- Kč za každé družstvo

 

PŮJČOVÁNÍ ZÁVODNÍKŮ:

Družstvo si může půjčit jednoho závodníka z jiného družstva. Vypůjčení se musí řádně zapsat při prezenci.

 

OHODNOCENÍ - MUŽI:

1. místo - 1500 Kč

2. místo - 1000 Kč

3. místo - 700 Kč

4. místo - 500 Kč

5. místo - 300 Kč

každé další 10. místo - 100 Kč

 

OHODNOCENÍ - ŽENY:

1. místo - 1000 Kč

2. místo - 600 Kč

3. místo - 400 Kč

3. místo - 300 Kč

10. místo - 100 Kč

 

Extra soutěž

Družstva, která se zúčastní noční soutěže v pátek 24.5.2024 a zároveň denní soutěže v neděli 26.5.2024, budou navíc bojovat o sud piva! Ten získá družstvo s nejnižším součtem umístění z obou soutěží.

  

Celá soutěž se bude řídit platnými pravidly NHHL:

www.nhhl.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-svoboda-14087.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Svoboda OPLucie Balarinová
22Markvartovice OPKristýna Tessarzová
33Rohov OPJan Lasák
44Bělá ženyOPLucie Balarinová
55Svoboda OPLucie Balarinová
66Strahovice OPJan Krajiček
77Dolní Životice OPLukáš Breče
88Rohov OPJan Lasák
99Markvartovice OPKristýna Tessarzová
1010Svoboda OPLucie Balarinová
1111Kozmice ženy BOPLucie Balarinová
1212Kobeřice ženyOPLucie Balarinová
1313Bohuslavice Projekt BOPLucie Balarinová
1414Prchalov BNJJakub Šenk
1515Bělá AOPLucie Balarinová
1616Markvartovice OPKristýna Tessarzová
1717Závada OPLucie Balarinová
1818Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
1919Bělá BOPLucie Balarinová
2020Klimkovice NJVáclav Ulmann
2121Svinov BOVKristýna Střížová
2222Vrbice BKADavid Plasgura
2323Závada OPPetr
2424Dolní Životice OPLukáš Breče
2525Kozmice BOPLucie Balarinová
2626Píšť OPPetr
2727Kokory PRLibor Daňa
2828Vrbice KADavid Plasgura
2929Dolní Životice OPLukáš Breče
3030Píšť OPKristýna Šrámková
3131Valšov BRAdam Jaros
3232Služovice OPDušan Baránek
3333Odry muži NJKristýna Střížová
3434Vřesina OPKristýna Šrámková
3535Služovice OPDušan Baránek
3636Štěpánkovice OPLucie Balarinová
3737Dolní Lhota OVLukáš Machala
3838Břidličná BRJíří Skopal
3939Větřkovice OPJan Černoch
4040Plesná ŽenyOVMichal Janáček
4141Kobeřice OPLucie Balarinová
4242Výškovice NJPajac-DH
4343Bohuslavice OPLukáš Kučera
4444Štěpánkovice OPLucie Balarinová
4545Proskovice ŽenyOVVojtěch Sedláček
4648Bohuslavice AOPJiří Lasák
4750Proskovice OVVojtěch Sedláček


