Aktualní pozvánky na soutěže

Kdy Kde Okres Liga Počet
2019/01/12 Dolní Hradiště, ICE CUP 2019 PS
FSCR
37
2019/01/26 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky PS
-
37
2019/02/02 ZŠ Komenského 17, Zimní setkání mladých hasičů a dorostu DO
CHL
57
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár PS
-
29
2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala, OSTRAVSKÁ HALA 2019 OV
FSCR
533
2019/03/23 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN JN
FSCR
414
2019/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN JN
FSCR
310
2019/04/07 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m JN
FSCR
212
2019/04/13 Domažlice - kasárny, Dorost - uzlová štafeta + odborky/specializace DO
CHL
14
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B JH
-
55
2019/04/27 Pocinovice- koupaliště, II. kolo DO
CHL
16
2019/04/27 Chropyně-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Chropyně KM
MHJPR
33
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše PA
-
1
2019/04/28 Kunovice, Putovní pohár Kunovic UH
VCUH
28
2019/04/28 Hasičský areál Na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice TR
-
19
2019/05/04 Horní Kruty, 1. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy KO
PL
66
2019/05/04 Smidary, PKL Smidary HK
PKL
26
2019/05/04 Morkovice u hasičské zbrojnice, VC MHJ PR 2019 - Morkovice - KM
MHJPR
28
2019/05/04 Lžovice, 1. kolo PHL KO
PLHL
15
2019/05/04 Kaliště, Memoriál Františka Pizy JI
PLPU
38
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport OL
-
22
2019/05/04 Lukov, O pohár starosty obce Lukov ZL
ZLPS
58
2019/05/05 Bojkovice, O POHÁR STAROSTY SDH BOJKOVICE UH
VCUH
24
2019/05/05 Vlkoš - fotba. hřiště, O putovní pohár obce Vlkoš HO
GPHO
24
2019/05/08 Břevenec Hřiště, Břevenec OL
HE
47
2019/05/08 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ
OPH
30
2019/05/10 Slepotice, na koupališti, I. kolo LPO - Slepotice PA
LPO
19
2019/05/11 Ratenice, 2. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy KO
PL
59
2019/05/11 Dlouhá Lhota, fotbalové hřiště, Dlouholhotecký pohár, 3B - nástřikové terče MB
BP
67
2019/05/11 Kostelec, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH TC
TCL
18
2019/05/11 Svinčany, na hřišti, II.kolo LPO - Svinčany PA
LPO
16
2019/05/11 Krakovany, 2. kolo PHL KO
PLHL
20
2019/05/11 Střížov, O pohár SDH Střížov JI
JOL
24
2019/05/11 Pasohlávky, fotbalové hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky I.kolo BHL-M+Ž+DOR BV
BHL
19
2019/05/11 Dvorce, O pohár SDH Dvorce TA
THL
57
2019/05/11 Velké Meziříčí, MEMORIÁL JAROSLAVA VAŇKA ZR
ŽL
27
2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB
JL
33
2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves MB
FNC
39
2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup PM
-
2
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice ZN
-
17
2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár JN
JL
34
2019/05/18 Stříbro, Stadion, Okresní kolo PLAMEN TC
TCL
17
2019/05/18 Velký Třebešov, 1. kolo VČHL NA
VČHL
25
2019/05/18 Loučany, Loučany OL
HE
34
2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB
JL
32
2019/05/18 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ
OPH
21
2019/05/18 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce Podhradní Lhota KM
PHL
40
2019/05/18 Žďár, O pohár SDH Žďár JH
THL
56
2019/05/18 Cetenov, PKL Cetenov LI
PKL
26
2019/05/18 Škodějov, Škodějov SM
FNC
47
2019/05/19 Ratíškovice - fotba. hřiště, Okresní kolo PS 2019 HO
GPHO
13
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár LI
JL
37
2019/05/19 Radkova Lhota, O pohár starosty PR
PRL
26
2019/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník BK
VCBL
53
2019/05/19 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI
JOL
29
2019/05/19 Jarošov, O putovní pohár SDH Jarošov UH
VCUH
24
2019/05/25 Kšely, 3. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy KO
PL
53
2019/05/25 Bechov, hasičské hřiště, Pohár Formanka, 3B - nástřikové terče MB
BP
56
2019/05/25 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce Jezeřany-Maršovice,BHL+ZNL M+Ž+dorost ZN
BHL
32
2019/05/25 Záchlumí, Záchlumí UO
VCU
22
2019/05/25 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH / 2 základny TC
TCL
19
2019/05/25 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce Jezeřany-Maršovice,BHL+ZNL M+Ž+dorost ZN
ZNL
32
2019/05/25 Čeperka, sportovní areál, III.kolo LPO - Čeperka PA
LPO
21
2019/05/25 Srubec, O pohár, sklopky CB
