Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Věž _ Kdy: 21. 07. 2018 11:00
Kontakt:   Martin Bárta Telefon:  727851973
Začátek rezervace: 07. 07. 2018 11:00 Konec rezervace: 20. 07. 2018 23:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Věž HBMartin Bárta
23Česká Bělá HBMichal Semerád
34Pohled HBJakub Vašíček
45Kynice HBMartin Bárta
56Věž BHBMartin Bárta
67Srch PAPatrik Kučera
78Žižkovo Pole BHBMartin Bárta
89Petrovice HBMartin Bárta
910Květinov HBMartin Bárta
1011Vepříkov HBSDHVepříkov
1112Světlá nad Sázavou BHBMartin Šustek
1213Podmoklany HBJakub Novak
1314Dolní Krupá HBVít Eisenvort
1415Kámen HBMartin Bárta
1516Světlá nad Sázavou AHBPavel Čihák
1617Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
23Pohled HBJakub Vašíček
34Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková
45Herálec HBMíša Janoušková
57Kejžlice PELenka Prokopová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Ždírec nad Doubravou HBJana Andrýsková
23Pohled HBJakub Vašíček
34Herálec HBMíša Janoušková
45Dolní Krupá HBVít Eisenvort
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Horní Pole (noční)JH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.