Vesec p. Kozákovem 2018 - FNC Vesec p. Kozákovem

Liga: FNC
Místo: Vesec
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 22. 06. 2018 21:15
Kontakt:   SDH Vesec
Telefon: 

Začátek rezervace: 12. 06. 2018 20:00
Konec rezervace: 22. 06. 2018 00:01
Začátek tipování:  22. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 22. 06. 2018 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vesec-9523.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Hamry JNFNC
22Vesec SMFNC
33Pěnčín JNFNC
44Karlinky LILukáš Pokorný
55Krásná Ves MBJan Macoun
66Bechov MBMiloslav Tauchman
77Nová Ves LILukáš Pokorný
88Frýdštejn JNMartin Bušek
99Škodějov SMRoman Dolenský
1010Hradčany LITomáš Najman
1111Mělník BlataMETomáš Tulach
1212Záskalí LIhasici Bezaskovice
1313Doubravička MBKristýna Šlapáková
1414Janův Důl LIHonza Mašek
1515Odolenovice JNDominik Plhal
1616Borek MEJosef Gipfl
1717Příchovice JNJan Kupka
1818Cetenov LIPetr Kováč
1919Chyjice JCDavid Hrdý
2020Koberovy MužiJNTomáš Mašek
2121Štrbice BTPMichala Kadeřábková
2222Roudný JNVáclav Brož
2323Děčín XXXII-Boletice nad Labem Boletice DCJakub Čedík
2424Bystřice JCJan Košťák
2525Zeměchy LNMichala Kadeřábková
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
28Raspenava LILuboš Roušal
39Zlatá Olešnice JNJan Kupka
410Mělník BlataMETomáš Tulach
511Bechov MBMiloslav Tauchman
612Jeřmanice LIIveta
713Zlatá Olešnice JNPetra Černá
814Zlatá Olešnice JNPetra Černá
915Štrbice TPMichala Kadeřábková
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Ves LILukáš Pokorný
22Příchovice JNJan Kupka
33Škodějov SMRoman Dolenský
44Těpeře JNMAD Matthew
55Velké Hamry JNFNC
66Jeřmanice LILukáš Pokorný
77Hradčany LITomáš Najman
88Vesec SMFNC
99Doubravička MBKristýna Šlapáková
1010Bechov MBMiloslav Tauchman
1111Smržovka JNJan Sajewicz
1212Odolenovice JNDominik Plhal
1313Dalešice JNFNC
1414Borek MEJosef Gipfl
1515Mělník BlataMETomáš Tulach
1616Cetenov LIPetr Kováč
1717Janův Důl LIFNC
1818Záskalí LIhasici Bezaskovice
1919Smržovka ženyJNJan Sajewicz
2020Raspenava LILuboš Roušal
2121Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
2222Koberovy mužiJNTomáš Mašek
2323Chyjice JCDavid Hrdý
2424Roztoky u Semil SMRoman Dolenský
2525Bystřice JCJan Košťák
2626Ostroměř JCZdeněk Tejchman
2727Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/11 Vesec pod Kozákovem, PKL Vesec
PKL
2014/07/11 Vesec, Mírová pod Kozákovem, Vesecky pohár
-
2015/07/10 Vesec pod Kozákovem, PKL Vesec
PKL
2016/07/01 Vesec p. Kozákovem, 4. kolo Vesec pod Kozákovem
FNC
2017/06/23 Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec pod Kozákovem
FNC
2018/06/22 Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec p. Kozákovem
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/22 Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec p. Kozákovem
FNC
2018/07/07 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2018/08/18 Roudný, FNC Roudný
FNC
2018/08/25 Kosořice, FNC Kosořice
FNC
Kdy Kde Liga