JČHL
31
2019/05/25 Petrovice, III. kolo DO
CHL
18
2019/05/25 Vrbčany, 3. kolo PHL KO
PLHL
17
2019/05/25 Oplot, O pohár SDH Oplot PJ
OPH
24
2019/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM
PHL
45
2019/05/25 Heřmaneč, O pohár starosty obce JH
PLPU
32
2019/05/25 Panské Dubenky, Panské Dubenky JI
JHHL
20
2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár SM
JL
31
2019/05/25 Kletečná, Hrbáč 2B PE
PEHL
18
2019/05/25 Stražisko - koupaliště, O pohár starosty PV
VCPV
26
2019/05/25 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce, Memoriál mjr. Jana Červinky VY
VCOV
26
2019/05/25 Třebelovice, O pohár SDH Třebelovice, noční soutěž 2B TR
JOL
23
2019/05/26 Radíkov, O pohár SDH Radíkov PR
VCPR
37
2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC
JL
35
2019/05/26 Břehy, na hřišti, IV.kolo LPO - Břehy PA
LPO
18
2019/05/26 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice JH
PLPU
27
2019/05/26 Křenovy, O pohár Hořiny DO
OPH
26
2019/05/26 Senetářov, MEMORIÁL JAROSLAVA ZOUHARA BK
VCBL
53
2019/05/26 Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku ZR
ŽL
32
2019/05/26 Myslibořice, O pohár starosty obce TR
TRL
33
2019/05/26 Racková, Pohárová soutěž ZLPS ZL
ZLPS
62
2019/05/31 Květinov - noční, Květinov - noční HB
HBHL
39
2019/06/01 Křížkový Újezdec, 4. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy PH
PL
63
2019/06/01 Hluboká - koupliště, IV. kolo DO
CHL
16
2019/06/01 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec UO
VCU
67
2019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL UO
VČHL
28
2019/06/01 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce, II. kolo ZNL ZN
ZNL
14
2019/06/01 Tučapy, O pohár starosty města Holešova KM
PHL
46
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT
ZČHL
32
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT
JČHL
31
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT
FSCR
62
2019/06/01 Drahňovice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy BN
BNL
39
2019/06/01 Kostníky, O pohár SDH Kostníky TR
JOL
17
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse JH
VCT
20
2019/06/01 Jasenice, O pohár TR
ŽL
29
2019/06/01 Počenice , fotbalový stadion, VC MHJ PR 2019 - Počenice KM
MHJPR
31
2019/06/01 Buřenice, Hrbáč 2B PE
PEHL
22
2019/06/01 Rohovládova Bělá, na hřišti, V.kolo LPO - Rohovládova Bělá PA
LPO
14
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice LI
FNC
41
2019/06/01 Mirošov - JLNS, O putovní pohár SDH Mirošov ZL
JLNS
37
2019/06/01 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 1. kolo CHNHL DO
CHNHL
16
2019/06/02 Velké Karlovice, 21.ročník O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE, 2B VS
VHL
26
2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT
ZČHL
37
2019/06/02 Bystřec, Bystřec UO
VCU
31
2019/06/02 Bystřec, 3. kolo VČHL UO
VČHL
31
2019/06/02 Ostrov u Macochy, O pohár SDH Ostrov u Macochy BK
VCBL
52
2019/06/02 Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov TR
ŽL
30
2019/06/02 Výčapy, Pohár starosty SDH TR
TRL
38
2019/06/02 Šarovy, O melůnový pohár ZL
ZLPS
55
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice PR
-
28
2019/06/08 Ovčáry, 5. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy KO
PL
50
2019/06/08 Dřešín, O pohár ST
ŠHL
16
2019/06/08 Babice, O pohár SDH Babice VS
VCPR
28
2019/06/08 Babice, O pohár SDH Babice VS
PHL
43
2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár MB
JL
33
2019/06/08 Mladkov, Okresní kolo UO
VCU
20
2019/06/08 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC
TCL
12
2019/06/08 Holubov, O pohár, nástřik (možná na fotbalovém hřišti?) CK
JČHL
36
2019/06/08 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS
ZČHL
31
2019/06/08 Aréna Zalužany, O pohár SDH Zalužany PB
BL
22
2019/06/08 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO
OPH
23
2019/06/08 Ratíškovice - fotba. hřiště, O putovní pohár SDH Ratíškovice HO
GPHO
11
2019/06/08 Trnov, 4. kolo VČHL RK
VČHL
27
2019/06/08 Halámky, O pohár SDH Halámky JH
VCT
16
2019/06/08 Stránecká Zhoř, O pohár ZR
ŽL
25
2019/06/08 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov PR
MHJPR
22
2019/06/08 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY
VCOV
18
2019/06/08 Markvarec, Hrbáč 2B PE
PEHL
19
2019/06/08 Příšovice, PKL Příšovice LI
PKL
32
2019/06/08 Zdíkov, O pohár starosty obce Zdíkov PT
PBHL
14
2019/06/08 Čelechovice na Hané, O pohár starosty PV
VCPV
29
2019/06/08 Tučapy (odpolední), O putovní pohár Obce Tučapy TA
