Svoboda 2024 - 2. kolo MSP (2B)

Liga: -
Místo: Svoboda
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 26. 05. 2024 14:00
Kontakt:   Lucie Balarinová
Telefon:  +420602767607

Začátek rezervace: 04. 05. 2024 19:00
Konec rezervace: 26. 05. 2024 08:00
Začátek tipování:  04. 05. 2024 20:00
Konec hlasování: 25. 05. 2024 00:00
Zadal: Lucie Balarinová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Svoboda vás srdečně zve na 2. kolo Moravskoslezského poháru, které se poběží zároveň jako 44. ročník Memoriálu Josefa Halfara v kategorii muži a 4. ročník Memoriálu Rudolfa Černého v kategorii ženy.

 

Místo konání: fotbalové hřiště na ulici Vlčoch 

 

Trať 2B (travnaté hřiště s asfaltovým náběhem i okolím základny).

 

STARTOVNÉ: 200,- Kč za každé družstvo

 

PŮJČOVÁNÍ ZÁVODNÍKŮ:

Družstvo si může půjčit jednoho závodníka z jiného družstva. Vypůjčení se musí řádně zapsat při prezenci a je zpoplatněno částkou 100,- Kč.

 

NÁŘADÍ:

Přenosná požární stříkačka schváleného typu s funkčními klouby a klapkou

2x savice, délka 2,5±0,05 m

2x hadice “B”, min. plošná šířka 100 mm, délka min. 19 m

4x hadice “C”, min. plošná šířka 65 mm, délka min. 19 m

2x proudnice “C”, průměr výstřikové trubice 12,5 – 13 mm

rozdělovač s funkčními klouby

sací koš s funkční klapkou

Družstvo smí při provádění požárního útoku použít vlastní přetlakový ventil schváleného typu.

 

OHODNOCENÍ - MUŽI:

1. místo - 1500 Kč

2. místo - 1000 Kč

3. místo - 700 Kč

4. místo - 500 Kč

5. místo - 300 Kč

každé další 10. místo - 100 Kč

 

OHODNOCENÍ - ŽENY:

1. místo - 1000 Kč

2. místo - 600 Kč

3. místo - 400 Kč

3. místo - 300 Kč

10. místo - 100 Kč

 

OHODNOCENÍ  - DOROST:

1.-3. místo poháry + věcné ceny

 

Extra soutěž

Družstva, která se zúčastní noční soutěže v pátek 24.5.2024 a zároveň denní soutěže v neděli 26.5.2024, budou navíc bojovat o sud piva! Ten získá družstvo s nejnižším součtem umístění z obou soutěží.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-svoboda-14088.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Svoboda OPLucie Balarinová
22Hukovice MuzuNJMartin Ondrůšek
33Závada OPPetr
44Rohov OPSDH Rohov
55Svoboda OPLucie Balarinová
66Dolní Životice OPLukáš Breče
77Bělá OPOndřej Žvaka
88Jamnice OPSDH Malé Hoštice
99Rohov OPSDH Rohov
1010Bolatice OPLucie Balarinová
1111Prchalov BNJJakub Šenk
1212Kobeřice ženyOPLucie Balarinová
1313Svinov B ženyOVAdéla Torčíková
1414Dolní Životice OPLukáš Breče
1515Velké Hoštice COPSDH Malé Hoštice
1616Bělá OPOndřej Žvaka
1717Petřvald 2-Petřvaldík NJPetr Levý
1818Dolní Životice OPLukáš Breče
1919Neplachovice MužiOPPavel Tyll
2020Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
2121Vrbice KAMichal Sud
2222Bolatice OPLucie Balarinová
2323Hněvošice Muži OPPetr Vitásek
2424Chlebičov OPVít Ciminga
2525Brušperk ŽenyFMNikola Fajmanová
2626Závada OPPetr
2727Brušperk FMNikola Fajmanová
2828Hněvošice Ženy OPPetr Vitásek
2929Bolatice OPLenka
3030Svoboda BOPLucie Balarinová
3131Vřesina OPLucie Balarinová
3232Služovice ženyOPDušan Baránek
3333Větřkovice OPJan Černoch
3434Neplachovice ženyOPHonza Malý
3535Velké Hoštice AOPVojta Mikolajský
3636Milostovice OPMartin Šimkovský
3737Služovice dorostOPDušan Baránek
3838Proskovice ženyOVVojtěch Sedláček
3939Výškovice muži NJPajac-DH
4040Vávrovice DorostOPMichaela Trojanová
4141Jamnice OPDominik
4242Brušperk BFMNikola Fajmanová
4343Proskovice OVVojtěch Sedláček
4444Chuchelná dorostOPŠtěpán Chrobaczek
4550Prchalov BNJJakub Šenk