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velké Hoštice OP14,8314,7914,832016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Luboměř NJ15,0314,0415,032016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bolatice OP14,8715,1015,102016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Závada OP15,2114,8215,212016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Služovice OP14,7215,5615,562016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Neplachovice OP15,6514,2615,652016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Svinov OV15,0715,6915,692016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Milostovice OP15,9316,0216,022016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chlebičov OP16,1315,2516,132016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sádek OP16,2617,2217,222016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bohuslavice u Zlína ZL16,6717,2717,272016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Oldřišov OP15,9018,2518,252016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jamnice OP18,3318,4618,462016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Skrochovice OP18,5416,0418,542016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rohov OP21,2119,9021,212016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Pustkovec OV34,5833,4034,582016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hněvošice OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Komárovice VSNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kravaře OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Branka u Opavy OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Svoboda OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vávrovice OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Svinov BOV16,8517,1717,172023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Tošovice NJ18,0717,2118,072023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bolatice OP17,9918,9118,912023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Svoboda OP18,8219,1619,162023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kozmice BOP17,6720,2720,272023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Proskovice OV20,6120,3520,612023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Závada OP21,2522,1722,172023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rohov OP22,6620,0222,662023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Malé Hoštice OP28,4928,1428,492023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Služovice OPNPNPNP2023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Proskovice OV19,8419,2219,842023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vávrovice OP20,2020,1620,202023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dolní Životice OP21,6921,0721,692023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Služovice OP22,5024,3424,342023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kobeřice OP38,6418,9838,642023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Velké Hoštice OPNPNPNP2023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/05/28 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2007/05/27 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2008/05/25 Svoboda, OP, -, MSP Svoboda
MSP
2009/05/31 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2010/05/28 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2013/05/26 Svoboda, Memoriál Josefa Halfara
-
2014/05/25 Svoboda, Memoriál Josefa Halfara - zařazeno do MSP (2B)
-
2015/05/31 Svoboda, hřiště, MSP Memoriál Josefa Halfara 2B
-
2016/05/29 Svoboda, 2. kolo MSP - 2B
-
2016/05/29 Svoboda, 2. kolo MSP
MSP
2017/05/28 Svoboda, 2. MSP
MSP
2017/05/28 Svoboda - hřiště, 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B
-
2018/05/27 Svoboda - Hasičské hřiště, 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2021/06/20 Svoboda, has. hřiště, 3. kolo MSP (2B)
-
2023/03/28 Svoboda, 1. MSP
MSP
2023/05/26 Svoboda, 2. kolo NHHL (2B)
-
2023/05/28 Svoboda, 1. kolo MSP (2B)
-
2024/05/24 Svoboda, 2. kolo NHHL (2B)
-
2024/05/26 Svoboda, 2. kolo MSP (2B)
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/21 Lešná Výletište, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční 2B
-
2024/06/21 Želeč,fotbalové hřiště, Noční soutěž, 2B
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Fotbalové hřiště Peč, Soutěž v požárním útoku
-
2024/06/22 Litenčice - fotbalové hřiště, Dětská soutěž Litenčice
-
2024/06/22 Tábor, Hasičská soutěž v Náchodě u Tábora
-
2024/06/22 Hřiště Malé Hoštice, 3.kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
2024/06/22 Volnočasový areál Bakov n/J, Noční soutěž
-
2024/06/22 Škodějov, Noční soutěž Škodějov
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/23 Chlebičov, Moravskoslezský pohár Chlebičov
-
2024/06/23 Areál Lesík - Dolní Životice, 3. kolo Opavské kolo - Dolní Životice
-
2024/06/28 Hasičské hřiště Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku žáků
-
2024/06/28 Vrchoslavice -fotbalové hřiště, Vrchoslavská pohárovka- noční soutěž v PÚ 2B
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Zádveřice - fotbalové hřiště, Zádveřské šedesátky + Zádveřské stovky
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/06/29 Milostovice, 5. kolo MSP (3B)
-
2024/06/29 Závada, 4. kolo - Pohár AUTOBONDGROUP Opavská liga v PS
-
2024/06/29 BOHUMILICE - ROZSTŘEL, BOHUMILICE - ROZSTŘEL
-
2024/06/29 Hasičský areál U Jizery, Noční soutěž
-
2024/06/29 Stupešice hasičské hřiště, Pohár starostky obce, noční soutěž, 2b
-
2024/06/30 Hartmanice, 3. kolo OLSY, O pohár starosty obce
-
2024/06/30 SDH Kobeřice, 6. kolo Moravskoslezského poháru
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Hrobice - Dubíček, Pohárová soutěž O pohár obce Hrobice
-
2024/07/06 Roseč, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/06 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, noční soutěž o putovní pohár starosty obce, 2B
-
2024/07/07 Velké Karlovice, O Valašský širák (2B)
-
2024/07/07 SENINKA - U kulturního domu, O PUTOVNÍ POHÁR SDH
-
2024/07/12 Závada, 6. kolo NHHL
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/13 Velký Týnec, u zbrojnice, O putovní pohár starosty obce Velký Týnec na 2B
-
2024/07/13 Černotín - značeno při hlavní, 27.ročník "Memoriálu Miroslava Šlesingera" 3B + 2B
-
2024/07/13 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody M+Ž+D - O pohár starosty obce
-
2024/07/14 Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B
-
2024/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 7. kolo NHHL Bohuslavice
-
2024/07/19 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2024/07/19 Vidče,hřišté TJ Sahara, Noční pohárová soutéž,PU 2B
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně
-
2024/07/20 Habrovany,hasičský areál u ČOV, II.Memoriála Ladislava Bezděka
-
2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky
-
2024/07/21 Hrotovice, U dolního rybníka, O pohár města Hrotovice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
Kdy Kde Liga