THL
59
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou HB
-
2
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B OL
-
42
2019/06/08 Horní Němčice (noční), Horní Němčice (noční) JH
JHHL
19
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry JN
FNC
40
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty ZL
-
33
2019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B JH
JOL
23
2019/06/09 Kosmonosy, fotbalové hřiště, Memoriál Karla Sprostého MB
BP
33
2019/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH PS
ZČHL
33
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov SM
PKL
27
2019/06/09 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB
BL
28
2019/06/09 Křenovice, O pohár starosty PR
PRL
41
2019/06/09 Třísov, O pohár, nástřik CK
JČHL
45
2019/06/09 Šaratice, O putovní pohár starosty obce Šaratice VY
VCOV
21
2019/06/09 Lavičky, O pohár Lavičky ZR
ŽL
30
2019/06/09 Čechtín, O pohár SDH TR
TRL
36
2019/06/15 Brod nad Tichou, hřiště, O pohár SDH a starosty obce / 2 základny TC
TCL
18
2019/06/15 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB
HBHL
25
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR
EXČR
62
2019/06/15 Žernovice, Memoriál Jana Ludačky, sklopky (nástřik?) PT
JČHL
28
2019/06/15 Dětkovice, Dětkovice PV
HE
28
2019/06/15 Honezovice, O pohár starosty obce PJ
OPH
20
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů TR
-
45
2019/06/15 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH
JHHL
20
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn JN
FNC
54
2019/06/15 Poteč, O putovní pohár starosty obce a SDH Poteč ZL
JLNS
43
2019/06/15 Mochtín - hřiště, 2.kolo CHNHL KT
CHNHL
13
2019/06/15 Čekyně, O pohár starosty PR
PRL
23
2019/06/16 Chotětov, fotbalové hřiště, Chotětovský pohár, 3B - nástřikové terče MB
BP
63
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA
EXČR
25
2019/06/16 Dětkovice, O pohár starosty PV
VCPV
34
2019/06/16 Louky, Pohárová soutěž ZLPS ZL
ZLPS
67
2019/06/16 Pozděchov, 44. ročník - O POHÁR PŘÁTELSTVÍ, 2B VS
VHL
35
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem SM
FNC
55
2019/06/21 Vrchoslavice-hřiště náhr.term, Vrchoslavská pohárovka noční soutěž 2B PV
-
32
2019/06/22 Třebovle, 6. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy KO
PL
51
2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC
TCL
17
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce DO
-
29
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI
EXČR
53
2019/06/22 Tvrdonice, hasičské hřiště, O pohár, III. kolo BHL-M+Ž+dorost BV
BHL
18
2019/06/22 Plaňany, 4. kolo PHL KO
PLHL
9
2019/06/22 Křivsoudov, 2. kolo Benešovské hasičské ligy BN
BNL
31
2019/06/22 Opatovice, O putovní pohár zastupitelstva PR
VCPR
31
2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice OL
HE
24
2019/06/22 Černovír, Černovír UO
VCU
22
2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC
TCL
7
2019/06/22 Bácovice, Hrbáč 2B PE
PEHL
20
2019/06/22 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH
VCT
19
2019/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B PE
PLPU
35
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima DO
-
20
2019/06/22 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž PR
-
15
2019/06/22 Vepříkov - noční, Vepříkov - noční HB
HBHL
25
2019/06/23 Vlčnov, Okresní kolo UH
VCUH
15
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI
EXČR
51
2019/06/23 Troubky, O pohár Hané PR
PRL
37
2019/06/23 Stadion města Plzně, Krajské kolo dorostu PM
CHL
10
2019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa TR
TRL
29
2019/06/23 Čeložnice - has.areál, O pohár SDH Čeložnice HO
GPHO
14
2019/06/23 Němetice, pohárovka 2B VS
VHL
22
2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty PR
PRL
36
2019/06/29 Vlašim, ZPV, Mistrovství České republiky hry Plamen 2019 BN
MČR
15
2019/06/29 Vacov, O pohár PT
ŠHL
13
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera DO
-
2
2019/06/29 Kynice, Kynice HB
HBHL
25
2019/06/29 Moutnice, fotbalové hřiště, Memoriál por.J.Garguly - IV.kolo BHL-nástřik terče BO
BHL
21
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL TU
VČHL
34
2019/06/29 Železnice, areál v Podůlší, PKL Železnice JC
PKL
22
2019/06/29 Mikulovice, hřiště, O pohár starosty obce, III. kolo ZNL ZN
ZNL
15
2019/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM
PHL
43
2019/06/29 Netín, Žďárské ligy v požárním útoku ZR
ŽL
29
2019/06/29 Mysletice, O pohár SDH Mysletice JI