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velké Hoštice OP14,8314,7914,832016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Luboměř NJ15,0314,0415,032016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bolatice OP14,8715,1015,102016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Závada OP15,2114,8215,212016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Služovice OP14,7215,5615,562016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Neplachovice OP15,6514,2615,652016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Svinov OV15,0715,6915,692016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Milostovice OP15,9316,0216,022016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chlebičov OP16,1315,2516,132016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sádek OP16,2617,2217,222016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bohuslavice u Zlína ZL16,6717,2717,272016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Oldřišov OP15,9018,2518,252016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jamnice OP18,3318,4618,462016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Skrochovice OP18,5416,0418,542016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rohov OP21,2119,9021,212016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Pustkovec OV34,5833,4034,582016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Svoboda OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Vávrovice OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hněvošice OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Komárovice VSNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kravaře OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Branka u Opavy OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Svinov BOV16,8517,1717,172023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Tošovice NJ18,0717,2118,072023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bolatice OP17,9918,9118,912023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Svoboda OP18,8219,1619,162023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kozmice BOP17,6720,2720,272023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Proskovice OV20,6120,3520,612023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Závada OP21,2522,1722,172023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rohov OP22,6620,0222,662023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Malé Hoštice OP28,4928,1428,492023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Služovice OPNPNPNP2023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Proskovice OV19,8419,2219,842023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vávrovice OP20,2020,1620,202023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dolní Životice OP21,6921,0721,692023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Služovice OP22,5024,3424,342023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kobeřice OP38,6418,9838,642023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Velké Hoštice OPNPNPNP2023/03/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/05/28 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2007/05/27 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2008/05/25 Svoboda, OP, -, MSP Svoboda
MSP
2009/05/31 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2010/05/28 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2013/05/26 Svoboda, Memoriál Josefa Halfara
-
2014/05/25 Svoboda, Memoriál Josefa Halfara - zařazeno do MSP (2B)
-
2015/05/31 Svoboda, hřiště, MSP Memoriál Josefa Halfara 2B
-
2016/05/29 Svoboda, 2. kolo MSP - 2B
-
2016/05/29 Svoboda, 2. kolo MSP
MSP
2017/05/28 Svoboda, 2. MSP
MSP
2017/05/28 Svoboda - hřiště, 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B
-
2018/05/27 Svoboda - Hasičské hřiště, 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2021/06/20 Svoboda, has. hřiště, 3. kolo MSP (2B)
-
2023/03/28 Svoboda, 1. MSP
MSP
2023/05/26 Svoboda, 2. kolo NHHL (2B)
-
2023/05/28 Svoboda, 1. kolo MSP (2B)
-
2024/05/24 Svoboda, 2. kolo NHHL (2B)
-
2024/05/26 Svoboda, 2. kolo MSP (2B)
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/21 Lešná Výletište, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční 2B
-
2024/06/21 Želeč,fotbalové hřiště, Noční soutěž, 2B
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Fotbalové hřiště Peč, Soutěž v požárním útoku
-
2024/06/22 Litenčice - fotbalové hřiště, Dětská soutěž Litenčice
-
2024/06/22 Tábor, Hasičská soutěž v Náchodě u Tábora
-
2024/06/22 Hřiště Malé Hoštice, 3.kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
2024/06/22 Volnočasový areál Bakov n/J, Noční soutěž
-
2024/06/22 Škodějov, Noční soutěž Škodějov
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/23 Chlebičov, Moravskoslezský pohár Chlebičov
-
2024/06/23 Areál Lesík - Dolní Životice, 3. kolo Opavské kolo - Dolní Životice
-
2024/06/28 Hasičské hřiště Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku žáků
-
2024/06/28 Vrchoslavice -fotbalové hřiště, Vrchoslavská pohárovka- noční soutěž v PÚ 2B
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Zádveřice - fotbalové hřiště, Zádveřské šedesátky + Zádveřské stovky
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/06/29 Milostovice, 5. kolo MSP (3B)
-
2024/06/29 Závada, 4. kolo - Pohár AUTOBONDGROUP Opavská liga v PS
-
2024/06/29 BOHUMILICE - ROZSTŘEL, BOHUMILICE - ROZSTŘEL
-
2024/06/29 Hasičský areál U Jizery, Noční soutěž
-
2024/06/29 Stupešice hasičské hřiště, Pohár starostky obce, noční soutěž, 2b
-
2024/06/30 Hartmanice, 3. kolo OLSY, O pohár starosty obce
-
2024/06/30 SDH Kobeřice, 6. kolo Moravskoslezského poháru
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Hrobice - Dubíček, Pohárová soutěž O pohár obce Hrobice
-
2024/07/06 Roseč, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/06 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, noční soutěž o putovní pohár starosty obce, 2B
-
2024/07/07 Velké Karlovice, O Valašský širák (2B)
-
2024/07/07 SENINKA - U kulturního domu, O PUTOVNÍ POHÁR SDH
-
2024/07/12 Závada, 6. kolo NHHL
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/13 Velký Týnec, u zbrojnice, O putovní pohár starosty obce Velký Týnec na 2B
-
2024/07/13 Černotín - značeno při hlavní, 27.ročník "Memoriálu Miroslava Šlesingera" 3B + 2B
-
2024/07/13 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody M+Ž+D - O pohár starosty obce
-
2024/07/14 Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B
-
2024/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 7. kolo NHHL Bohuslavice
-
2024/07/19 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2024/07/19 Vidče,hřišté TJ Sahara, Noční pohárová soutéž,PU 2B
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně
-
2024/07/20 Habrovany,hasičský areál u ČOV, II.Memoriála Ladislava Bezděka
-
2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky
-
2024/07/21 Hrotovice, U dolního rybníka, O pohár města Hrotovice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
Kdy Kde Liga