Sportovní areál Zderaz 2018 - III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)

Liga: -
Místo: Zderaz
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 26. 05. 2018 20:30
Kontakt:   SDH Zderaz
Telefon:  739173747

Začátek rezervace: 25. 05. 2018 20:30
Konec rezervace: 26. 05. 2018 20:30
Začátek tipování:  07. 01. 2018 20:00
Konec hlasování: 07. 01. 2018 00:00
Zadal: Jan Tměj

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/zderazsdh/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

• III. ZDERADÁKUV POHÁR •
SDH Zderaz Vás všechny srdečně zve na třetí ročník Zderadákova poháru.
26. května 2018 pořádáme celodenní Vepřové hody, na které večer naváže noční závod v požárním útoku s afterparty.

Vše se uskuteční ve Sportovním a kulturním areálu Zderaz, kde jsou pravidelně pořádány závody Svitavské ligy, v roce 2017 se tu konal závod Východočeské hasičské ligy a 17.6.2018 se v našem areálu sjedou týmy z celé ČR na závod Extraligy ČR, dále pořádáme i dětské a okrskové závody.
Dráha se v roce 2017 změnila k nepoznání - dvě základny ze zámkové dlažby jsme nahradili jedním velkým tartanovým náběhem 38 x 8 m. Také je to více z kopce. ;)
Dráha bude osvětlena LED reflektory, ozvučení Dexon.
Poloha Sportovního areálu Zderaz: https://goo.gl/maps/xQ9TRiv4CBo

MOŽNOST STANOVÁNÍ - jelikož v průběhu a hlavně po skončení závodu následuje afterparty, nabízíme možnost přespání. A to buď ve stanech - připravujeme stanové městečko - nebo v místním hotelu Renospond. Hřiště máme veliké a místa je požehnaně pro všechny. ;-)

REZERVACE startovního pořadí v příspěvku na Facebook události nebo na tel. 739 173 747. Rezervace bude spuštěna v neděli 4.3.2017 ve 20:00 přidáním příspěvku, kde se bude tvořit startovka.
Pořadatel si vyhrazuje právo poupravit startovní pořadí.

Výsledky budou nahrány na web firesport.cz.

KATEGORIE:
• Muži
• Ženy

STARTOVNÉ 200,- Kč

PRAVIDLA SOUTĚŽE:
• 2 hadice B + 4 hadice C. Minimální plošná šíře hadic: B - 100mm, C - 65mm (úzké.) Můžete běžet i s širokými. :)
• Provádí se na sklopné terče přes otvor 50 mm.
• Časomíra od SDH Moravany (LPO)
• Doba přípravy základny - 4 - 5 minut (podle účasti.) Koncovky "na papír."
• tartanová základna, zbytek trati travnatý
• Každý tým si může půjčit jednoho závodníka z jiného týmu
• V týmu žen může běžet jeden muž, a to pouze na pozici strojník
(Dále dle pravidel Extraligy ČR s vlastními úpravami)


ČASOVÝ HARMONOGRAM CELÉHO DNE (předběžný):
• 10:00 - Začátek Vepřových hodů
• Často nám na odpoledne připadne nějaký sportovní (hokejový) přenos. ;)
• do 20:45 PREZENCE
• 21:15 - START
• AFTERPARTY
(Harmonogram je zatím jen odhadovaný.

Přípravíme si pro Vás zase dotazníček, který poslouží komentátorovi jako pomůcka. Na něj je ještě čas. :)

Jak to u nás vypadalo v minulých letech?
I. ročník 2016
https://www.facebook.com/events/170945206601786/?ti=cl
II. ročník 2017
https://www.facebook.com/events/594751194061296/

Těšíme se na Vaši účast!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zderaz-9258.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pšánky HK16,8016,7216,802017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bašnice JC16,5416,8316,832017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Zderaz ACR16,5317,0217,022017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Myštěves HK17,1717,1217,172017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Letohrad JeleniUO17,2816,5417,282017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice BUO17,3217,3717,372017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Orlice BUO17,6417,4417,642017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hartmanice SY17,2617,6517,652017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Moravany PA17,7217,2617,722017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bystřec AUO17,1717,7917,792017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Perálec CR18,0617,9018,062017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Čeperka PA17,4418,0718,072017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Hrobice PA17,7018,2318,232017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Oldřiš SY18,4418,3718,442017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Zderaz BCR18,8818,9618,962017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Široký Důl ASY17,6319,9519,952017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Záboří CR21,7921,8021,802017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Doubravice CRNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Osík SYNP18,66NP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Zderaz CCRNP18,66NP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Letohrad - Kunčice DUO17,98NPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Jinolice RenmotorJCNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chrastavec SYNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Trnov RKNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/25 Hřiště ZŠ Děhylov, Noční soutěž o Bohoušův krygel
-
2018/05/25 Liptaň, fotbalové hřiště
-
2018/05/26 Domamil - fodbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2018/05/26 Neznašovy, Okrsek č.17
-
2018/05/26 Křepice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Hostěrádky-Rešov, Memoriál mjr. Jana Červinky
-
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/05/27 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2018/05/27 Svoboda - Hasičské hřiště, 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B
-
2018/06/02 Čelákovy, 7. ročník memoriálu Jaroslava Seidla (2B)
-
2018/06/02 Hasičský areál Kravaře,Tyršova, 2. kolo Moravskoslezského poháru
-
2018/06/03 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár Muži 3B, Ženy a dorost 2B
-
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/06/03 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2018/06/08 Leskovec, 6.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2018/06/09 Milotice n.O. fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony (2B)
-
2018/06/09 Hrubá Vrbka na návsi u zvonice, „O POHÁR PERSPEKTY“
-
2018/06/09 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2018/06/10 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2018/06/15 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2018/06/16 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2018/06/16 Starosedlský Hrádek,V Potocích, Memoriál K. Kluka a M. Lupáče
-
2018/06/16 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2018/06/16 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/06/23 Odry za železářstvím Orava, O putovní štít města Oder
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/23 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2018/06/30 Velké Kunětice, fotbalové hřiště TJ Sokol
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/01 Areál DHZ Lúky, 34. ročník súťaže o Zlatú Prilbu
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Podolí hřiště, Podolský důlek
-
2018/07/06 Karlovice, fotbalové hřiště
-
2018/07/07 Janovice, hřiště za zámkem
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2018/07/07 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/09 Leskovec nad Moravicí, fotbalové hřiště
-
2018/07/14 Křepice, fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce, noční soutěž, 2B
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
Kdy Kde Liga