PLPU
22
2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS
ZČHL
34
2019/06/29 Hřiště Radíč, O Pohár ČHJ Radíč PB
BL
27
2019/06/29 Habartice, Habartický soudek KT
PHLKT
17
2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice TR
JOL
17
2019/06/29 Haňovice, Haňovice OL
HE
35
2019/06/29 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška TA
THL
60
2019/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH
VCT
18
2019/06/29 Mosty, Mosty JH
JHHL
21
2019/06/29 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY
VCOV
18
2019/06/29 Běhařovice, O putovní pohár SDH Běhařovice ZN
-
4
2019/06/29 Paršovice, O pohár SDH Paršovice PR
VCPR
22
2019/06/29 Bohumilice (rozstřel), Rozstřel na 2B PT
PBHL
15
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec TU
JL
35
2019/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště UH
VCUH
17
2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B SU
ONL
55
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B TR
-
37
2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS
ZČHL
38
2019/06/30 Olešná, Olešná HB
HBHL
30
2019/06/30 Nepomuky, Nepomuky UO
VCU
72
2019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL UO
VČHL
31
2019/06/30 Hřiště Radíč, O Pohár SDH Křečovice PB
BL
33
2019/06/30 Výrovice, sportovní areál, O putovní pohár PERSPEKTY, Výrovice, IV.kolo ZNL ZN
ZNL
14
2019/06/30 Slapy, O putovní pohár obce Slapy TA
THL
55
2019/06/30 Nárameč, O pohár SDH TR
TRL
27
2019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI
JOL
19
2019/06/30 Sazovice, Hasičský den ZL
ZLPS
74
2019/06/30 Vlašim, Štaf. dvojic, Mistrovství České republiky hry Plamen 2019 BN
MČR
15
2019/06/30 Vlašim, Štafeta CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2019 BN
MČR
15
2019/06/30 Vlašim, útok CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2019 BN
MČR
15
2019/07/01 Vlašim, Štafeta 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2019 BN
MČR
15
2019/07/01 Vlašim, PÚ Plamen, Mistrovství České republiky hry Plamen 2019 BN
MČR
15
2019/07/01 Vlašim, Běh na 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2019 BN
MČR
97
2019/07/05 Kámen, Kámen HB
HBHL
26
2019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL HK
VČHL
28
2019/07/05 Svitavy, Dvojboj, Mistrovství České republiky dorost 2019 SY
MČR
84
2019/07/05 Lanžhot, fotbalové hřiště, O pohár Lanžhota, V. kolo BHL BV
BHL
25
2019/07/05 Svitavy, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky dorost 2019 SY
MČR
84
2019/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH
JHHL
28
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019 PS
-
24
2019/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC
TCL
13
2019/07/06 Žižkovo Pole, Žižkovo Pole HB
HBHL
32
2019/07/06 Budilov, O pohár PT
ŠHL
16
2019/07/06 Božice, fotbalové hřiště, O pohár obce, V. kolo ZNL ZN
ZNL
12
2019/07/06 Krč, O pohár, sklopky PI
JČHL
33
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV
EXČR
56
2019/07/06 Plumlov, Plumlov PV
HE
40
2019/07/06 Plánice, O pohár KT
ŠH
25
2019/07/06 Svitavy, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky dorost 2019 SY
MČR
209
2019/07/06 Žďár, O pohár SDH Žďár BK
VCBL
37
2019/07/06 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy BN
BNL
42
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka KT
-
4
2019/07/06 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO
GPHO
17
2019/07/06 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH
VCT
21
2019/07/06 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY
VCOV
16
2019/07/06 Svitavy, Běh na 100 m,družstev, Mistrovství České republiky dorost 2019 SY
MČR
30
2019/07/06 Salaš, O pohár starosty obce Salaš UH
VCUH
17
2019/07/06 Budilov, O pohár starosty obce Bošice PT
PBHL
21
2019/07/06 Raspenava, Raspenava LI
FNC
55
2019/07/06 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B JI
PLPU
39
2019/07/06 Štítná nad Vláří, Noční pohárová soutěž ZL
JLNS
36
2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL
ONL
59
2019/07/07 Svitavy, 4x100 m, Mistrovství České republiky dorost 2019 SY
MČR
30
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR
EXČR
67
2019/07/07 Svitavy, Požární útok, Mistrovství České republiky dorost 2019 SY
MČR
30
2019/07/07 Bransouze, Pohárovka TR
TRL
30
2019/07/07 Velký Ořechov, O pohár starosty SDH Velký Ořechov ZL
ZLPS
54
2019/07/07 Študlov, pohárovka 2B VS
VHL
35
2019/07/07 Částkov, O křišťálová pohár hejtmana Zlínského kraje UH
VCUH
22
2019/07/13 Květinov, Květinov HB
HBHL
30
2019/07/13 Loukov - Libosváry, pohárovka 2B KM
VHL
21
2019/07/13 Vedrovice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce, VI. kolo ZNL ZN
ZNL
16
2019/07/13 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC
TCL
13
2019/07/13 Křenovice, O pohár, sklopky CB
JČHL
35
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR
EXČR
44
2019/07/13 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB
BL
32
2019/07/13 Louňovice pad Blaníkem, 3. kolo Benešovské hasičské ligy BN
BNL
38
2019/07/13 Týnec u HD, Prácheňský pohár KT
PHLKT
13
2019/07/13 Olšovec, hasičská soutěž PR
VCPR
21
2019/07/13 Rohatec - u základní školy, O putovní pohár starosty obce Rohatec HO
GPHO
15
2019/07/13 Machová, O pohár SDH Machová ZL
ZLPS
50
2019/07/13 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH
VCT
26
2019/07/13 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B PE
PLPU
30
2019/07/13 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO
OPH
29
2019/07/13 Uhřičice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Uhřičice PR
MHJPR
28
2019/07/13 Mrákotín, Mrákotín JI
JHHL
19
2019/07/13 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY
VCOV
20
2019/07/13 Mistřice, O putovní pohár starosty obce Mistřice UH
VCUH
31
2019/07/13 Bílovice - hřiště, O pohár starosty PV
VCPV
23
2019/07/13 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B JI
PLPU
35
2019/07/13 Radhostice (noc) - 2B, O pohár starosty SDH Radhostice PT
PBHL
24
2019/07/13 Noční soutěž Tichov, Tichov ZL
-
26
2019/07/13 Nové Sedliště - Areál SDH, 3.kolo CHNHL TC
CHNHL
15
2019/07/13 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice UH
FSCR
17
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR
EXČR
58
2019/07/14 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB
BL
31
2019/07/14 Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy TA
BNL
37
2019/07/14 Velké Opatovice, O pohár SDH Velké Opatovice BK
VCBL
53
2019/07/14 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov TA
THL
47
2019/07/14 Chlum, O pohár SDH TR
TRL
31
2019/07/14 Tučapy, O pohár starosty sboru UH
VCUH
22
2019/07/20 Miroslav, před Hasičskou zbroj, O pohár města Miroslav, VII. kolo ZNL, asfalt ZN
ZNL
18
2019/07/20 Borovice, Borovický pohár MB
JL
33
2019/07/20 Šumvald, Šumvald OL
HE
32
2019/07/20 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov JH
THL
34
2019/07/20 Krchleby, Desátá Krchlebská káď DO
OPH
26
2019/07/20 Chářovice, 6. kolo Benešovské hasičské ligy BN
BNL
36
2019/07/20 Luby, Soutěž PHL KT
PHLKT
19
2019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM
PHL
46
2019/07/20 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH
VCT
23
2019/07/20 Kunžak, Kunžak JH
JHHL
20
2019/07/20 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY
VCOV
22
2019/07/20 Nevšová, O Miškářský pohár ZL
ZLPS
51
2019/07/20 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM
PKL
30
2019/07/20 Vracov - fotba. hřiště, O pohár starosty SDH HO
GPHO
17
2019/07/20 Nevšová - JLNS, Miškářský pohár - noční soutěž v pú ZL
JLNS
47
2019/07/20 Horní Metelsko - Areál SDH, 4.kolo CHNHL DO
CHNHL
23
2019/07/21 Pravčice, O pohár starosty sboru KM
VCPR
17
2019/07/21 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM
PHL
30
2019/07/21 Pamětice, O pohár SDH Pamětice BK
VCBL
47
2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC
TCL
13
2019/07/27 Lipí, O pohár, sklopky CB
JČHL
34
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO
EXČR
53
2019/07/27 Kunčice, 8. kolo VČHL UO
VČHL
41
2019/07/27 Bludov, Bludovská stovka SU
FSCR
162
2019/07/27 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE
BL
26
2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR
TRL
23
2019/07/27 Malovice, 7. kolo Benešovské hasičské ligy BN
BNL
40
2019/07/27 Defurovy Lažany, Memoriál Ladislava Duchoně KT
PHLKT
12
2019/07/27 Hustopeče nad Bečvou, O pohár SDH PR
VCPR
29
2019/07/27 Kobylí, hasičské hřiště, O pohár Kobylí, VII. kolo BHL BV
BHL
21
2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC
TCL
13
2019/07/27 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 4. ročník PE
PLPU
31
2019/07/27 Polkovice fotbalové hřiště, VC MHJ 2019 - Polkovice PR
MHJPR
24
2019/07/27 Krátošice (noční), O pohár starosty obce Krátošice TA
THL
66
2019/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT
ŠHL
21
2019/07/27 Pacov, Hrbáč 2B PE
PEHL
19
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL
ONL
62
2019/07/27 Drnovice, O pohár SDH Drnovice ZL
JLNS
42
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO
EXČR
54
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL UO
VČHL
53
2019/07/28 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE
BL
26
2019/07/28 Rychlov, O pohár starosty KM
PRL
28
2019/07/28 Černovice, Memoriál Kamila Doležela BK
VCBL
45
2019/07/28 Hovorany - fotba. hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka GPHO+BHL+Dorost HO
GPHO
27
2019/07/28 Hovorany - fotbalové hřiště, Memoriál M. Zemčíka -Hovorany BHL+GPHO -M+Ž+dorost HO
BHL
35
2019/07/28 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole UH
VCUH
21
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB
-
21
2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2019 LI
PKL
29
2019/08/03 Kájov, O pohár, sklopky CK
JČHL
30
2019/08/03 Slavětín, Hasičský areál, XVI.ročník pohárové soutěže, 2B OL
-
22
2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT
ZČHL
32
2019/08/03 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB
BL
32
2019/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO
OPH
27
2019/08/03 Rozsedly, O pohár Rosíka KT
PHLKT
14
2019/08/03 Milotice nad Bečvou, O pohár SDH PR
VCPR
39
2019/08/03 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč TA
THL
45
2019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna / 3B TC
TCL
12
2019/08/03 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH
VCT
18
2019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR
ŽL
32
2019/08/03 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen JI
PLPU
22
2019/08/03 Načeradec, 8. kolo Benešovské hasičské ligy BN
BNL
41
2019/08/03 Prušánky, hasičské hřiště, O pohár, IX. kolo BHL + GPHO HO
BHL
26
2019/08/03 Vysoké Pole, O vysocké sele ZL
JLNS
42
2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL
ONL
55
2019/08/03 Oldřiš areál za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ O pohár starosty obce SY
OLSY
30
2019/08/03 Prušánky has. areál, O pohár starosty obce GPHO + Bhl HO
GPHO
25
2019/08/03 Vítonice, O pohár starosty KM
PRL
28
2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT
ZČHL
38
2019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR
TRL
25
2019/08/04 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB
BL
33
2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM
PHL
60
2019/08/04 Ústrašice (hřiště Želeč), O pohár obce Ústrašice a Memoriál Patrika Pažina TA
THL
44
2019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR
ŽL
36
2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov JI
JOL
34
2019/08/10 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST
ŠHL
12
2019/08/10 Sušice, Memoriál Václava Bucifala KT
PHLKT
15
2019/08/10 Podmoklany, Podmoklany HB
HBHL
27
2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN
PKL
36
2019/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC
OPH
23
2019/08/10 Loděnice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce, VIII. kolo ZNL ZN
ZNL
19
2019/08/10 Sendražice, 5. kolo PHL KO
PLHL
17
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST
EXČR
50
2019/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM
PHL
46
2019/08/10 Studená, Studená JH
JHHL
20
2019/08/10 Vrbětice, Zlínská liga PS ZL
ZLPS
50
2019/08/10 Přáslavice, Hrbáč 2B PE
PEHL
21
2019/08/10 Hřiště v Trusovicích u KD, Noční soutěž v Trusovicích Muži/ženy 2B OL
-
18
2019/08/10 Dalešice, Dalešice JN
FNC
48
2019/08/10 Vrbětice - JLNS, Noční soutěž v požárním útoku ZL
JLNS
46
2019/08/10 Niva, O pohár starosty PV
VCPV
30
2019/08/11 Kamenec, O pohár starosty obce Kamenec SY
FSCR
41
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK
EXČR
56
2019/08/11 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR
PHL
40
2019/08/11 Poštorná, hřiště ZŠ Valtická, O pohár, X.kolo BHL, muži, ženy, dorost BV
BHL
20
2019/08/11 Němčice, O pohár SDH Němčice BK
VCBL
44
2019/08/11 Bratřejov, O putovní pohár starosty SDH ZL
ZLPS
55
2019/08/17 Velká Lhota, O POHÁR STAROSTY SDH, 2B VS
VHL
16
2019/08/17 Sukorady, fotbalové hřiště, Sukoradský pohár, 3B - nástřikové terče MB
BP
30
2019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC
TCL
13
2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice JN
JL
33
2019/08/17 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA
THL
55
2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ
ZČHL
39
2019/08/17 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB
BL
35
2019/08/17 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice PR
VCPR
30
2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín TR
JOL
21
2019/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH
VCT
13
2019/08/17 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ 2019 - Rokytnice PR
MHJPR
23
2019/08/17 Bílovice, O POHÁR SDH BÍLOVICE UH
VCUH
18
2019/08/17 Putimov, Hrbáč 2B PE
PEHL
21
2019/08/17 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS
VHL
23
2019/08/17 Otinoves, O pohár starosty PV
VCPV
25
2019/08/17 Lesná, hřiště, O pohár, IX. kolo ZNL, !!! 2B - NOČNÍ !!! ZN
ZNL
21
2019/08/17 Jankov, 9. kolo Benešovské hasičské ligy BN
BNL
38
2019/08/17 Roudný, Roudný JN
FNC
55
2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL
ONL
59
2019/08/18 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR
VCPR
25
2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ
ZČHL
32
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB
JL
35
2019/08/18 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B VS
VHL
20
2019/08/18 Tréninkové hřiště TJ Tatran, Finále Brdské ligy PB
BL
33
2019/08/18 Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín TA
THL
47
2019/08/18 Rudice, O pohár SDH Rudice BK
VCBL
40
2019/08/18 Jabloňov, 10. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR
ŽL
35
2019/08/18 Hrubá Vrbka - fotba. hřiště, O pohár starosty obce HO
GPHO
23
2019/08/18 Staré Město, O putovní pohár starosty města Starého Města UH
VCUH
18
2019/08/24 Dolany, O pohár PT
ŠHL
12
2019/08/24 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka, 3B - nástřikové terče MB
BP
38
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC
-
8
2019/08/24 Smilov, Smilov HB
HBHL
24
2019/08/24 Miřetice / Chmelná, 10. kolo Benešovské hasičské ligy BN
BNL
33
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK
EXČR
45
2019/08/24 Karolín, O pohár obce Karolín KM
PHL
36
2019/08/24 Myštěves, 10. kolo VČHL HK
VČHL
33
2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce PB
ZČHL
35
2019/08/24 Slavošovice, Pohár starosty OÚ Bolešiny KT
PHLKT
16
2019/08/24 Hrachovec, O POHÁR STAROSTY OKRSKU, 2B VS
VHL
18
2019/08/24 Lobodice - hasičský areál, VC MHJ PR 2019 - Lobodice PR
MHJPR
27
2019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH
JHHL
22
2019/08/24 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY
VCOV
20
2019/08/24 Litohošť, Hrbáč 2B PE
PEHL
19
2019/08/24 Pěnčín - hřiště, O pohár starosty PV
VCPV
23
2019/08/24 Hradčovice, Pohárová soutěž UH
VCUH
33
2019/08/24 Chvalovice, sportovní areál, O pohár starosty obce, X. kolo ZNL, noční ZN
ZNL
23
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále MB
FNC
48
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK
EXČR
46
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL HK
VČHL
43
2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce PB
ZČHL
36
2019/08/25 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM
PHL
36
2019/08/25 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO
VCOV
21
2019/08/25 Sychotín, O pohár SDH Sychotín a Města Kunštát BK
VCBL
50
2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR
TRL
30
2019/08/25 Lhota, O putovní pohár SDH Lhota ZL
ZLPS
53
2019/08/30 Ústí nad Labem, věž, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019 UL
MČR
218
2019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče TC
TCL
14
2019/08/31 Štítary - hřiště, V. kolo DO
CHL
15
2019/08/31 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého KT
PHLKT
19
2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019 LI
PKL
25
2019/08/31 Soběnov, O pohár, sklopky CK
JČHL
40
2019/08/31 Ústí nad Labem, 100 m - ženy, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019 UL
MČR
147
2019/08/31 Ústí nad Labem, 100 m - muži, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019 UL
MČR
271
2019/08/31 Loukov (Libosváry), O putovní pohár starosty SDH Loukov KM
PHL
45
2019/08/31 Plinkout, Plinkout OL
HE
38
2019/08/31 Kozmice, O pohár SDH Kozmice TA
THL
47
2019/08/31 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH
VCT
19
2019/08/31 Ústí nad Labem, Štafeta, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019 UL
MČR
89
2019/08/31 Telč, Telč (denní) JI
JHHL
20
2019/08/31 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY
VCOV
23
2019/08/31 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž PE
PLPU
32
2019/08/31 Svatá Maří (noc) - 3B, O pohár starosty obce Svatá Maří PT
PBHL
27
2019/08/31 Štítary-Areál SDH, Finále CHNHL - 5.kolo DO
CHNHL
20
2019/09/01 Valdice, PKL Valdice JC
PKL
27
2019/09/01 Nedašov, Pohárová soutěž ZL
ZLPS
72
2019/09/01 Ústí nad Labem, požární útok, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019 UL
MČR
50
2019/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY
VCOV
28
2019/09/01 Lysice, O pohár rady městyse Lysice BK
VCBL
47
2019/09/01 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR
TRL
33
2019/09/07 Kunovice, O POHÁR SDH KUNOVICE, 3B VS
VHL
18
2019/09/07 Březno/Židněves, fot. hřiště, Pohár Klenice, 3B - nástřikové terče MB
BP
64
2019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC
TCL
18
2019/09/07 Měrotín, Měrotín OL
HE
30
2019/09/07 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého TA
THL
47
2019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL NA
VČHL
24
2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ
ZČHL
38
2019/09/07 Sudice, O pohár SDH Sudice BK
VCBL
43
2019/09/07 Mirošov, Pohárová soutěž ZLPS ZL
ZLPS
49
2019/09/07 Březina, Memoriál Vlastimila Trnečky BK
-
8
2019/09/07 Malá Víska, Pouťový pohár KT
PHLKT
20
2019/09/07 Špičky, O pohár obce Špičky PR
VCPR
38
2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI
JOL
27
2019/09/07 Hrušky-náhradní termín, O pohár - Hrušky- BV, VI.kolo BHL- náhradní termín BV
BHL
16
2019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC
TCL
12
2019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár Hamerský RUM ZR
ŽL
27
2019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH
JHHL
17
2019/09/07 Jiřice, Hrbáč 2B PE
PEHL
21
2019/09/07 Bohumilice, O pohár starosty obce Bohumilice PT
PBHL
23
2019/09/07 Křenovice, O pohár starosty PR
PRL
43
2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B OL
ONL
53
2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ
ZČHL
38
2019/09/08 Mokrá-Horákov, O PUTOVNÍ POHÁR OBECNIHO ÚŘADU, Muži a ženy na 2B BO
-
18
2019/09/08 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO
GPHO
21
2019/09/11 Saratov, 1 day. XV World Championship -
-
65
2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC
TCL
18
2019/09/14 Holýšov, Memoriál DO
CHL
12
2019/09/14 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka, 3B - nástřikové terče MB
BP
64
2019/09/14 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB
HBHL
27
2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR
TRL
29
2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě JN
JL
29
2019/09/14 Mydlovary, O pohár, sklopky CB
JČHL
22
2019/09/14 Bulánka, 7. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy KO
PL
52
2019/09/14 Srbice, O pohár Hořiny DO
OPH
24
2019/09/14 Strážov, Pohár starosty MěÚ Strážov KT
PHLKT
13
2019/09/14 Hněvkovice, Hrbáč 2B PE
PEHL
20
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH
VCT
18
2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna TC
TCL
9
2019/09/14 Maršovice, O pohár SDH Maršovice ZR
ŽL
32
2019/09/14 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH
PLPU
28
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY
-
27
2019/09/14 Litenčice-hřiště, Litenčice - Noční soutěž KM
-
19
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár SM
JL
33
2019/09/15 Čechy, O pohár starosty PR
PRL
26
2019/09/20 Cizkrajov na návsi, 6.ročník nočních závodů v Cizkrajově JH
-
1
2019/09/21 Kostelec nad Černými lesy, 8. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy KO
PL
59
2019/09/21 Chotětov, fotbalové hříště, Soptíkův dračí pohár MB
BP
34
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM
JL
32
2019/09/21 Žihobce, O pohár KT
ŠHL
16
2019/09/21 Luby, Pohár starosty MÚ Klatovy KT
PHLKT
18
2019/09/21 Chropyně fotbalové hříště, Memorial Jana Zapletala KM
-
19
2019/09/21 Soběsuky, O pohár starosty PV
VCPV
34
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH
PLPU
36
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU
ONL
58
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár JN
JL
33
2019/09/28 Česká Bělá, Česká Bělá HB
HBHL
34
2019/09/28 Výkleky, O pohár starosty PR
PRL
31
2019/09/28 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019 DO
-
9
2019/09/28 Olešnice, Olešnice OL
HE
33
2019/09/28 Markvarec, O pohár starosty obce JH
PLPU
37
2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019 SM
PKL
41
2019/10/12 Chlumčany, 19. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE PJ
FSCR
54
Kdy Kde Okres Liga Počet

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky: